Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Keressenek meg engem. Első lépésem az lenne, hogy Davist kivágnám. Rögtön népszerű lennék.tüsi91
Az előző munkahelyemen érkezett hozzánk egy új góré, az ebédidőt 11:30-ról áttette 12:30-ra. Népszerűsége azonnal a tetőfokára hágott, és ettől a pillanattól kezdve senki nem kérdőjelezte meg hozzáértését 😀

Váó! De tényleg. Mióta visszavonult az öreglány, tényleg jobban kinyitják a pénztárcát, de ez? A McCaskey család egyszerűen odaadta Emery-nek a kasszakulcsot. Ezzel a húzással elégettek olyan 8-10 millió dollárt. Váó!

Phil Emery in da Hauuuuuuuuzzzz!!!! És most mindenki ugráááááááál


I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért köszönjük Lovie Smith munkáját. 3 csoportgyőzelem, 1 Superbowl, 5 pozitív mérlegű szezon.

Érett a váltás. Black Monday.

Mindenesetre Emery nem picsázik. PO kellett, nem lett meg, hullanak a fejek. Mostantól viszont jó döntést kell hozni.
több mint 11 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Hivatalos már az! Welcome Black Monday! -)
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Source tells me Lovie Smith has been fired

alakul. Jimmy nőcis gifekkel, Tüsi pedig fakezű TE-k kirúgásával kampányol.. nem rossz 😊

Delete, még semmi hivatalossoma80
Hát na, de ilyet csak nem posztolnak ki ha nem biztos 😛

Én akkor beszállok a buliba, egy Webb kirúgással, és emelem egy Hester tradel.


több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Source tells me Lovie Smith has been fired

alakul. Jimmy nőcis gifekkel, Tüsi pedig fakezű TE-k kirúgásával kampányol.. nem rossz 😊

Delete, még semmi hivatalos
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Hivatalos. Na akkor ki jöjjön? 😀


több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Keressenek meg engem. Első lépésem az lenne, hogy Davist kivágnám. Rögtön népszerű lennék.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Whoa: Bears have sent out consent forms requesting permission to interview head-coaching candidates.

OH SHITDelete
Látod, én végig mondtam, hogy ki fogják rúgni, csak senki nem hallgat rám.

Meglepetééééééééééés

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bears assistants are freaking out inside the building. Coach Lovie Smith's status is "not looking good." Decision time for Bears.

Micsoda izgalmakDelete
Höh, még mindig valószínűbbnek tartok egy 1 éves hosszabbítást, mint egy kirúgást. Bár Angelot is pillára kirúgták, szóval lehet böngészni a netet.

soma: Jon Gruden? Tud támadófalat játszani? A faszi 50 éves sincs (Lovie 54, kinéz 44-nek), nagyon pörög még mindig, de ugye egy edző két csapattal soha nem nyert bajnoki címet. Mert egyrészt kurva nagy mázli is kell, másrészt kétszer ugyanazt ugyanúgy nem lehet felépíteni. Azért nem istentől elvetett ötlet, Marinelli maradhatnak, ha mellő jönne az öreg Monte, tovább lehetne vinni ezt a védelmet. Sőt. És nagyon megnézném, egy ilyen mobilis irányítóból, mint Cutler mit tudna kihozni. De ha választanom kell, akkor olyan edzőt szeretnék, aki a semmiből fel tud építeni egy irányítót. Persze ilyen jelenleg kettő ha van, és valószínűleg még nem is hallottunk róluk 😀

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Whoa: Bears have sent out consent forms requesting permission to interview head-coaching candidates.

OH SHIT


több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Bears assistants are freaking out inside the building. Coach Lovie Smith's status is "not looking good." Decision time for Bears.

Micsoda izgalmak


több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Jimmy, te mindig fel tudod dobni a mackó fanek kedvét ilyen nénikkel! 😊

Amúgy állítólag Grudennek is megjött a kedve, hogy HC legyen vmelyik csapatnál... Ő róla mi a vélemény, Jimmy, többiek?soma80
Lécci ne... Lejárt már felette is az idő rééég... Nem is értem a hype-ot körülötteDelete
valaki kell Lovie helyére, az biztos, mert ő felette is eljárt már az idő... szóval akkor Gruden csak hype miatt olyan érdekes, értettem. Egy kilőve... 😊
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Jimmy, te mindig fel tudod dobni a mackó fanek kedvét ilyen nénikkel! 😊

Amúgy állítólag Grudennek is megjött a kedve, hogy HC legyen vmelyik csapatnál... Ő róla mi a vélemény, Jimmy, többiek?soma80
Lécci ne... Lejárt már felette is az idő rééég... Nem is értem a hype-ot körülötte


több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Jimmy, te mindig fel tudod dobni a mackó fanek kedvét ilyen nénikkel! 😊

Amúgy állítólag Grudennek is megjött a kedve, hogy HC legyen vmelyik csapatnál... Ő róla mi a vélemény, Jimmy, többiek?
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tudom én, miért van ilyen rossz hangulat.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Tough to overlook fact #Bears have missed the playoffs 5 times in the last 6 years. The organization cannot be happy.

We can talk all we want about 10 wins, but #Bears never should've been in this position after a 7-1 start.

Szerintem mennie kell Lovienak... Jó öltözői hangulat még nem elegendő ok, h maradjon.
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ami a kirúgás mellett szól (szerintem nem fogják), hogy csak 1 éve van hátra a szerződéséből. Ebben a ligában a vezetőedzők nem szoktát az utolsó évüket kitölteni. Vagy hosszabbítanak (lásd:Jauron, Dick), vagy kirúgják őket (lásd: Jauron, Dick). Namost szerződésének utolsó évében tartani valakit annyira unortodox, hogy csak egy Matolcsy kaliberű GM csinálna ilyet. Nem győzöm hngsúlyozni, hogy tegnap egy teljesen kétségbeesett ember állt a vonal mellett. Sajnos a bírók sem szabadították meg a szenvedéseitől, a srácok behúzták. Így nem lehet egy szezonnak nekiugrani. Hosszabbítás, vagy kirúgás? Egyes, vagy kettes....egyes, vagy kettes.....

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
2013:
Home: Packers, Lions, Vikings, Cowboys, Giants, Ravens, Bengals, Saints
Away: Packers, Lions, Vikings, Eagles, Redskins, Browns, Steelers, Rams

Heavy...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
PO csapatok ellen:
Colts 41-21 (vajon most is így alakulna...?)
Packers 10-23
Texans 6-13
49ers 7-32
Vikings 28-10
Seahakws 17-23
Vikings 14-21
Packers 13-21

Nincs bravúr győzelem a szezonban, igaz kikapni is csak olyantól kaptál ki, aki előtted végzett. Erre mondják, hogy erős középmezőny, csak az a kis plusz hiányzott. Az a kis plusz pedig az edzői munka. Majd jövőre... Mindig csak jövőre.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Sajnos én mindig úgy vagyok ezzel az emberrel, hogy egy szutymák csapatból épített egy normálisat. Nekem nehéz elfelejteni, de mindezzel együtt egyetértek Tüsivel is.
Ennek ellenére jó szívvel nem tudom kívánni, hogy menjen, még ha szükség van erre a lépésre, akkor sem.


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A lehető legszarabb forgatókönyv... Meccs közben is írtam már. Nyertél, kiestél. 10-6. A legjobb nem PO-ba jutó csapat vagy. 20. helyről draftolsz (kicsivel 4 óra után, ha valaki számolni akar ezzel).

Két év alatt két sima PO szereplést sikerült elbukni, ilyen-olyan körülmények közt. Nincs mentség rá.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az elmúlt hetekben kerültem a nagy mennyiségű focit, a szezon 2. fele borzalom volt, még beszélni sem volt róla kedvem...
Érdekes dolog ez a HC-kérdés. Loviet nagyon szeretik a játékosok, de csak ebből nem lehet megélni. Én azt látom, hogy a fickó esküszik egy rendszerre (O és D oldalon egyaránt), ami megragadt a fejében 15 éve, és se előre se hátra. 2006-ban ez tökéletesen pöpec és elegendő volt, de mostanra mindent összevetve, ez már kevés.
Gondoljatok viszont bele: idejön mondjuk Cowher...teleordítja az öltözőt (félreértés ne essék, én nagyon kedvelem Billt, de nem ehhez a csapathoz való)....abban a percben gondok lesznek Marshallal...
Nem tudnám eldönteni, hogy maradjon Lovie, vagy menjen...igazság szerint mindkét eset elképzelhető.


"#Bears announce player availability Monday at Halas Hall begins at 11. No time given for a Lovie Smith press conference. Read into it?"


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Helm, ugyanazokat a köröket futjuk egymás körül. Teljes takarítás kell. Ezzel már se előre, se hátra. De egy koordinátorváltás? Ha Lovie marad, ő akkor is egy lame duck coach. Most tényleg még bolygatni az öltözőt is? Bates akármilyen jó lehet (amíg nem kapunk belőle egy kis ízelítőt, az új Wlash is lehet akár), neki is kell támadófal, és esetleg egy tight end, legalább mutatóba.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Based on 10-6 record and not making playoffs, I believe that puts the Bears in line for the 20th pick in the NFL Draft.

Ha Loviet nem basszák ki legalább Tice repüljönDelete
Ha marad Lovie, marad Tice. És akkor inkább adjanak ennek a fosnak még egy évet, hátha kicsit összeáll, akkor még lehet szar. Senki nem jön ide, Bates keze alatt Cutler egyenesen visszafejlődött. Nem mintha a múltkori kirándulása akkora sikersztori lett volna. füligjimmy
Ennyire csak nem gyökerek hogy megtartsák...Delete
Igazából én értelmét se látom Tice kirúgásának. Halálkomolyan nem. Dolgozzon tovább ezen a playbookon, például tegyen bele 5 yardos passzjátékokat. Végre magára talált a támadófal. A szezon második felére magára talált Forte is. Jövőre Jeffery is belelendül. Még Webb ellen se fújtak faultot két meccse. És a legfontosabb: kire cseréled le?füligjimmy
TomKábelre!!!
Jimmy nem lehet évente OC-t cserélni, lásd Frisco! Hiteltelenné lészen a program!


Nem a 10-6 ért jár a kipaterolás, hanem a 3-5-ös második félidőért! meg azért, mert tényleg, szinte évente változik az OC, a playbook, a rendszer!
Ez válság,ez zsákutca, ahogy van! Én csípem a csapatot, mert van stílusa, de tévelygés van, szóval nem is toporgás, már a labda támadó oldalát illetően! Más tekintetben viszont kb. ugyanaz a helyzet, mint Gruden utolsó évében! Winning team, no playoff! És van egy rendszer, aminek a közepén trónol egy faszi, aki az egészet átlátja, manageli egy adott nem rossz, de nem is kiemelkedő szinten! Ezzel PO-ba jutni nem lehet, és ami rosszabb, rajta kívül valszeg mindenki kezében összzeomlana a rendszer! Előbb utóbb vérezni kell, ha nem most, akkor jövőre, mert ez fenntarthatatlan. Rólatok is lehet tudni, hogy csoporton belül csodákra is képesek vagytok, de jön egy "ismeretlen" -nem csoportbeli- csapat komolyabb ütőerővel, és habár hősiesen, de kikaptok!
Szerintem, most van az, hogy egy egykor remek, és SB kaliber csapat használható elemeire (ezek távolról sem romok) még el lehet kezdeni felépíteni egy új csapatot, és szépen 2-3 év alatt visszamászni a div élére!

Vannak jó alapok! Javul az O Line, a D-ben vannak kifejezetten remek csapategységek! Irányítótok van! O Playmakeretek van! D playmakerek vannak!
A rendszer, na az nem klappol, szerintem ezért kell mennie a házi bácsinak, vagy!

Én így látom, mint rendszermániás!

üdv, és fel a fejjel!
több mint 11 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Based on 10-6 record and not making playoffs, I believe that puts the Bears in line for the 20th pick in the NFL Draft.

Ha Loviet nem basszák ki legalább Tice repüljönDelete
Ha marad Lovie, marad Tice. És akkor inkább adjanak ennek a fosnak még egy évet, hátha kicsit összeáll, akkor még lehet szar. Senki nem jön ide, Bates keze alatt Cutler egyenesen visszafejlődött. Nem mintha a múltkori kirándulása akkora sikersztori lett volna. füligjimmy
Ennyire csak nem gyökerek hogy megtartsák...Delete
Igazából én értelmét se látom Tice kirúgásának. Halálkomolyan nem. Dolgozzon tovább ezen a playbookon, például tegyen bele 5 yardos passzjátékokat. Végre magára talált a támadófal. A szezon második felére magára talált Forte is. Jövőre Jeffery is belelendül. Még Webb ellen se fújtak faultot két meccse. És a legfontosabb: kire cseréled le?füligjimmy
Mit szívtál jimmy? 😀

Kapásból Bates, de kb bárkit mondhatnék akinek van tapasztalata OC-ként/össze tud dobni egy nem HS szintű playbookot.