Chicago Bears

52 feliratkozó

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
No, asszongyák, attól Manu elzavarásától függetlenül Olsent még árulják.

Bear: Bowman amíg ott van, olyan, mint Szauron, vagy a gonosz csávó a Harry Potterből, akármikor visszatérhet, és vele együtt a rettegés. Szerintem akármikor tudja a csapat pótolni, egy második körös újonc tud ennyit. Kellen Davis simán átveszi a helyét.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
De féltem hogy maradni fog. Akkor Spaeth, esetleg Eddie Wiliams veszi át a helyét. Azon se csodálkoznék ha Chester Taylor menne. Bőven elég 3 RB.


több mint 12 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Állítólag: #Bears will release Brandon Manumaleuna.

Akkor jelenlegi TE: . Greg Olsen, Kellen Davis, Spaeth. Kérdés, h akkor a szöszi megy vagy marad?

Már tény:

Bears released TE Brandon Manumaleuna.
It's a good thing the Julius Peppers signing worked out because Mike Martz's hand-picked 2010 free agent signings were complete and utter disasters. Manumaleuna made little impact last season, and he's coming off arthroscopic surgery on his right knee. We wouldn't be the least bit surprised to hear he failed his physical.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Ez a Bowman-dolog rosszul esett...övön aluli volt, h felemlegetted a srácot, kezdtem elfelejteni....hát ennyire megbántottalak a hszemmel, vagy szerinted megrugdostam a macskádat, elloptam a sörödet...öö..akarom mondani: ásványvizedet?! 😀
Mint ahogy írtam: nekem sem a kedvencem Olsen, de nincs jobb megoldás...illetve lenne, de ahhoz spúrok vagyunk...
Persze lesznek release-k bőven, de muszáj nekünk kukázni? 😀 Oké, WR és SLB posztra kukázzunk...de falemberre muszáj költeni....elitet csak elit zsozsóért kapsz...Cutler a Máv-kórházba kerül 1-2 éven belül, ha nem csinálunk villámszerűen valamit...

Hála az égnek Bushrodot visszavitte a Saints....mostanság már annak is örülni kell, ha nem sikerül igazolnunk.... 😊

szerk.: újabb nagyszerű hír: B. Smith a Billsé...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nézd, ingyen ne engedjék el. Elfér. De nem tudta kiszorítani Clarkot, aki soha nem a tehetségével tűnt ki. Tudom, első két éve a ligában. Oké. A 2009-es szezonra emlékszünk, remeklésnek nem mondanám a szezonját. Mondjuk olyan játékos még nem érkezett a ligába, aki Turner rendszerébe illett volna. Jött Martz, aki szezon közben átszabta a playbookot, volt is néhány jó megmozdulása, sőt, a játék minden elemében előrelépett. De ha nem illik bele az elképzelésekbe, nem ér annyit a srác, hogy miatta letérjenek a megálmodott útról. Ha pedig Rózsaházi is kavar a háttérben, gondolom szerződéshosszabbítás is szóbakerült, akkor ideje elvarrni a szálakat. Ha Greg maradni akar, akkor pedig játssza le a meccset az ügynökével. Az, hogy megy, vagy marad, engem nem érdekel. Olyan sok játékos utálok jelenleg, hogy egyszerűen nem marad elég energiám Olsenre. Bár Bowman most kikerült a kezdőből, de ha visszatér......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Az Olsen-trade azért nem jó nekünk, mert nincs senki, aki labdát tud elkapni....ebben a játékban ez sajnos egy igen jelentős feltétel a győzelem felé vezető úton....
Olsen statjai azért csalókák....első két évében még Clark volt a főnök...ő volt a kezdő...
Ebben a 2 évben Clark összeharácsolt 900+ yardot, és 85 elkapást...nálunk nem volt no.1 TE, mint azoknál, akik a nagy számokat produkálják....
3. év 60 elkapás, 600 yard felett, úgy, h 150-et itt is hozzátett az öreg...aztán Martz...nem értem, mit vársz tőle Jimmy...nem egy PB-játékos, de itt legalább nem volt gondunk....erre inkább csinálunk magunknak....ha a köv. szezonban Martz elhúzza a csíkot, akkor majd bambán néz mindenki maga elé, h nincs egy épkézláb TE-nk, aki el tudna kapni....mert ugye az OC-k jelentős része komolyabban használja a TE-t....
Ha lesz trade, akkor vagy egy épkézláb O-lineman (kizárt), vagy vmi használható LB+késői pick legyen az ár....különben a fene megette az egészet...
Én sem csípem túlzottan, de hasznos, és jelen állás szerint kell...és sajna Kreutz-cal is ez a helyzet...mármint, h kell, nem az, h túl hasznos... 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
OFF:

"magadnak meg egy ásványvizet, mert már nem bírod úgy a piát, mint húszévesen..."
nekem ez nagyobb lelki törést okozott anno, mint hogy nincs Húsvéti Nyuszi és társai

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tartozik szorosan az előzőhöz, azért írom külön. Folyamatosak a "létszámleépítések", lesznek a piacon újabb játékosok. Az a néhány, aki már eligazolt, vagy újraigazolt, kevés kivételtől eltekintve szépen túl lett fizetve. Legalább két tucat falember és elkapó van jelenleg szabadon, akikkel előreléphet a csapat. Végignézi az ember, eddig milyen tranzakciók történtek, én egyre se tudnám rámondani, hogy fene ette volna meg, erről lemaradtunk. Sidney "one year wonder" Rice, és az ő 42 milliója? Gallery? Az ember kicsit türelmetlen, de mikor fűzöl egy félrészeg bigét, akkor se kezdesz kapkodni. Ott van előtted a lecsót, de még nem csaphatsz bele, inkább rendelsz még egy koktélt neki, magadnak meg egy ásványvizet, mert már nem bírod úgy a piát, mint húszévesen...... de elkalandoztam.


Olsen 4 év alatt 194 elkapás, 1981 yard, 20 TD. És ez a legkiemelkedőbb része a játékának, ne áltassuk magunkat. Ha megnézi az ember Witten, Miller, stb. számait, kicsit combosabbak. És ők igazán ott vannak, ha bajban van az irányító, hányszor láttunk, hogy Cutler, Grossman, Orton, akárki nyomás alatt megtalálta a szőke bombázót?

Amúgy Collidge, Packers G kapott 5 évre 27 milliót, nála azért vannak jobbak jelenleg a piacon, szóval elég rendesen ki kell nyitni a pénztárcát. Ha két embert akarnak bepréselni a sapka alá, plusz Forte szerződéshosszabbítása, ami DeAngelo Williams fizetésének fényében valahol 50 millió körül karistolhat...... szép lesz.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Olsent miért akarjátok tradelni?! megfelelő, jó TE, jó célpont is.
max kaptok érte egy 3.kört...braxa88
Mert a Martz féle rendszerben a TE csak dísznek van. Meg blokkolni.


több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Olsent miért akarjátok tradelni?! megfelelő, jó TE, jó célpont is.
max kaptok érte egy 3.kört...
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Höh, remélem Kreutzot se tartják meg, az egyik legszarabb center a ligában. Ha elfelejtettétek volna, csak nézzétek meg az utolsó Lions elleni meccset, Suh szénné szopatta. De akármelyik meccset a szezonban kikockázhatjuk, hibát hibára halmoz, csak a tenyereit tudja összecsapkodni, hogy ejj, már megint elb@sztam. Jöjjön Edwin Williams, egyetemen nem volt rossz center, tavaly 3 meccsen kezdett is, sokkal jobb volt, mint Garza. Davis a kutyának nem hiányzik, Manning se, az Olsen cserét akkor hiszem el, ha már máshol lép pályára, folyton csak ígérgetik, utána se sírnám tele a párnámat egyébként.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Chicago Bears signed tight end Matt Spaeth from the Steelers.


több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
látom azért nem csak én érzem úgy hogy ebből a 2 napi "aranybányából" nagyon rosszul jöttünk ki. Vicc azért hogy egyeseket azért fizetnek hogy ne gondolkodjanak vagy pont az látszik hogy "amit ma megspórolsz nekünk holnap jóváírjuk neked"... Miért nem léptünk érdemben???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Olsent még mindig tradelni próbáljuk, Kreutzot meg gyanús hogy elveszítjük. Rashid Davist vitte a Lions.Delete
Reméljük azért nem fogják hagyni, hogy szétkapkodják a csapatot...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 12 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Olsent még mindig tradelni próbáljuk, Kreutzot meg gyanús hogy elveszítjük. Rashid Davist vitte a Lions.


több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
öt évre aláírt Podlesh.Zorddd
Tavaly már nagyon biztatóan, és megbízhatóan játszott a meccsek nagy többségén. Sok sikert neki a szeles városban.

Update: 5 évre, 10 millió $-t fog majd kapni.
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
öt évre aláírt Podlesh.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát nem tudom, srácok. Szokás szerint felröppen mindenféle pletyka, de kevesen tudnak biztosat.

http://www.chicagotribune.com/site/newspaper/sports/ct-spt-0728-bears-chicago--20110728,0,5141551.story
Ezzel a részével a cikknek teljesen egyetértek:"Unrestricted free agents can't practice until Aug. 4 because of league rules, and contracts can't be signed officially until 5 p.m. Friday. Multiple agents believe many teams are waiting until Friday to make offers because they don't want their contract parameters shopped around. It will be a situation where teams say it's their first, best and final offer."

Megkérdezték Babint, sokat kért, elálltak az igazolásától. Megkérdezték Rice-ot, de teljesen nyilvánvaló volt, hogy nem fognak kiköhögni évi 8 milliót. Néhányan az eredeti csapatukhoz írtak alá, rájuk esély se volt. Ha valóban nem egy, hanem inkább három szabadügynököt akarnak hozni, akkor nem tudnak mindenki elé 8-10 milliós szerződést tenni, szóval el kell dönteni, melyik ujjukat harapják meg. Azt meg ők majd eldöntik, ahogy nagyapám mondta mindig: lyányom, kocsis dóga a lúhajtás. Colon akár RG-t is játszhatna Garza helyett. Brad Smith szerintem simán elfér, jelenleg elkapóposzton van három, azaz három darab játékos. Általában hattal vágunk neki szezonnak. Ha ő nem jön, akkor újraigazolják Daviest. Ez nem zárja ki, hogy mondjuk Sims-Walker érkezzen. SLB poszton szerintem átmeneti "megoldások" játszottak minimum az elmúlt 8 évben. Clabo fasza lenne, de gondolni kell a 2012-es szezonra is. A realitás az, hogy kellene egy új támadófal, egy Top10 elkapó, egy Top10 CB/S, mindez férjen bele évente 120 millióba, és akkor még mindig azt mondanánk, hogy bizony a front seven öregszik. 😀


Még valami, a Kreutz szitura kíváncsi leszek. Aláírt néhány évvel ezelőtt lényegesen kevesebbért, mint amit a Dolphins ajánlott neki, most ugye ezt a magatartást szeretné viszontlátni. Piac lenne számára (meglepő módon, nagyon rossz játékos lett vénségére), a csapat nem akarja erre az évre elveszíteni, mert igazából nincs mögötte senki (jó reggelt kívánok), de nem is akarja (tippelek) három,vagy több évre szerződtetni, évi 5-6 milliós összegért. Kreutz pedig nyilvánvalóan érzi még az erőt (a labdát még felbírja adni, ez kétségtelen), és nem hinném, hogy lényegesen kevesebbért aláírna (tavaly majdnem 7 milliót keresett).

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Jó ez az Olsen dolog sztem csak a fizetés feltornázására megy. Ennyire Angelo sem lehet hülye. Vagy igen??? 😀

Babin meg... Komolyan nekem olyan érzésem van Angeloék már direkt csinálják ezt. Mondjuk azt nem értem Izzyt miért akarják bevinni a fal közepére.tüsi91
Főleg úgy, h Wootton maradt DE-nek, oszt csókolom...(most azt fogjuk játszani, h a tavaly DE posztról bevitt Meltont visszarakjuk DE-nek, és a DT-ből kihozott Izzy visszamegy belülre? 😀 😀 😀 ) Komoly taktikai hadművelet az ellenség megtévesztésére.... 😀
Remélem, h igazad lesz, és csak a pénz feltornázása a cél....

Az O-linehoz: Clabo és a Bills körbepisilték egymást, szal úgy néz ki, h vagy Atlanta, vagy Buffalo....ez már elúszott...a 2 G egyikével jó lenne már foglalkozni...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó ez az Olsen dolog sztem csak a fizetés feltornázására megy. Ennyire Angelo sem lehet hülye. Vagy igen??? 😀

Babin meg... Komolyan nekem olyan érzésem van Angeloék már direkt csinálják ezt. Mondjuk azt nem értem Izzyt miért akarják bevinni a fal közepére.

WR poszton meg ott a titkos fegyverünk a CFLből.

Lassan egyébként Kreutzal is megállapodhatnának.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Újabb faszság: áruljuk Olsent....oké, új szerződést akar...oké, nem egy blokkoló fenomén...de legalább el tudja kapni a labdát....ez itt kérem nagy szó...vagyis azt az embert akarják eltüntetni, akinek lehet passzolni...
Bár mit siránkozom, ilyen WR-gárda mellé teljesen felesleges, hiszen tobzódnak a jobbnál jobb elkapók nálunk....
lassan igaza lesz Wyattnek: Kris Adamsben reménykedhetünk.... :S
Aztán majd megmagyarázzák az egészet: ez, tudják kedves szurkolók, nem töketlenkedés, nem...csak figyeljük az eseményeket, mint a róka...olyan ravaszan...
Durantot elvitte a Lions...lassan még a félmegoldásokról is lemaradunk... 😀
Babin meg...pfff....most komolyan olyan öreg DE kell ide, akinek életében egy jó szezonja volt? Ugyan...ha komolyan gondolják a DE erősítést, akkor Edwards+nagy pénz....ilyen egyszerű...vagy akkor télleg olcsójánoskodjunk, és kérjük meg Gholstont, nézzen el ide, majd Marinéni embert farag belőle... 😀 😀 😀


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jó az LB poszt annyira nem égető, ha marad Roach. Depth igaz nem acélos, de reméljük nem lesz rájuk nagyon szükség.

Smith... Bmeg. Nem értem, hogy nem látják, hogy elkapó téren nagyon a mezőny végén vagyunk? Knox: fasza, gyors, meg mnden, csak megeszik ---> évi 5-6 INT. Hester: CB-ből kreált KR, PR, WR. Bennett megfelelő 2-3. célpont. Ennyi. S ilyen Smithekkel húzzák az embert. 5-6 olyan WR volt FA, aki nálunk kimagasló No. 1 célpont lenne. Na majd az UDFA-k.

OL poszton pedig 2 ember lenne a minimum és akkor csapkodnánk az átlagosnál gyengébb szint alját.
Carimi meccs nélkül a legjobb tackle a keretben, rögtön kap is egy LT posztot.

Nem tudom mi a tökömre várnak.
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Akik iránt érdeklődünk jelen állás szerint: Durant, Diles, LB; B. Smith WR/R; Colon, Bushrod OL....mondanom sem kell, kibul elégedetlen vagyok...az igaz, h ennek a falnak Colon és Bushrod is komoly erősítés lenne, de sajnos nem lehet őket az atlantai falemberekkel egy lapon említeni....most adjunk ki egy olyan T-re 7 millát, aki enged min. 6-7 sacket, van egy kiló büntetése, vagy egy olyanra 8-at, aki max. 5 sacket szív és nem büntetik....én az utóbbi mellett vagyok...úgy látszik a FO nem...
B. Smith továbbra is vicc...LB-be pedig félembereket akarnak, komolyan mondom, lassan mindegy, csak fogjanak fél misit egy igazoláson...mindezt úgy, h -ha jól emlékszem- nekünk van a 4. legtöbb pénzünk...
Közben senki nem veszi észre, hogy 1-2 év és a Def-nek annyi, szögre akasztják az üvegtopánt mindannyian....nem most kéne spórolni...Black pl. miért nem került elő OLB-ben? Vagy egy épkézláb WR...mindegy melyik...bármelyik!?


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
He was just one of five safeties who played 75 percent or more of their defensive snaps to not give up a touchdown last year. It's no surprise that he's being heavily recruited.
lsoma80
Höh, ez jópofa. 30-40 yardos passzokat feladott, de ugye azokat nem számoljuk. És ugye a séma kicsit segítettt neki. De mindegy.

Colonnak örülnék, Garza, vagy Webb húzzon a pitébe. Elég szomorú, hogy valszeg egyiket látni fogjuk a pályán. Ott tartunk, hogy -a névsort böngészve - mondjuk egy Dockery-Locklear kettőssel fényévvel előrébb lennénk.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Pontosan!!! B. Smith pont annyira kell ide, mint sivatagba a homok....
Tökéletesen felesleges pénzkidobás lenne...akkor már inkább R. Davis...de komolyan....
Colon nem elvetélt ötlet, bár nekem még mindig inkább a Blalock-Dahl páros egyike kéne...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)