Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Wade Philips..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lovie and Frazier. Ez király duó Tampában.

Meg van Gould és Fiammetta szerződésének részletei. 2013-as maradék lóvéra könyvelték Robbie pénzének egy részét.
ROBBIE GOULD

2013
$3 million signing bonus
Total cash $5,930,425 (including 2013 base salary, roster bonus, workout bonus from previous contract)
Salary cap figure: $3,530,425
2014
Base salary $1.9 million
Workout bonus $100,000
Total cash $2 million
Salary cap figure $2.6 million
2015
Base salary $2.9 million
Workout bonus $100,000
Total cash $3 million
Salary cap figure $3.6 million
2016
Base salary $3 million
Roster bonus $500,000 million
Total cash $3.5 million
Salary cap figure $4.1 million
2017
Base salary $3 million
Roster bonus $500,000 million
Total cash $3.5 million
Salary cap figure $4.1 million

TONY FIAMMETTA
2013
$150,000 signing bonus
Total cash $780,000 (including 2013 base salary from previous contract) Salary cap figure: $780,000
2014
Base salary $730,000
Total cash $730,000
Salary cap figure $730,000
2015
Base salary $745,000
Total cash $745,000
Salary cap figure $745,000
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Ha jól értesültem mégsem Marinelli megy Lovie mellé DC nek hanem Vikes től kirúgott Frazier.

több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az O. gyakorlatilag egy az egyben visszajön (Garza és McCown visszahozásával)....mindegyik kezdő és a backupok jelentős része itt lesz jövőre is....
Az offseasonben kb. uarra számítok, mint ami tavaly volt, csak a D-ben....2-3 komolyabb szabadügynök és az egész draft a védelembe...
Dlineba két ember tuti jön a draftról....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na. 18,18 idén. Ha június 1. előtt cut, és ha a dm-et két részre osztják akkor miért 10,2? Miért nem 14?
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Peppers cut idén 14 millió lenne plusz lenne. 4,183 M maradna dead money 2014-ben és 15-ben is. Legalábbis szerintem.tüsi91
Julius Peppers falls victim to a horrible Bears defense in 2013, combined with an obsurd $18.18M cap figure for 2014 (rising to $20.7M in 2015). There’s clearly no way Chicago will keep him around with those numbers. At 33 years old, a restructure/extension is possible – but somewhat unlikely. Should the Bears designate Peppers a June 1st release, they can clear $10.2 million from the 2014 cap – splitting the dead money between 2014/15 ($4.183M/$4.183M).

Én is csak úgy lestem máshonnan! 😊
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Peppers cut idén 14 millió lenne plusz lenne. 4,183 M maradna dead money 2014-ben és 15-ben is. Legalábbis szerintem.

Meltonnál még rendőrségi ügy is befigyel. Futás ellen ő sem jó amúgy. 5 millió sztem így a reális 2014-re a további kontraktus, meg az idei teljesítménytől függene.
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Melton - 8.5m, őt ha egészséges tud lenni, töredékéért visszahozhatjuk
soma80
azt nagyon erősen kétlem 😉sapka
az ő sérülésével nem fognak kapkodni érte.... nekünk meg megérné! 😊
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Melton - 8.5m, őt ha egészséges tud lenni, töredékéért visszahozhatjuk
soma80
azt nagyon erősen kétlem 😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Ahogy Jimmy is írta, a lejárt szerződésű emberkék a D-ből jelentős mennyiségű lovét elvittek idén, nem beszélve Peppers-ről, akit szinte 100%, hogy a szerződésének lejárta előtt 1évvel már most kitesznek, ezzel is 10.2m-t spórolnak.

Lejárt szerződésűek /Mennyit kerestek idén/

Henry Melton DT UFA CHI TBD 27 $8,450,000
Charles Tillman CB UFA CHI TBD 32 $8,000,000
Devin Hester WR UFA CHI TBD 31 $2,940,856
Roberto Garza C UFA CHI TBD 34 $2,125,000
Major Wright S UFA CHI TBD 25 $1,492,825

Melton - 8.5m, őt ha egészséges tud lenni, töredékéért visszahozhatjuk
Tillman- 8m ennek feléért 1évre megérné
Hester - 3m..... no way
Garza - 2m... feléért... leadership ide v oda....
Wright 1.5m.... nagyon gyenge volt idén, őt szerintem passzolni fogja Emery...

és akkor ott vannak, akik 1-2m körül kerestek, de visszahozataluk lehet nem lenne zökkenőmentes:
Corey Wootton DT UFA CHI TBD 26 $1,449,793
D.J. Williams ILB, LB UFA CHI TBD 31 $1,328,125
James Anderson OLB, LB UFA CHI TBD 30 $1,250,000
Blake Costanzo OLB, LB UFA CHI TBD 29 $1,015,000
Nate Collins DT UFA CHI TBD 26 $630,000
Jay Ratliff DT UFA CHI TBD 32 $395,294

szóval összességében nem állunk olyan rosszul, és még maradt is pénz erősítésre a D-be... Emery ilyen téren nem hülye ember, szerencsére, már csak jól kéne tudnia D-be draftolni! 😊
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jah hát Anheló és Big Love duója hátrahagyott egy elöregedett, csúcson messze túl lévő defenset, meg egy OL-nek csúfolt valamit. Anheló megítélése még annyival rosszabb, hogy ő egy elkapk nélküli csapatot adott át. Hogy a picsába nyertük mi zisnórban a meccseket 2011-ben? Pedig ott a védelem nem is volt jó...
Emery 2 év alatt újrahúzta az offenset, 1 év alatt felépítettek egy komplett OL-t. S ahogy írták most jöhet a védelem.
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
ez a Cutler-szerződés csak azért gyanús, mert ezzel megmondta az FO, hogy nem lesz full-scale rebuilding a generációváltás okozta szakadék után
sapka
Én úgy látom, hogy a full-scale rebuilding már elkezdődött, mikor a GM Emery idekerült. Az O azóta gyakorlatilag tök új.
Idéntől jön a D. Nyilván ez egy lassú folyamat és most pont egy olyan szakaszához érkeztünk, hogy a védelem tényleg rottyon van, de ha ezt kihúzzák valahogy, akkor Emery és bandája szerintem itt elég komoly munkát tud majd végezni - az eddigiek alapján. Aztán persze majd kiderül.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én csak azt nem értem, hogy miért orrnehéz Cutler és Jennings szerződése? Ez nagyon megnehezíti
a védelem megerősítését.Bazzani
Idén lejárt a védelemből kb. 30 millió. Abból 16 millió nagyjából pályán se volt idén. Nem a pénzen múlik. 2010-ben azt írtam, felállt a csapat, éveken keresztül lehet dominálni a csoportot. A sérülések kiherélték az amúgy is impotens offense-t. Oké, legyen fasza O, és tartsuk meg ezt a védelmet. Lett fasza O, a sérülések kiherélték a védelmet. Arról ne beszéljünk, hogy a bírók minden évben elvették egy meccsünket minimum. De mindegy. Forte szerződése mire lejár, jöhet Jeffery. Nem lehet egy futónak évi 8 milliót fizetni. Aztán jöhet Long. Több nagy reménységű ifjonc nincs. Egyelőre. Remélhetőleg lesz 2 év múlva. Nyilván fel kell tölteni a keretet, de 2 kezdő kaliberű szabadügynök még így is belefér. És végre nem dobálják ki a lóvét olyanokra, mint Bush, Weems, és Costanzo, akik nagyjából semmit nem tettek hozzá három év alatt. Ennyit hozott Tim Shaw, meg Khalil Bell.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt én is vágom, de el lehetett volna osztani egyenletesen is a pénzt az első három évben, erre mindkettőnél a 2014 az erős.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én csak azt nem értem, hogy miért orrnehéz Cutler és Jennings szerződése? Ez nagyon megnehezíti
a védelem megerősítését.Bazzani
Cutlert 3 év múlva, Jenningset akár már jövőre is ki lehet rúgni nagyobb veszteség nélkül.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én csak azt nem értem, hogy miért orrnehéz Cutler és Jennings szerződése? Ez nagyon megnehezíti
a védelem megerősítését.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
Nem akartam leírni mert nem szerencsés a hasonlat de Elway karriere hasonló volt abban az értelemben hogy róla is megmondták a vége felé hogy már sosem fog nyerni aztán tessék.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
ez a Cutler-szerződés csak azért gyanús, mert ezzel megmondta az FO, hogy nem lesz full-scale rebuilding a generációváltás okozta szakadék után
persze, hogy (mindenki) sokan kételkednek abban, hogy ez így mire lesz elég; elnézve pár Bears meccset jelentős javításra szorul a D, még akkor is ha soha többet senki sem sérül meg..., és ez egy elég komoly bukópontja lesz majd a stábnak jövőre/két év múlva.
Másrészt Cutler sem egy egyszerű nice guy, nem egy tipikus franchise QB a viselkedését illetően sem, viszonylag sokat sérült, és a dobástechnikája+célpontválasztása sem teljesen OK.
Amikor Denverből eljött, azt mondta Helmut Z., hogy Cutler egy olyan fazon aki nem tudja kétszer egymás után eldobni ugyanúgy a labdát. Van ám ebben valami!
Cutler már 30; tehát 3-4 évig van még a csúcson, szóval 3-4 éven belül kell legalább 1 superbowlt összerakni, ami várhatóan nem jövőre lesz esedékes.
Érdekes helyzetben a Bears. 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ez a Jennings-szerződés nekem soknak tűnik. Azért idén etették rendesen. Jövőre meg csak öregebb lesz.
Pláne úgy, hogy Tillmann-el se tudjuk mi lesz.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem trollkodás volt...csak nagy csodálkozás!kedves brummogók
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mondjuk én nagyon pénztakarékos ember vagyok, szóval ez is sok picit. Arra kíváncsi vagyok hogyan van elosztva, gondolom az első két évben kap többet, aztán utána ha tényleg öregszik, meg kitudod rúgni nagyobb veszteség nélkül. Slauson szerződésére leszek kíváncsi, minimumért volt itt tavaly, jól játszott, biztos nem 700 000-ért marad évente. Fiammetta gondolom millió körül kaphat.

No Bears made the 2013 AP All-Pro teams, 1st or 2nd-team. Not sure how Lacy makes it over Forte.

Jennings:
2014
Base salary $1.355 million
Roster bonus $6.045 million
Workout bonus $100,000
Total cash $7.5 million
Salary cap figure $7.5 million

2015
Base salary $4.4 million
Workout bonus $100,000
Total $4.5 million
Salary cap figure $4.5 million

2016
Base salary $4.9 million
Workout bonus $100,000
Total $5 million
Salary cap figure $5.0 million

2017
Base salary $5.3 million
Workout bonus $100,000
Total $5.4 million
Salary cap figure $5.4 million
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
7év atyaég komolyan.
Ki a faszt érdekli? Ez egy 3éves szerződés.
Lehetne 100év is ha csak 3évig van benne garantált tartalom.Bazzani
Engem azért érdekelne, hogy a faszér érdekel ez ennyi embert? Én mondjuk pont leszarom, hogy Suh mennyit keres. Elég sajnálatosnak tartom, hogy nem keres kevesebbet valahol a csoporton kívűl.

 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/24395342/bears-locking-up-cutler-was-the-right-thing-to-do

That's just crazy. Numbers. Throw out all the numbers you want. Study their tapes and come back and tell me McCown was better. If you do, you need new eyes.füligjimmy
Tegnap hazajövök Dojcslandból a kéthetes kiküldetésemből(kb 1 napig nem olvastam híreket),és ránézek a topikra: Cutler deal ok. Mondom minden fasza, minden jó. Erre több mint egy napja ömlik a hsz. Azt nem értem, hogy a nem Bears drukkerek miért elégedetlenek (kivéve Bazzani és Baggio)!? Figyelembe véve azt, hogy a csapataikban fakezű játszik vagy fakezű játszik vagy idegileg gyenge játszik vagy két év múlva fog fakezű játszani (:p). Nekik örülniük kellene, mert - véleményük szerint - elindult a chicago-i csapatépítés a lejtőn.
A maci szurkolók lelkében - valami "furcsa" okból - az elégedettség érzése árad szét. Miért?
Mert van egy frencsájz irányítójuk kb. 5 évre ( de lehet, hogy 7)
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
@BradBiggs #Bears CB Tim Jennings gets a 4-year contract worth $22.4 million with $11.815 guaranteed. Pretty good contract for 30-year-old at position.dcsicsak
Na, ez viszont nem kevés, bár idén is ennyit kapott, és lett volna kereslet. Az látszott, hogy run supportban nagyon kevés, de nem ez a dolga. Szerintem ez is egy jó éve volt. Sőt, egy jobb kerettel lehetett volna nagyon jó. De eljön egy olyan pont, amikor egy játékos már nem jobb, csak öregebb lesz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én örülök, hogy pörög a topicunk, bár az igazat megvallva, azért az jobban tetszett volna, ha a Packers elleni fantasztikus győzelmünk, illetve a PO esélyeink latolgatása hozta volna az extra látogatottságot........ 😊

Jennings, yeah!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Meg vannak ezek bibbanva....7 ev!?ZoliZoltán
3 év a garantált okos viking barátom.promax
én csak annyit láttam,hogy 7 év...intelligens mackókámZoliZoltán
Olvasni, informálódni... Utána trollkodni más fészkébe...