Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És mi van akkor ha megveszem és nem lesz meccs?
Van ismerősöm Londonban, ő megveszi ha kell de félek, hogy elmarad.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Vannak olcsóbbak is:
http://www.nfluk.com/news/wembley-ticket-prices-frozen-31511.html


több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
potom 175 font+szállítási költség a londoni meccs ára.

http://www.worldticketshop.hu/jegyek/tampa_bay_buccaneers_jegyek/121465_tampa_bay_buccaneers-chicago_bearsGabez
euro nem? ja, akkor is drága 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Gabez Chicago Bears 84
potom 175 font+szállítási költség a londoni meccs ára.

http://www.worldticketshop.hu/jegyek/tampa_bay_buccaneers_jegyek/121465_tampa_bay_buccaneers-chicago_bears
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
http://www.livingthepartylife.com/post/5585559282/friday-may-20-tits-official-miami-launch-at-club-play


A huszonhetes a mi fiúnk. Mindenki szeret dögös kurvák között lébecolni, csak ciki, ha kiderül. Ráadásul az NFL vizsgálja, hogy trademark jogokat sértettek. Wright azt mondja, hogy engedély nélkül használták fel a képeit. Mit gondolt, miért hívták oda? Mert imádják a szép szemeit, vagy mert NFL játékosok részvételével akarják vonzóbbá tenni a bulit?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Nfl.com-on a top 100-as listán Briggs 92; Urlacher 49, Hester 32...
Briggsnek ennél jobb szezonja nem volt, Hester kissé magas, Urlacher meg lent van...

Nem tom Frédi mit szól hozzá, de pl. Vilma 37. Urlacher előtt egy ilyen játékost....nem vitatom, nagyon jó volt tavaly, sőt....bírom is, de ez egy vicc...sem statisztikában, sem összességében nem volt Urlacher szintjén tavaly...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Wolfet lesittelték Miamiban lopásért. Ellenállt a letartóztatásnak és megtámadta a zsarukat, a rendőrségi kép alapján cserébe jól összeverték.


több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
J.T. Thomas....nagyszerű, amit tett, örülök, h draftoltuk-már most büszkék lehetünk rá...ha félig ilyen jól játszik, akkor minden rendben....

http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4670527/bears-thomas-making-fans-dream-come-true


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az univerzum békéje helyreállt

http://www.suntimes.com/sports/football/bears/5398418-419/jay-cutler-bears-offense-needs-to-get-together-despite-lockout.html

Szerencse, hogy még időben kapcsolt a VEZÉR, mert enélkül nem lenne bajnoki cím. De most az utolsó előtti akadály is elhárult.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kezd tele lenni a tököm ezzel a Cutler-irtással....megint rászálltak, hogy nálunk miért nincs együtt mocorgás...
Jimmynek teljesen igaza van, az egész egy jóféle lötyögés edzők nélkül....parádé a parkban....ebből persze megint kihozzák, h igazából Cutler hibája, h nincs...Urlacher fel sem merült...11 éve ő a csapat arca...szájukra sem merik venni....Cutler bezzeg....na megkapja a magáét.....Grossmanből is idegroncsot faragtak (ott azért volt alapja, de nem olyan mértékben, ha a körülményeket megnézzük), most újra rajta vannak a témán...unom....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Tudna valaki felvilágosítást adni arról, hogy a Bears játékosai jelenleg mit csinálnak? Punnyadnak-e vagy néhányan edzenek? Mivel másik csapat játékosai szervezett "edzéseket" tartanak maguknak. Nálunk mi a helyzet ezen a téren?vandeminek
Egyénileg edzenek. Kondi, miegymás, senki nem engedheti meg magának, hogy leeresszen. A szervezett edzés meg edző nélkül nem más, mint egy kicsit komolyabb lötyögés a parkban, szóval ez inkább pózolás. Szerintem.

Örülök, hogy Carimi LT-ként van tervbe véve. Nem értem, hogy ő miért ne lehetne vakoldalon, miközben nála rosszabb játékosok alkalmasak lennének rá. Vicc. C-Will nem kicsit bánhatja most az egész lockout mizériát. Webb atletikus, ez kétségtelen, ezt szokták mondani a szimplán gyenge falemberekre. Atletikus.füligjimmy
Azt nem reméltem, hogy az egyik közeli parkban playeket gyakorolnak. De mondjuk olyat simán csinálhatnának, hogy közösen mennek edzeni. Egymást hajtanák előre, egyedül biztosan nehezebb.vandeminek
Jay az esküvőt tervezgeti Cavallarival😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Tudna valaki felvilágosítást adni arról, hogy a Bears játékosai jelenleg mit csinálnak? Punnyadnak-e vagy néhányan edzenek? Mivel másik csapat játékosai szervezett "edzéseket" tartanak maguknak. Nálunk mi a helyzet ezen a téren?vandeminek
Egyénileg edzenek. Kondi, miegymás, senki nem engedheti meg magának, hogy leeresszen. A szervezett edzés meg edző nélkül nem más, mint egy kicsit komolyabb lötyögés a parkban, szóval ez inkább pózolás. Szerintem.

Örülök, hogy Carimi LT-ként van tervbe véve. Nem értem, hogy ő miért ne lehetne vakoldalon, miközben nála rosszabb játékosok alkalmasak lennének rá. Vicc. C-Will nem kicsit bánhatja most az egész lockout mizériát. Webb atletikus, ez kétségtelen, ezt szokták mondani a szimplán gyenge falemberekre. Atletikus.füligjimmy
Azt nem reméltem, hogy az egyik közeli parkban playeket gyakorolnak. De mondjuk olyat simán csinálhatnának, hogy közösen mennek edzeni. Egymást hajtanák előre, egyedül biztosan nehezebb.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Tudna valaki felvilágosítást adni arról, hogy a Bears játékosai jelenleg mit csinálnak? Punnyadnak-e vagy néhányan edzenek? Mivel másik csapat játékosai szervezett "edzéseket" tartanak maguknak. Nálunk mi a helyzet ezen a téren?vandeminek
Egyénileg edzenek. Kondi, miegymás, senki nem engedheti meg magának, hogy leeresszen. A szervezett edzés meg edző nélkül nem más, mint egy kicsit komolyabb lötyögés a parkban, szóval ez inkább pózolás. Szerintem.

Örülök, hogy Carimi LT-ként van tervbe véve. Nem értem, hogy ő miért ne lehetne vakoldalon, miközben nála rosszabb játékosok alkalmasak lennének rá. Vicc. C-Will nem kicsit bánhatja most az egész lockout mizériát. Webb atletikus, ez kétségtelen, ezt szokták mondani a szimplán gyenge falemberekre. Atletikus.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Tudna valaki felvilágosítást adni arról, hogy a Bears játékosai jelenleg mit csinálnak? Punnyadnak-e vagy néhányan edzenek? Mivel másik csapat játékosai szervezett "edzéseket" tartanak maguknak. Nálunk mi a helyzet ezen a téren?

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Lovie és Tice jelezték, először LT-nek próbálják ki Carimit...nagyon tudok neki örülni....csak ez a pöffeszkedés igen szarul jön most nekünk...
Csak Webbtől mentsen meg bennünket az ég LT-ben....néhány helyen olvastam, h atletikus....igen, az, nagyjából mint egy szökőkút...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Te most arról az állapotról beszéltél, amikor nem volt Harris és Urlacher....no akkor sem Conte váltotta volna meg a világot...
Amiért idegel ez a pick, az az, hogy néki, mint klasszik FS-nek nem az a dolga úgy általában, hogy a futás ellen talpon legyen....inkább az, hogy ha halomra szopatják vmelyik CB-t, akkor legyen észnél, és ha pont ezt nem várhatjuk tőle, akkor gratulálok (ezért írtam, h ilyenből már van)....ha SS-nek jött volna, akkor még érteném a dolgot (de már kinyilatkoztatták, h FS lesz)....itt Harris (messiásként üdvözöltem, amikor visszajött) fő feladata a runstop...
Ami miatt mégis van bennem egy kis jókedv, h Manning-et minden bizonnyal utoljára láttuk málnát szedni a Soldier-en....no és annyira fos Conte is tud lenni....

Ami a piát illeti: legalább megpróbáltam, már azért megéri a pia....de Viszki helyett inkább vmi jóféle páleszt küldj.... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
mindegy, szerintem semmivel többet nem tud nyújtani, mint a mostaniak...egy FS ne runstopper legyen egy ilyen Def-ben, ahol majdnem mindenki az... 😊
Bear
Ne mááááá, ez most komoly????? remélem komoly, viccnek kicsit durva 😀 Tavaly úgy szétszopatták ezt a védelmet, hogy öröm volt nézni, csak nem nekünk. Stelz és Manning jó futás ellen??? Stelzet nem láttuk már egy éve, hála istennek, Alfalfa, meg a másik szerencsétlen el lett küldve a picsába. Száz yard alatt nem kaptunk egyszer se. Az rendben van, hogy Urlacher kiválását nagyon megérezte a csapat, de a secondary úgy összeomlott, mint a szüreti szar. 😀 Misstacke, out of position, meg egy rakás olyan angol kifejezés, ami rosszat jelent fociban. Harris úgy kellet, mint egy falat kenyér, állandóan sérült lesz, Manningnek van évente két jó meccse, öt átlagos, a többi botrány. Stelz nem tud játszani, Bullocksot én nem látnám szívesen, nem tudom, ki hogy van vele. Oszt ennyi. Ne én védjem már ezt a picket, mikor először leírtam, hogy rossz játékos, de ez a srác még mindig egy utcahosszal jobb, mint ami nekünk van jelenleg depht címén. Elkapó kelett volna, de ahhoz megint fel kellett volna trade-elni, de nem volt 7. körös pickünk se, mert elköltöttük Unga Bungára, akit ugye azért rúgtak ki, mert szexelt a menyasszonyával, és ilyen bővérű embert nem lehettett máshova engedni. Ő is egy olyan futó, akihez hasonló még nem volt a keretben, nem egy Wolfe a srác, az hétszentség. Idén szerintem mint FB, és mint RB is szerepet kap.

Draftjátékban erre jutottam:

1. Derek Sherrod OT
2. Allen Bailey DE/DT
3. Edmond Gates WR
4. Marcus Gilbert OT/G
5. Ross Homan OLB
6. Chris Neild NT

Egész jó lett, bár volt néhány bosszantó dolog...3 körben halomra kiszedtek mindenkit, akit szerettem volna...
Szerintem tűrhető...Bear
Amúgy meg hatból nullát lőttél, pia nincs 😛 Esetleg egy szatmári lófingató, nem drága whiskey.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 272 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Carimi és Paea szerintem nagyon nagy húzás volt. Nagyon szimpatikusok számomra!
A többi azért kérdés lesz, hogy alkalmasok e valamire, de ők ketten biztosan.

A hiányérzet azért van a hátsó sor erősítése végett. Igaz oda lehet jobb lesz majd egy tapasztaltabb player.

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azért is írom külön, mert nem kapcsolódik szorosan az előzőhöz:

Úgy gondolom, hogy mindhárom csoportellenfél kiválóan draftolt....ontották magukba a steal-eket...A Vikes Ponder-pickje érdekes volt...igaz, h reach, de ha igazán hittek benne, és bejön nekik, akkor kvára mindegy....

Igazából úgy lett a draftunk szerintem a 4. az NFC Northban, hogy az tán a legjobban kifizetődőnek ígérkezik az elmúlt évek Bears-draftjai közül...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
A draftról:
A Carimi és Paea pick nálam tökéletes választás volt, még a feltrade-del együtt is...a srác szerintem is nagyon jó lesz, ő maga azt nyilatkozta, hogy 3-tech-ben tudja magát jobban elképzelni, de eljátszik ő NT-ben is....
A Conte-pick számomra homály, itt kellett volna szerintem visszamenni a 4-be, és csípni egy extra picket, amivel egy WR-t, vagy egy CB-t be kellett volna húzni....és ha akarják, még Conte is benn nézelődött volna...mindegy, szerintem semmivel többet nem tud nyújtani, mint a mostaniak...egy FS ne runstopper legyen egy ilyen Def-ben, ahol majdnem mindenki az... 😊
Szaharába homokot...ne legyen igazam vele kapcsolatban...abból a szempontból jó, h Manningnek kifelé áll a rúdja.... 😀
Ne értsétek félre, nincs vele túl nagy bajom, csak ebből többet is kihozhattunk volna, ha Angie ügyesebb egy kicsit...

A legnagyobb faszság nálam is az Enderle-pick...erre elb*szni egy 5. kört totálisan felesleges...Hanie-vel semmi gond nincs, aztán egy nem Collins-szerű veterán nyugodtan jöhet még...ööö...jöhetett volna még...mi a francnak kinevelni Hanie mellett még valakit, aki optimális esetben az életben nem kerül a pályára....ha Cutler egészséges marad, akkor az még kb. 8-10 év....Martznak a gyerek valóban olyan, mint a kissrácnak a homokozólapát...

A 6. kör rendben, ST-playa, LB-depth, szerintem erősen számíthatunk rá, h a rosteren marad...
Amiatt nekem is különleges volt a draft, h az első két kör után jókedvű voltam (a Conte-pickig)....Bears-drukkerként ez nagy ajándék...

Amikor a piac megnyílik, szerintem számíthatunk az UFDA T-k, G-k, WR-ek tömegére...szívesen látnám itt vmelyik udfa centert is....Telivér, Gurley, Holmes közül is jön majd vki szerintem...G-ből Dominguez, Hurd, Browning-szerű embereket várok....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De gonosz 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
RT @evansilva Love Nate Enderle to #Bears. Took 115 sacks in college. Perfect system fit for Martz. 😀

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
WR

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Kicsit megkésve, de én is reagálok a draftra, szerintem egészen józanul választott a csapat, Carimi csúszása nagyon jól jött. Paea-val én szimpatizálok, ésszerű pick ez is, és falba amúgy sem lehet elég jó játékos. Conte már kicsit érdekesebb húzás, sokat nem várok tőle, igazából a secondaryba kellett/kell ember, de nem ő lesz a hosszútávú megoldás. Enderle abszolút elpazarolt pick, de Angeloék nagyon akartak QB-t, ám legyen, ennyi hülyeség belefér. J.T. Thomas nem hiszem hogy rosterre kerül majd, de a megváltót nem hatodik körben szokás húzni. Majd még kéne pár secondary meg OL játékost összekukázni, és akkor egész derekas offseason-t mondhatunk magunkénak. Aztán persze bőven benne van hogy Carimi ordas bust lesz, az ilyet sose lehet előre tudni, de innen nézve teljesen korrekt három napot zártak Ánhelóék.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Jönnek még az UDFA-k, aztán ha a bíróság is úgy akarja, egy hét múlva nyit a rókatábor. Semmi meglepetés igazából nem történt, hacsak az nem, hogy Carimi lecsúszott. Jobb egyetemi karrierje volt, jobb Senior Bowl, mégis lecsúszott. Ezt már szeretem. Paea meglepett. Lehet bohóckodni, hogy erőemelő (sőt, úgy hallottam, hogy bukfencezni is tud, szóval inkább cirkuszi akrobata), de lehet NT, és UT. Adams elé oda volt téve egy szerződés, nem írta alé, ettől kezdve business as usual. A srác bőven elsőkörös tehetség, a térde rendbejött, egy szezont lehúzott vele, nem zavarta különösebben, ez is mázli. Bár én másképp draftoltam volna, de ha végre továbblépett a stáb erről a "gyorselsőlépéslegyen" marhaságról, amivel évek óta csak szopunk, akkor halleluja. Conte..... a szezon második felében jobb volt, nem esik hasra a saját lábában. De nem számítok kiemelkedeő produkcióra. Bár kezdett itt már Pain meg Alfalfa, őket nem kunszt lejátszani. Mindenesetre Manning húzhatna végre a picsába. Harris-Wright/Conte, rosszabb nem lesz. Enderle nem tudom, miért meglepetés, én mondjuk Tolzient vártam. Hainét azért ne értékeljük már túl. Martz is kapott egy fiúkát, akivel eljátszadozhat magányos délutánjain. Nagyon sok csapat ad közepső körös picket irányítókért. J. T. Thomas még rosterre is kerülhet, ST-ben mindenképpen lehet helye. Jó lett volna egy elkapó, kellene a depht, de kevés volt a pick. Jó lett volna egy projekt C/G, de van már a rosteren elég, egyelőre álljon össze a kezdő ötös.

Másképp zajlott ez a draft, mint az előző években. Szerintem véget ért az az átmeneti időszak, ami kezdődött nagyjából 2008-ban, és az új emberek hatására teljesen megváltozott a szervezeti kutúra. Ideje volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson