Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Aki egy kicsit naprakész belőlem az sejti, hogy Raji nevét némi szarkasztikus éllel említettem, mert szerintem egy nem túlságosan jó játékos. Unalomból ráguglizok, és mit olvasok elkerekedő fülekkel? Visszautasított egy évi 8 millás szerződéshosszabbítást! És ez a Packers, ahol szintén nem dobálják oda a lóvét puszira, meg se engedhetik maguknak. Jó, lehet, hogy ez az évi 8 millió valójában csak kettő, ami lehet nyolc is, de ha ennek csak a fele igaz, nagyon gyorsan abba kell hagynom a véleménynyilvánítást, mert ezek szerint lövésem sincs a védőfalról.füligjimmy
Rajinak volt egy jó szezonja, akkor SB-t nyert s Packkers...azóta kb semmit nem mutat. Futás ellen nem rosz...Szerintem sem snnyira nagy szám, hogy 8 millára nemet mondjon...

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Aki egy kicsit naprakész belőlem az sejti, hogy Raji nevét némi szarkasztikus éllel említettem, mert szerintem egy nem túlságosan jó játékos. Unalomból ráguglizok, és mit olvasok elkerekedő fülekkel? Visszautasított egy évi 8 millás szerződéshosszabbítást! És ez a Packers, ahol szintén nem dobálják oda a lóvét puszira, meg se engedhetik maguknak. Jó, lehet, hogy ez az évi 8 millió valójában csak kettő, ami lehet nyolc is, de ha ennek csak a fele igaz, nagyon gyorsan abba kell hagynom a véleménynyilvánítást, mert ezek szerint lövésem sincs a védőfalról.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Elnézést,ha valakinek ez túl személyes lett, de gondoltam a sok "kit draftolnátok?", "kit igazolnátok?", "kit küldenétek el?" és "kit tartanátok meg?" után nekem is belefér egy, látom tévedtem 😊undisputedly
Kettős mérce! Isten hozott Magyarországon! De őszintén, ha leveszed azokat a falembereket, akiket nem engednek a piacra, akkor ez egy elég szegényes lista. És én vonakodnék attól, hogy Bennettnek évi 8-10 milliót fizessek. CB poszton még ennél is siralmasabb a helyzet. El kell kezdeni jól draftolni.

Az az FA 25 lista bőven a vicc kategória.
No meg az is megmosolyogtató,hogy vannak akik a liga leggyengébb védelmébe nem igazolnák le kérdés nélkül a Watton kívüli mezőny legsokoldalúbb D#-falemberét, aki a liga idei legjobb védelméből is kiemelkedik.undisputedly
Hát igen, a konok hozzáállásunkkal itt a fórumon már több átigazolást is megakadályoztunk........csi77
Emlékszik még valaki Brandon Malumanelumára? Hogy ő majd mekkora spíler lesz Martz alatt, mert extra falember, és majd ő fog segíteni a blokkolásban, és etől majd Jamarcus Webb mennyivel jobb lesz. Mennyit kapott egy évre, 8 millát? Istenem, hogy Angelo mennyire hülye volt az offense-hez. És Lovie még őt is alulmúlta. Most ugyanezt csináljuk majd, csak a védelemmel?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ki írta, hogy nem látnánk szívesen?
Az az FA 25 lista bőven a vicc kategória.
No meg az is megmosolyogtató,hogy vannak akik a liga leggyengébb védelmébe nem igazolnák le kérdés nélkül a Watton kívüli mezőny legsokoldalúbb D#-falemberét, aki a liga idei legjobb védelméből is kiemelkedik.undisputedly
Kiről beszélsz? B.J. Raji?füligjimmy
Természetesen M. Bennett-ről.undisputedly
Csak maradni akar...Bear
füligjimmy hozzászólására gondoltam, amiben írta,hogy "ha ez a 25 legjobb FA..."

Azt még sehol nem olvastam,hogy maradni akar. Azt mondta,hogy a Hawks az NFL Google-je munkahely szempontjából, és azt is,hogy JELENLEG szeret a Hawksban játszani, de szerintem oda megy ahol többet kap. Plusz ugye nálatok játszik a tesója, és ha esetleg sikerülne nyerni a Denver ellen, akkor a gyűrű is meg lenne neki, szóval szívesen menne szerintem a nagyobb összegre, feltéve ha ajánlotok neki 😊undisputedly
 blogs.seattletimes.com/seahawks/2014/01/27/seattle-defensive-lineman-michael-bennett-i-would-love-to-stay-in-seattle/?syndication=rss

Nekem itt eléggé egyértelmű: ha meg akarják tartani, meg is fogják....Bear
Köszi, ez teljesen kimaradt. Nem igen követem a héten ezt a média szenzációt 😊
Mondjuk a pénz még így is kérdéses, tavaly ugye 5 millió $ volt egy évre, most,hogy ilyen szezont futott, kíváncsi vagyok hogyan alakul a piac, mert annyi helyünk azért nincs,hogy monster szerződéseket kiadjunk 😊


Az az FA 25 lista bőven a vicc kategória.
No meg az is megmosolyogtató,hogy vannak akik a liga leggyengébb védelmébe nem igazolnák le kérdés nélkül a Watton kívüli mezőny legsokoldalúbb D#-falemberét, aki a liga idei legjobb védelméből is kiemelkedik.undisputedly
Hát igen, a konok hozzáállásunkkal itt a fórumon már több átigazolást is megakadályoztunk........csi77
Elnézést,ha valakinek ez túl személyes lett, de gondoltam a sok "kit draftolnátok?", "kit igazolnátok?", "kit küldenétek el?" és "kit tartanátok meg?" után nekem is belefér egy, látom tévedtem 😊
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Az az FA 25 lista bőven a vicc kategória.
No meg az is megmosolyogtató,hogy vannak akik a liga leggyengébb védelmébe nem igazolnák le kérdés nélkül a Watton kívüli mezőny legsokoldalúbb D#-falemberét, aki a liga idei legjobb védelméből is kiemelkedik.undisputedly
Hát igen, a konok hozzáállásunkkal itt a fórumon már több átigazolást is megakadályoztunk........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ki írta, hogy nem látnánk szívesen?
Az az FA 25 lista bőven a vicc kategória.
No meg az is megmosolyogtató,hogy vannak akik a liga leggyengébb védelmébe nem igazolnák le kérdés nélkül a Watton kívüli mezőny legsokoldalúbb D#-falemberét, aki a liga idei legjobb védelméből is kiemelkedik.undisputedly
Kiről beszélsz? B.J. Raji?füligjimmy
Természetesen M. Bennett-ről.undisputedly
Csak maradni akar...Bear
füligjimmy hozzászólására gondoltam, amiben írta,hogy "ha ez a 25 legjobb FA..."

Azt még sehol nem olvastam,hogy maradni akar. Azt mondta,hogy a Hawks az NFL Google-je munkahely szempontjából, és azt is,hogy JELENLEG szeret a Hawksban játszani, de szerintem oda megy ahol többet kap. Plusz ugye nálatok játszik a tesója, és ha esetleg sikerülne nyerni a Denver ellen, akkor a gyűrű is meg lenne neki, szóval szívesen menne szerintem a nagyobb összegre, feltéve ha ajánlotok neki 😊undisputedly
 blogs.seattletimes.com/seahawks/2014/01/27/seattle-defensive-lineman-michael-bennett-i-would-love-to-stay-in-seattle/?syndication=rss

Nekem itt eléggé egyértelmű: ha meg akarják tartani, meg is fogják....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ki írta, hogy nem látnánk szívesen?
Az az FA 25 lista bőven a vicc kategória.
No meg az is megmosolyogtató,hogy vannak akik a liga leggyengébb védelmébe nem igazolnák le kérdés nélkül a Watton kívüli mezőny legsokoldalúbb D#-falemberét, aki a liga idei legjobb védelméből is kiemelkedik.undisputedly
Kiről beszélsz? B.J. Raji?füligjimmy
Természetesen M. Bennett-ről.undisputedly
Csak maradni akar...Bear
füligjimmy hozzászólására gondoltam, amiben írta,hogy "ha ez a 25 legjobb FA..."

Azt még sehol nem olvastam,hogy maradni akar. Azt mondta,hogy a Hawks az NFL Google-je munkahely szempontjából, és azt is,hogy JELENLEG szeret a Hawksban játszani, de szerintem oda megy ahol többet kap. Plusz ugye nálatok játszik a tesója, és ha esetleg sikerülne nyerni a Denver ellen, akkor a gyűrű is meg lenne neki, szóval szívesen menne szerintem a nagyobb összegre, feltéve ha ajánlotok neki 😊
több mint 10 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ki írta, hogy nem látnánk szívesen?
Az az FA 25 lista bőven a vicc kategória.
No meg az is megmosolyogtató,hogy vannak akik a liga leggyengébb védelmébe nem igazolnák le kérdés nélkül a Watton kívüli mezőny legsokoldalúbb D#-falemberét, aki a liga idei legjobb védelméből is kiemelkedik.undisputedly
Kiről beszélsz? B.J. Raji?füligjimmy
Természetesen M. Bennett-ről.undisputedly
Csak maradni akar...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az az FA 25 lista bőven a vicc kategória.
No meg az is megmosolyogtató,hogy vannak akik a liga leggyengébb védelmébe nem igazolnák le kérdés nélkül a Watton kívüli mezőny legsokoldalúbb D#-falemberét, aki a liga idei legjobb védelméből is kiemelkedik.undisputedly
Kiről beszélsz? B.J. Raji?füligjimmy
Természetesen M. Bennett-ről.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az az FA 25 lista bőven a vicc kategória.
No meg az is megmosolyogtató,hogy vannak akik a liga leggyengébb védelmébe nem igazolnák le kérdés nélkül a Watton kívüli mezőny legsokoldalúbb D#-falemberét, aki a liga idei legjobb védelméből is kiemelkedik.undisputedly
Kiről beszélsz? B.J. Raji?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az az FA 25 lista bőven a vicc kategória.
No meg az is megmosolyogtató,hogy vannak akik a liga leggyengébb védelmébe nem igazolnák le kérdés nélkül a Watton kívüli mezőny legsokoldalúbb D#-falemberét, aki a liga idei legjobb védelméből is kiemelkedik.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Végigszenvedtem Timmy Jernigan néhány meccsét. Elemzésnek annyit írnék, hogy csak a védőfalból a következő játékosok jobbak nála: 7, 15, 90. Nem feltétlenül ebben a sorrendben, nem is tudom a nevüket se, nem is érdekel. De azért bosszant az a töménytelen mennyiségű bullshit, amit írnak vele kapcsolatban, főleg az Auburn elleni teljesítményéről (3 play volt a 3. negyedben, amire lehetett mondani, hogy ez szép volt, amúgy eltakarították). Nem duplázzák, ha mégis, akkor nem kényszerből, sokszor áll fel a centerrrel szemben (0-tech), oszt semmit nem tud kezdeni pass rushban, (amit a statisztikái is alátámasztanak, bár nem szeretek falembert lőlap alapján ítélni), ami azért is elképesztő, mert általában félidőket játszott a védelem 20 pontos előnyben tré csapatok ellen. De! Egy jó DT kinevelése minimum 2 év. Összeszedheti a pass rush technikáját. Ötből mindössze kétszer tudnak simán átfutni rajta, kettőnél nagyjából partiban van, egyszer nyer. Lehet, hogy olyan csávókkal szemben, akik két év múlva nem is lesznek draftolva, de ezt hagyjuk. Jelenlegi előrejelzések alapján 5 centivel magasabb, mint Donald. Az pedig egyelőre csak az én véleményem, hogy egy gyengébb csapatban fel se tűnt volna a srác a kutyának se.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
picidzé Chicago Bears 532
MOndjuk, ha Tillman nem jön vissza, akkor érdekesen állunk CB poszton. A Bowman marad starter gondolatot fel se hozom. Draft vagy FA ez esetben?tüsi91
Szerintem is-is, ha az eddigiekből indulunk ki. Marshall-Jeffery, Bushrod-Mills, Long-Slauson, Williams-Bostic. Oké, Marshall nem volt szabadügynök, de szerintem elég világos a metódus.füligjimmy
Tillmanben maci vér folyik, biztosan maradTomcsik
Medve, ha kérhetném. Ne süllyedjünk sporttv-sms szintre. Ez sok más dologra is igaz.

Ursus arctos budapestiensis
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Biztos, hogy DL-DB kombó lesz az első két kör. Valószínűleg DB lesz, mert azokat egyáltalán nem követjük, aztán lefordulunk a székről, amikor bemondják a nevét. Másrészt kétlem, hogy Hageman hektikus teljesítménye lenyűgözné Emeryt, Donald pedig nem az a tökéletes testalkat, akit szeretni szokott (no homo). Lehet még DE, de nem hiszem, hogy behúznak még egy nickel rushert, igazo 43 DE meg nincs sok. Amúgy is kell 5 kezdő, jelenleg több segédedző van szerződés alatt, mint játékos, szóval elfér akárki

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Tillman nem fog visszajönni, Emery meg nem fogja erőltetni sajnos a visszahozatalát. Az elmúlt 3 évben sokat volt sérült, és szerintem 33évesen túl sokat kérne a maradásáért. CB-t mindenképpen elsősorban FA-ról oldanám meg én, nem is 1, hanem 2 szabadügynököt hoznék ide... Nálam a draft kb így nézne ki:

1. kör S vagy DE/DT
2. kör szintén
3. kör LB vagy CB

Ez persze totál szubjektív nem hozzáértő véleményem! 😊soma80
Szerintem a legnagyobb gondunk LB poszton van. Nállam:
1.kör:LB
2.kör😀E/DT
3.kör:CB netán S
Persze ha Tillman marad. Mint mondták a kora miatt nem fizetnék agyon máshol se, akkor már a helyében maradnék. Pl Ed Ried esete a Texansal....neki is hiba volt lépni Baltimore-ból inkább fogadta volna el a kevesebb lét....

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Tillman nem fog visszajönni, Emery meg nem fogja erőltetni sajnos a visszahozatalát. Az elmúlt 3 évben sokat volt sérült, és szerintem 33évesen túl sokat kérne a maradásáért. CB-t mindenképpen elsősorban FA-ról oldanám meg én, nem is 1, hanem 2 szabadügynököt hoznék ide... Nálam a draft kb így nézne ki:

1. kör S vagy DE/DT
2. kör szintén
3. kör LB vagy CB

Ez persze totál szubjektív nem hozzáértő véleményem! 😊
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
MOndjuk, ha Tillman nem jön vissza, akkor érdekesen állunk CB poszton. A Bowman marad starter gondolatot fel se hozom. Draft vagy FA ez esetben?tüsi91
Szerintem is-is, ha az eddigiekből indulunk ki. Marshall-Jeffery, Bushrod-Mills, Long-Slauson, Williams-Bostic. Oké, Marshall nem volt szabadügynök, de szerintem elég világos a metódus.füligjimmy
Tillmanben maci vér folyik, biztosan maradTomcsik
Én egyrészt örülük annak, hogy valaki még ezt el tudja, hinni, másrészt elég kiábrándítónak tartom, hogy valaki még ezeket mindig elhiszi. Oda megy, ahol a legtöbbet kapja, vagy kap annyit, amennyért még úgy gondolja, hogy megéri folytatni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
MOndjuk, ha Tillman nem jön vissza, akkor érdekesen állunk CB poszton. A Bowman marad starter gondolatot fel se hozom. Draft vagy FA ez esetben?tüsi91
Szerintem is-is, ha az eddigiekből indulunk ki. Marshall-Jeffery, Bushrod-Mills, Long-Slauson, Williams-Bostic. Oké, Marshall nem volt szabadügynök, de szerintem elég világos a metódus.füligjimmy
Tillmanben maci vér folyik, biztosan marad

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
MOndjuk, ha Tillman nem jön vissza, akkor érdekesen állunk CB poszton. A Bowman marad starter gondolatot fel se hozom. Draft vagy FA ez esetben?tüsi91
Szerintem is-is, ha az eddigiekből indulunk ki. Marshall-Jeffery, Bushrod-Mills, Long-Slauson, Williams-Bostic. Oké, Marshall nem volt szabadügynök, de szerintem elég világos a metódus.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
MOndjuk, ha Tillman nem jön vissza, akkor érdekesen állunk CB poszton. A Bowman marad starter gondolatot fel se hozom. Draft vagy FA ez esetben?tüsi91
Vagy ott van még Frey, aki szerintem borzalmas nickel

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
MOndjuk, ha Tillman nem jön vissza, akkor érdekesen állunk CB poszton. A Bowman marad starter gondolatot fel se hozom. Draft vagy FA ez esetben?
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Kerestem a topicot,de nem találtam. Segítsetek már nekem legyetek szívesek. Honnan tudom leszedni a tegnapi Senior Bowl-t? Akárhogy keresem...nem találom.Süsü
noonkick.com
tenyardtracker.com
thepiratebay.se

Így hirtelen.
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Kerestem a topicot,de nem találtam. Segítsetek már nekem legyetek szívesek. Honnan tudom leszedni a tegnapi Senior Bowl-t? Akárhogy keresem...nem találom.
több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tampa lesz ebből, Jimmy....Revis mellett majd kóborol a 2nd Wr-ekkel...Bear
Elég egyértelmű lehetőség, de nagyon kíváncsi leszek, ők mennyit fognak ajánlani. Lehet Big Love odaviszi, meg is fizetik, a melegebb időjárás talán jót tesz az izomzatának is, aztán lehet a szurkolók majd lekiabálják a pályáról.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson