Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Dunta Robinson-t kivágta a Chiefs. Hozzá mit szólnátok?Süsü
Eljárt felette az idő. Annyira lelassult (sosem volt gyors, és meg is sérült a térde), hogy bárki lefutotta egyenes utakon. Ezért egy idő után akit ő fogott emberezésben, az futott egy go/fly utat és kész is, complete/TD. A boxban továbbra is jó, de LBnek azért nem elég, így viszont semmire nem elég. Esetleg zónázó védelemben használható ,de a Chiefs emberezésében nem. Mert minden emberezés fő gyengéje, hogy a leggyengébb párharc adja a védelem erejét.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Dunta Robinson-t kivágta a Chiefs. Hozzá mit szólnátok?Süsü
Picit olvassál a Chiefs topikból...tüsi91
Nem tudtam nyomon követni az eseményeket,csak megláttam a nevét. Mi történt?
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Dunta Robinson-t kivágta a Chiefs. Hozzá mit szólnátok?Süsü
Szerintem remek választás volna. 😛Bazzani
Ha eddig kétségem lett volna Robinson miatt, akkor most már megvan a válasz, hogy kellene-e 😀
Amúgy a mostani szezon alapján még lehet erősítés is lenne nekünk XD

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dunta Robinson-t kivágta a Chiefs. Hozzá mit szólnátok?Süsü
Szerintem remek választás volna. 😛

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dunta Robinson-t kivágta a Chiefs. Hozzá mit szólnátok?Süsü
Picit olvassál a Chiefs topikból...
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Dunta Robinson-t kivágta a Chiefs. Hozzá mit szólnátok?
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Linkelek egy ilyet, ha valaki esetleg nem ismerné ezt a megoldást. Így a legjobb játékosokról meg lehet nézni elég könnyen 150-200 snapet.

 www.youtube.com/results?search_query=timmy%20jernigan%20vs&sm=3

Véleményem változatlan, egy elvileg Top20 játékostól nem azt várod, hogy a harmadik legjobb játékos legyen a védőfalban.

Érdekes elgondolkodni azon, hogy idén kijön egy rakás underclassmen, most kell fogni tehetségeket a hátsó körökben, jövőre egyáltalán nem biztos, hogy ennyi jelentkezik a draftra. Ha visszaáll 70 körülire, az majdnem egy teljes draftkörnyi játékos kiesés.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 www.chicagobears.com/news/article-1/Analysts-predict-who-Bears-will-draft/9e102a98-c07e-4666-968d-64ee7753cabd

Pár előrejelzés hogy kit draftolhatunk.hpeter93
Jearnigen nem tűnik rossznak, de Donald sem...Kiderül mi lesz. Ha Tillman nem lesz, akkor lehet a CB lesz prior és ha Melton maradna, akkor tuti CB-t húzunk...Alig várom a szezont egy új brutál, hozzánk méltó D-vel és a tavalyi atom támadósorral....

több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
 www.chicagobears.com/news/article-1/Analysts-predict-who-Bears-will-draft/9e102a98-c07e-4666-968d-64ee7753cabd

Pár előrejelzés hogy kit draftolhatunk.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.nfl.com/videos/nfl-player-interviews/0ap2000000324115/Jeffery-takes-over-as-analyst

Ez egy cuki kölyök.picidzé
A Talladega Nights-ból egyből ez a jelenet jutott eszembe.
 www.youtube.com/watch?v=M8PP3QU7wjI

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
 www.nfl.com/videos/nfl-player-interviews/0ap2000000324115/Jeffery-takes-over-as-analyst

Ez egy cuki kölyök.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
Akárhogy is ebben a szezonban szó szerint nem volt pass rush. Szerencsétlen Peppers próbálkozott, de annyiszor duplázták...tudták hogy más nem veszélyes...Tomcsik
Én nem láttam, hogy annyiszor duplázták volna...tudták, hogy már nem veszélyes...

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
BUSTic???
Nem hiszem....Bear
Természetesen irónia volt... 😀

több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
BUSTic???
Nem hiszem....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Orakpo egyetemen 43-ban játszott, meg emlékeim szerint első évében is. Emlékezzünk vissza, milyen szépen verte ki Cutlerből az eleven szart, mert valamiért Webb, aki akkoriban még csak a liga legrosszabb right tackle-je volt, de már akkor látszott, hogy sok küzdelemmel, akarattal, hittel, és kitartással belőle lesz a liga legrosszabb left tackle-je, szóval Webb nem tudta megtartani egy az egyben. Az megint más kérdés, hogy Orakpo elkér évi 10 millát zokszó nélkül, és valaki ki is fogja neki fizetni.füligjimmy
Ez igaz, de muszály pénzt ölni a D-be, mert csak draftal nem leszünk versenybe... vagy esetleg Bostic boostol magán egyet és ligaekit KB lesz belőle 😀

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A helyzet, jogy Tillman és Melton nagyon kéne... Free agent piacról ha Hardey vagy Bennett jönne az nagyon jó lenne, de nem hinném hogy megszerezhetőek....marad a jò draft...Tomcsik
Bennettre én azért nagyobb esélyt látok, főleg, hogy a tesója is itt vankristof
Igen ez szerepet játszhat, de azt olvastam, hogy maradni akar a Seahawksnál... itt az a kérdés, higy a fiatal játékosok, akik eddig beérték 500-600 000 dollárral mit mondanak egy gyűrű után...Kérdés mindenkit meg tudnak -e tartani...Tomcsik
Idén még igen, mert kirakják Rice-t, aztán jövőre megkell majd fizetni Sherman-t, Thomast, Clemonst, Avrilt aztán pedig Wilsont, Wagnert..persze ott a draft is, lehet húzni újra stealeket 😀
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Orakpo egyetemen 43-ban játszott, meg emlékeim szerint első évében is. Emlékezzünk vissza, milyen szépen verte ki Cutlerből az eleven szart, mert valamiért Webb, aki akkoriban még csak a liga legrosszabb right tackle-je volt, de már akkor látszott, hogy sok küzdelemmel, akarattal, hittel, és kitartással belőle lesz a liga legrosszabb left tackle-je, szóval Webb nem tudta megtartani egy az egyben. Az megint más kérdés, hogy Orakpo elkér évi 10 millát zokszó nélkül, és valaki ki is fogja neki fizetni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
A helyzet, jogy Tillman és Melton nagyon kéne... Free agent piacról ha Hardey vagy Bennett jönne az nagyon jó lenne, de nem hinném hogy megszerezhetőek....marad a jò draft...Tomcsik
Bennettre én azért nagyobb esélyt látok, főleg, hogy a tesója is itt vankristof
Igen ez szerepet játszhat, de azt olvastam, hogy maradni akar a Seahawksnál... itt az a kérdés, higy a fiatal játékosok, akik eddig beérték 500-600 000 dollárral mit mondanak egy gyűrű után...Kérdés mindenkit meg tudnak -e tartani...

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A helyzet, jogy Tillman és Melton nagyon kéne... Free agent piacról ha Hardey vagy Bennett jönne az nagyon jó lenne, de nem hinném hogy megszerezhetőek....marad a jò draft...Tomcsik
Bennettre én azért nagyobb esélyt látok, főleg, hogy a tesója is itt van
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Orakpot 4-3-ba hova tennéd be?
Hardy olyan összeget fog kérni, amelyre a Panthersnél sem szívesen gondolnak. Itt abszolút nem férne bele a capbe, főleg ha Pep marad. Bennett vmivel olcsóbb lesz talán.
Spikes egy futás ellen használható LB, akit azért nem szívesen tennék be középre. Akkor inkább maradjon DJ Williams.
Tillman nekem nagy kedvencem, de 33 éves, idén nem volt olyan meccs, ahol ne féldöglötten lépett volna pályára.
Melton is térdszalag sérülésből jön vissza, aztán ki tudja milyen lesz. Futás ellen sohasem volt jó, mint pass rusher szerintem TOP5 a 4-3as DT-k között.

Én remélem eltolódunk egy hybrid D felé, mert a front seven (már aki tavaly volt) tele van olyan játékosokkal, akik 3-4-be talán jobban beilleszthetőek, mint 4-3ba.tüsi91
Igen ezen is filóztam, hogy lehet formációt kéne váltani é megnézni a 3-4 et, de nem tudom...Mindenesetre ami biztos kell 2 jo DE mininum egy jó LB, de inkább 2... Sajnos a secondary draft nem izmos idén....oda se ártana 1-2 ember... igazából olyan szörnyű vokt a D idén hogy nállam szinte mindenhiva kéne frissítés 😀

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Orakpot 4-3-ba hova tennéd be?
Hardy olyan összeget fog kérni, amelyre a Panthersnél sem szívesen gondolnak. Itt abszolút nem férne bele a capbe, főleg ha Pep marad. Bennett vmivel olcsóbb lesz talán.
Spikes egy futás ellen használható LB, akit azért nem szívesen tennék be középre. Akkor inkább maradjon DJ Williams.
Tillman nekem nagy kedvencem, de 33 éves, idén nem volt olyan meccs, ahol ne féldöglötten lépett volna pályára.
Melton is térdszalag sérülésből jön vissza, aztán ki tudja milyen lesz. Futás ellen sohasem volt jó, mint pass rusher szerintem TOP5 a 4-3as DT-k között.

Én remélem eltolódunk egy hybrid D felé, mert a front seven (már aki tavaly volt) tele van olyan játékosokkal, akik 3-4-be talán jobban beilleszthetőek, mint 4-3ba.tüsi91
Akárhogy is ebben a szezonban szó szerint nem volt pass rush. Szerencsétlen Peppers próbálkozott, de annyiszor duplázták...tudták hogy más nem veszélyes...Futás elleni védekezés kritikán aluli volt... Spikes talán a legjobb lb futás ellen... Tegyük fel Melton marad, Peppers, Hardey-t vsgy Bennett-et sikerülne megszerezni... (sajna kicsi az esély) és a draftról jönne Donald... így nem gyenge pass rush lenne...Én pedig futás ellen Spikest favorizálnám a lb sor közepén. DJ Williamsel kiegészítenék egymást...Orakpo egy seck gyáros lb asszem lehetne neki helyet szoritani....

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Orakpot 4-3-ba hova tennéd be?
Hardy olyan összeget fog kérni, amelyre a Panthersnél sem szívesen gondolnak. Itt abszolút nem férne bele a capbe, főleg ha Pep marad. Bennett vmivel olcsóbb lesz talán.
Spikes egy futás ellen használható LB, akit azért nem szívesen tennék be középre. Akkor inkább maradjon DJ Williams.
Tillman nekem nagy kedvencem, de 33 éves, idén nem volt olyan meccs, ahol ne féldöglötten lépett volna pályára.
Melton is térdszalag sérülésből jön vissza, aztán ki tudja milyen lesz. Futás ellen sohasem volt jó, mint pass rusher szerintem TOP5 a 4-3as DT-k között.

Én remélem eltolódunk egy hybrid D felé, mert a front seven (már aki tavaly volt) tele van olyan játékosokkal, akik 3-4-be talán jobban beilleszthetőek, mint 4-3ba.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azokat kérdezném akik követik az egyetemi focit:  bleacherreport.com/articles/1944924-2014-nfl-mock-draft-matt-millers-post-super-bowl-predictions/page/15

Mit mondanak Aaron Donald-ra?hpeter93
Néztem róla pár videót... gyorsnak tűnik a méreteihez képest. Ami hiba feltűnt, többször simán odaért a qb-hez majd nem tudta rendesen levinni...Szerintem lehet jobbakat is találni ha nem húzzák ki őket előttünk...De még sz is lehet, hogy bejönne ha idehoznánk...Tomcsik
Elkezdek jövendölni. Donald az első, de maximum a második DT lesz, aki kimegy. Állandó duplázzák, és a koordinátorok kerülték, mint a bélpoklost. Egy jobb csapatban még ettől is jobban kitűnt volna. A srác maximum klasszikus 3-4 two gap védelemben nem tudna játszani a méretei miatt, abból mennyi van? Jets, Chiefs, 49ers, Dolphins, Cardinals, Ravens, szerintem ennyi, de lehet tévedek. Amúgy is 6-0, 280, plusz az apró, ha lenne 6-3, 290, akkor Top10? Nix alulértékelt pass rusher, de műtötték a térdét, Hageman méretei durvák, de a pályán meg se közelíti (és nem jobb ellenfelekkel szemben), Jernigan teljes 5 centivel, ha magasabb lesz, bár jobb ellenfelek ellen játszott, de sokkal jobb csapatban volt a hatodik legfontsabb ember. Easley nekem nagyon bejött, de idén alig játszott, elszakadt a térdszalagja. A secondary játékosoktól pedig sírva fakadok.füligjimmy
A helyzet, jogy Tillman és Melton nagyon kéne... Free agent piacról ha Hardey vagy Bennett jönne az nagyon jó lenne, de nem hinném hogy megszerezhetőek....marad a jò draft...Tomcsik
Lb is nagyon kéne ott sajnos gyenge a free agent piac... Orakpo vagy Spikes talán szóba jöhetne...

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azokat kérdezném akik követik az egyetemi focit:  bleacherreport.com/articles/1944924-2014-nfl-mock-draft-matt-millers-post-super-bowl-predictions/page/15

Mit mondanak Aaron Donald-ra?hpeter93
Néztem róla pár videót... gyorsnak tűnik a méreteihez képest. Ami hiba feltűnt, többször simán odaért a qb-hez majd nem tudta rendesen levinni...Szerintem lehet jobbakat is találni ha nem húzzák ki őket előttünk...De még sz is lehet, hogy bejönne ha idehoznánk...Tomcsik
Elkezdek jövendölni. Donald az első, de maximum a második DT lesz, aki kimegy. Állandó duplázzák, és a koordinátorok kerülték, mint a bélpoklost. Egy jobb csapatban még ettől is jobban kitűnt volna. A srác maximum klasszikus 3-4 two gap védelemben nem tudna játszani a méretei miatt, abból mennyi van? Jets, Chiefs, 49ers, Dolphins, Cardinals, Ravens, szerintem ennyi, de lehet tévedek. Amúgy is 6-0, 280, plusz az apró, ha lenne 6-3, 290, akkor Top10? Nix alulértékelt pass rusher, de műtötték a térdét, Hageman méretei durvák, de a pályán meg se közelíti (és nem jobb ellenfelekkel szemben), Jernigan teljes 5 centivel, ha magasabb lesz, bár jobb ellenfelek ellen játszott, de sokkal jobb csapatban volt a hatodik legfontsabb ember. Easley nekem nagyon bejött, de idén alig játszott, elszakadt a térdszalagja. A secondary játékosoktól pedig sírva fakadok.füligjimmy
A helyzet, jogy Tillman és Melton nagyon kéne... Free agent piacról ha Hardey vagy Bennett jönne az nagyon jó lenne, de nem hinném hogy megszerezhetőek....marad a jò draft...

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azokat kérdezném akik követik az egyetemi focit:  bleacherreport.com/articles/1944924-2014-nfl-mock-draft-matt-millers-post-super-bowl-predictions/page/15

Mit mondanak Aaron Donald-ra?hpeter93
Néztem róla pár videót... gyorsnak tűnik a méreteihez képest. Ami hiba feltűnt, többször simán odaért a qb-hez majd nem tudta rendesen levinni...Szerintem lehet jobbakat is találni ha nem húzzák ki őket előttünk...De még sz is lehet, hogy bejönne ha idehoznánk...Tomcsik
Elkezdek jövendölni. Donald az első, de maximum a második DT lesz, aki kimegy. Állandó duplázzák, és a koordinátorok kerülték, mint a bélpoklost. Egy jobb csapatban még ettől is jobban kitűnt volna. A srác maximum klasszikus 3-4 two gap védelemben nem tudna játszani a méretei miatt, abból mennyi van? Jets, Chiefs, 49ers, Dolphins, Cardinals, Ravens, szerintem ennyi, de lehet tévedek. Amúgy is 6-0, 280, plusz az apró, ha lenne 6-3, 290, akkor Top10? Nix alulértékelt pass rusher, de műtötték a térdét, Hageman méretei durvák, de a pályán meg se közelíti (és nem jobb ellenfelekkel szemben), Jernigan teljes 5 centivel, ha magasabb lesz, bár jobb ellenfelek ellen játszott, de sokkal jobb csapatban volt a hatodik legfontsabb ember. Easley nekem nagyon bejött, de idén alig játszott, elszakadt a térdszalagja. A secondary játékosoktól pedig sírva fakadok.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson