Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Remélem ezt a Brad Smith dolgot nem gondolják komolyan. Vésztartaléknak jó lesz, hajtsunk rá inkább MSW-re.

Nathan Enderle has been assigned uniform number 10. JT Thomas will wear uniform number 52.


több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
In addition to the Steelers, three other teams are reportedly in the running for free agent T/G Willie Colon -- the Bears, Bills, and Seahawks.
Colon wants to return to Pittsburgh, but his market is heating up. We've heard on more than one occasion that the Bears are serious contenders for Colon, who would play guard in Chicago.
Jól járnátok vele.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Free agent S Danieal Manning has reportedly received interest from six teams, three each in the NFC and AFC.
Two of the teams are working on setting up visits for Manning this week. He was just one of five safeties who played 75 percent or more of their defensive snaps to not give up a touchdown last year. It's no surprise that he's being heavily recruited.

Vhogy sosem gondoltam rá, mint egy jó safety... átlagos, de nem pótolhatatlan. A visszahordásoknál hiányozni fog, de mint safety, hát majd kiderül
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Stein jó szokása szerint hátulról halad előre, J.T Thomas is aláírt (őt nem tudni, mennyiért), aztán Enderle, most jön majd Conte. Ha valamelyik nagy név aláír, az majd meghatározza a piacot a többieknek is, akkor kezdődik el a tűzijáték, addig úgy néz ki, kóstolgatják egymást. Úgy néz ki, nagyjából el kell még költeni az újoncok után 33-34 milliót, ugye a saját szabadügynökök, aztán még Forte fizetésemelése százszázalék. De valaki biztosan befér a sapka alá, mégha Olsen évi 5 milliós emelést kap, akkor is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
#Bears reach deal with QB Nathan Enderle on 4-yr contract, per @caplannfl. Total value just shy of $2.2 million.

Enderle's signing bonus just shy of $170K. So, #Bears have 3 draft picks left to do. The pace is picking up.

#Bears also believed to be close to a deal for S Chris Conte, the 3rd rd pick from Cal.

Nem szarakodnak sok időt a rookiek szerződtetésével.... 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne fossatok, Adams jó lesz nektek magas elkapónak 😊

több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Williams nem tud rontani a WR-corpson, bár én Santana-t vártam, de elintézte ezt a dolgot a Skins...
Burress neve is szóba került megint...csodálkoznék, de van benne ráció, ha nincs fostos formában...Bear
Én úgy olvastam, Burrest a vezetőség végleg leírta. RW jöjjön csak, egy évig jó lesz, mert összekapja magát, aztán meg kivágjuk a második év után. Sose volt baj a tehetségével, csak ugye rengeteg esze van.füligjimmy
Igen, mindig a doktori disszertációjával szarakodik, azért nem teljesít rendesen...
Igazából a WR-kérdés aggasztó, megint spúrok vagyunk...jó lenne végre valaki, aki küzd is azért a kva labdáért....
Az egyik "kedvencem" -most úgy tűnik- megy(Manning), hát rakjuk padra a másikat is (C. Williams), és hozzunk egy G-t végre...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Williams nem tud rontani a WR-corpson, bár én Santana-t vártam, de elintézte ezt a dolgot a Skins...
Burress neve is szóba került megint...csodálkoznék, de van benne ráció, ha nincs fostos formában...Bear
Én úgy olvastam, Burrest a vezetőség végleg leírta. RW jöjjön csak, egy évig jó lesz, mert összekapja magát, aztán meg kivágjuk a második év után. Sose volt baj a tehetségével, csak ugye rengeteg esze van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Úgy tűnik, visszatérünk a régi módszerhez: a saját FA-inkkal foglalkozunk (ami eddig is vszínű volt: Adams, Kreutz, Roach)...ez eddig oké, csak jobb lenne gyorsabban pörögni...ebbe az O-lineba még kellene legalább egy ember...WR-ről ne is beszéljünk...eddig csak Durantot kerülgetjük...mondanom sem kell, lenne nála jobb opció (lehet, h olcsóbb nem...)
Jah, Kreutzot kerülgeti a Fins...😊

UDFA-k közül a rosterre kerülésre szerintem reális esélye a jobbik C-nek (vszínű Linnenkohl), Jones-nak, Szencinek, és esetleg még Andre Smithnek (bár inkább a PS) van...gyanítom a többiek leves...ha erőltetjük, akkor még Young, Adams( a WR), Bryant, DeCicco halványan szóba jöhetnek...

Williams nem tud rontani a WR-corpson, bár én Santana-t vártam, de elintézte ezt a dolgot a Skins...
Burress neve is szóba került megint...csodálkoznék, de van benne ráció, ha nincs fostos formában...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sims-Walker szerint számára ideális lenne a Bears. Én sem lennék csalódott, sőt... Egy jó fizikális, magas WR. tüsi91
Mármint Sims-Walker, mint magas WR?ulpianus
Soha semmi nem elég nagy 😀

A múlt héten akartam írni, ha Roy Williams ki lenne rúgva, egy patront megérne a részünkről. Ki van rúgva, szóval hajrá, egy telefonhívásba még senki nem halt bele (ne vezetés közben, ugye). Roach mégis marad (mindhárom poszton bevethető csere, nem hátrány), Kreutz dettó (ez várható volt), Manning úgy néz ki távozik (ideje).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Erősen érdeklődünk Durant iránt (Jax LB volt). Nagyjából ezzel végleg eldőlt, hogy Tinoisamoa újraigazolására sok esély sincs és Roachra sem, mint kezdőre akarnak számítani.

26 UDFA az eddigi termés, rövid ismertető van tribune-n: http://www.chicagotribune.com/site/newspaper/sports/ct-spt-0727-rookies-bears-chicago--20110727,0,1990003.story
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az epsn szerint ide került kedvenc sleeper elkapóm, Kris Adams a UTEP-ből. Szurkolok neki, hogy sok big playt csináljonHöri
Magas, gyors elkapó, nektek is jó, neki is Cutler, nekem meg aztán főleg 😀 Pont akartalak is kérdezni Höri, hogy nincs-e valami infó 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az epsn szerint ide került kedvenc sleeper elkapóm, Kris Adams a UTEP-ből. Szurkolok neki, hogy sok big playt csináljon.

szerk LOL, Vitattoe is jön, a QB-ja 😀

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Új nevek: CB Ryan Jones (NW Missouri St.), WR Jimmy Young (TCU).
+ WR Dane Sanzenbacher (Ohio State), CB Antareis Bryan (Baylor), K/P Spencer Lanning (South Carolina)Delete
Jimmy Young hasznos slot WR lesz.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sanzenbacher steal lehet, a csapatok több, mint fele szívesen látta volna.

19 UDFA akikkel eddig megállapodtak:
Kyle Adams, TE, Purdue
Tressor Baptiste, LB, Texas A&M
JC Brignone, C, Mississippi State
Antareis Bryan, CB, Baylor
Corbin Bryant, DT, Northwestern
Travis Cobb, WR, Arizona
Josh Davis, T, Georgia
Ricky Henry, G, Nebraska
Mike Holmes, CB, Notre Dame
Ryan Jones, CB, NW Missouri State
Alex Linnenkohl, C, Oregon State
Jordan Miller, DT, Southern
Deron Minor, LB, McNeese State
Sean Murnane, DT, Central Michigan
Andre Smith, TE, Virginia Tech
Winston Venable, S, Boise State
Anthony Walters, S, Delaware
Jimmy Young , WR, TCU
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Új nevek: CB Ryan Jones (NW Missouri St.), WR Jimmy Young (TCU).
+ WR Dane Sanzenbacher (Ohio State), CB Antareis Bryan (Baylor), K/P Spencer Lanning (South Carolina)


több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Holmeshoz képest égimeszelő konkrétan 😊

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sims-Walker szerint számára ideális lenne a Bears. Én sem lennék csalódott, sőt... Egy jó fizikális, magas WR. tüsi91
Mármint Sims-Walker, mint magas WR?ulpianus
Hmmm valóban, csak 6'2. Magasabbnak gondoltam a meccsei alapján. Mindegy nálunk még mindig magas ezzel 😀.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Sims-Walker szerint számára ideális lenne a Bears. Én sem lennék csalódott, sőt... Egy jó fizikális, magas WR. tüsi91
Mármint Sims-Walker, mint magas WR?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Londoooon😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Akkor megkezdődtek a dolgok. Sims-Walker szerint számára ideális lenne a Bears. Én sem lennék csalódott, sőt... Egy jó fizikális, magas WR. Bár ugye ott van még a jelöltek közt Edwards, Holmes és Sidney Rice is. Nagyon pedzegetik a WR témát, vmilyen nagy név jönni fog. S őszintén jobb is, mintha draftról oldanánk meg. Maynard pályája meg vélhetően befejeződik Chicagoban. McGee ugye kapott korábban egy 2 éves kontraktust.

Első UDFA: "Former Northwestern defensive tackle Corbin Bryant has agreed to join the Bears as an undrafted free agent."

És a többi: "According to a variety of sources, the Bears have reached agreements with defensive backs Winston Venable (Boise State), Anthony Walters (Delaware) and Mike Holmes (Syracuse), center J.C. Brignone (Mississippi State), guard Ricky Henry (Nebraska) and defensive tackle Corbin Bryant (Northwestern).

ESPN Chicago reports the Bears also have reached terms with center Alex Linnenkohl (Oregon State), tight end Andre Smith (Virginia Tech), safety Dom DeCicco (Pitt) and linebacker Mario Addison (Troy)."

S nem utolsó sorban egy hivatalos lista a csapatok UFA-iról: http://nfllabor.files.wordpress.com/2011/07/07-25-11-free-agency1.pdf
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na akkor beindul a húsos piac. Pénteken indul a camp (szopás 😛).

Éreztem, hogy ebből a Cutler-Cavallari románcból nem lesz örök szerelem, bár azt hittem legalább összesküsznek 😀, aztán utána kicsivel válnak szét. De talán jobb is így. Jön a szezon legjobb része.

Aki esetleg nem olvas pár topikkal arrébb:
Kedd: Megnyílnak a csapatok létesítményei a játékosok előtt, tradelni lehet, UDFA-t igazolni, draftoltaknak aláírni, tárgyalni saját és nem saját UFA-kal, RFA-kal, ERFA-kkal, és tagelt játékosokkal.
Csütörtök: waiver indulása, cutokra sor kerülhet
Péntek: Újratárgyalhatóak fennálló szerződések, aláírhatnak saját és nem saját UFA, RFA, ERFA, és tagelt játékosok, azonban amíg nem alakul újjá a szakszervezet, és írják alá a CBA-t, és így nem indul el az új szezon (erre augusztus 4-ig kerülhet sor) senki nem kap semmiféle pénzt.

Amúgy nem tudom, hogy vagytok vele, de én egyre inkább úgy érzem Manninget újra kellene igazolni. Harris alap, Wright nekem nem tűnik életbiztosításnak + amilyen ökör, előbb-utóbb összeszed vmi sérülést. Bullocks, meg Steltz mehet Isten hírével, Conte meg jön.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mikortól lehet jegyeket venni a Londoni meccsre?
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Elmarad a HoF game. A játékosok nincsenek összetörve, persze a suliban is mindenki utálta a tanévnyitót.füligjimmy
Éreztem, megmondtam, de nem örülök😕kutya23c
Én fenemód bíztam benne, direkt leírtam, hogy elmarad, hátha ez is hülyeség lesz, mint a jövendöléseim kilencven százaléka, de nem.... ez pont bejött. A fene enné meg, éppen Dent beiktatásakor.

Közben akkor indulhat a piac, szóval nemsokára újságcikkek tucatjait olvashatjuk, hogy ki kivel, mikor és hogyan. Cutler dobta a nőjét. Ezek a nap legfontosabb hírei, fél hétkor Nika György várja Önöket.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
IRÁNY LONDON EMBEREK 😀 (remélem lesz jegyem...)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal