Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nekem ez a szerződés simán beleillik a sorba....tudjuk mekkora pénzek röpködnek az irányítókra, én erre készültem...elég sok, de most egy fran. QB-nak ennyi az ára....ez van....én örülök, hogy a legfontosabb poszt meg van oldva....
McClellinnél egy MLB-re való átállást kellene átgondolni, mert Bosticot nem szabad a pályára engedni középen....homály...
Tillmant nagyon fontos lenne visszahozni még egy-két évre....
Garza engem annyira nem idegesít, bár jobban örülnék egy újonc C-nek, de mindegy, egy év még beleférne....a normálisan teljesítő fal egyben marad a köv. szezonra, aminek nagyon örülök

A safety-ktől mit vártak basszus?! Az újonc LB-k fogalmatlanságán (és a Dline impotenciáján) mentek el a playek....arról kellett volna sokat beszélni....nem azt mondom, hogy akármelyik is egy Mike Brown, na de akkor is...ez így igen pofátlan....mondjuk annyi infót tutira ad nekünk, hogy Wrightnak (és vszínű Steltznek is) reszeltek....vagy draftról, vagy FAról jönni fog egy SS....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Cutler aláírt rendben, nem repesek 100%-ig az örömtől a fizetés miatt, de megérdemel egy esélyt. Viszont az a jó, hogy ha már idén ilyen jól ment a gépezet a támadó oldalon, akkor jövőre hasítania kell majd, hisz újra 100%-os lesz mindenki és a fal is jobban tartja magát, meg összeszokottabb lesz.

Tudja valaki, hogy ez így most mennyiben befolyásolja a cap-et? Ha Peppers cut, akkor ki lesz a DE a 4-3as rendszerben? Mert Mekk Elek LB-be megy át. Na és akkor kire marad pénz még FA közül? Én Bennett-nek örülnék, na meg valami félig épkézláb S-nek ( Clemons?)Toto21
Én személy szerint a safety kérdést nem értem, most ki a ludas Wright vagy Conte? Értem hogy pocsékok voltak de nézzétek meg a tackle arányt vagy a meccseket elég gáz ha nekik kellett megcsinálni mindig a szerelést utolsóként.hpeter93
Anderson után ők jönnek ez tény, de volt pár olyan homály ütközés és helyezkedés tőlük ( főleg Wright), ami nagyon durva, na meg a GB elleni védekézés Cobb-ra ( no comment), ha most a DL-t feljavítod, attól még nem lesznek feltétlenül jobbak. Szerintem Wright coverage-ben nagy nulla. Conte még ok, Steltz back-up ( futás ellen) rendben, de kéne valaki normálisabb, akinél megvan az esély, hogy levédekezi az elkapót.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Cutler aláírt rendben, nem repesek 100%-ig az örömtől a fizetés miatt, de megérdemel egy esélyt. Viszont az a jó, hogy ha már idén ilyen jól ment a gépezet a támadó oldalon, akkor jövőre hasítania kell majd, hisz újra 100%-os lesz mindenki és a fal is jobban tartja magát, meg összeszokottabb lesz.

Tudja valaki, hogy ez így most mennyiben befolyásolja a cap-et? Ha Peppers cut, akkor ki lesz a DE a 4-3as rendszerben? Mert Mekk Elek LB-be megy át. Na és akkor kire marad pénz még FA közül? Én Bennett-nek örülnék, na meg valami félig épkézláb S-nek ( Clemons?)Toto21
Én személy szerint a safety kérdést nem értem, most ki a ludas Wright vagy Conte? Értem hogy pocsékok voltak de nézzétek meg a tackle arányt vagy a meccseket elég gáz ha nekik kellett megcsinálni mindig a szerelést utolsóként.

több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Cutler aláírt rendben, nem repesek 100%-ig az örömtől a fizetés miatt, de megérdemel egy esélyt. Viszont az a jó, hogy ha már idén ilyen jól ment a gépezet a támadó oldalon, akkor jövőre hasítania kell majd, hisz újra 100%-os lesz mindenki és a fal is jobban tartja magát, meg összeszokottabb lesz.

Tudja valaki, hogy ez így most mennyiben befolyásolja a cap-et? Ha Peppers cut, akkor ki lesz a DE a 4-3as rendszerben? Mert Mekk Elek LB-be megy át. Na és akkor kire marad pénz még FA közül? Én Bennett-nek örülnék, na meg valami félig épkézláb S-nek ( Clemons?)
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
...now you are inbetween!!!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
No valaki világosítson fel picit.

Azt írják, első 3 év 18 millió évente. Ha a 126-ot elosztom 7-el az is 18. Akkor az első 3 évre könyvelik el a garantált nagy részét, vagy mit kell érteni ez alatt akkor?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Szerintem szállnak elfele a szerződések, mert az nem normális, hogy Romo-k, Flacco-k ennyit kapnak.Amadeus91
Tudod te is jól, hogy a hard cap miatt nem tudnak elszállni a fizetések, ha ennyit adnak nekik és úgy gondolja az adott csapat, hogy képes ezzel együtt is a QB köré egy super bowl esélyes keretet kialakítani, hát tessék. Ha ezek a projektek sorra besülnek, akkor előbb-utóbb szerintem a piac is észhez kap majd. Sosem győzöm hangsúlyozni, hogy nincs szezon, amikor hozzávetőleg 32 "kezdő szintű" irányító lenne a ligában, a csapatonkénti 1> átlag miatt így érthetően szinte kifejezhetetlen egy korrekt QB szerepe és értéke.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Na van egy fotóm Jay kari ajándékáról


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Én kimondom kerek-perec, ennyit nem lett volna szabad adni neki. Közben meg azt nyilatkozza, hogy nem érdekli a pénz, aha... Most mondjam azt, hogy a tökéletesnél is jobb draft kell, hogy jövőre jók legyünk? Mert kb. ott tartunk most ezzel. Nem örülök ennek a dealnek.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
"@adbrandt Interesting from Jay Cutler extension: by March 2015 Cutler will have received $38 million on this deal."
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Asszongya Cutler, hogy nyáron Marshall ismét viszi magával a brancsot. Mikor tavaly vitte magával Jeffriest, jó, mondom, masszőr, vitaminok, személyi tréner, a hosszú pályafutás titka, meg el lehet adni a drukkereknek. Aztán hoppá. Most viszik magukkal Wilsont. Earl Bennett legnagyobb erénye, hogy elképesztően tud koncentrálni, biztos marha nehéz labda felé se nézni egész meccsen, aztán egyszer csak rád játszanak az end zone-ban. Plusz futásblokkolásban az egyik legjobb. De sajna nem lehet lekötni 3 milliót erre. Mostmár nem.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
bááár másik oldalról ha azt nézed, hogy egy tehetséges rookie (szerződéssel futó) QB mennyit keres és mit tud elérni 1-2 éven belül (jó coaching mellett).Amadeus91
Eeeegen, és miután totálisan felszínre került a tehetségük, ötből négyszer kirúgják a vezetőedzőt, két évvel később a general managert, mert rosszul draftolt irányítót. Spielman szerinted meddig fog maradni? McKenzie? Jeff Fischernek van még egy éve. De szerintem ők is kurvára örülnek, hogy megspórolnak évi 8 milliót abból a mágikus salary capból, amit 99,9%-a a drukkereknek hozzávetőlegesen se tud számolni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én azon az egyen gondolkoztam - révén, hogy ilyen hamar meg lett a szerződés - hogy nem lehet az, hogy túl jó árat ajánlottak már elsőre is?
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Nézd meg az irányítók fizetési listáját, franchise QB ennyibe kerül az utóbbi években. Nyilván sok, hogy a cap 1/6-od részét elviszi az irányító, de passzbuzi liga lett az NFL, nincs más választásod.gabokocka
bááár másik oldalról ha azt nézed, hogy egy tehetséges rookie (szerződéssel futó) QB mennyit keres és mit tud elérni 1-2 éven belül (jó coaching mellett), legjobb példa rá nálatok Cam (még, ha nem is kedvelem) és ahhoz képest hol van egy évek óta sok mindent felmutatni nem tudó "franchise QB" aka. Romo értéke, akkor nem hiszem, hogy reális 100+M-t adni neki. Szerintem szállnak elfele a szerződések, mert az nem normális, hogy Romo-k, Flacco-k ennyit kapnak.
Nincs bajom sem a Bears csapatával, sem Cutler személyiségével, egyszerűen őt nem(sem) tartom annyira jó játékosnak, hogy 30 évesen elé toljak egy 7 éves 126 milliós szerződést.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2p

#Bears QB Jay Cutler’s contract: 7 years, $126 million with $54M guaranteed.Beki
Átlag 18 millió. Nem kevés, nem is sok. 54 millió garantáltat nem tudom, hogy tudják elosztani úgy, hogy jó legyen a franchise-nak.füligjimmy
Volt egy olyan tweet korábban valamelyik NFL beatwritertől, hogy első 3 évében évente 18M-et fog átlagolni.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A haterkedőknek 😛
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2p

#Bears QB Jay Cutler’s contract: 7 years, $126 million with $54M guaranteed.Beki
az igen....hát lesz mit elkölteni 😊

Képességei alapján még...esetleg...reális....lehetne....ha nem sérülne meg minden szezonban 😐 Mert az utóbbi 3 évben a Bears szezonjai rendre Cutler sérülésén mentek el, kivéve talán az idei, McCown azért elég fasza volt

Összességében, ha egészséges tud maradni még jól is kijöhet ebből a Bears, de ha megint kihagy 4-6-8 meccseket és nem lesz mögötte egy ilyen formában lévő backup akkora az a szezon mehet kukába
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nézd meg az irányítók fizetési listáját, franchise QB ennyibe kerül az utóbbi években. Nyilván sok, hogy a cap 1/6-od részét elviszi az irányító, de passzbuzi liga lett az NFL, nincs más választásod.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2p

#Bears QB Jay Cutler’s contract: 7 years, $126 million with $54M guaranteed.Beki
Átlag 18 millió. Nem kevés, nem is sok. 54 millió garantáltat nem tudom, hogy tudják elosztani úgy, hogy jó legyen a franchise-nak.füligjimmy
Oké, nyilván megtudod érvelni, hogy miért annyit, mint Romo, vagy Ryan, de nálam ez sok. Jóval több mint amire gondoltam. Amikor mondták a 7 évet, én 100-110 közé tettem volna. A garantáltat 40-45 közé. Ez sok. Nagyon sok. Én örülök, hogy maradt, kedvelem, mint játékost, mint karaktert, de ennyit nem adtam volna ki.

Remélem, hogy a nem garantált nagy része bónusz pént, pl 2018-ban lehívható 15 millió, vagy ilyenek.

Stein mondjuk nagy pénzügyi guru.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2p

#Bears QB Jay Cutler’s contract: 7 years, $126 million with $54M guaranteed.Beki
Átlag 18 millió. Nem kevés, nem is sok. 54 millió garantáltat nem tudom, hogy tudják elosztani úgy, hogy jó legyen a franchise-nak.füligjimmy
Sztem az első két-három év alapfizetése plusz az aláírási bónusz. Meglepne ha estére nem lennének meg a pontos adatok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2p

#Bears QB Jay Cutler’s contract: 7 years, $126 million with $54M guaranteed.Beki
Átlag 18 millió. Nem kevés, nem is sok. 54 millió garantáltat nem tudom, hogy tudják elosztani úgy, hogy jó legyen a franchise-nak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nem a GB szurkoló, hanem a focit szerető énem mondatja velem, hogy nagyon jól tettétek, hogy megtartottátok Cutlert. én személy szerint jó QBnak tartom, és az az ekézés + szerencsétlenkedés a csapatban több, mint elég bizonyíték kéne hogy legyen, hogy ő a ti emberetek. sok sikert (mondjuk olyan NFC főcsoportdöntőig tartót) a jövőre!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 2p

#Bears QB Jay Cutler’s contract: 7 years, $126 million with $54M guaranteed.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ryan, Romo, Flacco környéke. Picit alatta. A kérdés mennyi a garantált, és egyéb bónuszok. Én azért ezt őszintén megmondva sokallom.tüsi91
Mondjuk Flacco-nál jobb Cutler, azt leírom bármikor. Ryan és Romo kb. ugyanaz a szint. Bár én Ryant biztos, hogy előbb választanám a franchise-om QB-jának, mint bármelyik másikat.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ryan, Romo, Flacco környéke. Picit alatta. A kérdés mennyi a garantált, és egyéb bónuszok. Én azért ezt őszintén megmondva sokallom.