Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Remélem hozzuk még MSW-t, és máris van értelme a tradenek.
Forte meg holdoutol ha nem kap ma szerződést...


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Roy Williams megvanStez
Legalább vmi...mik a részletek? Hol olvastad...még nem találom...Bear
részletet nem találtam, csak Schefter írta, hogy megint Martz lesz az OC-ja, akinek köszönhetően már ment pro bowlraStez
Azért köszi...a szerződésre nagyon kíváncsi vagyok...remélem, h nem fizettük túl....ha vkit, akkor pont őt nem kell...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Roy Williams megvanStez
Legalább vmi...mik a részletek? Hol olvastad...még nem találom...Bear
részletet nem találtam, csak Schefter írta, hogy megint Martz lesz az OC-ja, akinek köszönhetően már ment pro bowlra

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Roy Williams megvanStez
Legalább vmi...mik a részletek? Hol olvastad...még nem találom...Bear
Ejj, a mai első hozzászólásomban írtam 😀 . Amúgy ott most reggel 6 óra van, miért nem jelentették be tegnap este? Mindegy, egy poszt kihúzva a lsitáról. RW-n lehet újra vitatkozni, pörögjön a fórum. 😀 Szerintem kell még egy elkapó mindenképpen.

DL: oké, melyik domináns zsebroppantó UT elérhető? Mebane, Patterson a legjobbak..... jelenleg a ligában Suh ilyen kaliber, aztán több nem is jut eszembe hirtelen. Nehéz egy posztra jobb játékost igazolni, ha nem nagyon van jobb, pláne elérhető. DE poszton elérhető Edwards, aki szerintem masszívan túlértékelt, aztán már csak Avril, mint 3rd down DE. Biztos jön még ide is valaki, állítólag ajánlatot tettünk bizonyos Bowennek (Cowboys).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Roy Williams megvanStez
Legalább vmi...mik a részletek? Hol olvastad...még nem találom...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Roy Williams megvan

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A komoly baj ott van a DL-ben, hogy van összvissz 3 DE-nk....annyival röhej nekimenni a szezonnak...tavaly is a tűzzel játszottunk, szerencsére nem dőlt ki senki, de ha idén megsérül vki, még helyettese sincs...akkor visszamegy a DT-nek felfújt Melton De-nek? Ne vicceljünk...lassan már mindegy, h ki jön, csak legyen vki, aki már járt a pályán, akár karbantartóként...
Egy sorral hátrébb pedig jó lenne, ha Roach visszaigazolna, mert ha elviszik, újabb szopás...
A sec-be én nem nagyon várok senkit...komoly mostohagyerek az az egység....Graham elmegy, az UDFA Jones pedig majd átveszi a helyét a specben...nagyjából ilyen megoldást várok...Tillman tán még rendben lesz, de a Jennings-Bowman párosra gondolni sem merek...bár Jennings meglepően jó volt tavaly...ki gondolta volna, h azért kell szorítanunk, h Jennings legyen a kezdő CB-nk...basszus...

Pont a DT-sor az szerintem, ahová nem kell nyúlkálni...Paea lesz a 3-T....azért hozták...mindkét posztot tudja a gyerek, csak ne törje darabokra a lábát megint...ha meg Adams megy, akkor átfigyel NT-be, Big Toe pedig a 3-T....tán pont ezen a poszton van a legnagyobb nyugalom...
Nincsenek ászok, de elég stabil a belseje....persze azért nem fakadnék sírva, ha lenne egy egészséges T. Harrisünk...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát, én csak egy szösziért gyújtanám meg a gyertyámat, és az Claudia Schiffer.

A DL miért lenne szar? Az egyik legjobb egység volt tavaly a ligában. Peppers-Paea-Toe-Izzy, szerintem aláír Adams, Meltonból tisztességes nickel rusher lett, Wottonból használtható DE válik, sőt, egyelőre a határ nála a csillagos ég.

Kip: a Tribune újságíróinak a szavára ezzel kapcsolatban ne sokat adj, ők mindig is utálják, ha egy olyan játékos megy, aki szivárogtat némi infót, és mindig szívesen nyilatkozik. Olvasom Pompei cikkét, hát röhej.... köré kellett volna sémát tenni, asszongya. Turner alatt 5 éven keresztül TE buzi csapat voltunk, az a fene nagy tálentuma valahogy sose manifesztálódott egy 1000 yardos szezonban. Persze az, hogy egy játékos kezébe nem tudod odatenni a labdát, az soha nem egyedül a játékos hibája, ezt el kell ismerni.

Amúgy Aroma és Davis már a Vikingek, illetve az Oroszlánok csapatát, fogalmazzunk úgy, hogy erősíti.füligjimmy
DL...hát én máshogy látom...a tavaly valóban nem muzsikáltak rosszul...
Izzy annak ellenére, hogy tavaly magához képest is kimagasló teljesítményt nyújtott nem tartozik az elit pass rusherek közé...persze nem lehet mindenki Peppers, de azt mi sem várhatjuk el, hogy Pep maga ntézzen mindent...én Wootonban nem láttam semmi fantáziát, szerintem Ő is egy tipikus high risk- high reward pick volt aki eddig óvatosan szólva is nem érte el a benne-elméletileg -rejlő potenciált...
Paea-nek nem ismerem az NCAA munkásságát így Angelo draft lévén kétkedve fogadom
Toeina nekem már azóta kedvencem mióta 2 éve a századik DT sérülés után bekeveredett a csapatba és küzdött mint kaukázusi majom a tetű ellen...
Mindamellett, hogy a kezdőben egyik játékosra sem merném rásütni a zsákutca bélyeget, nem hinném, hogy a D-Line közepéből bárki is double teamet kapna...
Adams-szel együtt is hiányzik egy komolyabb 3 technique DT, aki valós veszélyt jelentene az irányítóra...tudom, hogy a fiatalabbak már nem is emlékeznek azokra a 2006-2007-es időkre amikor T. Harris egészséges volt de valami olyami lenne ami komolyabban nyugtatná az idegrendszeremet....mert hát a jelenlegi Secondarynek esélye sem lesz, ha hagyjuk az irányítókat megöregedni a pocketban....

Olsen elvesztése nem azért fáj mert kurva jó volt, hanem mert Kellen Davis biztosan olcsóbb, de nem biztos hogy elég atlétikus utódja marad majd...mert Olsen nem volt egy szép látvány meg puha is volt, de Te-hez képest gyorsnak mondható és egész biztoskezű volt...

Mellesleg nincs arról hír, hogy hoznánk valakit a Sec-be?
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát, én csak egy szösziért gyújtanám meg a gyertyámat, és az Claudia Schiffer.

A DL miért lenne szar? Az egyik legjobb egység volt tavaly a ligában. Peppers-Paea-Toe-Izzy, szerintem aláír Adams, Meltonból tisztességes nickel rusher lett, Wottonból használtható DE válik, sőt, egyelőre a határ nála a csillagos ég.

Kip: a Tribune újságíróinak a szavára ezzel kapcsolatban ne sokat adj, ők mindig is utálják, ha egy olyan játékos megy, aki szivárogtat némi infót, és mindig szívesen nyilatkozik. Olvasom Pompei cikkét, hát röhej.... köré kellett volna sémát tenni, asszongya. Turner alatt 5 éven keresztül TE buzi csapat voltunk, az a fene nagy tálentuma valahogy sose manifesztálódott egy 1000 yardos szezonban. Persze az, hogy egy játékos kezébe nem tudod odatenni a labdát, az soha nem egyedül a játékos hibája, ezt el kell ismerni.

Amúgy Aroma és Davis már a Vikingek, illetve az Oroszlánok csapatát, fogalmazzunk úgy, hogy erősíti.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
kutya23c 223
Na felébredtem a sok hatásból én is. Olsent nem kellett volna elengedni, nem kulcsjátékos, de jó munkás ember volt tette a dolgát.
Az O-line meg a Def line egyen lőre nagy nulla.Kérdés mi lesz szezonra. D.Clark mint TE-jó vicc...remélem annak szánták.
A Seconderyvel most mi lesz D line nélkül nincs nyomás jöhetnek a hosszúpasszok azt visz hall.
Ja és abban igaza van Kipnek hogy ha nem védik meg Cutlert akkor lehet 4sztár elkapónk is de a labda kurvára nem fog odáig eljutni. Na hirtelen ennyi. Most megyek gyújtok egy gyertyát a SZÖSZIÉRT.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
rég nem jelentkeztem...néhány észrevétel:

Podlesh: öröm...Maynardhoz képest komoly előrelépés és ennek sajna ennyi az ára...

Manning: jobb hogy elment, kár félmmegoldásokat tartani a roosteren...nem oldotta meg a feladatát rendszeresen szopatták mély passzokkal és Hester második tündöklése után returnernek sem kell...meglepett mert Lovie nagy kedvence volt...

Olsen: állítólag (ChTribune) egész komoly lockerroomleaderré nőtte ki magát, de valóban elmaradt a várakozásoktól...elsőkörös Tight ENdektől csodát várnak..azt nem hozott...szerintem jót tett volna a csapatnak egy ilyen viszonylag biztos kezű TE, dehát ha Matz valakit nem komál úgy is megoldja hogy ne legyen helye a csapatban...

Kreutz: szerintem marad...akár kevesebb lóvéért is...neki csak a megbecsülés kell az elmúlt 12-13 évben megszedte magát már annyira, hogy kicsivel többért nem megy el máshova...a nagy lóvé más kérdés de nem hiszem hogy sok helyről olyan sokan kínálnák...meg azt sem hiszem hogy olyan szerencsénk lenne hogy elvigyék...merthát igen megkopott rége fénye...

Roy E. Williams: Állítólag úton van ide....nagy segítség lehet, mert már kisebb a pofája mint volt a Dallasi cut után, úgyhogy hasznos darabja lehet a Martz féle offensnek...tekintve, hogy Martz rendszerét ismeri is...valamelyest...

Akkor most mi lesz D. Clarkkal? erre van tipp... marad fullbacknek ? 😊 😀 Mert TE-nek rossz...

Aroma, Davis... valakinek mennie kell hogy jöhessenek újak...

Ha azt valaki elárulná nekem hogy honnan lesz D-line-unk meg O-line-unk annak igencsak örülnék?! ... mert valahogy sem egy punter sem egy wr szerintem nem oldja meg azt, hogy megvédjék Cutlert és hogy a DT-k is csináljanak valamit a D-falban ne csak nézzenek mint egy fax.....

Szóval röviden tömören ennyit...
több mint 12 éve
gsn 3 548
Olsen állítólag kapott egy 4 éves, 24 milliós hosszabbítást. Tegye fel a kezét, aki szerint ér ennyit..... szerintem a felét... se. Rózsaházi ismét jól járt. Most még kaptunk érte valamit, ilyen játékost találni minden bokorban. Távozott vele 500 yard, meg 5 TD, és én két bravúros megmozdulására emlékszek tavalyról. Megyünk tovább a Martz és Tice által kijelölt úton.

Colonért versenyben voltunk, mégis a Vasas ajánlatát fogadta el. Kár. Roy Williams állítólag már mackó, csak le kell papírozni a dolgokat. Ha még jön MSW, akkor tényleg belecsaptunk a lecsóba. Van rá egy fogadásom, hogy 24 órán belül ideigazol egy falember is. Ez mondjuk nem menti a tényt, hogy a 2007-es draft az olyan rossz volt, amilyen húszévente egy van egy csapat életében.füligjimmy
Olsennél csak 10 millió garantált, szóval annyira nem sok, a Beason szerződésük sokkal durvább, meg az összes többi eddigi. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Bolondok a párducok, ha ennyit fizetnek neki...bár ki tudja, mire lesz képes abban a rendszerben...
Cseppet nem aggasztana a dolog, ha érkezne vki végre, akinek lehet dobni a labdát...illetve de....szerintem - ahogy már feljebb is írtam - kaphattunk volna vmi használható embert is (aki legalább nem zsákbamacska)....ez a 3. körös pick nem ébreszt senkiben túl jó emlékeket...😀 Pl. 5. kör és Connor (lehet, h azért vagyok durcás, mert szerettem volna itt látni...túl jó ahhoz, h Carolinában padozzon....padozzon inkább nálunk... 😀 )


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Olsen állítólag kapott egy 4 éves, 24 milliós hosszabbítást. Tegye fel a kezét, aki szerint ér ennyit..... szerintem a felét... se. Rózsaházi ismét jól járt. Most még kaptunk érte valamit, ilyen játékost találni minden bokorban. Távozott vele 500 yard, meg 5 TD, és én két bravúros megmozdulására emlékszek tavalyról. Megyünk tovább a Martz és Tice által kijelölt úton.

Colonért versenyben voltunk, mégis a Vasas ajánlatát fogadta el. Kár. Roy Williams állítólag már mackó, csak le kell papírozni a dolgokat. Ha még jön MSW, akkor tényleg belecsaptunk a lecsóba. Van rá egy fogadásom, hogy 24 órán belül ideigazol egy falember is. Ez mondjuk nem menti a tényt, hogy a 2007-es draft az olyan rossz volt, amilyen húszévente egy van egy csapat életében.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azért Olsen is nagy "steal" volt 1. kör végén 2007ben.... :/ . Éljen Angie és a draftjai. Továbbadtuk egy 3. körért (vélhetően egy olyan DL ember lesz majd, aki beáll az "ez sem jött be DLek" sorába 😀). Manumaleunaért is megérte az a 6 misi, amivel meglopta a csapatot. Nyílván Spaeth jobban beleillik Martz elképzeléseibe, jó blokkolónak számít. Davis meg sztem is simán megkaphatja a szőke herceg helyét. JA igen Olsen is ha kapott egy kis ütést rögtön incomplete lett. Olyan, mint Knox, ha csatázni kellett a labdáért, akkor ráb@asztunk. Nem mondom, hogy repdesek Olsen eltradelésért, sőt, de nem is verem a seggemet a padlóhoz bánatomban. A lényeg, hogy ha Olsen nem fér be az elképzelésbe, akkor ne maradjon. Futójátékot kell tornázni, azt jók leszünk.
Érdekes, hogy Ungát senki sem említette, mint Manu lehetséges helyettesét FB pszton.

Sims-Walker vagy Roy Williams, meg egyértelmű upgrade lenne.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A baj, Soma, hogy nem volt értelme az üzletnek...ha lett volna benne használható játékos, akkor más lenne a csaj helyzete...de ez így felesleges volt...Bear
Hát nem tudjuk mi van a háttérben, de ész nélküli elpaterolás azért sosem volt jellemző itt. Szöszi és ügynöke biztos bevágta a durcát, aztán kész. Tény, h egy jövő évi 3.kört most nem igazán tudunk mire használni, de akkor jól fog jönni. Ha meg Olsen hiánya miatt csúszna el az idény, az már régen rossz....soma80
Abban igazad van, h ha ettől lesz baj, akkor a franc megette az egészet...(remélem, nem fog hiányozni elkapásoknál...nagyon remélem)
Nekem az nem tetszik, h elpazaroltunk egy olyan lehetőséget, amiben sokkal több volt....ha már trade, akkor legyen nekünk is jó, ne csak a Panthersnek és Olsennek...felmerült korábban Connor...na az már okés lett volna, mégha alacsonyabb pick is...a srác nem rossz, kellett volna ide...ehelyett majd húzunk egy Okwo-félét jövőre....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
A baj, Soma, hogy nem volt értelme az üzletnek...ha lett volna benne használható játékos, akkor más lenne a csaj helyzete...de ez így felesleges volt...Bear
Hát nem tudjuk mi van a háttérben, de ész nélküli elpaterolás azért sosem volt jellemző itt. Szöszi és ügynöke biztos bevágta a durcát, aztán kész. Tény, h egy jövő évi 3.kört most nem igazán tudunk mire használni, de akkor jól fog jönni. Ha meg Olsen hiánya miatt csúszna el az idény, az már régen rossz....
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A baj, Soma, hogy nem volt értelme az üzletnek...ha lett volna benne használható játékos, akkor más lenne a csaj helyzete...de ez így felesleges volt...
Annak örülök, h Manning ment....mint tudjátok: nagy kedvencem volt.... 😊


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Texans agreed to terms with SS Danieal Manning on a four-year, $20 million contract with $9 million guaranteed.

Na, ennyit nem biztos megér, de majd idővel elválik, h ki részéről volt jó döntés az elengedés ill a szerződtetés.

Olsen esetében azért az ügynöknek is óriási része volt a sz..kavarásban. Nem Olsen a kulcskérdés az O részéről...
Amúgy bírom, h tavaly is mindenki oltotta a csapatot, de csak elballagtunk a főcsoport döntőig vhogy... 😊

Még el se kezdődött igazán semmi, de már temetői hangulat. Várjuk ki mint lép Angelo

Nagyon megy az egyezkedés közben Roy Williams-szel is...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Olsen trade: fasza, nem is vártam mást...agyatlan, idióta üzlet....Angie kezdett normálisodni az elmúlt években....úgy látszik eddig bírta...olyan T. Jones-szerű üzlet...pfff....maradt volna a lockout...

Valaki elmesélhetné, hogyan segíti ez a deal a csapatot az idei szezonban....és a buznya most nem jön szóba, dögivel van belőle...
de legyen: a pénz volt az oka, mert kell másra....de kire, könyörgöm, kire?! Hát nem beszélünk komoly emberekkel...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Podlesh után egy újabb ex-jaguár köthet ki itt.
Filed to ESPNChicago.com: Bears in contact with Mike Sims-Walker.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
#Bears trade Greg Olsen to #Panthers for 3rd rd pick. No other player involved.


több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Colon gets $29 M over 5 years, says #bears offered $3 M more.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Just filed story: #Bears have traded Greg Olsen to #Panthers for player (not Steve Smith) & draft pick.Delete
na, jön Clausen? 😀 😀Höri
sajnos így se úgy se fog kezdeni 😕

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Just filed story: #Bears have traded Greg Olsen to #Panthers for player (not Steve Smith) & draft pick.Delete
na, jön Clausen? 😀 😀