Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Tampa lesz ebből, Jimmy....Revis mellett majd kóborol a 2nd Wr-ekkel...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tillmann is teszteli a szabadügynök piacot. Erről ennyit. Elment Kreutz, mert 10 százalékkal többet kapott máshol (hála istennek), Urlcaher nem írt alá évi 2 millióért, mert annyiért ki se kel az ágyból, és a liga egyetértett a döntésével. Remélem Peanut nem süllyed odáig, mint Brian, amikor az összes szóba kerülhető csapat vezetőedzője lenyilatkozta, hogy nem akarják leigazolni. Az valóban kínos lenne. Ennyit azokról a gyerekes ábrándokról, hogy majd ez elfogad egy fizetéscsökkentést, amaz aláír veteránminimumért... Nem hiszem, hogy Peanut máshol, másnak ér valamit. Már nem. Az egy vicc, hogy majd átmegy safetynek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Hát nincs olyan, akire felcsillanna a szemem....
Byrdnek még örülnék is, de én úgy vagyok vele, hogy kicsit luxus lenne....DE-k közül Hardy és Öregpók szóba se jöhet (nyista 4-3, sérülések), marad Johnson....
Cb-t húzni kell, nincs mese (ezt kifejezetten utálom, rajtuk marha nagyot lehet bukni....mondjuk mostanság nem volt annyi bust a poszton mint....)
Dt mindenhol (FA, draft marha homály....)


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 www.nfl.com/videos/nfl-fan-pass/0ap2000000317695/NFL-Fan-Pass-Brandon-Marshall-mic-d-up-at-Pro-Bowl-practice

Jerry azért penge még mindig. 😊
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Állítólag valamilyen védelmi segédedzőnek (elsősorban DL) kineveztük Clint Hurtt-öt a Louisville egyetem DL edzőjét.

 espn.go.com/chicago/nfl/story/_/id/10341396/clint-hurtt-leaving-louisville-cardinals-join-chicago-bears-staff
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ha ennek a listának hinni lehet, és ők a 25 legjobb szabadügynök, akkor


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt a listát a szabadügynök topicban találtam, a Top 25-ös lista: Valaki esetleg érdekes lehet?

1. Jimmy Graham, New Orleans Saints tight end
2. Greg Hardy, Carolina Panthers defensive end
3. Brian Orakpo, Washington Redskins linebacker
4. Jairus Byrd, Buffalo Bills safety
5. T.J. Ward, Cleveland Browns safety
6. Alterraun Verner, Tennessee Titans cornerback
7. Branden Albert, Kansas City Chiefs left tackle
8. Michael Johnson, Cincinnati Bengals defensive end
9. Lamarr Houston, Oakland Raiders defensive end
10. Brent Grimes, Miami Dolphins cornerback
11. Eugene Monroe, Baltimore Ravens left tackle
12. Vontae Davis, Indianapolis Colts cornerback
13. Linval Joseph, New York Giants defensive tackle
14. Jason Hatcher, Dallas Cowboys defensive tackle
15. Jared Veldheer, Oakland Raiders left tackle
16. Aqib Talib, New England Patriots cornerback
17. Dominique Rodgers-Cromartie, Denver Broncos cornerback
18. Alex Mack, Cleveland Browns center
19. Eric Decker, Denver Broncos wide receiver
20. Michael Bennett, Seattle Seahawks defensive end
21. B.J. Raji, Green Bay Packers defensive tackle
22. Sam Shields, Green Bay Packers cornerback
23. Walter Thurmond, Seattle Seahawks cornerback
24. Donald Butler, San Diego Chargers linebacker
25. Randy Starks, Miami Dolphins defensive tacklecsi77
Sajnos nem sorjáznak a LB-k pedig nekünk nagy hiányposzt... Greg Hardey pass rush terén nyeresség lehet, de a Carolina tuti meg akarja tartani...A többiek közül nem sok ember kellene. Cornerek elmennek... jo safety mrg LB nrm nagyon volt a listán...Talán BJ Raji futás ellen, de ősi riválistól? Akkor már inkább Spykes ha valóban kiteszi a PatsTomcsik
Ezt a listát a szabadügynök topicban találtam, a Top 25-ös lista: Valaki esetleg érdekes lehet?

1. Jimmy Graham, New Orleans Saints tight end
2. Greg Hardy, Carolina Panthers defensive end
3. Brian Orakpo, Washington Redskins linebacker
4. Jairus Byrd, Buffalo Bills safety
5. T.J. Ward, Cleveland Browns safety
6. Alterraun Verner, Tennessee Titans cornerback
7. Branden Albert, Kansas City Chiefs left tackle
8. Michael Johnson, Cincinnati Bengals defensive end
9. Lamarr Houston, Oakland Raiders defensive end
10. Brent Grimes, Miami Dolphins cornerback
11. Eugene Monroe, Baltimore Ravens left tackle
12. Vontae Davis, Indianapolis Colts cornerback
13. Linval Joseph, New York Giants defensive tackle
14. Jason Hatcher, Dallas Cowboys defensive tackle
15. Jared Veldheer, Oakland Raiders left tackle
16. Aqib Talib, New England Patriots cornerback
17. Dominique Rodgers-Cromartie, Denver Broncos cornerback
18. Alex Mack, Cleveland Browns center
19. Eric Decker, Denver Broncos wide receiver
20. Michael Bennett, Seattle Seahawks defensive end
21. B.J. Raji, Green Bay Packers defensive tackle
22. Sam Shields, Green Bay Packers cornerback
23. Walter Thurmond, Seattle Seahawks cornerback
24. Donald Butler, San Diego Chargers linebacker
25. Randy Starks, Miami Dolphins defensive tacklecsi77
Sajnos nem sorjáznak a LB-k pedig nekünk nagy hiányposzt... Greg Hardey pass rush terén nyeresség lehet, de a Carolina tuti meg akarja tartani...A többiek közül nem sok ember kellene. Cornerek elmennek... jo safety mrg LB nrm nagyon volt a listán...Talán BJ Raji futás ellen, de ősi riválistól? Akkor már inkább Spykes ha valóban kiteszi a PatsTomcsik
Mondjuk most nézem Bennett a seahawksból hmmm talán ....

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Ezt a listát a szabadügynök topicban találtam, a Top 25-ös lista: Valaki esetleg érdekes lehet?

1. Jimmy Graham, New Orleans Saints tight end
2. Greg Hardy, Carolina Panthers defensive end
3. Brian Orakpo, Washington Redskins linebacker
4. Jairus Byrd, Buffalo Bills safety
5. T.J. Ward, Cleveland Browns safety
6. Alterraun Verner, Tennessee Titans cornerback
7. Branden Albert, Kansas City Chiefs left tackle
8. Michael Johnson, Cincinnati Bengals defensive end
9. Lamarr Houston, Oakland Raiders defensive end
10. Brent Grimes, Miami Dolphins cornerback
11. Eugene Monroe, Baltimore Ravens left tackle
12. Vontae Davis, Indianapolis Colts cornerback
13. Linval Joseph, New York Giants defensive tackle
14. Jason Hatcher, Dallas Cowboys defensive tackle
15. Jared Veldheer, Oakland Raiders left tackle
16. Aqib Talib, New England Patriots cornerback
17. Dominique Rodgers-Cromartie, Denver Broncos cornerback
18. Alex Mack, Cleveland Browns center
19. Eric Decker, Denver Broncos wide receiver
20. Michael Bennett, Seattle Seahawks defensive end
21. B.J. Raji, Green Bay Packers defensive tackle
22. Sam Shields, Green Bay Packers cornerback
23. Walter Thurmond, Seattle Seahawks cornerback
24. Donald Butler, San Diego Chargers linebacker
25. Randy Starks, Miami Dolphins defensive tacklecsi77
Sajnos nem sorjáznak a LB-k pedig nekünk nagy hiányposzt... Greg Hardey pass rush terén nyeresség lehet, de a Carolina tuti meg akarja tartani...A többiek közül nem sok ember kellene. Cornerek elmennek... jo safety mrg LB nrm nagyon volt a listán...Talán BJ Raji futás ellen, de ősi riválistól? Akkor már inkább Spykes ha valóban kiteszi a Pats

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hello srácok. Régi NFL és Bears funként ideje volt csatlakoznom.
Néhány gondolat a macikkal kapcsolatban. Az O elég jól össze lett rakva. A 3 "beast"-et mindenképp meg kell tartani. Lényeg hogy a D-t rendezzük, mert se pass rush, se futás elleni védelem se semmi nem volt. Védelmi foci szerelmeseként sírtam a meccseken hogy hol van a tradicionálisan jó Chicago D...Úgy hallani Brandon Spykes rúdja kifelé lóg a Patriotsnál szerintem gyorsan le kéne csapni rá. Nem tudom hogy ,de a kosoktól el kéne hozni nagy kedvencemet Robert Quinnt, illetve Jared Alen pedzegette, hogy elvágyódik a Vikingektől... lehet érdemes lenne megkörnyékezni. Ezáltal pass rush igencsak javulna, illetve Spykes futás ellen nagyon jó, amu ugyancsak achilles sarok volt idén...Mi a véleményetek?Tomcsik
Üdv a macifórumban. Gondolom fant szerettél volna írni..... 😊csi77
Sure, csak tudod fránya okosteló mikor szavakat akar helyettesíteni persze igy "vicces"lett 😀

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Ezt a listát a szabadügynök topicban találtam, a Top 25-ös lista: Valaki esetleg érdekes lehet?

1. Jimmy Graham, New Orleans Saints tight end
2. Greg Hardy, Carolina Panthers defensive end
3. Brian Orakpo, Washington Redskins linebacker
4. Jairus Byrd, Buffalo Bills safety
5. T.J. Ward, Cleveland Browns safety
6. Alterraun Verner, Tennessee Titans cornerback
7. Branden Albert, Kansas City Chiefs left tackle
8. Michael Johnson, Cincinnati Bengals defensive end
9. Lamarr Houston, Oakland Raiders defensive end
10. Brent Grimes, Miami Dolphins cornerback
11. Eugene Monroe, Baltimore Ravens left tackle
12. Vontae Davis, Indianapolis Colts cornerback
13. Linval Joseph, New York Giants defensive tackle
14. Jason Hatcher, Dallas Cowboys defensive tackle
15. Jared Veldheer, Oakland Raiders left tackle
16. Aqib Talib, New England Patriots cornerback
17. Dominique Rodgers-Cromartie, Denver Broncos cornerback
18. Alex Mack, Cleveland Browns center
19. Eric Decker, Denver Broncos wide receiver
20. Michael Bennett, Seattle Seahawks defensive end
21. B.J. Raji, Green Bay Packers defensive tackle
22. Sam Shields, Green Bay Packers cornerback
23. Walter Thurmond, Seattle Seahawks cornerback
24. Donald Butler, San Diego Chargers linebacker
25. Randy Starks, Miami Dolphins defensive tackle

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Hello srácok. Régi NFL és Bears funként ideje volt csatlakoznom.
Néhány gondolat a macikkal kapcsolatban. Az O elég jól össze lett rakva. A 3 "beast"-et mindenképp meg kell tartani. Lényeg hogy a D-t rendezzük, mert se pass rush, se futás elleni védelem se semmi nem volt. Védelmi foci szerelmeseként sírtam a meccseken hogy hol van a tradicionálisan jó Chicago D...Úgy hallani Brandon Spykes rúdja kifelé lóg a Patriotsnál szerintem gyorsan le kéne csapni rá. Nem tudom hogy ,de a kosoktól el kéne hozni nagy kedvencemet Robert Quinnt, illetve Jared Alen pedzegette, hogy elvágyódik a Vikingektől... lehet érdemes lenne megkörnyékezni. Ezáltal pass rush igencsak javulna, illetve Spykes futás ellen nagyon jó, amu ugyancsak achilles sarok volt idén...Mi a véleményetek?Tomcsik
Üdv a macifórumban. Gondolom fant szerettél volna írni..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Robert Quinn idén még szerződés alatt áll. A Rams hülye lenne elengedni, másrészt ha még is valami gigantikus csoda folytán elakarná tradelni az minimum egy db első kör lenne, olyan fizetéssel, amit nehéz lenne a sapka alá besúvasztani. Jared Allen jó játékos, de ő is inkább már kifelé megy, s ő sem 2 fillér lenne. Spikes futás ellen jó, passz ellen semmire nem használható, persze jelen körülmények között még ez is előrelépés lenne. Bostic sztem megy SLB-nek, Emery is lenyilatkozta ezzel elismerve, hogy újabb elcseszett draft pick volt. Lehet inkább futballistákat kellene választani és nem atlétákat.

------------------------------
Pasqualoni nem LB edző, hanem DL edző lett. Az új LB edző Reggie Herring, aki legutóbb a Texansnál töltötte be ezt a posztot 2 évig. Két tapasztalt, erős kezű edző.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
JPP-nél is elég sok kérdőjel volt, s azért meglehetősen jó pass rusher lett, habár ez a szezonja elég trére sikeredett. A másik, hogy ott van Aldon Smith példája is, aki szintúgy eléggé megosztotta a szagértőket, aztán látjuk mi lett belőle.

Mondjuk ebbe a defensebe rögtön bevethető kész játékosok kellenek. DL oldalon általában ahogy írtad korábban kell minimum 1 év. CB-knél dettó (bár Dennard esetén nem szomorkodnék sőt..). Szóval egy safety is benne van akár, nem tudom az mennyit lökne a csapaton viszont. Vaccaro rookieként elég meggyőző volt, nyilván nem miatta lett mindenidők legrosszabb egységéből TOP10, de elég jól játszott.

Jimmy, s neked egy újabb LBről mi lenne a véleményed? Kuechly, Wagner már első évükben a védelmük vezérei lettek. Oké nem egy linebacker nyerni a bajnokságot, de Bostic nem megoldás középre, DJ Williams pedig nem az egészséges játékos mintapéldája. Pechünkre az LB class nem valami veretes idén.

Én mondjuk az összes pickünket a D-be lőném el, kivéve 1-et, amit egy centerre, aki Garza mögött padozik egy évet.

----------
Igazak voltak az egyhetes pletykák: #Bears have filled one of two spots on defensive coaching staff with Paul Pasqualoni addition  bit.ly/1hLpRUu.tüsi91
Hát Boostictól még lehet én is megvédeném az irányítót. Nem NFL szint. Totál súlytalan és rengeteg miss tackle-je volt. Örülnék ha a Patriots tényleg kitenné Brandon Spykest mi meg rámarnánk. Jared Alen is elvágyódik a Vikingektól....Robert Quinn nagyon jó el kéne csábítani a kosoktól és máris lenne valami D szerűség....

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Senior bowl, figyelni fogom Joynert, aki szerintem itt ideális nickel corner lenne, plusz returner is, ami sose árt.
....
Erre lemondta a részvételt. Na, amúgy is alacsony, plusz visszajön Hester, és itt van még Ear Bennett, és Frey amúgy is magasabb.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
JPP (Zsepepe, egy csoki annak, aki tudja, kit becéztek így)
Jean-Pierre Papin! 😊 Mogyorókrém töltelékkel kérem. 😊
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudom, elteltek az évek, de Aldon azért magasan a legjobb játékos volt abból a védelemből, aki 2 másodperc alatt belerobbant az irányító pofájába, nagyon figyeltek rá. Ealy kb. az 5. legjobb ebben a védelemben, szerintem ezért is váltották el magukat ilyen sokszor, így tudta összeszedni a statisztiákát. Szerintem egy gyengébb csapatban kb. sehol se lett volna. JPP (Zsepepe, egy csoki annak, aki tudja, kit becéztek így) rutintalan volt, de azt most leírom, hogy fizikailag meg se fogja közelíteni, hiába egyformák szinte centire, meg dekára. Lehet, hogy torzítja az értékelésemet, hogy csak jó falemberek ellen néztem meg, de egyszerűen olyan könnyen megfogták, hogy magam is meglepődtem. Mikor bull rush-sal próbálkozott, azt hittem a hóna alá nyúlnak, oszt felemelik. Nagyon súlytalan volt, főleg passz ellen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
JPP-nél is elég sok kérdőjel volt, s azért meglehetősen jó pass rusher lett, habár ez a szezonja elég trére sikeredett. A másik, hogy ott van Aldon Smith példája is, aki szintúgy eléggé megosztotta a szagértőket, aztán látjuk mi lett belőle.

Mondjuk ebbe a defensebe rögtön bevethető kész játékosok kellenek. DL oldalon általában ahogy írtad korábban kell minimum 1 év. CB-knél dettó (bár Dennard esetén nem szomorkodnék sőt..). Szóval egy safety is benne van akár, nem tudom az mennyit lökne a csapaton viszont. Vaccaro rookieként elég meggyőző volt, nyilván nem miatta lett mindenidők legrosszabb egységéből TOP10, de elég jól játszott.

Jimmy, s neked egy újabb LBről mi lenne a véleményed? Kuechly, Wagner már első évükben a védelmük vezérei lettek. Oké nem egy linebacker nyerni a bajnokságot, de Bostic nem megoldás középre, DJ Williams pedig nem az egészséges játékos mintapéldája. Pechünkre az LB class nem valami veretes idén.

Én mondjuk az összes pickünket a D-be lőném el, kivéve 1-et, amit egy centerre, aki Garza mögött padozik egy évet.

----------
Igazak voltak az egyhetes pletykák: #Bears have filled one of two spots on defensive coaching staff with Paul Pasqualoni addition  bit.ly/1hLpRUu.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt hiszem, Kony Ealyből eleget láttam. Az egyetemi pályafutásából kb. 150 snapet tudtam/akartam megnézni, ezeket 1. körösnek mondott LT-k ellen. Ez az OT class annyival jobb, mint a tavalyi volt, hogy az hihetetlen. Nem akarom, és sajnos nem is tudom leszopni magam, de amit tavaly írtam Fischer vs. Jonhson "párharcról", az szerintem megállta a helyét. De visszakanyarodva oda, ahonnan elkanyarodtam. A pozitívumok: szép nagydarab, és még elég fiatal, szóval megtanulhat focizni. Ha draftolják, a szakértők automatikusan A+ értéket fognak rá adni. Negatívumok: nem tud focizni.

Tennessee ellen: Richardson kb. letakarította, ugyanúgy, ahogy Matthews tette. Beírhatunk szerintem egy holdingot, meg egy hitet, amiből INT lett, egy TE nem tudta felvenni, de az is gyönyörű volt, mind a ketten megtorpantak egymással szemben, aztán Ealy eszmélt előbb, és lecsapta a QB kezét. Mikor Richardson fogta, semmit se tudott csinálni. Talán 3 alkalommal nyert ellene futásnál, de volt, hogy fél kézzel fellökték. Ez a teljesítmény azért is kiábrándító, mert a félidőre volt egy 30 pontos előny, és egy pass rush partivá kellett volna fajuljon ez a meccs, egy rossz irányítóval a center mögött.

Auburn: na, itt kezdett 2 nagy játékkal, egy TFL, és egy strip-sack. Kis szépséghibája a dolognak, hogy egyszer se blokkolták. Ha tippelnem kellene, ez inkább a támadófal hibája. Amúgy ismét kiharcolt egy holdingot, ez is gyönyörű volt: Robinson mögött átszaladnak rajta, a csávó simán lepofozza balra, aztán amikor elfutottak mellette, valamiért elkezdi lepofozni jobbra, és így repült egy zászló. Ezen a meccsen látszott a legjobban, hogy néha azt se tudja, hol a labda, mondjuk az Auburn ezt jól csinálja, de máskor is ugrált jobbra,a labda meg ment balra, hát ez van. Abba is hagyom a meccs elemzését, kb. így nézett ki a meccs, amikor nem blokkolták, akkor jó volt, amikor blokkolták, akkor semmit se csinált.

Konklúzió: A srác NFL szintű prospectek ellen nem tud párharcot nyerni, legfeljebb vak tyúk is talál szemet alapon. Az esetek többségében nagyon könnyen eltakarítják. Egyértelmű passz szituációknál beviszik középre, itt 3 meccsen beírhatunk neki egy pressure-t. Nincs semmi második pass rush move tőle, ha megfogják, egyszerűen megáll. Valószínűleg lecsúszik a 2. körre, és utána azt fogják írni, nem is értik, hogy csúszott le ilyen sokáig. Be fogják húzni a fizikuma miatt, de kell neki mimimum két év, vagy valami nagyon elborult séma, ahol állandóan TE/HB fogja blokkolni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Megvoltak a mérlegelések. Igaz, meglepődtünk a Mekk Elek picken, és ha tényleg erre a pre-snap dolgokra akarják kihegyezni a jövő évet, akkor lehet akár Trent Murphy, de egyelőre 2 DL játékos van, akire azt mondom, hogy olyan fizikummal rendelkeznek, akit Emery behúz 43-ba, és ez Hageman, valamint Ealy (ő nincs itt). Donald nagy kedvencem, ő 6-0, 300 alatt, Will Sutton szintén nagy kedvencem, szintén 6-0, és túlsúlyos, de villanthat a felmérőkön. Nincs itt a legnagyobb kedvencem Easley, a csávónak van egyénisége, az biztos, csak egészséges térde nem volt eddig. Első körben corner lesz ebből, vagy safety.

Ealy találkozott néhány első körös LT-vel, eddig csak Matthews ellen néztem meg, az olyan bleh teljesítmény volt, kiharcolt egy holdingot, volt egy jó rush, párszor futás ellen, de túl sokszor takarította el nagyon könnyedén. Megnézem még Richardson (Tennessee), és Robinson (Auburn) ellen. Donald nagyon jó volt szerintem a Florida State ellen. Uantkoztam anno a Minnesota-Pittsburg meccsen, ott Hageman jobban feltűnt. Elég nehéz olyan ellenfelet találni, akiket mérvadónak tudok tekinteni.füligjimmy
SRY az előző erre ment....

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nagyon fontos kiket húzunk, de kéne 1-2 szabad ügynök, nagyobb név nagyobb tapasztalattal. Ahhoz, hogy rendbe tegyük ezt a D-t nem elegek csak fiatalok...

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hello srácok. Régi NFL és Bears funként ideje volt csatlakoznom.
Néhány gondolat a macikkal kapcsolatban. Az O elég jól össze lett rakva. A 3 "beast"-et mindenképp meg kell tartani. Lényeg hogy a D-t rendezzük, mert se pass rush, se futás elleni védelem se semmi nem volt. Védelmi foci szerelmeseként sírtam a meccseken hogy hol van a tradicionálisan jó Chicago D...Úgy hallani Brandon Spykes rúdja kifelé lóg a Patriotsnál szerintem gyorsan le kéne csapni rá. Nem tudom hogy ,de a kosoktól el kéne hozni nagy kedvencemet Robert Quinnt, illetve Jared Alen pedzegette, hogy elvágyódik a Vikingektől... lehet érdemes lenne megkörnyékezni. Ezáltal pass rush igencsak javulna, illetve Spykes futás ellen nagyon jó, amu ugyancsak achilles sarok volt idén...Mi a véleményetek?

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Megvoltak a mérlegelések. Igaz, meglepődtünk a Mekk Elek picken, és ha tényleg erre a pre-snap dolgokra akarják kihegyezni a jövő évet, akkor lehet akár Trent Murphy, de egyelőre 2 DL játékos van, akire azt mondom, hogy olyan fizikummal rendelkeznek, akit Emery behúz 43-ba, és ez Hageman, valamint Ealy (ő nincs itt). Donald nagy kedvencem, ő 6-0, 300 alatt, Will Sutton szintén nagy kedvencem, szintén 6-0, és túlsúlyos, de villanthat a felmérőkön. Nincs itt a legnagyobb kedvencem Easley, a csávónak van egyénisége, az biztos, csak egészséges térde nem volt eddig. Első körben corner lesz ebből, vagy safety.

Ealy találkozott néhány első körös LT-vel, eddig csak Matthews ellen néztem meg, az olyan bleh teljesítmény volt, kiharcolt egy holdingot, volt egy jó rush, párszor futás ellen, de túl sokszor takarította el nagyon könnyedén. Megnézem még Richardson (Tennessee), és Robinson (Auburn) ellen. Donald nagyon jó volt szerintem a Florida State ellen. Uantkoztam anno a Minnesota-Pittsburg meccsen, ott Hageman jobban feltűnt. Elég nehéz olyan ellenfelet találni, akiket mérvadónak tudok tekinteni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
#Bears considering Brendan Daly for D-line job. Was position coach for #Vikings last 2 years, #Rams before that.

Igaz még Pasqualonit sem nevezték ki hivatalosan.

Jennings meg megy a PB-re.
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Lehet, hogy én maradtam le, de ti tudtátok, hogy múlt nyáron Budapesten volt Tillman?zolika26
???? Nem keverték össze egy másik rasztával?! Mert az elég rasszista lenne! Itt nyaralt, vagy mi?
füligjimmy
 twitter.com/peanuttillman/status/425285694391861248
Érdemes megnézni a twitter oldalán a cover photóját is.


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Lehet, hogy én maradtam le, de ti tudtátok, hogy múlt nyáron Budapesten volt Tillman?zolika26
???? Nem keverték össze egy másik rasztával?! Mert az elég rasszista lenne! Itt nyaralt, vagy mi?

Senior Bowl Uraim! Az offseasont hivatalosan is megnyitom magamnak. A Super Bowl, meg ami előtt van abszolút nem érdekel, hogy finoman fogalmazzak. Sok újdonságot ez a rájátszás se hozott. Védelmi koordinátornak fel kell venni az NFL bírói kart, oszt lesz jó védelmed.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson