Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The Bears on Monday signed defensive end Austen Lane to a one-year contract.

 www.chicagobears.com/news/article-1/Bears-add-defensive-end-Lane/b2a4b9ef-f2a5-461e-8f4b-16494d8044f0

Valaki hozzá tud fűzni valamit?😀hpeter93
Igen, Mel Tucker igen jól ismeri még Jacksonvilleből. Csere DEnek szerintem remek. Ja és vicces és twitteren, érdemes követni.


És baromi jó író is:
 mmqb.si.com/2013/07/25/what-its-like-to-get-whacked/
 mmqb.si.com/2013/09/27/austen-lane-part2/
Én nagyon örülök, hogy kapott egy újabb esélyt itt.iktriad
Én inkább a sackeket szeretem, mintsem a tréfás irományokat...Sajnos vele nem lettünk beljebb...1-2 játékra jó lesz amíg valaki pihen, de kb ennyi...Tomcsik
Brittonnak is elég semmilyen esélye volt itt megragadni tavaly ilyenkor, és mégis itt ragadt. Lane is járhat így. Plusz, mint mondtam, Mel Tucker nagyon jól ismeri. 3 évig dolgoztak együtt nálunk.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
The Bears on Monday signed defensive end Austen Lane to a one-year contract.

 www.chicagobears.com/news/article-1/Bears-add-defensive-end-Lane/b2a4b9ef-f2a5-461e-8f4b-16494d8044f0

Valaki hozzá tud fűzni valamit?😀hpeter93
Igen, Mel Tucker igen jól ismeri még Jacksonvilleből. Csere DEnek szerintem remek. Ja és vicces és twitteren, érdemes követni.


És baromi jó író is:
 mmqb.si.com/2013/07/25/what-its-like-to-get-whacked/
 mmqb.si.com/2013/09/27/austen-lane-part2/
Én nagyon örülök, hogy kapott egy újabb esélyt itt.iktriad
Én inkább a sackeket szeretem, mintsem a tréfás irományokat...Sajnos vele nem lettünk beljebb...1-2 játékra jó lesz amíg valaki pihen, de kb ennyi...

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The Bears on Monday signed defensive end Austen Lane to a one-year contract.

 www.chicagobears.com/news/article-1/Bears-add-defensive-end-Lane/b2a4b9ef-f2a5-461e-8f4b-16494d8044f0

Valaki hozzá tud fűzni valamit?😀hpeter93
Igen, Mel Tucker igen jól ismeri még Jacksonvilleből. Csere DEnek szerintem remek. Ja és vicces és twitteren, érdemes követni.


És baromi jó író is:
 mmqb.si.com/2013/07/25/what-its-like-to-get-whacked/
 mmqb.si.com/2013/09/27/austen-lane-part2/
Én nagyon örülök, hogy kapott egy újabb esélyt itt.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
1. Kreutz kerek 12.5%-os béremelésért igazolt el. Ami testvérek között 500.000 dollár, amit ha beraksz a malacperselyebdbe, összetöröd, amikor az egyik gyereked 18. éves lesz, még Amerikában is simán megágyazol neki kb. élete végéig. Tillmannek van egy nagyon beteg kislánya, csak mondom. Nyilván eleget keresett élete során, de ahogy a jó pap is mondja, jobb a túl sok, mint a túl kevés. Élete utolsó szerződését fogja ő is megkötni, és amikor élete első szerződését kötötte, amikor a teljesítményéhez képest keresett két gombot, meg három pitykét, és nem adtak neki karácsonyi bónuszt, ugyanúgy nem kell neki elfogadni alacsonyabb összeget. Ez az egyik. Namost, Tillmann egy rossz évet tud maga mögött, előtte kb. All-Pro volt. Kreutz, Alex Brown (akiről mindenki megfeledkezik), Urlacher, Ogunleye szépen csúsztak a béka segge alá, mégis kaptak új szerződést, csak Lach nem fogadta el. Peanut nem hülye, tudja, hogy mit csinál, felmérte a terepet, valszeg eligazol, aztán egynapos szerződéssel innen fog visszavonulni. Pech, hogy most járt le Bowman szerződése is, elég rossz még mindig, de elég sokat is fejldőött, amit onnan lehet tudni, hogy nem akartad élve felgyújtani minden meccs után. És pass rush a corner legjobb barátja egyébként is.

2. 90 emberrel kell feltölteni a keretet, lesz még néhány ilyen igazolás. A nagy nevek elkelnek az első két nap, a "moneyball" igazolások két héttel később jönnek. Williams, Major, Ratliff, Bowman, nem egy veretes névsor, de szinte semmibe nem kerültek, de (Major kivételével) kapásból pótolni, négy poszt, 6 millió dollár, a műsorvezetőőőő Phiiiiiiiil Emeeeeeeryfüligjimmy
Valszeg nem 6 milla lesz az a 6...Cutokkal éz szerződés módosításokkal aláíràsi pénz átütemezéssel stb jóval több pénz lesz azért. Szerencsére az O nagyon rendben van most, de ezt a D-t nagyon rendbe kell tenni, ehhez pedig elkerülhetetlen minimum 2 nagy név megszerzése. Nagyon öregszik a D és hiába húzta ki a szarból a D a csapatot évek óta a kiöregedést és a sérüléseket már nem bírták el. Valszeg az összes draft cetlit a védelemre toljuk. Ebben az esetben szerintem 2 nagy névre fel tudunk szabadítani pénzt. Ez 2 pass rusher vagy 1 passrusher és egy LB lesz. Ha ügyesen draftolunk lehet egy utőképes D. Elkenkező esetben egy holtszezon nem biztos, hofy elég lesz...

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
1. Kreutz kerek 12.5%-os béremelésért igazolt el. Ami testvérek között 500.000 dollár, amit ha beraksz a malacperselyebdbe, összetöröd, amikor az egyik gyereked 18. éves lesz, még Amerikában is simán megágyazol neki kb. élete végéig. Tillmannek van egy nagyon beteg kislánya, csak mondom. Nyilván eleget keresett élete során, de ahogy a jó pap is mondja, jobb a túl sok, mint a túl kevés. Élete utolsó szerződését fogja ő is megkötni, és amikor élete első szerződését kötötte, amikor a teljesítményéhez képest keresett két gombot, meg három pitykét, és nem adtak neki karácsonyi bónuszt, ugyanúgy nem kell neki elfogadni alacsonyabb összeget. Ez az egyik. Namost, Tillmann egy rossz évet tud maga mögött, előtte kb. All-Pro volt. Kreutz, Alex Brown (akiről mindenki megfeledkezik), Urlacher, Ogunleye szépen csúsztak a béka segge alá, mégis kaptak új szerződést, csak Lach nem fogadta el. Peanut nem hülye, tudja, hogy mit csinál, felmérte a terepet, valszeg eligazol, aztán egynapos szerződéssel innen fog visszavonulni. Pech, hogy most járt le Bowman szerződése is, elég rossz még mindig, de elég sokat is fejldőött, amit onnan lehet tudni, hogy nem akartad élve felgyújtani minden meccs után. És pass rush a corner legjobb barátja egyébként is.

2. 90 emberrel kell feltölteni a keretet, lesz még néhány ilyen igazolás. A nagy nevek elkelnek az első két nap, a "moneyball" igazolások két héttel később jönnek. Williams, Major, Ratliff, Bowman, nem egy veretes névsor, de szinte semmibe nem kerültek, de (Major kivételével) kapásból pótolni, négy poszt, 6 millió dollár, a műsorvezetőőőő Phiiiiiiiil Emeeeeeery

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát Tillman elvileg azt nyilatkozta, hogy Chicagoban szeretné befejezni. Szerintem sokkal többet máshol se fizetnének neki...Melton is nagy sérülésből tér vissza szóval ha szerencsénk van korrekt pénzért remélhetőleg lesz 2 nagyon jó védőjátékosunk. Persze kérdés milyen formában lesznek...Hardy vagy Bennett nagyon kéne...Remélem egyiküket legalább sikerül megszerezni...Tomcsik
Nyilatkozni sok mindent lehet. Urlacher is mondta, hogy szeretné itt befejezni. S hát végül is a kívánsága teljesült is... Én sem hiszem, hogy Tillman másnak ér valamit, csak kizárólag Lovienak. Revis másik oldalán lehet lenne még jó szezonja. Lehet nem. Lehet ha itt hosszabbít, akkor a 3. meccs után azt mondjuk, hogy emlékezzünk a szépre tőle. 33 éves, CB, végig kinlódta az előző szezont. Én nem építeném rá már a secondaryt. Briggs jövőre ugyanilyen kérdés lesz. Ő legalább jó volt mielőtt 2013-ban megsérült. De ő is 34 lesz már. Félreértés ne essék tartsák meg, az egyik kedvenc játékosom, adjanak neki 2 év 6 milliót, kevés garantálttal. Kb ennyit ér. Ha nem fogadja el, akkor szomorú viszlát.

Lane Tucker játékosa volt, most innentől elég egyértelmű a helyzet. TC-ben harcban lehet roster helyért. Ez nem befolyásolja sem Melton, sem Peppers helyzetét.

Hardy és Bennett jó játékosok. Az áruk úgy 10 milliónál kezdődik évente.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
The Bears on Monday signed defensive end Austen Lane to a one-year contract.

 www.chicagobears.com/news/article-1/Bears-add-defensive-end-Lane/b2a4b9ef-f2a5-461e-8f4b-16494d8044f0

Valaki hozzá tud fűzni valamit?😀hpeter93
Na ilyenekkel ne leszünk kinnt a vízből....Vagy ők már tudják, hogg Melton és Peppers marad és depth miatt hoznak ilyeneket vagy nem tom. Nem egy nagy game changer az tuti...

több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
The Bears on Monday signed defensive end Austen Lane to a one-year contract.

 www.chicagobears.com/news/article-1/Bears-add-defensive-end-Lane/b2a4b9ef-f2a5-461e-8f4b-16494d8044f0

Valaki hozzá tud fűzni valamit?😀

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tillman meg ős medve, fiatalabb sem lesz szóval szerintem maradni fog egy normális ár melett....Tomcsik
Annyira nem volt régen Brian Urlacher esete, aki egy hihetetlenül harmatos 2012-es szezon után 35 évesen visszautasított egy 2 milliót érő szerződést. Ami lehet, hogy arcátlanul kicsi összeg volt a pályáját tekintve, meg lehet hogy eléggé túlzó volt az utolsó idényét tekintve. Aztán nem kellett senkinek sem...

Én nem azt mondom, hogy Tillmanben nincs még 1 közepes meg egy rossz szezon, de 33 évesen egy olyan szezon után lesz FA, ahol nem volt meccs amire egészségesen állt volna ki, mielőtt végleg IR-re rakták volna. Szerintem neki is ajánlanak 1 év 2-2,5 milliót, esetleg egy két éves kontraktust. Aztán vagy elfogadja, vagy kap máshonnan (ez a Lovie reunion sanszos) egy jobbat és arra bólint rá.tüsi91
Hát Tillman elvileg azt nyilatkozta, hogy Chicagoban szeretné befejezni. Szerintem sokkal többet máshol se fizetnének neki...Melton is nagy sérülésből tér vissza szóval ha szerencsénk van korrekt pénzért remélhetőleg lesz 2 nagyon jó védőjátékosunk. Persze kérdés milyen formában lesznek...Hardy vagy Bennett nagyon kéne...Remélem egyiküket legalább sikerül megszerezni...

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tillman meg ős medve, fiatalabb sem lesz szóval szerintem maradni fog egy normális ár melett....Tomcsik
Annyira nem volt régen Brian Urlacher esete, aki egy hihetetlenül harmatos 2012-es szezon után 35 évesen visszautasított egy 2 milliót érő szerződést. Ami lehet, hogy arcátlanul kicsi összeg volt a pályáját tekintve, meg lehet hogy eléggé túlzó volt az utolsó idényét tekintve. Aztán nem kellett senkinek sem...

Én nem azt mondom, hogy Tillmanben nincs még 1 közepes meg egy rossz szezon, de 33 évesen egy olyan szezon után lesz FA, ahol nem volt meccs amire egészségesen állt volna ki, mielőtt végleg IR-re rakták volna. Szerintem neki is ajánlanak 1 év 2-2,5 milliót, esetleg egy két éves kontraktust. Aztán vagy elfogadja, vagy kap máshonnan (ez a Lovie reunion sanszos) egy jobbat és arra bólint rá.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Meltont a sérülése után nem fogja senki sem túlfizetni.vandeminek
Igen épp ezért talán könnyebb lesz megtartani... Tillman meg ős medve, fiatalabb sem lesz szóval szerintem maradni fog egy normális ár melett....

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Meltont a sérülése után nem fogja senki sem túlfizetni.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azt se felejtsétek el hogy (ahogy azt hiszem a szezon során tüsi leírta) kb 10 M-t a kivágásával is bukik a cap space-ből a franchise. Itt az a kérdés hogy bevállalod-e azért a +8 M-ért hogy lesz egy fiatal prospected a draftból akinek ugyan nem kell még sokat fizetni de nem biztos h beválik, vagy hozol helyette egy középszart aki a mostani Peppersnél is gyengébb mondjuk 4M-ért.

Én a cutra és a draftból pótlásra szavazok, mind a jövőre nézve mind cap space-ben sokat érhet most egy váltás. Azt gondolni hogy meg fog táltosodni egy 10+-adik évét töltő DE elég furcsa. Ebben az évében villantania kellett volna, ez nem sikerült, ennyi, pedig én is bírtam de már nem a régi sztem.davemayer
Szerintem nem jól fejezem ki magam. Peppers 18 milliót keres idén. Ennyit nem ér. Ennyit nagyon kevesen érnek. Azon viszont vitázok, hogy kivágod, megspórolsz 10 milliót, hozol helyette 3 másikat fejenként 3 millióért, és jobb lesz a csapat. Nem lesz jobb. Amikor ez a védelem valamit tudott mutatni, az két játékos miatt volt: Wotton, és Peppers. Jelenleg úgy néz ki, egyikőjük se jön vissza. Aki azt hiszi, hogy olyan könnyű Peppersnek az idei teljesítményét pótolni, az szerintem téved. Írjatok neveket, szerintetek kik azok. Írjon alá 10 milla alatt, és tudjon a következő 3 évben 8-10 sacket hozni. Évek óta azt a véleményemet hangoztatom, hogy nem 4. DE, meg 3. DT kell. Történt ebben a szezonban ami történt. Fel lehet tölteni a keretet egy éves szerződésekkel, egész használható játékosokkal. Ebből a szempontból igazán kedvelt célpont Chicago. A keretet fel lehet tölteni ilyen veteránokkal, és a draftról. Jah, draftról csodát én nem várok, abba is hagytam a kis privát scoutingomat. Olyan játékost kell igazolni, aki jobb, mint Peppers! Nem három Willy Young kell, hanem 1 darab Hardy! Szép dolog a depth, meg a rotáció, de olyan játékos kell, akire tudsz gameplant tervezni, nem abban bízni, hogy akkor most pályára lép három, oszt akinek a mai napon jobban megy, azt ott tartom.

U.i.: akinek már most elege van az egész off-season médiából, az jelezze az info@gyújtsukfelaznflcomot e-mail címre. Napokig vezető hír, hogy egy srác homokos, aztán egy redneck, meg egy gyökér aki Free Aaron Hernandez sapiban villogott tényleg egy redneck, meg egy gyökér, valamint a Dolphins egy vicc úgy, ahogy van, de arról egy hír sincs, hogy az egykori alkalmazottjuk megbukott némi kokóval, meg két rendbeli nem erőszakkal. Úgyhogy én most megyek, és megújítom a könyvtárbérletemet.füligjimmy
Ma olvastam egy cikket, hogy Emeri egy Peppers meg néhány kiegészítő ember cutjával illetve a szerződések ügyes megkötése miatt ( pl Cutler 14 milkàs aláírási pénzét évi 2 millára le lehet osztani...) akár 40 millió $ is elő tud teremteni a cap alatt... Abból jó draftokkal brutálul meg lehetne erősíteni a védelmet...Főleg ha Hardy meg Bennett féle emberek vannak a piacon...Így elgondolkodtató Peppers elküldése. Persze kérdés Meltonnal meg Tillmannal mi lesz...

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt se felejtsétek el hogy (ahogy azt hiszem a szezon során tüsi leírta) kb 10 M-t a kivágásával is bukik a cap space-ből a franchise. Itt az a kérdés hogy bevállalod-e azért a +8 M-ért hogy lesz egy fiatal prospected a draftból akinek ugyan nem kell még sokat fizetni de nem biztos h beválik, vagy hozol helyette egy középszart aki a mostani Peppersnél is gyengébb mondjuk 4M-ért.

Én a cutra és a draftból pótlásra szavazok, mind a jövőre nézve mind cap space-ben sokat érhet most egy váltás. Azt gondolni hogy meg fog táltosodni egy 10+-adik évét töltő DE elég furcsa. Ebben az évében villantania kellett volna, ez nem sikerült, ennyi, pedig én is bírtam de már nem a régi sztem.davemayer
Szerintem nem jól fejezem ki magam. Peppers 18 milliót keres idén. Ennyit nem ér. Ennyit nagyon kevesen érnek. Azon viszont vitázok, hogy kivágod, megspórolsz 10 milliót, hozol helyette 3 másikat fejenként 3 millióért, és jobb lesz a csapat. Nem lesz jobb. Amikor ez a védelem valamit tudott mutatni, az két játékos miatt volt: Wotton, és Peppers. Jelenleg úgy néz ki, egyikőjük se jön vissza. Aki azt hiszi, hogy olyan könnyű Peppersnek az idei teljesítményét pótolni, az szerintem téved. Írjatok neveket, szerintetek kik azok. Írjon alá 10 milla alatt, és tudjon a következő 3 évben 8-10 sacket hozni. Évek óta azt a véleményemet hangoztatom, hogy nem 4. DE, meg 3. DT kell. Történt ebben a szezonban ami történt. Fel lehet tölteni a keretet egy éves szerződésekkel, egész használható játékosokkal. Ebből a szempontból igazán kedvelt célpont Chicago. A keretet fel lehet tölteni ilyen veteránokkal, és a draftról. Jah, draftról csodát én nem várok, abba is hagytam a kis privát scoutingomat. Olyan játékost kell igazolni, aki jobb, mint Peppers! Nem három Willy Young kell, hanem 1 darab Hardy! Szép dolog a depth, meg a rotáció, de olyan játékos kell, akire tudsz gameplant tervezni, nem abban bízni, hogy akkor most pályára lép három, oszt akinek a mai napon jobban megy, azt ott tartom.

U.i.: akinek már most elege van az egész off-season médiából, az jelezze az info@gyújtsukfelaznflcomot e-mail címre. Napokig vezető hír, hogy egy srác homokos, aztán egy redneck, meg egy gyökér aki Free Aaron Hernandez sapiban villogott tényleg egy redneck, meg egy gyökér, valamint a Dolphins egy vicc úgy, ahogy van, de arról egy hír sincs, hogy az egykori alkalmazottjuk megbukott némi kokóval, meg két rendbeli nem erőszakkal. Úgyhogy én most megyek, és megújítom a könyvtárbérletemet.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
Azt se felejtsétek el hogy (ahogy azt hiszem a szezon során tüsi leírta) kb 10 M-t a kivágásával is bukik a cap space-ből a franchise. Itt az a kérdés hogy bevállalod-e azért a +8 M-ért hogy lesz egy fiatal prospected a draftból akinek ugyan nem kell még sokat fizetni de nem biztos h beválik, vagy hozol helyette egy középszart aki a mostani Peppersnél is gyengébb mondjuk 4M-ért.

Én a cutra és a draftból pótlásra szavazok, mind a jövőre nézve mind cap space-ben sokat érhet most egy váltás. Azt gondolni hogy meg fog táltosodni egy 10+-adik évét töltő DE elég furcsa. Ebben az évében villantania kellett volna, ez nem sikerült, ennyi, pedig én is bírtam de már nem a régi sztem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Engem az se érdekel ha rosszabbak leszünk Peppers cuttal, csak legyen konstans a fizetése a teljesítményével. Ha hozunk valakit 3-4 millióért és szarul játszik azt mondom okés, ennyi pénzt ért és kész. De ennyi pénzért ekkora semmit, ez nálam kiveri a biztosítékot. Most lehet jönni Cutler giga szerződésével is akár vagy bármivel.hpeter93
 www.youtube.com/watch?v=bg5mCPFXg8k
- Hány éves vagy, Herceg!
- HUSZONHÉT!
Na, nem lövöm le a poént.

Én ezért vagyok igazán pipa Smithre, mert volt egy nagyjából 3 éves championship window, amikor ez még jó volt, amaz még nem keresett sokat. Ezt sikerült kihozni belőle.füligjimmy
Nagy kedvencem Peppers, imádom a játékát, de fiatalabb már nem lesz és ebben a szezonban gyenge is volt. 18 misit nem ér már akákhogy is kedvelem. Ha ő cut akár 2-3 embert is hozhatunk a védelembe, vagy lehet, hogy egy Hardy esetleg Bennett szerződtetésére is több lové lenne. Fájna étte a szívem, de valszeg jobban járnánk ha cut lenne...

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Engem az se érdekel ha rosszabbak leszünk Peppers cuttal, csak legyen konstans a fizetése a teljesítményével. Ha hozunk valakit 3-4 millióért és szarul játszik azt mondom okés, ennyi pénzt ért és kész. De ennyi pénzért ekkora semmit, ez nálam kiveri a biztosítékot. Most lehet jönni Cutler giga szerződésével is akár vagy bármivel.hpeter93
 www.youtube.com/watch?v=bg5mCPFXg8k
- Hány éves vagy, Herceg!
- HUSZONHÉT!
Na, nem lövöm le a poént.

Én ezért vagyok igazán pipa Smithre, mert volt egy nagyjából 3 éves championship window, amikor ez még jó volt, amaz még nem keresett sokat. Ezt sikerült kihozni belőle.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Szerintem a sport (s nemcsak az NFL-ben) már rég nem arról szól, hogy ár-érték, mutatott játék arányban adják a lóvékat. Régen olvastam valahol egy gondolatot, miszerint egy világsztár már két éve világsztár, mire elismerik, s már két éve nem világsztár, mikor még mindig úgy beszélnek róla, mintha az lenne.
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324592/article/five-big-names-who-could-end-up-salarycap-casualties

Erről a cikkről jutott eszembe, hogy Peppers marad-e? Én még mindig amellett vagyok hogy ennyi pénzt nem ér, ha duplázták ha nem, borzalmasan kevés volt amit csinált, ennyi pénzt akkor érdemelne ha pro bowl szinten játszott volna.hpeter93
csak szólok hogy az előző idényben már duplázniuk sem kellett, ez mindent elmond sajnos. Nemhogy ennyit, 7-8 M-t is aligha ér.davemayer
Ez teljesen érthető, csak nem szabad elfelejteni 7-8 millióért jobbat hozni nála. Mert feldughatjuk magunknak a cap space-t, ha nem lehet értelmesen elkölteni. És mielőtt elkezdünk nevekkel dobálózni, először nézzünk meg tőlük 6-7 meccset a szezonból, hogy biztosan jobbak e. Az, hogy Peppers szerződése megszűnik, még nem jelenti azt, hogy jobb lesz a csapat tőle. Nyilván a felszabaduló 10 millióból lehet hozni két, akár három játékost is, de még ettől a rossz Pepperstől se lesz jobb egyik se.füligjimmy
Engem az se érdekel ha rosszabbak leszünk Peppers cuttal, csak legyen konstans a fizetése a teljesítményével. Ha hozunk valakit 3-4 millióért és szarul játszik azt mondom okés, ennyi pénzt ért és kész. De ennyi pénzért ekkora semmit, ez nálam kiveri a biztosítékot. Most lehet jönni Cutler giga szerződésével is akár vagy bármivel.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324592/article/five-big-names-who-could-end-up-salarycap-casualties

Erről a cikkről jutott eszembe, hogy Peppers marad-e? Én még mindig amellett vagyok hogy ennyi pénzt nem ér, ha duplázták ha nem, borzalmasan kevés volt amit csinált, ennyi pénzt akkor érdemelne ha pro bowl szinten játszott volna.hpeter93
csak szólok hogy az előző idényben már duplázniuk sem kellett, ez mindent elmond sajnos. Nemhogy ennyit, 7-8 M-t is aligha ér.davemayer
Ez teljesen érthető, csak nem szabad elfelejteni 7-8 millióért jobbat hozni nála. Mert feldughatjuk magunknak a cap space-t, ha nem lehet értelmesen elkölteni. És mielőtt elkezdünk nevekkel dobálózni, először nézzünk meg tőlük 6-7 meccset a szezonból, hogy biztosan jobbak e. Az, hogy Peppers szerződése megszűnik, még nem jelenti azt, hogy jobb lesz a csapat tőle. Nyilván a felszabaduló 10 millióból lehet hozni két, akár három játékost is, de még ettől a rossz Pepperstől se lesz jobb egyik se.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000324592/article/five-big-names-who-could-end-up-salarycap-casualties

Erről a cikkről jutott eszembe, hogy Peppers marad-e? Én még mindig amellett vagyok hogy ennyi pénzt nem ér, ha duplázták ha nem, borzalmasan kevés volt amit csinált, ennyi pénzt akkor érdemelne ha pro bowl szinten játszott volna.hpeter93
csak szólok hogy az előző idényben már duplázniuk sem kellett, ez mindent elmond sajnos. Nemhogy ennyit, 7-8 M-t is aligha ér.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ngawjyxwkfguq1kbkb47
Five big names who could end up salary-cap casualties
It's the NFL offseason, when front offices have difficult choices because of the salary cap. DeMarcus Ware and Terrell Suggs could be two of five stars who soon might be on the street.


Erről a cikkről jutott eszembe, hogy Peppers marad-e? Én még mindig amellett vagyok hogy ennyi pénzt nem ér, ha duplázták ha nem, borzalmasan kevés volt amit csinált, ennyi pénzt akkor érdemelne ha pro bowl szinten játszott volna.

több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Lovie viszi Carimit Tampába. Hehe! 😀promax
Ő is egyike volt a csodálatos draftunknak mint pl:chris williams vagy mekkelek vagy kb bárki kiveve fortet es meg par embert.

több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Lovie viszi Carimit Tampába. Hehe! 😀
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Dunta Robinson-t kivágta a Chiefs. Hozzá mit szólnátok?Süsü
Eljárt felette az idő. Annyira lelassult (sosem volt gyors, és meg is sérült a térde), hogy bárki lefutotta egyenes utakon. Ezért egy idő után akit ő fogott emberezésben, az futott egy go/fly utat és kész is, complete/TD. A boxban továbbra is jó, de LBnek azért nem elég, így viszont semmire nem elég. Esetleg zónázó védelemben használható ,de a Chiefs emberezésében nem. Mert minden emberezés fő gyengéje, hogy a leggyengébb párharc adja a védelem erejét.ulpianus
Köszönöm!