Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Sokat Haniert sem kapunk, egy jó beszállás miatt. Collins meg annyira bejött, mint veterán, hogy ihaj-csuhaj.
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Martz inkább egy veterán QB-t akar 2. számúnak, azt is el tudom képzelni hogy Haniet megpróbáljuk eltradelni. De inkább LB kellett volna.


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jah hát mondjuk a mi falunk mögött megvan az esély a 3. QB belépésére. Tán ezért hozták Carimit, hogy ne így legyen.
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Enderle az 5. körös pick. Nagy needre jött...
Nem tudom, nem értek hozzá, de talán egy LB elfért volna, márcsak a depth szempontjából is. Az, hogy ki a 3. QB gyakorlatilag mindegy.tüsi91
Vicc...néztem egyet a philly pk pickjén is de ez még rosszabb,teljesen felesleges,kuka.anfernee
nana Henery fasza rúgó lesz, de hogy mi a pi**áért kell 5. kört áldozni egy 3. QB-ért. Láttuk, hogy Hanie 2.nak jó lesz. reméljük sokszor nem kerül be azért (nem azért, mert olyan lenne). UDFAról meglehetett volna oldani. 6. kör LB sztem. Meglátjuk.

FA piacon lehet nyomulni Endzsi: G, CB

bezzeg DLF...tüsi91
Jó kicker lesz tuti de 4.kör...még 1et várhattak vna simán sztem...
The Bears entered the draft looking to add a quarterback they could develop behind Jay Cutler and Caleb Hanie.
"It can never be a luxury position,” general manager Jerry Angelo said before the draft. “We know that. We’re looking hard again this year. We really want to develop our own.”
köszönjük...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Enderle az 5. körös pick. Nagy needre jött...
Nem tudom, nem értek hozzá, de talán egy LB elfért volna, márcsak a depth szempontjából is. Az, hogy ki a 3. QB gyakorlatilag mindegy.tüsi91
Vicc...néztem egyet a philly pk pickjén is de ez még rosszabb,teljesen felesleges,kuka.anfernee
nana Henery fasza rúgó lesz, de hogy mi a pi**áért kell 5. kört áldozni egy 3. QB-ért. Láttuk, hogy Hanie 2.nak jó lesz. reméljük sokszor nem kerül be azért (nem azért, mert olyan lenne). UDFAról meglehetett volna oldani. 6. kör LB sztem. Meglátjuk.

FA piacon lehet nyomulni Endzsi: G, CB

bezzeg DLF...
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Enderle az 5. körös pick. Nagy needre jött...
Nem tudom, nem értek hozzá, de talán egy LB elfért volna, márcsak a depth szempontjából is. Az, hogy ki a 3. QB gyakorlatilag mindegy.tüsi91
Vicc...néztem egyet a philly pk pickjén is de ez még rosszabb,teljesen felesleges,kuka.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Enderle az 5. körös pick. Nagy needre jött...
Nem tudom, nem értek hozzá, de talán egy LB elfért volna, márcsak a depth szempontjából is. Az, hogy ki a 3. QB gyakorlatilag mindegy.
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
na igen marad nekünk a free agency de amilyen agressziv volt Angie tavaly most nem hinném,bár meglátjuk úgyis

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Sztem azért sokkal fontosabb lesz a csoportban a passz elleni védekezés.
.Bazzani
Ha sikerül egydimenzióssá tenni az ellenfél hadait, az nagyon megkönnyíti azért az életet. Tavaly statisztikailag remekül szerepelt a védelem futás ellen, de nem volt azért egy fáklyásmenet.

Kellene egy elkapó, meg kellene egy corner, elférne még egy OL játékos. Én is tomboltam tegnap, hogy nem erre a posztra jöttek, de utána mindig eszembe jut, hogy veteránokkal kell már megerősíteni ezeket a posztokat, fiatal van elég. A Conte pick kicsit érthetetlen, de a harmadikban nagy DB run volt, negyedik körös meg nincs, behúzták, nem ezen fog múlni. Megváltozott a draftstratégia is, ennek csak örülök, ez a tötymörgés, hogy a draft jöjjön el hozzánk, meg kicsúszik az utolsó játékos, akkor lecserélünk, sehova se vezetett.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Melehov Chicago Bears 119
Üdv Medvék!

Sajnos a College focit nem nagyon követem, leginkább a potenciális első körös jelöltekről van/volt fogalmam.
Az itt elhangzottak és az én véleményem alapján így látom:
-Carimi kellett és fasza, hogy lecsúszott hozzánk
-Paea megfelelő húzásnak tűnik, bár eddigi munkásságát nem ismerem, engem a combine teljesítménye elvarázsolt, kell az izom a Dl-be,plusz mellékállásban lehetne akár strenght coach is idővel, vagy a weight roomban teremveztő 😊 :cool:
-Conte pick a secoundary helyzete miatt vállalható, bár ő aztán teljesen ismeretlen számomra

Bár még korai lenne kijelenteni, és még vannak needek, de az idei draftot eddig pozitívnak látom. Szerintetek?

"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
remélem ez most nem a szokásos éves kidobott S pick...wr/cb sehol...mondjuk ők meg úgyis egy évet padoznának...

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Lions futtatni fogja a labdát, a Vikings futtatni fogja a labdát, a Packs igyekszik futtatni a labdát (Kuuuuuuuhhhhn).füligjimmy
Sztem azért sokkal fontosabb lesz a csoportban a passz elleni védekezés.
Azért nálunk továbbra is marad a pass heavy offense.
De valóban többet próbálkozunk majd a földön is.
Packersnél rengeteg passz lesz és gondolom a Vikings sem véletlen hozta a Ponder-Rudi duót.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az fasza, hogy futni nem fognak ellenünk, ami ugye a védekezésünk alapkoncepciója, csak ugye a passzjáték. Nem volt jobb játékos bent 3. és 30ra? Mert kötve hiszem, hogy csak a futójáték elleni erősítés céljából hozták. Gondolom én hasznos ST player. Csak azokat nem 3. kör végén kellene hozni. FA piacon vmi rutinos CB-t kell kukázni.

Amúgy nem mozgok otthonosan a college fociba, a PAC 12-be meg végképp nem, de a Oregon St. ellen amennyire én tudom lehetett bőven futni 2010ben. Ebben Paea is benne lehetett, bár lehet körbe volt véve a szerencsétlenekkel. Nem tudom. Jimmy?tüsi91
Ha Contéra célzol, egyetértek, de az már kderült, hogy Stelz nem tud játszani, Bullocks nem tud játszani, Mannig valszeg megy, Wright állandóan sérült. Most néztem a sajtótájékoztatót, Pendergast Hoke haverja, aztán beajánlotta ide. Ánhelónak tetszett, szerinte van benne potenciál, aztán behúzta. Kemény gyerek, tud sérülésekkel is játszani, cornernak pocsék volt, safetynek nem annyira. Amúgy már olyan játékosokat húztak, hogy én az egyetemről se hallottam.

Láthatod, nem sok ducks kellt el eddig. Paea egy bull rusher, egy az egyben nem sokan tolják el, futásnál szinte állandóan kettőzik, nálunk már most kezdő lehet. Volt valami cucc a térdével, azt most rendberakták. Lábon biztos volt benn nála gyorsabb, de ők meg ugye más miatt rosszak. A Lions futtatni fogja a labdát, a Vikings futtatni fogja a labdát, a Packs igyekszik futtatni a labdát (Kuuuuuuuhhhhn). Én más posztra szerettem volna a második körben, nem is hittem, hogy egyáltalán radaron van. Ha Adams nem hosszabbít, akkor kezdő lehet. Szóval bőven van értelme, csak az ember olyat akar, aki három másodperc alatt kiszalad a stadionból.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az fasza, hogy futni nem fognak ellenünk, ami ugye a védekezésünk alapkoncepciója, csak ugye a passzjáték. Nem volt jobb játékos bent 3. és 30ra? Mert kötve hiszem, hogy csak a futójáték elleni erősítés céljából hozták. Gondolom én hasznos ST player. Csak azokat nem 3. kör végén kellene hozni. FA piacon vmi rutinos CB-t kell kukázni.

Amúgy nem mozgok otthonosan a college fociba, a PAC 12-be meg végképp nem, de a Oregon St. ellen amennyire én tudom lehetett bőven futni 2010ben. Ebben Paea is benne lehetett, bár lehet körbe volt véve a szerencsétlenekkel. Nem tudom. Jimmy mára mit mondasz?? Kb mikor jön az 5/30as pick, mert kb 9, fél 10re érek haza.
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudom én Paeatól nem voltam sohasem lenyűgözve. Ahogy olvasgattam a kinti elemzéseket mások se. Sokak szerint nem lesz tényező a ligában. Meglátjuk.
A Safety gyerekről sokat nem hallottam, azon kívül, hogy fehér, és magas. 😀. Harris, Wright, Conte, Manning (?). Hát nem tudom, lehet, hogy Manning munkáját megksözönjük, de valószínübb, hogy ritkán látjuk majd pályán a srácot. Steltz karrierje is ennyi lehet a Bearsnél. Ő is eg kiváló középső körös választása volt Endzsinek. 4. körünk nem lesz a trade miatt. Marad 2 db. Nem sok, de okosan fel lehet használni.tüsi91
KösziAntman
Ne csináljuk gyerekek, Paea azért nem egy nímand. Jelenleg inkább Adams helyét veszi át, de egy biztos, ha középen lesz ő és Big Toe, akkor nem lesz futkározás. Ezt a posztot megoldottuk tíz évre, a srác tud játszani. Aki szerint nem lesz tényező a ligában, Austin meg akkora király, mert egy év kihagyás után volt három jó edzése, az adja vissza a bloggerigazolványát. Nem egy szexi pick, én se verem a valagamat a padlóhoz örömömben, de rosszabb DL játékosok mentek ki az első körben.

Conte rossz játékos, ne szépítsük. Gregory alatt CB poszton kezdett, aztán lett S, Pendergast betette a kezdőbe, és az egyetlen olyan Aranymackó volt a secondaryben, akin nem tudtak átrohanni. De rossz játékos. Futás ellen használható, oszt annyi.

Nem tudjuk, Adams és Manning hosszabbít, vagy nem, a lockout egyértelműen hat a draftra. Ez van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Nem tudom én Paeatól nem voltam sohasem lenyűgözve. Ahogy olvasgattam a kinti elemzéseket mások se. Sokak szerint nem lesz tényező a ligában. Meglátjuk.
A Safety gyerekről sokat nem hallottam, azon kívül, hogy fehér, és magas. 😀. Harris, Wright, Conte, Manning (?). Hát nem tudom, lehet, hogy Manning munkáját megksözönjük, de valószínübb, hogy ritkán látjuk majd pályán a srácot. Steltz karrierje is ennyi lehet a Bearsnél. Ő is eg kiváló középső körös választása volt Endzsinek. 4. körünk nem lesz a trade miatt. Marad 2 db. Nem sok, de okosan fel lehet használni.tüsi91
Köszi

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem tudom én Paeatól nem voltam sohasem lenyűgözve. Ahogy olvasgattam a kinti elemzéseket mások se. Sokak szerint nem lesz tényező a ligában. Meglátjuk.
A Safety gyerekről sokat nem hallottam, azon kívül, hogy fehér, és magas. 😀. Harris, Wright, Conte, Manning (?). Hát nem tudom, lehet, hogy Manning munkáját megksözönjük, de valószínübb, hogy ritkán látjuk majd pályán a srácot. Steltz karrierje is ennyi lehet a Bearsnél. Ő is eg kiváló középső körös választása volt Endzsinek. 4. körünk nem lesz a trade miatt. Marad 2 db. Nem sok, de okosan fel lehet használni.
több mint 12 éve
Antman Chicago Bears 397
Paeaanfernee
Valami infót róla és a 3. körös Chris Conte úriembberől , ha kérhetem.

több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Paea

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Remélem, h mielőbb pont kerül a tötyögés végére, mert jó lenne Carimit beépíteni a falba....kell az a rengeteg practice....mondjuk nem hinném, h jobb edzőpartnert tudnánk találni Peppersnél.... 😀
Mellesleg ha jól emlékszem Kerrigan barátom csak róla nem csinált tavaly sack-et, vagy tfl-t....de lusta vagyok kikeresni....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Imádom Carimit:
“I grew up a Packer fan. How wrong I was. I see the errors of my way.”
Az elszúrt tradet meg lehet megpróbáljuk a 2. körben újra lebonyolítani, kiengesztelésül. Én mindenképpen WR-t húznék, aztán CB/DT.


több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Az a bibi, ha felmerül, hogy rosszhiszeműen jártak el, akkor még bünti is lehet a vége. De nem verik túlságosan a harci dobokat.

Mivel nem tudni, hogy néz majd ki az FA, néztem néhány játékost, aki 2-3 körben jöhetnek, adott posztra a saját véleményem szerinti sorrendben. Akiket nem írok, azokat nem láttam játszani.
DE: egyértelmű, sose lehet elég pass rusher. Nem hiszem, hogy egyik is lecsúszik
Bowers; Justin Houston;
UT: Itt azért nagyon sok játékos szóba kerülhet a 3. napon
Casey, Austin; harmadikban: Nevis; Jenkins
CB: kénytelen belefeccölni egy picket a csapat, egy róka simán kezdő lehetne
Aaron Williams, B. Harris, harmadikban: Jalil Brown; Curtis Brown; Brandon "Richard" Burton
WR: két srác tud szerintem azonnal előlépni
Torrey Smith, ha ő nincs, akkor Hankerson. a harmadik körben, vagy az után már gyak. tökmindegy
OL: Álom, hogy ismét ide pengessenek ki egy cetlit, de Garza 32 éves lesz, ráadásul öt éve nem volt egy tisztességes szezonja, Kreutz 34 éves, ráadásul öt éve nem volt egy tisztességes szezonja, Williams 25 éves, csak neki a büdös életbe nem volt egy tisztességes szezonja.
Ijalana; Gilbert, harmadikban Wis, Moffit, Franklin.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Bears forrás szerint megpróbálják Carimit Lt poszton játszatni elsőkörben, aztán ha befuccsol, akkor teszik át RT-nek.

Én örülök, h ő lecsúszott hozzánk. Amúgy most vizsgálódás van amiatt, h tradelni akartunk a Ravens-szel. Mi adtunk volna +4.körös pickünket azért, h feljebb mehessünk 3 hellyel, de vmi miatt nem jött össze. Most a Ravens GM is azt állítja, h ők elfogadták, állítólag mi is elfogadtuk.... Az NFL szóvivője szerint kivizsgálják az ügyet... JA bocsánatot kért már azóta a Ravens-től...

JA azt is mondta, h 1.körben mindenképpen vagy OL vagy DL emberkét akartak, így várhatóan most azon imádkoznak, h Austin lecsússzon 2.körben hozzájuk... 😊

http://www.chicagobreakingsports.com/sports/bears/cbsports-bears-gm-on-failed-trade-with-ravens-it-was-a-glitch-on-our-part-20110428,0,720892.storysoma80
Mi elfogadtuk csak mivel Angieék ügyesek voltak és erről a ligát nem értesítették...ugyh nem lett hivatalos,a Ravensnél joguk nincs elvileg msot igy a 4. körösünkre de azért ez igy gáz...még ha ők is megkapták akit akartak,holnapra kiderül mi lesz

"Do or Do not. There is no try."
több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Bears forrás szerint megpróbálják Carimit Lt poszton játszatni elsőkörben, aztán ha befuccsol, akkor teszik át RT-nek.

Én örülök, h ő lecsúszott hozzánk. Amúgy most vizsgálódás van amiatt, h tradelni akartunk a Ravens-szel. Mi adtunk volna +4.körös pickünket azért, h feljebb mehessünk 3 hellyel, de vmi miatt nem jött össze. Most a Ravens GM is azt állítja, h ők elfogadták, állítólag mi is elfogadtuk.... Az NFL szóvivője szerint kivizsgálják az ügyet... JA bocsánatot kért már azóta a Ravens-től...

JA azt is mondta, h 1.körben mindenképpen vagy OL vagy DL emberkét akartak, így várhatóan most azon imádkoznak, h Austin lecsússzon 2.körben hozzájuk... 😊

http://www.chicagobreakingsports.com/sports/bears/cbsports-bears-gm-on-failed-trade-with-ravens-it-was-a-glitch-on-our-part-20110428,0,720892.story
több mint 12 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Ezt a Webb LT dolgot én sem értettem sok blogon meg espn-n volt vmelyik okos...mondjuk mindenhol azzal számolnak h RT,ha meg mégsem jön ott össze akkor G...

"Do or Do not. There is no try."