Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érdekes, hogy Toub neve akkor merül fel amikor az ST hááát nem a legjobb.
Lovie meg jöhet hozzánk DCnek. Odaadjuk Linehant cserébe Tice helyére.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ugyanúgy találgatnak, mint mi. Gyorsan berakták ezt a listát. Meheheh Brian Billick...
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Will be interesting to see whether or not Phil Emery and #Bears consider special teams coordinator Dave Toub for head coaching position.

 www.chicagotribune.com/sports/chi-chicago-bears-new-coach-candidates-photos,0,3820002.photogallery

Lehet mazsolázni, h a chicagoi újságírók kiket tartanak esélyesnek.
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
 www.chicagotribune.com/sports/chi-chicago-bears-new-coach-candidates-photos,0,3820002.photogallery

Atyaég, ideje abbahagyni az újságírást


több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Emery előző szezon után szabad kezet adott Lovienak, h válassza ki az új OC-t. Ő rácuppant Tice-ra, és láthatjuk, h igazából pont a gyenge, szinte ötlettelen O filozófia miatt buktuk a PO-részvétel. Ergo Lovie a felelős...szerintem Lovie távozásával az új HC nem fog ragaszkodni Tice-hoz, van egy ilyen érzésem, de azért Marinelli megtartásában bízom....
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jimmy egyre gyengébb a kínálatod, összeszedhetnéd magadat -)proki
Elnézést kérek allásan, Mr. Robert Downey Jr. Kár hogy nincs ilyen bemutatós arcocska, mert most ugye bemutattam neked egy ujjast, csak nem látod.

Az milyen gáz már, hogy az nfl.com hamarabb tudja, mint bármelyik chicagoi újságíró?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
kíváncsi leszek mi lesz a védelemmel, mintha Lovie igencsak értene hozzá

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Jimmy egyre gyengébb a kínálatod, összeszedhetnéd magadat -)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Keressenek meg engem. Első lépésem az lenne, hogy Davist kivágnám. Rögtön népszerű lennék.tüsi91
Az előző munkahelyemen érkezett hozzánk egy új góré, az ebédidőt 11:30-ról áttette 12:30-ra. Népszerűsége azonnal a tetőfokára hágott, és ettől a pillanattól kezdve senki nem kérdőjelezte meg hozzáértését 😀

Váó! De tényleg. Mióta visszavonult az öreglány, tényleg jobban kinyitják a pénztárcát, de ez? A McCaskey család egyszerűen odaadta Emery-nek a kasszakulcsot. Ezzel a húzással elégettek olyan 8-10 millió dollárt. Váó!

Phil Emery in da Hauuuuuuuuzzzz!!!! És most mindenki ugráááááááál


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért köszönjük Lovie Smith munkáját. 3 csoportgyőzelem, 1 Superbowl, 5 pozitív mérlegű szezon.

Érett a váltás. Black Monday.

Mindenesetre Emery nem picsázik. PO kellett, nem lett meg, hullanak a fejek. Mostantól viszont jó döntést kell hozni.
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Hivatalos már az! Welcome Black Monday! -)
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Source tells me Lovie Smith has been fired

alakul. Jimmy nőcis gifekkel, Tüsi pedig fakezű TE-k kirúgásával kampányol.. nem rossz 😊

Delete, még semmi hivatalossoma80
Hát na, de ilyet csak nem posztolnak ki ha nem biztos 😛

Én akkor beszállok a buliba, egy Webb kirúgással, és emelem egy Hester tradel.


több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Source tells me Lovie Smith has been fired

alakul. Jimmy nőcis gifekkel, Tüsi pedig fakezű TE-k kirúgásával kampányol.. nem rossz 😊

Delete, még semmi hivatalos
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Hivatalos. Na akkor ki jöjjön? 😀


több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Keressenek meg engem. Első lépésem az lenne, hogy Davist kivágnám. Rögtön népszerű lennék.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Whoa: Bears have sent out consent forms requesting permission to interview head-coaching candidates.

OH SHITDelete
Látod, én végig mondtam, hogy ki fogják rúgni, csak senki nem hallgat rám.

Meglepetééééééééééés

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears assistants are freaking out inside the building. Coach Lovie Smith's status is "not looking good." Decision time for Bears.

Micsoda izgalmakDelete
Höh, még mindig valószínűbbnek tartok egy 1 éves hosszabbítást, mint egy kirúgást. Bár Angelot is pillára kirúgták, szóval lehet böngészni a netet.

soma: Jon Gruden? Tud támadófalat játszani? A faszi 50 éves sincs (Lovie 54, kinéz 44-nek), nagyon pörög még mindig, de ugye egy edző két csapattal soha nem nyert bajnoki címet. Mert egyrészt kurva nagy mázli is kell, másrészt kétszer ugyanazt ugyanúgy nem lehet felépíteni. Azért nem istentől elvetett ötlet, Marinelli maradhatnak, ha mellő jönne az öreg Monte, tovább lehetne vinni ezt a védelmet. Sőt. És nagyon megnézném, egy ilyen mobilis irányítóból, mint Cutler mit tudna kihozni. De ha választanom kell, akkor olyan edzőt szeretnék, aki a semmiből fel tud építeni egy irányítót. Persze ilyen jelenleg kettő ha van, és valószínűleg még nem is hallottunk róluk 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Whoa: Bears have sent out consent forms requesting permission to interview head-coaching candidates.

OH SHIT


több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears assistants are freaking out inside the building. Coach Lovie Smith's status is "not looking good." Decision time for Bears.

Micsoda izgalmak


több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Jimmy, te mindig fel tudod dobni a mackó fanek kedvét ilyen nénikkel! 😊

Amúgy állítólag Grudennek is megjött a kedve, hogy HC legyen vmelyik csapatnál... Ő róla mi a vélemény, Jimmy, többiek?soma80
Lécci ne... Lejárt már felette is az idő rééég... Nem is értem a hype-ot körülötteDelete
valaki kell Lovie helyére, az biztos, mert ő felette is eljárt már az idő... szóval akkor Gruden csak hype miatt olyan érdekes, értettem. Egy kilőve... 😊
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Jimmy, te mindig fel tudod dobni a mackó fanek kedvét ilyen nénikkel! 😊

Amúgy állítólag Grudennek is megjött a kedve, hogy HC legyen vmelyik csapatnál... Ő róla mi a vélemény, Jimmy, többiek?soma80
Lécci ne... Lejárt már felette is az idő rééég... Nem is értem a hype-ot körülötte


több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Jimmy, te mindig fel tudod dobni a mackó fanek kedvét ilyen nénikkel! 😊

Amúgy állítólag Grudennek is megjött a kedve, hogy HC legyen vmelyik csapatnál... Ő róla mi a vélemény, Jimmy, többiek?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tudom én, miért van ilyen rossz hangulat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Tough to overlook fact #Bears have missed the playoffs 5 times in the last 6 years. The organization cannot be happy.

We can talk all we want about 10 wins, but #Bears never should've been in this position after a 7-1 start.

Szerintem mennie kell Lovienak... Jó öltözői hangulat még nem elegendő ok, h maradjon.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ami a kirúgás mellett szól (szerintem nem fogják), hogy csak 1 éve van hátra a szerződéséből. Ebben a ligában a vezetőedzők nem szoktát az utolsó évüket kitölteni. Vagy hosszabbítanak (lásd:Jauron, Dick), vagy kirúgják őket (lásd: Jauron, Dick). Namost szerződésének utolsó évében tartani valakit annyira unortodox, hogy csak egy Matolcsy kaliberű GM csinálna ilyet. Nem győzöm hngsúlyozni, hogy tegnap egy teljesen kétségbeesett ember állt a vonal mellett. Sajnos a bírók sem szabadították meg a szenvedéseitől, a srácok behúzták. Így nem lehet egy szezonnak nekiugrani. Hosszabbítás, vagy kirúgás? Egyes, vagy kettes....egyes, vagy kettes.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson