Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Burrow ACL és MCL szalagja is elszakadt 😕
Előbbi a nagy gáz, de azért a kettő együtt nem jó semmiképp. Rövidesen jöhet a műtét.
Klaci79
Igen csak az a baj, hogy other structural damage-t is írnak, aminek pontos mivoltát nem igazán fogják tudni megmondani, amíg le nem megy a gyulladás...első ránézésre is súlyosabb volt ez egy "egyszerű" ACL szakadásnál. :/
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Burrow ACL és MCL szalagja is elszakadt 😕
Előbbi a nagy gáz, de azért a kettő együtt nem jó semmiképp. Rövidesen jöhet a műtét.
Klaci79
Ez akkor kérdésessé teszi, hogy felépül-e a következő szezon kezdetére, ez tényleg lehet 1 év.

Félve kérdezem: Palmernek nem ugyanez volt?
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Burrow ACL és MCL szalagja is elszakadt 😕
Előbbi a nagy gáz, de azért a kettő együtt nem jó semmiképp. Rövidesen jöhet a műtét.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Sztem sem kell annyira túlparázni, Rivers 2008.01.12-én (AFC-döntőn) szakította el az ACL-jét, a köv. szezonban ligaelső lett passzolt TD-kben, passer ratingben, yard per attemptben és adjusted yard per attemptben is.
empty taxi
Hozzátartozik, hogy Riversnek még a tolószékből is akkora egója lesz, hogy szabad szemmel láthatjuk a holdról. Fejben fog eldőlni.
Amadeus
Plusz golyója amivel minden meccsen van egy statisztika, amiben mindig jobb lesz mint bármelyik más QB 😀

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/125182500_647696489234726_5805663523919701799_n.png?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=lDa9MRmkoM0AX_ZtTFs&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=b80463590215bc9ba6d19960778bbfc0&oe=5FE3186C
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Sztem sem kell annyira túlparázni, Rivers 2008.01.12-én (AFC-döntőn) szakította el az ACL-jét, a köv. szezonban ligaelső lett passzolt TD-kben, passer ratingben, yard per attemptben és adjusted yard per attemptben is.
empty taxi
Hozzátartozik, hogy Riversnek még a tolószékből is akkora egója lesz, hogy szabad szemmel láthatjuk a holdról. Fejben fog eldőlni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egyetertek emptyvel! Ami gyakori. 😊

Szoval tavaly Mahomes is megserult. O visszajott. SB win lett. De nem ez szamit igazan. Hanem az, hogy megvan a franchise QB evekre elore. Ezt ertem mindket csapatra. Ezert mit meg nem adna legtobb csapat! Ez a szezon egyebkent sem alakult fenyesen, ha a POt nezzuk. De kit erdekelt ez eddig is? Nem ez a Bengals eve. Fejlodott volna meg, majd fog. Jol jatszott, bevaltotta a remenyeket. Ennyi a lenyeg. Ez eleg idenre, ha lehetett volna szebb is. Sokan igy is irigykedve neznek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sztem sem kell annyira túlparázni, Rivers 2008.01.12-én (AFC-döntőn) szakította el az ACL-jét, a köv. szezonban ligaelső lett passzolt TD-kben, passer ratingben, yard per attemptben és adjusted yard per attemptben is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Bár csak a felvételek és elmondások alapján, de a Reds csapatorvosa 9-12 hónapra teszi a teljes gyógyulást.
Igazából azzal vagyok bajban, hogy kire haragudjak. Azon kívül, hogy most mindenkire haragszom. Lehet szidni Brownékat, olyanok amilyenek, de az fix, hogy ha ők egyszer eladják ezt a csapatot, az új tulaj egy percig nem hagyja Cincyben, úgy meg már nem ugyanaz. Lehet szidni ZT-t, de igazából neki kurva pechesen jött ki ez a kezdés. A tavalyi év szvsz egy félig tudatosan hagyott rebuild volt, idén meg jött a korona. Nála sokkal jobb edzőknek is beletört volna ebbe a bicskája. Neki adnék még 1,de inkább 2 évet. Aztán ott az OC-DC poszt. Reális elvárás volt, hogy egy nulla markettel, bizonytalan (de inkább szar) kerettel rendelkező csapathoz tudjunk normális edzőt szerezni úgy, hogy az ember tudta, skype-on edzi majd a játékosokat? Ebbe egy karrier beletörhet. Jelenleg leginkább a két operatív fej, Katie Blackburn és a véresre szopkodott Duke Tobin megkövezésére hajlok, ők a felelősek az igazolásokért, ők nem hoztak Joe-nak protekciót. De ők viszont management, tehát ha az OL-edzőtől vagy az OC-tól azt hallották egész tavasszal/nyáron hogy fasza a keret, fasza a fal, akkor minek nyúltak volna közbe? Picsába, nagyon dühös vagyok. Amíg nem tudok dönteni, addig a kollektív kurva anyját mindnek.

Update

Itt a doki cikk linkje, ha valakit érdekel :

 eu.cincinnati.com/story/sports/nfl/bengals/2020/11/22/joe-burrow-suffered-serious-injury-cincinnati-bengals-timothy-kremcheck/6386307002/

Ja és arról még nem is beszéltem, hogy milyen jó orvosaink vannak, ennek tanúi voltunk az elmúlt években. Simán kinézem belőlük, hogy a térdműtét közben ő is tüdőn lesz szúrva.
megyerikrisz
Azért az érdekes lenne. Amerikában 6 hónap szokott lenni a felépülés (ha ACL és az a súlyosabb), itt nálunk inkább 9 hónap. De a leggyakoribb súlyos sérülés ez az NFL-ben. Szerintem semmi kétség, hogy nyomok nélkül jön majd vissza jövőre. Én ettől nem paráznék.
Jobbulást neki innen is....én meg kereshetek egy új embert fantasy-ban 😕
Klaci79
Így van. Szerintem is annyira gyakori sajnos ez az NFL-ben, hogy egy ilyen fiatal srác sokkal nagyobb lendülettel jön vissza. Pedig "ghost" Cincy és Browns fan vagyok másodállásban és már reménykedtem.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Bár csak a felvételek és elmondások alapján, de a Reds csapatorvosa 9-12 hónapra teszi a teljes gyógyulást.
Igazából azzal vagyok bajban, hogy kire haragudjak. Azon kívül, hogy most mindenkire haragszom. Lehet szidni Brownékat, olyanok amilyenek, de az fix, hogy ha ők egyszer eladják ezt a csapatot, az új tulaj egy percig nem hagyja Cincyben, úgy meg már nem ugyanaz. Lehet szidni ZT-t, de igazából neki kurva pechesen jött ki ez a kezdés. A tavalyi év szvsz egy félig tudatosan hagyott rebuild volt, idén meg jött a korona. Nála sokkal jobb edzőknek is beletört volna ebbe a bicskája. Neki adnék még 1,de inkább 2 évet. Aztán ott az OC-DC poszt. Reális elvárás volt, hogy egy nulla markettel, bizonytalan (de inkább szar) kerettel rendelkező csapathoz tudjunk normális edzőt szerezni úgy, hogy az ember tudta, skype-on edzi majd a játékosokat? Ebbe egy karrier beletörhet. Jelenleg leginkább a két operatív fej, Katie Blackburn és a véresre szopkodott Duke Tobin megkövezésére hajlok, ők a felelősek az igazolásokért, ők nem hoztak Joe-nak protekciót. De ők viszont management, tehát ha az OL-edzőtől vagy az OC-tól azt hallották egész tavasszal/nyáron hogy fasza a keret, fasza a fal, akkor minek nyúltak volna közbe? Picsába, nagyon dühös vagyok. Amíg nem tudok dönteni, addig a kollektív kurva anyját mindnek.

Update

Itt a doki cikk linkje, ha valakit érdekel :

 eu.cincinnati.com/story/sports/nfl/bengals/2020/11/22/joe-burrow-suffered-serious-injury-cincinnati-bengals-timothy-kremcheck/6386307002/

Ja és arról még nem is beszéltem, hogy milyen jó orvosaink vannak, ennek tanúi voltunk az elmúlt években. Simán kinézem belőlük, hogy a térdműtét közben ő is tüdőn lesz szúrva.
megyerikrisz
Azért az érdekes lenne. Amerikában 6 hónap szokott lenni a felépülés (ha ACL és az a súlyosabb), itt nálunk inkább 9 hónap. De a leggyakoribb súlyos sérülés ez az NFL-ben. Szerintem semmi kétség, hogy nyomok nélkül jön majd vissza jövőre. Én ettől nem paráznék.
Jobbulást neki innen is....én meg kereshetek egy új embert fantasy-ban 😕
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Bár csak a felvételek és elmondások alapján, de a Reds csapatorvosa 9-12 hónapra teszi a teljes gyógyulást.
Igazából azzal vagyok bajban, hogy kire haragudjak. Azon kívül, hogy most mindenkire haragszom. Lehet szidni Brownékat, olyanok amilyenek, de az fix, hogy ha ők egyszer eladják ezt a csapatot, az új tulaj egy percig nem hagyja Cincyben, úgy meg már nem ugyanaz. Lehet szidni ZT-t, de igazából neki kurva pechesen jött ki ez a kezdés. A tavalyi év szvsz egy félig tudatosan hagyott rebuild volt, idén meg jött a korona. Nála sokkal jobb edzőknek is beletört volna ebbe a bicskája. Neki adnék még 1,de inkább 2 évet. Aztán ott az OC-DC poszt. Reális elvárás volt, hogy egy nulla markettel, bizonytalan (de inkább szar) kerettel rendelkező csapathoz tudjunk normális edzőt szerezni úgy, hogy az ember tudta, skype-on edzi majd a játékosokat? Ebbe egy karrier beletörhet. Jelenleg leginkább a két operatív fej, Katie Blackburn és a véresre szopkodott Duke Tobin megkövezésére hajlok, ők a felelősek az igazolásokért, ők nem hoztak Joe-nak protekciót. De ők viszont management, tehát ha az OL-edzőtől vagy az OC-tól azt hallották egész tavasszal/nyáron hogy fasza a keret, fasza a fal, akkor minek nyúltak volna közbe? Picsába, nagyon dühös vagyok. Amíg nem tudok dönteni, addig a kollektív kurva anyját mindnek.

Update

Itt a doki cikk linkje, ha valakit érdekel :

 eu.cincinnati.com/story/sports/nfl/bengals/2020/11/22/joe-burrow-suffered-serious-injury-cincinnati-bengals-timothy-kremcheck/6386307002/

Ja és arról még nem is beszéltem, hogy milyen jó orvosaink vannak, ennek tanúi voltunk az elmúlt években. Simán kinézem belőlük, hogy a térdműtét közben ő is tüdőn lesz szúrva.

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
Szerintem ne aggódjunk előre, feleslegesen.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Óbazz, de jó téma lesz ez a szezon hátralevő részére.
nasheem
Van a szezonnak hátralevő része?
Mikey
Hát épp ez az. Innentől csak a "Mi van Burrow-val? "; "Hogy halad a rehab?"; "Mikor térhet vissza?"; "Vajon a régi lesz-e?" kérdések jönnek majd (tök jogosan), mert igazából kizárólag ez fog számítani.
Edzőt is úgy keresünk majd, hogy a fizetés mellett a legfontosabb az lesz számára, hogy mi van a franchise QB-nkkal. Még a DC kandidánsokat is ez fogja leginkább érdekelni. Ez a csapat akkor ér valamit, hogy van egy jó Burrow-ja. És ez a projekt most erős léket kapott. Mert persze, visszajöhet, de nyom nélkül ritkán múlik el egy ACL szakadás. Mindig ott lesz a "mi lett volna ha..." érzés. És folyamatosan ott lebeg majd minden snapnél a fejünk felett az is, hogy ha még egy ilyen peches sérülés éri Burrow, abból már egész biztosan nem jön ki franchise QB kvalitásokkal.
Persze ez még kurva messze van. Egyelőre várjuk a diagnózist és a lassan csöpögő híreket a felépüléséről.... Király hónapok jönnek.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nagyon sajnálom Burrowt,jobbulást neki!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Találkozunk a playoff meccseken, addig számomra elég megnézni az osszefoglalókat 😕

Ha ezek után nem Falembert húzunk az 1. És 2. Pickel is, elmehet az egész vezetőség a picsába...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
Óbazz, de jó téma lesz ez a szezon hátralevő részére.
nasheem
Van a szezonnak hátralevő része?
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Report: Burrow diagnosed with torn ACL after being carted off
 www.thescore.com/nfl/news/2056411
több mint 3 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
A faszért nem tudtam valami frankó menő csapatot választani? A picsába. Miért pont mindig a Bengals veszi torokra? Faszkivan
nasheem
i feel that bro

több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ha van egy kis eszünk, akkor visszahozzuk a Pecc PS-ből Dolegalát és megversenyeztetjük a két hobbitot a jövő évi csereQB pozícióért.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jobbulást!
Megkedveltem, jövőre remélem odaértek a 2. helyre a csoportba!
több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Thanks for all the love. Can’t get rid of me that easy. See ya next year✊ - JoeyB

Igazi keményfaszú gyerek nem kételkedem benne hogy felépül és visszatér. Viszont olyan szinten elment a kedvem, annyira kellett volna neki ez az év hogy szokja, fejlődjön... Asszem ez volt az utolsó Cincy meccs idén, amit néztem.
megyerikrisz
látva finley-t, nekem tuti utcsó volt.....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Thanks for all the love. Can’t get rid of me that easy. See ya next year✊ - JoeyB

Igazi keményfaszú gyerek nem kételkedem benne hogy felépül és visszatér. Viszont olyan szinten elment a kedvem, annyira kellett volna neki ez az év hogy szokja, fejlődjön... Asszem ez volt az utolsó Cincy meccs idén, amit néztem.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Óbazz, de jó téma lesz ez a szezon hátralevő részére.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mi tortent? Csak lattam hogy leviszik kiskocsin. 😕
Vrij6
Eredménykövetőben van videó


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Morfil Baltimore Ravens 583
Mi tortent? Csak lattam hogy leviszik kiskocsin. 😕
Vrij6
ha jól láttam ráestek a térdére. Jobbulást neki

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead