Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Medve81 Chicago Bears Baylor Bears 163
NFL.com vélemény a szükséges pickekről:

Position to watch: Tight end.
Some mock drafts have the Bears taking Tyler Eifert of Notre Dame at the 20-spot. Makes perfect sense. This position was a major weakness for Chicago in 2012. In fact, there's no way the Bears can expect to contend if they continue getting the zilcho production they got from this portion of the offense. Take a good look at Stanford's Zach Ertz, too. I can tell you this: If the Bears wait until the second round (where they pick 50th overall), Eifert and Ertz will be gone. General manager Phil Emery has to give Jay Cutler someone to get the ball to inside the numbers.

Other areas of interest: Offensive line, linebacker, cornerback.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dnzibydroawadgegyfhk
2013 NFL Draft: Manti Te'o, Luke Joeckel could fit teams' needs
Plenty of eyes will be on Manti Te'o at the NFL Scouting Combine, but in his team-by-team combine primer, Elliot Harrison says Baltimore Ravens fans should look closer than most.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na, ki itt a draftguru?

@mikecwright
Phil Emery more or less said the Bears would be looking to bring a WR into the mix. My guess is the draft. FA too expensive.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
" Márciusban lejár a Miami Dolphins running backjének, Reggie Bush-nak a szerződése és a legvalószínűbb forgatókönyv szerint elhagyja jelenlegi csapatát. Bush egyik jövőbeli csapata a Detroit Lions lehet, aminek már több játékosa is kifejezte, hogy örülne a futó érkezésének. Ez viszont jelenleg inkább csak pletyka mint komolyan vehető tény. A Lions 23 lejáró szerződésű játékossal a keretében is csak 2 millió dollárral van a lehetséges fizetési sapka alatt, ami igencsak ellehetetleníti Bush szerződtetését. " Nagyon nem örülnék ennek! :/ Süsü
Amikor spártai életvitelű Reggie a festői szépségű Detriotba igazol a veterán minimumért, akkor már ne vegyél tartós tejet, mert jön a világvége.

füligjimmy
Minő líra! 😊) Amúgy se szeretem a tartós tejet,mert felpuffadok tőle...főleg,ha meleg. A körte az már más kérdés...vagy ne legyen a nevem süsü! 😊
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Kezdődik a kombájn, az interjúkból talán kicsit kiindulhatunk. Bedobok egy nevet: Menelik Watson. Ha vele nem beszélgetnek, akkor tényleg nem tudunk semmit MRI metódusáról.

De jóképű, bazzeg
 www.chicagobears.com/multimedia/videos/Trestman_on_Combine/7c1ac894-3773-4dfe-b45e-1d0f50580a2e

Mondjuk ő legalább nem veri át kamu fotóval az embereket, nem úgy, mint a lánya!!!! Mindegy, én olyan ember vagyok, aki viseli a tévedése következményeit.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Antman Chicago Bears 397
ez milyen BETÁR !!! 😀 😀

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
" Márciusban lejár a Miami Dolphins running backjének, Reggie Bush-nak a szerződése és a legvalószínűbb forgatókönyv szerint elhagyja jelenlegi csapatát. Bush egyik jövőbeli csapata a Detroit Lions lehet, aminek már több játékosa is kifejezte, hogy örülne a futó érkezésének. Ez viszont jelenleg inkább csak pletyka mint komolyan vehető tény. A Lions 23 lejáró szerződésű játékossal a keretében is csak 2 millió dollárral van a lehetséges fizetési sapka alatt, ami igencsak ellehetetleníti Bush szerződtetését. " Nagyon nem örülnék ennek! :/ Süsü
Amikor spártai életvitelű Reggie a festői szépségű Detriotba igazol a veterán minimumért, akkor már ne vegyél tartós tejet, mert jön a világvége.

Webb tavaly a támadófal sarokköve volt. Höh. Ki volt nála gyengébb? Carimi? Garza? Spencer, Rachal, aztán Spencer második eljövetele? Louis kb. a legerőtlenebb guard a ligában. Ha azt gondoljátok, a leginkább esélyes Lane Johnson valami félisten, hát nem az. Megnéztem tőle néhány meccset, nem csoda, hogy nem tűnt fel egyik Sooners meccsen se. Nem mondom, hogy Moore, vagy Okafor nagyon megszívatta, nem mindig vele szemben álltak fel, de azért eléggé rezgett néha a léc. Carimi sokkal meggyőzőbb volt egyetemen. Persze inkább LT fizikuma van, és még tanulja a posztot, de akkor is. Tavaly kellett volna behúzni Schwartzot, vagy Glenn, oszt nem itt lennénk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
" Márciusban lejár a Miami Dolphins running backjének, Reggie Bush-nak a szerződése és a legvalószínűbb forgatókönyv szerint elhagyja jelenlegi csapatát. Bush egyik jövőbeli csapata a Detroit Lions lehet, aminek már több játékosa is kifejezte, hogy örülne a futó érkezésének. Ez viszont jelenleg inkább csak pletyka mint komolyan vehető tény. A Lions 23 lejáró szerződésű játékossal a keretében is csak 2 millió dollárral van a lehetséges fizetési sapka alatt, ami igencsak ellehetetleníti Bush szerződtetését. " Nagyon nem örülnék ennek! :/
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
1979.09.16

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha már Tavon Austin szóba került és a hozzá hasonló stílusú elkapók. Tavaly megnéztem vmelyik Gamecocks meccset, miután draftoltuk AJ-t, már akkor is feltűnt nekem Ace Sanders, de aztán totál elfelejtkeztem róla. Most olvastam a prospect ismertetőjét. Nagyjából hasonló stílust képvisel, mint Austin, ő is igencsak alkalmazható visszahordóként. S nem kellene érte 1-2. körös picket adni, hanem mondjuk csak 4. köröst. Persze nem akkora tehetség vélhetően.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
aki nem látta még és érdekli egy nagy játékos:  www.youtube.com/watch?v=q7IBP0oNBLw

"... give my best to Nancy...!" 😀davemayer
ha már klasszikusok: nekem ő a kedvenc RB-m a Bearsből:  www.youtube.com/watch?v=2Ftn68PZSws

egyedi futóstílusát sok közül fel lehet ismerni. deyell
na kb ezek azok a mozdulatok amik miatt remélem hogy majd ismét előtérbe kerül a futójáték az NFL-ben 😀 megunhatatlan, a kedvencem 2:15-nél

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 366
aki nem látta még és érdekli egy nagy játékos:  www.youtube.com/watch?v=q7IBP0oNBLw

"... give my best to Nancy...!" 😀davemayer
ha már klasszikusok: nekem ő a kedvenc RB-m a Bearsből:

egyedi futóstílusát sok közül fel lehet ismerni.

choose life
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Webb nem játszhat jövőre is itt, ez az pillanat ami után ezt már nem lehet tovább halogatni. Nem ez volt a legbotrányosabb szezonja de azért még így is a legrosszabb a ligában.davemayer
Én lelkileg teljesen felkészültem, hogy jövőre is Big Hekk lesz az LT. Nem látom, hogyan tudod lecserélni. füligjimmy
vagy mondja neki Máté Kriszta hogy "te vagy a leggyengébb láncszem" vagy Gundel T rakja be az egyik táskájába (lehetőleg az 1 forintos helyett) vagy nyíljon ki alatta a stúdió csak tőle ne is kérdezzen semmit.

Komolyra fordítva a szót ha a jövő csapatát építed, ha van egy egységed amiről mindenki tudja hogy újra kell szervezned nem hagyod bent a leggyengébbet a mostaniak közül szvsz.

aki nem látta még és érdekli egy nagy játékos:  www.youtube.com/watch?v=q7IBP0oNBLw

"... give my best to Nancy...!" 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudom jimmy miért nem akarsz CB-et húzni, remélem hogy most tényleg csak az első 2 körre értetted ezt, a hátsók közül egyet simán el kellene lőni egy prospectre sztem. Webb nem játszhat jövőre is itt, ez az pillanat ami után ezt már nem lehet tovább halogatni. Nem ez volt a legbotrányosabb szezonja de azért még így is a legrosszabb a ligában.davemayer
Nyilván az első 2 kört értettem, írtam is. Viszont egyelőre itt van Hardin, aki vaginális fertőzéssel, vagy valami hasonlóan komolyan vehető indokkal IR-re került, aki szerintem inkább nickel lesz, és nem csere safety, és Frey, aki érzi a lasztit, elég atletikus, csak nem nagyon tud focizni, hát ő eléggé prospect. Amúgy egy 5. körös újonc vaj'h mitől lenne jobb kezdőként, mint Hayden/Bowman, azt nem tudom elképzelni. Nincs 64 tisztességes corner az egész ligában, honnan szerzel jobbat? A pad végére azt hozod vissza, ki aláír bagóért, most ebben a helyzetben vagyunk. Minden évben eljátszuk ezt a CB kérdést, én változatlanul azon a véleményen vagyok, hogy van 2 ilyen kaliberű kezdőd, akkor imádkozol, hogy végigjátsszák a szezont. Egy prospect mögöttük nem tud játéklehetőséghez jutni, heti két edzés meg túró. Mikor Bowmant játszott, én is CB-t akart. Mostmár letojom. Jövőre húzol magasan kezdő pozícióba.

"The way NFL Network draft analyst Mike Mayock sees it, the Chiefs should be looking to the offensive line for their first-overall draft pick. And there are only four players worth the No. 1 overall pick in this draft for Kansas City: Alabama guard Chance Warmack, UNC guard Jonathan Cooper, Texas A&M tackle Luke Joekel or Central Michigan tackle Eric Fisher."

Valószínűleg Mayock azt akarja kifejezni, hogy ez a négy srác All-Pro, neadjisten HoF kaliberű játékosok lesznek, és akkor senki nem néz majd hülyének, hogy 1/1-re guardot húztál. Én kifejtettem a véleményem Cooperről, és Fisherről, de ha mégis Mayocknak van igaza, és nem nekem (anyukám szerint én a jóistentől is okosabb vagyok, bár olyan furcsa hangsúllyal mondja), akkor azért örülhetünk.

Én lelkileg teljesen felkészültem, hogy jövőre is Big Hekk lesz az LT. Nem látom, hogyan tudod lecserélni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Véletlen futottam össze vele, így gondoltam bedobom ide is. 😊 Ha lesznek még ilyen véletlenek, tudni fogtok róla 😀

Ugyanaz youtube-on:
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Aki tud torrentezni: 1985.11.03 Bears v Packers
 sport-video.org.ua/Chicago%20Bears%20vs.%20Green%20Bay%20Packers%2003.11.85.mkv.torrent
Kicsit mondjuk idegesítő az nfl network-ös keret a képben, de talán érdekelhet valakit.dcsicsak
köszi ha van még ilyened a linkeket tolhatod, biztos nem zavarod meg vele a többiek offseasonjét 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Aki tud torrentezni: 1985.11.03 Bears v Packers
 sport-video.org.ua/Chicago%20Bears%20vs.%20Green%20Bay%20Packers%2003.11.85.mkv.torrent
Kicsit mondjuk idegesítő az nfl network-ös keret a képben, de talán érdekelhet valakit.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Olvasgattam itt ott. Ugye szopóágon voltunk két szezonban is backup QB-t illetően...nos itt van AK...az ő keze alatt volt Chase Daniel. Mekkora lehet annak a lehetősége,hogy hozzánk szegődjön a srác? Életemben nem láttam még,hogy mit tud. Mennyi mínuszt jelentene kb az ő érkezése a sapkából?Süsü
Élesben más se nagyon láthatta. Az biztos, hogy 3 milliót nem lehet elkölteni megint egy backup QBra. Jimmy írta korábban, hogy Trestman feladata nemcsak Cutler képességeinek a kiaknázása lesz, hanem kinevelni egy csereirányítót is. King Jerry is próbálta még Martz alatt megoldani a csere QB kérdést, se DLF, se Enderle már nincs a csapatnál.

Danielst pedig visszafogja igazolni a Saints.
tüsi91
Pont a 3 millió dodó miatt kérdeztem. Minden pénz fontos most és szerintem nem engedheti meg magának a vezetőség,hogy ennyit költsön egy backup QB-ra...főleg,ha az nem más,mint Campbell. Bízok Trestman tehetségében és nagy reményeket fűzök hozzá. Kíváncsian várom a fejleményeket!
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Olvasgattam itt ott. Ugye szopóágon voltunk két szezonban is backup QB-t illetően...nos itt van AK...az ő keze alatt volt Chase Daniel. Mekkora lehet annak a lehetősége,hogy hozzánk szegődjön a srác? Életemben nem láttam még,hogy mit tud. Mennyi mínuszt jelentene kb az ő érkezése a sapkából?Süsü
Élesben más se nagyon láthatta. Az biztos, hogy 3 milliót nem lehet elkölteni megint egy backup QBra. Jimmy írta korábban, hogy Trestman feladata nemcsak Cutler képességeinek a kiaknázása lesz, hanem kinevelni egy csereirányítót is. King Jerry is próbálta még Martz alatt megoldani a csere QB kérdést, se DLF, se Enderle már nincs a csapatnál.

Danielst pedig visszafogja igazolni a Saints.
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Olvasgattam itt ott. Ugye szopóágon voltunk két szezonban is backup QB-t illetően...nos itt van AK...az ő keze alatt volt Chase Daniel. Mekkora lehet annak a lehetősége,hogy hozzánk szegődjön a srác? Életemben nem láttam még,hogy mit tud. Mennyi mínuszt jelentene kb az ő érkezése a sapkából?
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát érdekes kérdés ez az offensive fal. Mike Tice egészen párját ritkitó munkája adja a fejtörést rendesen. Egy jó rendszerrel azért sok mindent el lehet maszkírozni. Kromer meg alapban jó edző.

Számolgassunk: van 18-23 millió között lóvé. Melton elvisz 7-8 milla. Szerződéshosszabbítások 4-5 (ha Lach marad főleg). Draft 4-5. Azaz saccra 15-18 milla tuti el van költve. A maradék 3-4 millát, meg még ellehet költeni. Hááát... abból nem hozol ki egy kezdő kaliberű OT-t. Szerintem is kikell cserélni 2 embert, de kérdés, hogy cash lesz-e rá? Tegyük fel, hogy draftolsz az első körben OL-t. Legyen mondjuk Lane Johnson. Mit csinálsz második körben? Húzol egy guardot? LG? Két rookie a vakoldalon?

Kellen Davist kikell vágni. Én elhiszem, hogy kell neki esélyt adni, meg blabla, de elvisz majd 3 milliót. Hát ez böszme sok. Hestert elkell cserélni, talán van olyan hülye, aki ad érte egy 4. kört. Ott is spórolnál 2 millát. Így meg valakit már meg is tudnál fizetni.

4. körben pedig a már említett Schwenke az én emberem. Sokan dícsérik. Egy év pad. Aztán Garza viszlát.

CB poszthoz meg annyit, hogy oké tényleg nincs senki. Visszahozzák Haydent, talán Tucker hoz valaki havert. Oszt csocsi. Mi meg reménykedjünk, hogy egészségesek maradnak.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nem tudom jimmy miért nem akarsz CB-et húzni, remélem hogy most tényleg csak az első 2 körre értetted ezt, a hátsók közül egyet simán el kellene lőni egy prospectre sztem. Webb nem játszhat jövőre is itt, ez az pillanat ami után ezt már nem lehet tovább halogatni. Nem ez volt a legbotrányosabb szezonja de azért még így is a legrosszabb a ligában.davemayer
Egyetértek, nekem ez a tuskó annyi bosszúságot okozott már, hogy menjen a francba...de gyorsan... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
Nem tudom jimmy miért nem akarsz CB-et húzni, remélem hogy most tényleg csak az első 2 körre értetted ezt, a hátsók közül egyet simán el kellene lőni egy prospectre sztem. Webb nem játszhat jövőre is itt, ez az pillanat ami után ezt már nem lehet tovább halogatni. Nem ez volt a legbotrányosabb szezonja de azért még így is a legrosszabb a ligában.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az ilyen profi elemzésekért szoktam ide járni olvasgatni, ugyanakkor kicsit el is keseredem, mert én hozzád képest csak ugatom a focit.laccoo74
A titkom, hogy napi 10-14 órát rohadok versenyszerűen egy számítógép előtt. Egész nap baszogat Kocsisné a titkárságról? Olvass sportújságot. Ugyanazt a szart ötödször akarják veled megcsináltatni? Olvass sportújságot. Nincs kedved főzni? Rendelj valami emészthetőt, és olvass sportújságot

 www.chicagotribune.com/sports/football/bears/chi-chicago-bears-bears-coaches-eye-fullbacks-role-20130215,0,49784.story

Nem tudom, Clutts kinek miért ekkora kedvese, a Texansban én észre se vettem a pályán. Nyilván McKie után felüdülés volt egy olyan játékos, aki nem félt az ütközéstől, de ne legyen már ilyen alacsonyan a mérce. Ha viszont tényleg szeretnének egy igazi full backet, akkor ismét megkerülhetik egy picit az OL gondokat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Szerintem az OL-nál nem kell feltétlenül minden embert kicserélni, csak azt a 2 embert kell megtalálni aki képes a megmaradt játékosok teljesítményét felhúzni/kozmetikázni. Fel kell mérni az állapotokat és a 2 leggyengébb láncszem helyére egy FA-t és a draftról egy 1. vagy 2. köröst hozni és (sztem) mindjárt jobb lesz az OL összteljesítménye. Wr-t én nem húznék az elején, Marshall/Jeffery/Bennett-ből reméljük legalább 2 mindig egészséges lesz, 4-5 Wr-t meg lehet kukázni a végén is bőven.
Ami engem aggaszt hogy el kell kezdeni komolyan építeni a D-t, most már minden pick számít, és nem sok totál bust lehet. Még idén kellene találni egy olyan tálentumot kb 3-4. körben aki esetleg 2 év múlva képes elfogadhatót nyújtani LB-ként + kell egy elfogadható rookie CB is mert tényleg csak 2 van rosteren és annyi.

Nem állunk rosszul, de ha megnézzük hány lyukat nem tömtek be Lovie-ék akkor jól se...davemayer
Az első két körről beszéljünk, és most vonatkoztassunk el Austin személyétől, mindössze azért forszírozom, mert kell egy visszahordó, ha valaki, hát mi tudjuk, mekkora az ST jelentősége, és mennyire a footballkultúránk része.

Urlacher vissza fog jönni. Megvárják, mit ajánlanak neki mások (semmit), hogy mindenki tisztában legyen az alkupozíciójával, aztán visszajön. Ha Roach nem, akkor kell egy LB. DL nem kell, tele vagyunk fiatalokkal. CB megint nem kell, két ilyen corner mögé a kispadra nem hozol. Amikor lejtmenetbe kapcsolank, akkor első körben hozol egyet, addig nem.

Ha azt nézzük, hogy James Brown nem megoldás LG poszton (utolsó 2 meccsén nem játszott rosszul, sőt), és RG posztra nincs emberünk, akkor egyrészt Garzát nem tudod lecserélni (max. arra a De La Fuentes srácra, ha nem tenderezik). Webb marad. Első körben Fluker/Johnson teljesen reális opció. Második körben Frederick (aki sztem inkább LG, nem center), Dallas Thomas (látszik, hogy a lábmunkáján csiszolni kell, de első évében teljesen jó volt, érdemes megnézni a Georgia és a Florida elleni meccseket tőle), Watford. Oké, van 2 újoncod. Vaaaaagy, olyan sémát találsz ki, mint pl. Linehan, aki ugyanazzal a támadófallal 5000 yardos szezonokat hozott ki Staffordból. Nyilván az nagyon gáz, hogy 6 man front ellen se bírunk 3 yardos átlaggal futni, ezen nem tudom, első évében egy újonc G mekkorát lendítene. Kezdjünk el dobálózni, kezdjünk playmakereket a pályára tenni (AJ még nem az, Bennett megbízható, de nem az, Hester vicc volt mindig is), és nem csak 3-4-5 elkapót, de melléjük Rodriguezt, Fortét, aztán néha elővenni az Adams/Spaeth duót. Miért kukázzunk? Emery is megmondta, a nap végén az a csapat nyer, ahol több playmaker játszik. Mi tótágast állva se tudunk jövőre támadófalat építeni. Hard cap, limitált darft lehetőségek, a szokásos melyik ujjadat harapod meg. Nyilván kell 5 új falember, reálisan nézve jövőre is a Webb-Brown-Garza-Akárki-Carimi ötös fog pályára lépni. füligjimmy
Az ilyen profi elemzésekért szoktam ide járni olvasgatni, ugyanakkor kicsit el is keseredem, mert én hozzád képest csak ugatom a focit.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintem az OL-nál nem kell feltétlenül minden embert kicserélni, csak azt a 2 embert kell megtalálni aki képes a megmaradt játékosok teljesítményét felhúzni/kozmetikázni. Fel kell mérni az állapotokat és a 2 leggyengébb láncszem helyére egy FA-t és a draftról egy 1. vagy 2. köröst hozni és (sztem) mindjárt jobb lesz az OL összteljesítménye. Wr-t én nem húznék az elején, Marshall/Jeffery/Bennett-ből reméljük legalább 2 mindig egészséges lesz, 4-5 Wr-t meg lehet kukázni a végén is bőven.
Ami engem aggaszt hogy el kell kezdeni komolyan építeni a D-t, most már minden pick számít, és nem sok totál bust lehet. Még idén kellene találni egy olyan tálentumot kb 3-4. körben aki esetleg 2 év múlva képes elfogadhatót nyújtani LB-ként + kell egy elfogadható rookie CB is mert tényleg csak 2 van rosteren és annyi.

Nem állunk rosszul, de ha megnézzük hány lyukat nem tömtek be Lovie-ék akkor jól se...davemayer
Az első két körről beszéljünk, és most vonatkoztassunk el Austin személyétől, mindössze azért forszírozom, mert kell egy visszahordó, ha valaki, hát mi tudjuk, mekkora az ST jelentősége, és mennyire a footballkultúránk része.

Urlacher vissza fog jönni. Megvárják, mit ajánlanak neki mások (semmit), hogy mindenki tisztában legyen az alkupozíciójával, aztán visszajön. Ha Roach nem, akkor kell egy LB. DL nem kell, tele vagyunk fiatalokkal. CB megint nem kell, két ilyen corner mögé a kispadra nem hozol. Amikor lejtmenetbe kapcsolank, akkor első körben hozol egyet, addig nem.

Ha azt nézzük, hogy James Brown nem megoldás LG poszton (utolsó 2 meccsén nem játszott rosszul, sőt), és RG posztra nincs emberünk, akkor egyrészt Garzát nem tudod lecserélni (max. arra a De La Fuentes srácra, ha nem tenderezik). Webb marad. Első körben Fluker/Johnson teljesen reális opció. Második körben Frederick (aki sztem inkább LG, nem center), Dallas Thomas (látszik, hogy a lábmunkáján csiszolni kell, de első évében teljesen jó volt, érdemes megnézni a Georgia és a Florida elleni meccseket tőle), Watford. Oké, van 2 újoncod. Vaaaaagy, olyan sémát találsz ki, mint pl. Linehan, aki ugyanazzal a támadófallal 5000 yardos szezonokat hozott ki Staffordból. Nyilván az nagyon gáz, hogy 6 man front ellen se bírunk 3 yardos átlaggal futni, ezen nem tudom, első évében egy újonc G mekkorát lendítene. Kezdjünk el dobálózni, kezdjünk playmakereket a pályára tenni (AJ még nem az, Bennett megbízható, de nem az, Hester vicc volt mindig is), és nem csak 3-4-5 elkapót, de melléjük Rodriguezt, Fortét, aztán néha elővenni az Adams/Spaeth duót. Miért kukázzunk? Emery is megmondta, a nap végén az a csapat nyer, ahol több playmaker játszik. Mi tótágast állva se tudunk jövőre támadófalat építeni. Hard cap, limitált darft lehetőségek, a szokásos melyik ujjadat harapod meg. Nyilván kell 5 új falember, reálisan nézve jövőre is a Webb-Brown-Garza-Akárki-Carimi ötös fog pályára lépni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson