Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Lehet, hogy én maradtam le, de ti tudtátok, hogy múlt nyáron Budapesten volt Tillman?


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Chicago Bears free agent CB Charles Tillman is a finalist for the Walter Payton Man of the Year Award. Tillman was also a finalist in 2011.

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 331 — "Grammar maci"
mert megérdemli : The Pro Football Writers of America have selected Bears receiver Alshon Jeffery as the NFL's most improved player in 2013

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Látom gyűrűzik a vita, de rögtön úgy kezdtem, hogy ÁLLÍTÓLAG ő lett. Bears insider hozta le twitteren, szóval bátorkodtam beírni, de hivatalos kinevezés nincs. Igaz ilyenben nem igen tévednek.tüsi91
Igazán kellemetlen lenne, ha mégse ő jön. Mindenesetre nem ex-CFL, meg ex-mittomén csávó került képbe. Ez a Tibesar nem ért egy kalap szart.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Látom gyűrűzik a vita, de rögtön úgy kezdtem, hogy ÁLLÍTÓLAG ő lett. Bears insider hozta le twitteren, szóval bátorkodtam beírni, de hivatalos kinevezés nincs. Igaz ilyenben nem igen tévednek.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jóvan Robi, látom dícsérgetjük egymást.
 www.youtube.com/watch?v=CsAr0EHGoc8füligjimmy
😊 Draft előtt edzői filozófiák összeférhetetlensége miatt kirúgják 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mindegyiket Edsall vitte a programhoz, PP semmi mást nem csinált, mint szétverte a UConnt, hihetetlenül eljárt felette az idő. Azt figyeld majd meg, hogy az elkövetkező 1-2 évben mennyivel kevesebb Huskie-t fognak draftolni a megszokottnál. Ja meg a védelemben is lesz egy kis minőségi javulás Diaco érkezésével.
Mielőtt kirúgták volna, a szezon elején a Buffalo és a Towson iskolázta le őket, nem is tudom hiva tenni ezt a hurráoptimizmustbaggio
Recruitolni és kinevelni két külön dolog. Ryan Griffinből NFL kezdő TE lett alatta, egyedül a felépítése miatt, Reyes is utolsó évében lett olyan amilyen. Ő felépítette őket, és ez kell majd LB edzőként tőle.Robilluma
Miért nem Hank Hughes nevelte ki akkor őket, aki már 2001 óta DC (és DL edző) a UConn-nál?baggio
És jöjjön a wikipédia: Edsall 11 évig volt edző az Uconnál, Hughes ugye 2001 óta van ott. Ezalatt az idő alatt 7 UConn védőt draftoltak. Csak tavaly négyet. Mármint 4 védőt. A legutolsó a 127. helyen volt választva. Ezt szerintem felesleges folytatni, a csávó tujda, hogy kell kinevelni egy játékost.

Jóvan Robi, látom dícsérgetjük egymást.

 www.youtube.com/watch?v=CsAr0EHGoc8

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Egyrészt ezt írtam a Lions topikban is, h nem tudni, h kinek mekkora befolyása/szerepe van egy csapatban. Ergo nem tudom. Másrészt PP pályafutása alatt DL/LB coach és DC volt (egy évig TE, helló Griffin), gondolom volt némi beleszólása a képzésük irányába.
De erre valamennyire objektíven is lehet válaszolni, nézd meg a jelenlegi UConn játékosokat az NFL-ben, mennyi aktív D játékos érkezett Pasqualoni előtt a profikhoz? Szinte senki!
 www.uconnhuskies.com/sports/m-footbl/spec-rel/uconn-in-nfl.html
Ja, még Lansanah is tavaly jött ki noname LB-ként, Rex Ryannél játszott is preseasonben, most a Tampa rosterén van, mert okosan lenyúlták.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Mindegyiket Edsall vitte a programhoz, PP semmi mást nem csinált, mint szétverte a UConnt, hihetetlenül eljárt felette az idő. Azt figyeld majd meg, hogy az elkövetkező 1-2 évben mennyivel kevesebb Huskie-t fognak draftolni a megszokottnál. Ja meg a védelemben is lesz egy kis minőségi javulás Diaco érkezésével.
Mielőtt kirúgták volna, a szezon elején a Buffalo és a Towson iskolázta le őket, nem is tudom hiva tenni ezt a hurráoptimizmustbaggio
Recruitolni és kinevelni két külön dolog. Ryan Griffinből NFL kezdő TE lett alatta, egyedül a felépítése miatt, Reyes is utolsó évében lett olyan amilyen. Ő felépítette őket, és ez kell majd LB edzőként tőle.Robilluma
Miért nem Hank Hughes nevelte ki akkor őket, aki már 2001 óta DC (és DL edző) a UConn-nál?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mindegyiket Edsall vitte a programhoz, PP semmi mást nem csinált, mint szétverte a UConnt, hihetetlenül eljárt felette az idő. Azt figyeld majd meg, hogy az elkövetkező 1-2 évben mennyivel kevesebb Huskie-t fognak draftolni a megszokottnál. Ja meg a védelemben is lesz egy kis minőségi javulás Diaco érkezésével.
Mielőtt kirúgták volna, a szezon elején a Buffalo és a Towson iskolázta le őket, nem is tudom hiva tenni ezt a hurráoptimizmustbaggio
Recruitolni és kinevelni két külön dolog. Ryan Griffinből NFL kezdő TE lett alatta, egyedül a felépítése miatt, Reyes is utolsó évében lett olyan amilyen. Ő felépítette őket, és ez kell majd LB edzőként tőle.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ez nem rossz kinevezés sztem.
Pasqualoni a UConn védelméből a vártnál több játékost adott az nflnek mostanában. Tavaly jött 2 LB, Trevardo Williams és Sio Moore, plusz két CB a draft második napján. Idén is lesz LB: Yawin Smallwood. Mindhárom LB (és a CBk is) kifejezetten jó fizikummal, szinte nfl készen jött/jön ki a draftra, jól fel tudta a stáb építeni őket ilyen szempontból. A technika már más kérdés, de a Huskies védelmében minden a helyén volt (tavaly).Robilluma
Mindegyiket Edsall vitte a programhoz, PP semmi mást nem csinált, mint szétverte a UConnt, hihetetlenül eljárt felette az idő. Azt figyeld majd meg, hogy az elkövetkező 1-2 évben mennyivel kevesebb Huskie-t fognak draftolni a megszokottnál. Ja meg a védelemben is lesz egy kis minőségi javulás Diaco érkezésével.

Mielőtt kirúgták volna, a szezon elején a Buffalo és a Towson iskolázta le őket, nem is tudom hiva tenni ezt a hurráoptimizmustbaggio
Miután odavitte őket, utána már nem is kellett velük foglalkozni, az a pár év elrepült, középiskolából úgy jöttek, hogy készen álltak az NFL-re, ugye? Hány szezonnal ezelőtt rúgták ki a csávót, négy? Értem, hogy ő recruitolt, de talán egy picikét csak edzeni kellett őket. Leszarom, hogy nem tud egy offensive gameplant összerakni, lehet, hogy már egy defensive gameplant se tud összerakni. Egyelőre az újoncok egymás seggének rohannak a pályán, és tele van a front7 tweenerekkel. Most szépen zsebbe nyúltak, és hoztak egy olyan csávót, aki x éve ilyen ürgéket edz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
Ez nem rossz kinevezés sztem.
Pasqualoni a UConn védelméből a vártnál több játékost adott az nflnek mostanában. Tavaly jött 2 LB, Trevardo Williams és Sio Moore, plusz két CB a draft második napján. Idén is lesz LB: Yawin Smallwood. Mindhárom LB (és a CBk is) kifejezetten jó fizikummal, szinte nfl készen jött/jön ki a draftra, jól fel tudta a stáb építeni őket ilyen szempontból. A technika már más kérdés, de a Huskies védelmében minden a helyén volt (tavaly).Robilluma
Mindegyiket Edsall vitte a programhoz, PP semmi mást nem csinált, mint szétverte a UConnt, hihetetlenül eljárt felette az idő. Azt figyeld majd meg, hogy az elkövetkező 1-2 évben mennyivel kevesebb Huskie-t fognak draftolni a megszokottnál. Ja meg a védelemben is lesz egy kis minőségi javulás Diaco érkezésével.

Mielőtt kirúgták volna, a szezon elején a Buffalo és a Towson iskolázta le őket, nem is tudom hiva tenni ezt a hurráoptimizmust


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A UConnban 43-at tolt, egy alulméretezett DE-vel. Minden klappol. McClellin fan klub készülhet a csodára 😊.Robilluma
Elvileg Mekk Eleket pass rusherként, valamint egyértelmű futójátékoknál SAM-ként akarják használni, Sio Moore is így jött a ligába. Nem mintha egyetemen nem Mekk is ugyanezt játszotta volna. Draftoltál egy olyan csávót, akit tudsz játszatni 5 poszton, és csinálsz belőle egy LDE-t. Ennek nincs semmi értelme. Nem mondom, hogy a csávó egy pass rush terror volt egyetemen, de azért igyekeztek besegíteni az OC-k az emberének, Georgia ellen megverte Cordy Glennt is egy párszor, meg azért tudott blitzelni is elég tisztességesen. De Bosticra is ráfér a coaching. Lenyilatkozta a csávó, hogy büdös életbe nem zónázott egyetemen. Ez igazán kiváló, legyél akkor MLB! Ennek nincs semmi értelme.füligjimmy
Mindezeket egybevéve, ha jövőre összeáll a D, a LB sorral az élen, akkor lehet, h az év Bears igazolása most történt meg. Ezen az FO-n legalább látszik, hogy gondolkodik és keresi a megoldásokat. Ha már Tuckert nem akarták megszégyenítve kirúgni, akkor valahogy így kell megoldani a problémát. Ha pedig jövőre sem lesz javulás, szép csendben a szezon közben eltolódhat a D irányítása adott esetben PP felé, ha így is számolnak vele. (Mint ahogy nálunk a becsődölt OL edzőnél is ez volt a helyzet idén.)


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem ez olyan haveri kinevezésnek tűnik.Bazzani
Pedig ez valószínűleg nem egy kétfilléres igazolás, hanem mélyen zsebb nyúlós. Komoly arcokkal dolgozott az ipse, mondjuk erősen 34 háttere vanfüligjimmy
A UConnban 43-at tolt, egy alulméretezett DE-vel. Minden klappol. McClellin fan klub készülhet a csodára 😊.Robilluma
Elvileg Mekk Eleket pass rusherként, valamint egyértelmű futójátékoknál SAM-ként akarják használni, Sio Moore is így jött a ligába. Nem mintha egyetemen nem Mekk is ugyanezt játszotta volna. Draftoltál egy olyan csávót, akit tudsz játszatni 5 poszton, és csinálsz belőle egy LDE-t. Ennek nincs semmi értelme. Nem mondom, hogy a csávó egy pass rush terror volt egyetemen, de azért igyekeztek besegíteni az OC-k az emberének, Georgia ellen megverte Cordy Glennt is egy párszor, meg azért tudott blitzelni is elég tisztességesen. De Bosticra is ráfér a coaching. Lenyilatkozta a csávó, hogy büdös életbe nem zónázott egyetemen. Ez igazán kiváló, legyél akkor MLB! Ennek nincs semmi értelme.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Nekem ez olyan haveri kinevezésnek tűnik.Bazzani
Hát sem Emeryvel, sem Trestmannel, sem Tuckerrel nem volt még munkakapcsolata szóval sztem annyira mégsem. Dolphinsál volt DC pár éve, előtte a Cowboynál dolgozott az NFL-be.tüsi91
Attól lehet haver, hogy nem dolgoztak együtt. 😊
Persze valószínű, hogy nincs igazam csak elsőre úgy tűnt.Bazzani
Amég nem fordult meg Jacksonvilleben addig nincs baj.


több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem ez olyan haveri kinevezésnek tűnik.Bazzani
Pedig ez valószínűleg nem egy kétfilléres igazolás, hanem mélyen zsebb nyúlós. Komoly arcokkal dolgozott az ipse, mondjuk erősen 34 háttere vanfüligjimmy
A UConnban 43-at tolt, egy alulméretezett DE-vel. Minden klappol. McClellin fan klub készülhet a csodára 😊.Robilluma
Mondjuk még egy remek Bears védelem kellene most a nyakunkba.
Úgysincs elég bajunk.

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nekem ez olyan haveri kinevezésnek tűnik.Bazzani
Pedig ez valószínűleg nem egy kétfilléres igazolás, hanem mélyen zsebb nyúlós. Komoly arcokkal dolgozott az ipse, mondjuk erősen 34 háttere vanfüligjimmy
A UConnban 43-at tolt, egy alulméretezett DE-vel. Minden klappol. McClellin fan klub készülhet a csodára 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem ez olyan haveri kinevezésnek tűnik.Bazzani
Hát sem Emeryvel, sem Trestmannel, sem Tuckerrel nem volt még munkakapcsolata szóval sztem annyira mégsem. Dolphinsál volt DC pár éve, előtte a Cowboynál dolgozott az NFL-be.tüsi91
Attól lehet haver, hogy nem dolgoztak együtt. 😊
Persze valószínű, hogy nincs igazam csak elsőre úgy tűnt.

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ez nem rossz kinevezés sztem.
Pasqualoni a UConn védelméből a vártnál több játékost adott az nflnek mostanában. Tavaly jött 2 LB, Trevardo Williams és Sio Moore, plusz két CB a draft második napján. Idén is lesz LB: Yawin Smallwood. Mindhárom LB (és a CBk is) kifejezetten jó fizikummal, szinte nfl készen jött/jön ki a draftra, jól fel tudta a stáb építeni őket ilyen szempontból. A technika már más kérdés, de a Huskies védelmében minden a helyén volt (tavaly). Hátha elboldogul majd a két majdani másodévesetekkel.
Nfl DC múltja is van, az sem hátrány.
Plusz a draftnál is jól fog jönni az AAC (ex Big East) részletes ismerete. A Louisville-t nem nagyon kell már scoutolni 😊. Ráadásul onnan két safety is jönni fog (az egyik a teljes class messze legjobbja sztem), ami komoly need nálatok.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nekem ez olyan haveri kinevezésnek tűnik.Bazzani
Pedig ez valószínűleg nem egy kétfilléres igazolás, hanem mélyen zsebb nyúlós. Komoly arcokkal dolgozott az ipse, mondjuk erősen 34 háttere van

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nekem ez olyan haveri kinevezésnek tűnik.Bazzani
Hát sem Emeryvel, sem Trestmannel, sem Tuckerrel nem volt még munkakapcsolata szóval sztem annyira mégsem. Dolphinsál volt DC pár éve, előtte a Cowboynál dolgozott az NFL-be.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem ez olyan haveri kinevezésnek tűnik.

több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Állítólag Paul Pasqualoni az új LB edző. Sycaruse egyetemen 13 évig volt HC. Legutóbb a UConnál volt HC, de év közben menesztették.tüsi91
Ez jó ajnálólevél ugye? Hátha Tucker csacskaságait kiküszöböli ez az olasz. 😊 Williamsből lesz még valami a kö. szezonra?
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Állítólag Paul Pasqualoni az új LB edző. Sycaruse egyetemen 13 évig volt HC. Legutóbb a UConnál volt HC, de év közben menesztették.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Néztem 1-2 mock-ot, elég vegyes a kép, mindenhol kb mást írnak nekünk. Jernigan (DT), Hageman (DT), Clinton Dix (S), Dennard (CB). End-et nem nagyon láttam sehol... CB pont nem elsődleges need, de egy jó S-nek örülnék, főleg ha nem mennék rá Byrd-re.proki
Tavaly volt róla szó, hogy kéne egy corner, méghozzá magas körben. Én akkor azon a véleményen voltam, hogy ilyen teljesítmények után kispadra nem hozol, jövőre draftolnak egyet első körben. Namost, ezután kizárt, hogy corner jöjjön első körben, mert akkor egy évvel korábban megjósoltam, mit fog tenni Emery. De miután leírtam, hogy nem fog megtörténni, akkor meg fog történni? Na, az ilyenek miatt utálom a Vissza a jövőbe filmeket is. De tegyük hozzá azt is, minél több videót nézek DL játékosokról, annál kevésbé vagyok elájulva tőlük.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson