Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Antman Chicago Bears 397
Most hallom: D’Qwell Jackson min lehetséges maci ????
Nem lenne rossz középre!!

több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Én meg Dick Butkust 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Olvastam a mock draftot...Első körre CB? Amikor még bennt lenne nekünk Donald??? CB elég mély idén 2. körben is lennének kezdő szintű prospect ek...DE, DT, LB szerintem sokkal nagyobb need...Persze rengetegva kérdés...Mi lesz Tillmannel, Peppersel, Meltonnal??? Hogy mozgunk FA piacon... Esetleg el tudjuk -e hizni Bennett-et....Hhmm érdekes lesz...Tomcsik
Akkor ehhez mit szólsz? Én Clinton Dix-et hoznám első körben.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Olvastam a mock draftot...Első körre CB? Amikor még bennt lenne nekünk Donald??? CB elég mély idén 2. körben is lennének kezdő szintű prospect ek...DE, DT, LB szerintem sokkal nagyobb need...Persze rengetegva kérdés...Mi lesz Tillmannel, Peppersel, Meltonnal??? Hogy mozgunk FA piacon... Esetleg el tudjuk -e hizni Bennett-et....Hhmm érdekes lesz...Tomcsik
Szerintem is inkább azonnal bevethetö DL emberre van szükségünk, valamint a Tillman sztori sincs még lezárva. Jernigan vagy Donald elsö körnek nagyobb értelme lenne. Peppers marad, Melton olcsón marad, mert nem nagyon hallok érdeklödést iránta.Toto21
Peppersben nem vagyok bixtos. 18 millió...Rengeteg pénzt visz a sapkábòl. A teljesítménye miatt is inkább neki kéne fizetni a bearsnek 😀...Nagy kedvencem volt, de szerintem max akkor marad ha aláír egy drasztikus fizu csökkentést (18-ról kb 8-10 millára )

több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 323
Olvastam a mock draftot...Első körre CB? Amikor még bennt lenne nekünk Donald??? CB elég mély idén 2. körben is lennének kezdő szintű prospect ek...DE, DT, LB szerintem sokkal nagyobb need...Persze rengetegva kérdés...Mi lesz Tillmannel, Peppersel, Meltonnal??? Hogy mozgunk FA piacon... Esetleg el tudjuk -e hizni Bennett-et....Hhmm érdekes lesz...Tomcsik
Szerintem is inkább azonnal bevethetö DL emberre van szükségünk, valamint a Tillman sztori sincs még lezárva. Jernigan vagy Donald elsö körnek nagyobb értelme lenne. Peppers marad, Melton olcsón marad, mert nem nagyon hallok érdeklödést iránta.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Olvastam a mock draftot...Első körre CB? Amikor még bennt lenne nekünk Donald??? CB elég mély idén 2. körben is lennének kezdő szintű prospect ek...DE, DT, LB szerintem sokkal nagyobb need...Persze rengetegva kérdés...Mi lesz Tillmannel, Peppersel, Meltonnal??? Hogy mozgunk FA piacon... Esetleg el tudjuk -e hizni Bennett-et....Hhmm érdekes lesz...

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
A Tampa amúgy nem is hülyeség, van támadófal, Martin kiváló futó (Tedford nagyon ért a futójátékhoz), egy extra célpont még elfér 1/7-re, aztán kész is vannak.füligjimmy
ja, ráadásul Mccown bácsival hosszú távra tervezhetnek... ja nem 😊soma80
Lovie Smith: i'm excited. Kedvenc frázisom. Főleg, ha irányítókról van szó.füligjimmy
Emelem egy "Grossman is our QB"-kel(itt kellett volna igazából szívlapáttal megtalálni)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Tampa amúgy nem is hülyeség, van támadófal, Martin kiváló futó (Tedford nagyon ért a futójátékhoz), egy extra célpont még elfér 1/7-re, aztán kész is vannak.füligjimmy
ja, ráadásul Mccown bácsival hosszú távra tervezhetnek... ja nem 😊soma80
Miért kéne nekik egy hosszú távú megoldás? A nyilvánvalót leszámítva. Amit McCown nagyjából nyilatkozott: szeretne kezdeni, de csak olyan helyre fog menni, ahol minden megvan ahhoz, hogy sikeres legyen. Tampa kb. ilyen. Glennon jövője olyan bizonytalan, mint a kutya vacsorája. Lovie Smith: i'm excited. Kedvenc frázisom. Főleg, ha irányítókról van szó. most ezen elkezdthetünk vitázni, ha ott többet ajánlanak neki, oda el fog menni. És tudnak többet ajánlani, ha akarnak. Jets... nem biztos. Kell egy olyan csereirányító, aki egy corner route-t meg tud dobni, meg Fortét megtalálja. Martellus szegénykém kidobott pénz lesz így, mert a seam route már nem megy, de mindegy.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
A Tampa amúgy nem is hülyeség, van támadófal, Martin kiváló futó (Tedford nagyon ért a futójátékhoz), egy extra célpont még elfér 1/7-re, aztán kész is vannak.füligjimmy
ja, ráadásul Mccown bácsival hosszú távra tervezhetnek... ja nem 😊
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Tampa amúgy nem is hülyeség, van támadófal, Martin kiváló futó (Tedford nagyon ért a futójátékhoz), egy extra célpont még elfér 1/7-re, aztán kész is vannak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Oké azt tudjuk már, hogy síkon 40 yardon cucc nélkül gyors. Azt is tudjuk, hogy az egyetemen domináns volt. De vajon az NFL-ben is az lesz? Én olyan DT-t szeretnék a csapatban, akin nem úgy futnak át, ahogy akarnak. Ha Donald ilyen akkor OK. 😊.

Állítólag McCown után többen is érdeklődnek. Én mondjuk szentül hiszem, hogyha ő képes volt így játszani, akkor még sokan tudnak nagyjából ilyen szinten teljesíteni ebben a rendszerben.tüsi91
Tudomásom szerint McCown első számú kérője a Jets volt...mind addig míg valahogy be nem hozták a képbe Vick bácsit. Szerintem Vick megy,hogy kellő tapasztalattal lással el a kis Geno-t. McCown meg üljön le a seggére szépen és maradjon itt. 😊
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
Oké azt tudjuk már, hogy síkon 40 yardon cucc nélkül gyors. Azt is tudjuk, hogy az egyetemen domináns volt. De vajon az NFL-ben is az lesz? Én olyan DT-t szeretnék a csapatban, akin nem úgy futnak át, ahogy akarnak. Ha Donald ilyen akkor OK. 😊.

Állítólag McCown után többen is érdeklődnek. Én mondjuk szentül hiszem, hogyha ő képes volt így játszani, akkor még sokan tudnak nagyjából ilyen szinten teljesíteni ebben a rendszerben.tüsi91
McCown a személyisége miatt jönne jelentene nagy pluszt nekünk. De ha valaki komolyan gondolja, hogy egy száz éves irányító képes jól játszani rendszer és normális társak nélkül, az adjon neki nagy lóvét és keressen irányítót jövőre is. 😊vandeminek
"Bearsben játszott tavaly? Jöhet!" na kitől idéztem ? 😊

Igen, poénos lenne ha vinné Tampába, aztán rájönne hogy hoppá, kellett volna mellé az O is... Ha valaki elvinné kapnánk helyette valamit?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Oké azt tudjuk már, hogy síkon 40 yardon cucc nélkül gyors. Azt is tudjuk, hogy az egyetemen domináns volt. De vajon az NFL-ben is az lesz? Én olyan DT-t szeretnék a csapatban, akin nem úgy futnak át, ahogy akarnak. Ha Donald ilyen akkor OK. 😊.

Állítólag McCown után többen is érdeklődnek. Én mondjuk szentül hiszem, hogyha ő képes volt így játszani, akkor még sokan tudnak nagyjából ilyen szinten teljesíteni ebben a rendszerben.tüsi91
McCown a személyisége miatt jönne jelentene nagy pluszt nekünk. De ha valaki komolyan gondolja, hogy egy száz éves irányító képes jól játszani rendszer és normális társak nélkül, az adjon neki nagy lóvét és keressen irányítót jövőre is. 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Oké azt tudjuk már, hogy síkon 40 yardon cucc nélkül gyors. Azt is tudjuk, hogy az egyetemen domináns volt. De vajon az NFL-ben is az lesz? Én olyan DT-t szeretnék a csapatban, akin nem úgy futnak át, ahogy akarnak. Ha Donald ilyen akkor OK. 😊.

Állítólag McCown után többen is érdeklődnek. Én mondjuk szentül hiszem, hogyha ő képes volt így játszani, akkor még sokan tudnak nagyjából ilyen szinten teljesíteni ebben a rendszerben.
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az a 4.65 odab*szott....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Aaron Donaaaaaaa

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
ez kb olyan mint amikor a csajnak akit dobsz azt mondod hogy legyetek barátok: mindenki tudja hogy ez úgysem lehetséges. Aki azt hiszi h ez működhet az nem látta még a srácot.davemayer
Valami hasonló jutott eszembe nekem is. Azért az amikor elkezdenek valakit tologatni a pozíciók között, nem sok jót sejtet. Persze én megvárnám mi sül ki belőle, de vannak fenntartásaim.dcsicsak
Annyi reményünk van, hogy Tucker nem hülye a blitzekhez, és Mekk azért egy flat route-on a futók/tight endek háromnegyedével tud együtt futni. Mivel annyira rossz end volt, attól biztosan nem lesz rosszabb backer. Van egy szint, ami alá már nem tudsz süllyedni. Szerintem visszahozzák Williamset. Ha minden jól megy, egy SAM amúgy is kb 50%-ában van a snapeknek a pályán, azt megosztják egymás között Bostic-kal, alig fogjuk őket látni. Keveset keresnek, ST-be jók, sajnos el kell tűrni az ilyeneket. Körülbelül harmincszor hangozz el: "i'm excited". Én inkább ideges lennék, de mindegy. de minden edző, GM köpte magából, hogy "i'm excited", mint egy Maxim géppuska. Szóval mindenki előhúzott jópár béna nyuszit a cilinderből.

Bazza, ha Donald lenne, a seggemet verném a padlóhoz. Valszeg lesz egy CB, mondjuk Fuller.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kíváncsi vagyok, hogy a Trestman által nyilatkozott "Defense orientált draft" mit jelent (hány védő picket). Állítólag Donald elég magasan van a Bears draft boardon.

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
ez kb olyan mint amikor a csajnak akit dobsz azt mondod hogy legyetek barátok: mindenki tudja hogy ez úgysem lehetséges. Aki azt hiszi h ez működhet az nem látta még a srácot.davemayer
Valami hasonló jutott eszembe nekem is. Azért az amikor elkezdenek valakit tologatni a pozíciók között, nem sok jót sejtet. Persze én megvárnám mi sül ki belőle, de vannak fenntartásaim.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
Mekkelekből erős oldali Lb-t akarnak, később pedig középen is játszhat azt nyilatkozta Emery. Hát nem tudom, talán egy rakás sz@r még lehet belőlehpeter93
ez kb olyan mint amikor a csajnak akit dobsz azt mondod hogy legyetek barátok: mindenki tudja hogy ez úgysem lehetséges. Aki azt hiszi h ez működhet az nem látta még a srácot.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mekkelekből erős oldali Lb-t akarnak, később pedig középen is játszhat azt nyilatkozta Emery. Hát nem tudom, talán egy rakás sz@r még lehet belőle

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát két év után rájöttek.

Emery az első draftján húzott egy Mekkeleket, egy Hardint, aki a gondolattól IR-re került, egy Rodriguezt, aki olyan hülye volt, hogy a csapatnál sincs, egy Freyt, aki 6. körösként elmegy, meg még vkit, aki a preseasonben elhullott.

Jeffery menti meg a 2012-es Bears draft classt a ZS- értékeléstől.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Trestman: Shea McClellin knows he will be a linebacker. Will work at Sam and some at mike as well

Sírok. Mondjuk tavaly(előtt) állt párszor középen 3&long szitukban, néha blitz, néha zóna, nem is volt teljesen fogalmatlan, csodálkoztam, hogy idén nem használták így.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És akkor most felkészülhetünk az ilyen kaliberű eszmefuttatásokra: "But he's (Verrett - a szerk.) ideal for the slot, because he's quick-footed, and he's tough. Remember, the slot guys, what gets overlooked is that you've got to tackle also. And this is a tough kid."

Ellentétben a szélen nem kell szerelned, ott nyugodtan lecsúszhatsz az ember seggéről. Komolyan mondom, az egyik legelismertebb szakértő, még egyetemre is járt, és ilyen szinten kommunikál. Ez egy 62%-os középszintű angol érettségi szintje. De én vagyok a hülye, hogy unalmamban olvasom ezt a szart. Mindenesetre szükség van egy nickel cornerre, Frey nem botrányosan rossz, de nem is jó, 6. körösként azért nem rossz. Nekem Joyner a kedvencem, Gilbertre nem szánnék első kört, igazából másodikat se. Ha kiemelt védelembe kerül, ahol elnézik neki a holdingokat, akkor jó lehet, mert tényleg nagyon fizikális, és ragad az emberre. Szerintem ide kevés a lábmunkája. Dennard inkább. De nem láttam olyan elitnek mondott corneert, akit nem tudtak volna simán verni egy out, vagy comeback route-tal. Az más kérdés, hogy sok QB ezt se tudta megdobni tisztességesen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
The Bears announced they will remain a 4-3 base defense in 2014 but will be versatile enough to take advantage of what players do best.