Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Most nem azért mondom srácok,de elnézve a 49ers meccsét ...ha mi játszunk tegnap és az O úgy teljesít ahogy kell,akkor hamar sok pontos lett volna ez a mérkőzés. Nem nyertünk volna,de izgalmasabb lett volna az egész. 😛
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sajnos nála én ezen kívül is emlékszem legalább kettő, fontos szituban elejtett (konkrétan endzone-ban, tehát TD) passzal. Aztán meg másik meccsen lehúzott mindent. Az én jó szívem nem engedi meg, hogy haragudjak rá......

Emellett, meglehetősen bántanak azok a gondolatok, hogy a Redskins rajtunk kívül két csapatot vert meg (és 45 pontot kaptunk tőlük), hogy az FBI két különleges ügyosztályt állított annak felderítésére, hogy Hester return TD-jét miért vették el, hogy ha Rodgers legalább egyik 4. kísérleténél megfogjuk, akkor tegnap mi estünk volna ki, stb, stb. Így viszont elhessegetem ezeket..... 😊csi77
Nem hiszem, hogy ilyen nyilvánvaló kézivezérlések vannak, bár azért került a Hírességek Csarnokába maffiakapcsolataival büszkélkedő irányító. Túl sok embert kellene bevonni, és ellentétben a focival, ahol szintén brutális pénzek mozognak, ez azért egy sokkal kisebb közösség. Egyszerűen vannak kiemelt csapatok, és vannak szar bírók. Ez a bírói stáb, aki vezette ezt a csoportdöntőt, tavaly annyit hibázott, hogy valami külön oktatáson, vagy mifenén kellett részt venniük.

Felőlem megtarthatják Tuckert, ki is rúghatják, ha ilyen Tofifik, meg Cohenek lépnek pályára, addig mindegy. Két évvel ezelőt olyanok nem léptek pályára, int Adams, és Toenia, szolid, run stopper DT-k. Persze lábsérülések jöttek mindkettőnél, egyből szerződéshosszabbítás után. Kínos.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az a baj, hogy semmilyen jel nem utal arra, hogy kirúgnák Tuckert. Persze ahogy ők mondták ki kell elemezni a szezont... Jah. Ha ki akarták volna rúgni már megtörtént volna. Jövőre így is úgy is jobb lesz a D, azon egyszerű oknál fogva, hogy elértük a mélypontot idén.tüsi91
Csodálkozom, hogy ezt írod, hiszen nagyon régi Bears drukker vagy. Meg aztán általában is igaz, hogy :
Mindig.
Van.
Lejjebb.picidzé
Én is ezt az elvet vallom, de valahol van egy határ. Szerintem a Chicago Bears védelme ezt elérte. 😀. Ha még se akkor: Mindig van lejjebb.
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Az a baj, hogy semmilyen jel nem utal arra, hogy kirúgnák Tuckert. Persze ahogy ők mondták ki kell elemezni a szezont... Jah. Ha ki akarták volna rúgni már megtörtént volna. Jövőre így is úgy is jobb lesz a D, azon egyszerű oknál fogva, hogy elértük a mélypontot idén.tüsi91
Csodálkozom, hogy ezt írod, hiszen nagyon régi Bears drukker vagy. Meg aztán általában is igaz, hogy :
Mindig.
Van.
Lejjebb.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Emery és Trestman sajtótájékoztatója óta, minden nap kiraknak egy cikket, hogy McClellin lehet hogy megy LB-nek. Aztán a cikkekben ugyanaz a 10 sor van idézve a sajtótájékoztatóról.
Én elhiszem, hogy Offszezon van, meg írni kell valamit, de könyörgöm, néha ismételjenek már meg mást is. Ennél még az is jobb, ha hazudnak valamit, abban van agymunka.dcsicsak
A legfontosabb mondat valahogy úgy hangzott, igaz, MRI szájából, de szerintem Trestman is így tekint erre, hogy score points, create turnovers, create havoc, blabla. Greg Williams. Dolgozott együtt Kromerrel, kiváló blitzei vannak, és van olyan reputációja a bíróknál, hogy öt faultból fújnak be egyet. Bowman All Pro lenne, ha ennyit foghatna. Nagyon eredményes lenne ez a csapat, ha tudnának tisztességes pass rusht leakasztani valahonnan. Lehet, hogy homér vagyok, de ebben a rájátszásban se láttam egy Marshall-AJ-Cutler-Forte négyesnél jobbat (mondjuk ebből a négyből hármat becsomagolnék egy elsőkörös draftcetlibe, és ajánlanám Luckért, de lehet, kicsit elvakított az a második félidő), bár Jeffriesre nem tudok úgy tekinteni, mióta 3&17-re kiejtette a labdát. Ilyen passzt, kegyelmes isten, hányan tudnak így elereszteni? És nem hallotad, hogy így hideg van, meg úgy hideg van,, meg nehéz, meg másképp kell fogni. Don't careeeeeeee! Az oda volt dobva, Jeffries egy méterrel magasabbra ugrott.... és a labda kipattant az ujjai közül. Plusz a fumble. Plusz a korrupt bírók. 48 másodperc.füligjimmy
Sajnos nála én ezen kívül is emlékszem legalább kettő, fontos szituban elejtett (konkrétan endzone-ban, tehát TD) passzal. Aztán meg másik meccsen lehúzott mindent. Az én jó szívem nem engedi meg, hogy haragudjak rá......

Emellett, meglehetősen bántanak azok a gondolatok, hogy a Redskins rajtunk kívül két csapatot vert meg (és 45 pontot kaptunk tőlük), hogy az FBI két különleges ügyosztályt állított annak felderítésére, hogy Hester return TD-jét miért vették el, hogy ha Rodgers legalább egyik 4. kísérleténél megfogjuk, akkor tegnap mi estünk volna ki, stb, stb. Így viszont elhessegetem ezeket..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az a baj, hogy semmilyen jel nem utal arra, hogy kirúgnák Tuckert. Persze ahogy ők mondták ki kell elemezni a szezont... Jah. Ha ki akarták volna rúgni már megtörtént volna. Jövőre így is úgy is jobb lesz a D, azon egyszerű oknál fogva, hogy elértük a mélypontot idén.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Emery és Trestman sajtótájékoztatója óta, minden nap kiraknak egy cikket, hogy McClellin lehet hogy megy LB-nek. Aztán a cikkekben ugyanaz a 10 sor van idézve a sajtótájékoztatóról.
Én elhiszem, hogy Offszezon van, meg írni kell valamit, de könyörgöm, néha ismételjenek már meg mást is. Ennél még az is jobb, ha hazudnak valamit, abban van agymunka.dcsicsak
A legfontosabb mondat valahogy úgy hangzott, igaz, MRI szájából, de szerintem Trestman is így tekint erre, hogy score points, create turnovers, create havoc, blabla. Greg Williams. Dolgozott együtt Kromerrel, kiváló blitzei vannak, és van olyan reputációja a bíróknál, hogy öt faultból fújnak be egyet. Bowman All Pro lenne, ha ennyit foghatna. Nagyon eredményes lenne ez a csapat, ha tudnának tisztességes pass rusht leakasztani valahonnan. Lehet, hogy homér vagyok, de ebben a rájátszásban se láttam egy Marshall-AJ-Cutler-Forte négyesnél jobbat (mondjuk ebből a négyből hármat becsomagolnék egy elsőkörös draftcetlibe, és ajánlanám Luckért, de lehet, kicsit elvakított az a második félidő), bár Jeffriesre nem tudok úgy tekinteni, mióta 3&17-re kiejtette a labdát. Ilyen passzt, kegyelmes isten, hányan tudnak így elereszteni? És nem hallotad, hogy így hideg van, meg úgy hideg van,, meg nehéz, meg másképp kell fogni. Don't careeeeeeee! Az oda volt dobva, Jeffries egy méterrel magasabbra ugrott.... és a labda kipattant az ujjai közül. Plusz a fumble. Plusz a korrupt bírók. 48 másodperc.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Emery és Trestman sajtótájékoztatója óta, minden nap kiraknak egy cikket, hogy McClellin lehet hogy megy LB-nek. Aztán a cikkekben ugyanaz a 10 sor van idézve a sajtótájékoztatóról.
Én elhiszem, hogy Offszezon van, meg írni kell valamit, de könyörgöm, néha ismételjenek már meg mást is. Ennél még az is jobb, ha hazudnak valamit, abban van agymunka.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy biztos, Andy Dalton marketing értéke lényegesen magasabb, mivel nagyon vörös haja van. És biztos örü most a Bengals, hogy mennyivel kevesebbet keres. De hosszú még a meccs, vezethet game winning drive-okat. Ja, szerintem Dalton minimum 80 milliós szerződést fog kapni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
 www.chicagobears.com/news/article-1/Improving-defense-a-top-priority/48521138-22fd-4526-a404-1960071e0fa6

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Most nem azért mondom, de egy tisztességes védőfalra (2 új ember) vagyunk a rájátszástól. Ha hozzáraksz némi mázlit (jó ellenfelet kapj, feléd pattanjon a labda), lehet egy győzelem. Ha el akarod helyezni a csapatot a koordináta-rendszerben, akkor ma Frisco-Packers megmutatja, milyen messze van a csapat a bajnoki címtől.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Peppers cut idén 14 millió lenne plusz lenne. 4,183 M maradna dead money 2014-ben és 15-ben is. Legalábbis szerintem.tüsi91
Julius Peppers falls victim to a horrible Bears defense in 2013, combined with an obsurd $18.18M cap figure for 2014 (rising to $20.7M in 2015). There’s clearly no way Chicago will keep him around with those numbers. At 33 years old, a restructure/extension is possible – but somewhat unlikely. Should the Bears designate Peppers a June 1st release, they can clear $10.2 million from the 2014 cap – splitting the dead money between 2014/15 ($4.183M/$4.183M).

Én is csak úgy lestem máshonnan! 😊soma80
Na közben megvan amit nem értettem. Ha Pepperst mondjuk holnap a leves és a rántott hús között kirúgják, akkor a 2014/2015-ös signing bonus is a 2014-es sapkát terheli, tehát 8,3 ragadna benn, ha viszont június 1 után teszik lapátra, akkor a 2014-es és a 2015-ös sapkát is 4,1 millió terhelne dead moneyként. Nem tudom melyik lenne a jobb megoldás őszintén megmondva.tüsi91
Rúgd ki most, köss egy olyan szerződést, ami jövőre terheli meg jobban a könyvelést. Akkor lepődnék meg, ha Michael Bennett nem érkezne, megmondom őszintén.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Peppers cut idén 14 millió lenne plusz lenne. 4,183 M maradna dead money 2014-ben és 15-ben is. Legalábbis szerintem.tüsi91
Julius Peppers falls victim to a horrible Bears defense in 2013, combined with an obsurd $18.18M cap figure for 2014 (rising to $20.7M in 2015). There’s clearly no way Chicago will keep him around with those numbers. At 33 years old, a restructure/extension is possible – but somewhat unlikely. Should the Bears designate Peppers a June 1st release, they can clear $10.2 million from the 2014 cap – splitting the dead money between 2014/15 ($4.183M/$4.183M).

Én is csak úgy lestem máshonnan! 😊soma80
Na közben megvan amit nem értettem. Ha Pepperst mondjuk holnap a leves és a rántott hús között kirúgják, akkor a 2014/2015-ös signing bonus is a 2014-es sapkát terheli, tehát 8,3 ragadna benn, ha viszont június 1 után teszik lapátra, akkor a 2014-es és a 2015-ös sapkát is 4,1 millió terhelne dead moneyként. Nem tudom melyik lenne a jobb megoldás őszintén megmondva.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Meltonban érzek annyi zsiványságot hogy 34-ben is domináns legyen. Wooton, Paea dettó. Briggs szintén. De ezt Már Tüsi és Jimmy leírta, szóval kapátok be srácok!!!! 😊kovi470
Emery is asszonta, hogy szerinte Wottonnak bővel lesznek kérői, mert tudna hagyományos, 2-gap DE lenni. Meltonról kérdezték, asszonta, hogy teljes mértkében a focira kell koncentrélnia. Mikor egy GM ezt mondja egy játékosról, az rossz dzsudzsu.

Greg Williams is elérhető. Inkább ő lenne a jelöltem. Nem a hagyományok miatt, de tavaly Wade Phillips, és a védelme kapott egy akkora csicskalángost a rájátszásban, hogy idén szerintem még nem álltak fel belőle.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Meltonban érzek annyi zsiványságot hogy 34-ben is domináns legyen. Wooton, Paea dettó. Briggs szintén. De ezt Már Tüsi és Jimmy leírta, szóval kapátok be srácok!!!! 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Inkább a tradíció miatt írtam volna, de lényegtelen.szaba
az már elmúlt Tucky érkeztével.

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Inkább a tradíció miatt írtam volna, de lényegtelen.szaba
Ha jönne annyi hagyományos pass rusher a ligába, vagy nem lenne akkora jelentősége az új szabályok miatt.... jelenleg séma kell inkább, blokkolatlanul érkező blitzelők, mittomén. Én is azt karmolom, hogy négy csávó beletúrja a kezét a gyepbe, vele szemben öt másik, és győzzön a jobb, de ez kb. a múlt. Lehet még ezt csinálni, a Rams például elég sokáig szopott, míg leakaszott két ilyen rushert, oszt elég is volt nekik a csoport 3. helyére. Több nem is jut hirtelen eszembe.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mondjuk a 3-4 érdekes kérdéseket vetne fel. Egyrészt akasztani kellene egy 2 down NT-t. DE poszton szerintem a Melton, Wootton, Ratliff, Paea, Collins 5-ösből 4 megoldaná. (vagy olcsón megszerzed Douzable-t, szerintem simán kezdő szint, csak Richardson és Wilkerson duó mellett nincs sok esélye). Mekkelek egyik OLB, kellene depth (Bass), meg egy jó rusher a másik felére. Belül Briggs, Bostic, Greene + veterán. Igazából 4-3-nál valóban épp ennyire hiányos az ügylet.

Tradíciók ma már nem számítanak. A tradíció az volt, hogy itt jó defense volt általában. Szerintem az mindegy lenne a drukkereknek, hogy 34 vagy 43-ban lenne jó a D 😊. Idén elértük a mélypontot, úgyhogy 2014 előrelépés lesz.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Inkább a tradíció miatt írtam volna, de lényegtelen.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Wade Philips..kovi470
34 D# - Chicago
keresd a hibátszaba
Gyakorlatilag van egy darab Lance Briggs, aki eddig 43 Will volt. Talán van annyi tálentum benne 32 éves korára, hogy megállja a helyét 34-ben. amennyiben nincs, nem hiszem, hogy egy 32 éves, egy évig szerződés alatt álló LB miatt visszafognák magukat. A tavalyi első meccsen kezdő front7-ből jelenleg csak ő, és Peppers van szerződés alatt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Wade Philips..kovi470
34 D# - Chicago
keresd a hibátszaba
Amúgy nem teljesen mindegy, hogy ebbe a vedelembe érkező védők milyen rendszerbe jönnek....

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Úgy érzem valamit el akartok mondani.
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Wade Philips..kovi470
34 D# - Chicago
keresd a hibátszaba
Úgyis meg kell újítani a mackók védelmét. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Wade Philips..kovi470
34 D# - Chicago
keresd a hibát
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Egyre biztosabb vagyok benne hogy Tucker marad