Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nem lenne rossz, kérdés kap-e más ajánlatot és hogy mennyire csábítja Burrow. Mondjuk ez bármelyik jelöltnél elmondható.
nasheem
Jaj, miért pont a bengáliakat kellett nekem pont meglátni 2000-ben életem első NFL közvetítésén a német DSF-en? 😀
SirPub
😀 Na látod ez nekemis gyakran eszembe jut. Én egy Palmer vs Manning pisztolypárbajt láttam először. Az esélyesebb Colts választása túl snasz lett volna...

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Geno IR-en. Elnézve a caphitet a kövi két évre, sanszos, hogy egy újabb nagy Bengal búcsúzásán is túl vagyunk...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Nem lenne rossz, kérdés kap-e más ajánlatot és hogy mennyire csábítja Burrow. Mondjuk ez bármelyik jelöltnél elmondható.
nasheem
Mondjuk valószínű teoretikus a dolog, mert idény végén nem lesz váltás HC poszton. Mindent meg lehet azzal magyarázni, hogy “dehát Joe megsérült, micsinyájjak? Ja, hogy a védelem attól még miért rossz? Ezt a balhét vigye el a DC vagy valamelyik pozíciós edző!”
Jaj, miért pont a bengáliakat kellett nekem pont meglátni 2000-ben életem első NFL közvetítésén a német DSF-en? 😀

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 607
Van baj, ha Marvin van emlegetve. Még poén szintjén is.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Zimmer Def-beállítottságú HC, nem? Burrow mellé inkább egy támadó-HC kellene.
Amúgy arról tud valaki valami konkrétumot, hogy már több helyen is olvastam, hogy a csapat spórol az edzői, analitikai, megfigyelői csapatokon. Mit jelent ez a számok nyelvén. Máshol van 50 segéd edző, nálunk meg 3, vagy mit?
SirPub
Inkább az OC beállítottsága a lényeg, nem a HC-é.
A spórolás pedig nem az edzőknél, inkább a scoutok számán és az analítikán játszik. Az analítikai osztály nálunk konkrétan egy Sam Francis nevű 25 éves srác. 8 percre lakik és ért a kompjúterhez, mi kell még?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nem lenne rossz, kérdés kap-e más ajánlatot és hogy mennyire csábítja Burrow. Mondjuk ez bármelyik jelöltnél elmondható.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Hozzuk el inkább Brady-t a Carolina-ból HC-nak, Burrow-ból kihozta a maximumot az LSU-n. Most se néz ki szarul a Panthers, bőven felette teljesítenek, mint amit bárki várt tőlük.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Zimmer Def-beállítottságú HC, nem? Burrow mellé inkább egy támadó-HC kellene.
Amúgy arról tud valaki valami konkrétumot, hogy már több helyen is olvastam, hogy a csapat spórol az edzői, analitikai, megfigyelői csapatokon. Mit jelent ez a számok nyelvén. Máshol van 50 segéd edző, nálunk meg 3, vagy mit?

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
El tudnátok képzelni, hogy Zimmert szezon végén elküldik Minnesotából?
mert ha igen, akkor tudok egy tökéletes edzőjelöltet. 😊
Rush
én nem tudom elképzelni, hogy elküldik, de személy szerint, ha rajtam múlt volna, én Marvin után őt neveztem volna ki... 😉
több mint 3 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
El tudnátok képzelni, hogy Zimmert szezon végén elküldik Minnesotából?
mert ha igen, akkor tudok egy tökéletes edzőjelöltet. 😊


több mint 3 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
a keménykezű Taylor bünteti/leülteti Gio-t egy félidőre, akinek 830 "kísérlet" után jött egy fumble...

ez mi?

nagggyon gyenge!!! 😕
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
De most komolyan, szerintetek létezik biztosan jobb opció Marvinnál? 😊
Az ember egy letünt világ szüleménye, de belőle kinézem, hogy normális stábot tudjon építeni. Valószínű hogy hozzá hasonló őskövületekből, de legalább nem nullkilométeres csávókból. A totális középszer vele nagyjából garantált lenne. Aztán a kérdés az, hogy Burrow zsenije elég-e ahhoz, hogy onnan szintet lépjünk. Ha bárki garantálja, hogy Marvin 2 év után átadja a stafétát vkinek, akkor nem is feltétlenül tüntetnék ellene. De azt azért ne, hogy megint évekig a nyakunkon ragad, mert jobb lett vele a csapat, mint Taylorral volt.

Az valami rettenet elkeserítő, hogy jelenleg ez tűnik a legelérhetőbb megoldásnak. Az ember egyetlen előnye, hogy knows the system 😊 Valószínűleg nem véletlen, hogy nincs még pletyka sem Taylor menesztéséről. Hiába bukik meg, ha nincs alternatívája.

A meccs amúgy nagyon menő volt. Amikor Adeniji seggével csinált fumblit Treyveon Williams, hangosan felröhögtem.
nasheem
Vicceltem, ezért is raktam mögé szmájlit. 🙂 Azt az utat ismerjük, nem vezet sehova. Továbbra se lennék ellene az újonc edzőknek, inkább mint egy sokszor bukott Crennel, Spagnuolo meg az isten tudja ki. Nézd csak meg, Rhule egy - meggyőződésem szerint - a miénknél gyengébb kerettel, totális rebuild közben szerethető középcsapatot csinált néhány hónap alatt a Panthersből, akiket ráadásul jó nézni, mennek mint a mérgezett egér.
Még mindig nem mondtam le Urban Meyerről, lassan elül a botrány, őt viszonylag keménykezűnek mondják. Taylornál istenigazából nem a coaching idegesít, mert Allen például karrier meccset tolt tegnap, sokkal inkább a kapcsolata a játékosokkal. Oké, hogy Burrow-val kell jóban lenni, de közben elveszítjük Dunlapet és Atkinst, akikben van még pár év. Közben nyíltan lázad Shawn Williams és Philips, hogy pazaroljuk a tehetségüket. Ross kamu sérülésre hivatkozva IR-en, nem és akkor kulcs negyedik kísérletre Erickson kezébe adjuk a labdát. Vagy legyenek a pályán, vagy basszuk ki őket, mert különben csak bomlasztani fognak. A másik, a görcsös ragaszkodás a stábhoz. A niggerező Turnert már rég ki kellett volna vágni. Az OC-vel nincs különösebb bajom, Anaroumo vagy hogyhívják meg határeset. Lesz mit tenni a nyáron...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
De most komolyan, szerintetek létezik biztosan jobb opció Marvinnál? 😊
Az ember egy letünt világ szüleménye, de belőle kinézem, hogy normális stábot tudjon építeni. Valószínű hogy hozzá hasonló őskövületekből, de legalább nem nullkilométeres csávókból. A totális középszer vele nagyjából garantált lenne. Aztán a kérdés az, hogy Burrow zsenije elég-e ahhoz, hogy onnan szintet lépjünk.

Az valami rettenet elkeserítő, hogy jelenleg ez tűnik a legelérhetőbb megoldásnak. Az ember egyetlen előnye, hogy knows the system 😊 Valószínűleg nem véletlen, hogy nincs még pletya sem Taylor menesztéséről. Hiába bukik meg, ha nincs alternatívája.

A meccs amúgy nagyon menő volt. Amikor Adeniji seggével csinált fumblit Treyveon Williams, hangosan felröhögtem.
nasheem
igen, pontosan: egy jó stábot építene, és Burrow zsenijével nyernénk PO meccset...
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
De most komolyan, szerintetek létezik biztosan jobb opció Marvinnál? 😊
Az ember egy letünt világ szüleménye, de belőle kinézem, hogy normális stábot tudjon építeni. Valószínű hogy hozzá hasonló őskövületekből, de legalább nem nullkilométeres csávókból. A totális középszer vele nagyjából garantált lenne. Aztán a kérdés az, hogy Burrow zsenije elég-e ahhoz, hogy onnan szintet lépjünk. Ha bárki garantálja, hogy Marvin 2 év után átadja a stafétát vkinek, akkor nem is feltétlenül tüntetnék ellene. De azt azért ne, hogy megint évekig a nyakunkon ragad, mert jobb lett vele a csapat, mint Taylorral volt.

Az valami rettenet elkeserítő, hogy jelenleg ez tűnik a legelérhetőbb megoldásnak. Az ember egyetlen előnye, hogy knows the system 😊 Valószínűleg nem véletlen, hogy nincs még pletyka sem Taylor menesztéséről. Hiába bukik meg, ha nincs alternatívája.

A meccs amúgy nagyon menő volt. Amikor Adeniji seggével csinált fumblit Treyveon Williams, hangosan felröhögtem.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Teljesen simán alázott le minket a nem túl erős Cowboys, gratula nekik, abban a csoportban még bármi lehet. Andynek örülök, jól játszott, és a végén egy jó nagyot fingott ZT orra alá, amikor a Finleyvel felálló Bengals ellen bevitte az utolsó ütést. Allen nem volt rossz, de azért az vicc, hogy ZT ezért a Finleyért ültette le tavaly Daltont. Nem vagyok a gyors váltások híve, de kezd fogyni a bizalmam Taylorban.

#BringBackMarvin 😂
megyerikrisz
Nagyon Bengalsos lenne ha Marvin visszajönne👍. Taylor Burrow sérülésekor teljesen elvesztette az öltözőt, nem mindha addig nagy tekintélye lett volna.
Első lépésként kellene egy GM, aki kipucolná ezt a nyomorult edzői stábot.
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Teljesen simán alázott le minket a nem túl erős Cowboys, gratula nekik, abban a csoportban még bármi lehet. Andynek örülök, jól játszott, és a végén egy jó nagyot fingott ZT orra alá, amikor a Finleyvel felálló Bengals ellen bevitte az utolsó ütést. Allen nem volt rossz, de azért az vicc, hogy ZT ezért a Finleyért ültette le tavaly Daltont. Nem vagyok a gyors váltások híve, de kezd fogyni a bizalmam Taylorban.

#BringBackMarvin 😂

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ok, köszi. Szarabbul nézett ki. Akkor draftra fel!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Állítólag ha lett volna tétje, nem megy IR-re, szóval nem tűnik komoly dolognak.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Jonah Williams sérülése igen szarul nézett ki. Mi hír róla?
nasheem
"It looks like left tackle Jonah Williams is going to be able to start off-season workouts on time when the Bengals reconvene in April. Williams had been carted off the field with a right knee injury in the second half of last Sunday's game in Miami, but head coach Zac Taylor says he could have returned if the season had been longer.

With four games left they've opted to put him on injured reserve and it looks like rookie left tackle Hakeem Adeniji is going to get the rest of his starts."

ennyi.
több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Jonah Williams sérülése igen szarul nézett ki. Mi hír róla?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
kicsit heves meccs volt, remélem Allen sérülése nem komoly
briareos
Grat a W-hez. Allen meg senkit nem érdekel, inkább Jonah miatt aggódom.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Nekem nincs nagy bajom ezekkel a meccsekkel. Olyan mint egy felturbózott preszezon. Tét nincs, lehet a játékot agyvérzés nélkül figyelni. Oké, az élvezeti faktor töredéke, de infót bőven ad. Csak épp mindig olyan szemüvegen át kell figyelni, hogy amit épp látsz, mit jelenhet egy-két év múlva. Simán nézem az összes meccsünket. 😊
nasheem
Hát agyvérzés tényleg nem volt😊 viszont nagyon jól szórakoztam, komédia volt a javából. 5 kiállítás, OL parádé, 25 yard haladás a 2. félidőben. Thomas szerelései nagyon állatok voltak, kár, hogy a második 0,1 mp vel korábban érkezett a kelleténél. Boyd és Howard kiállítása a legnagyobb kabaré a szezonban főleg úgy hogy csak Boyd kapott sárgát.
Jags, Jets is fényévekre van jelenleg tőlünk, kár hogy nem tudták behúzni a végén.

Szerkesztette: Szipeter
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
kicsit heves meccs volt, remélem Allen sérülése nem komoly

több mint 3 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Nekem nincs nagy bajom ezekkel a meccsekkel. Olyan mint egy felturbózott preszezon. Tét nincs, lehet a játékot agyvérzés nélkül figyelni. Oké, az élvezeti faktor töredéke, de infót bőven ad. Csak épp mindig olyan szemüvegen át kell figyelni, hogy amit épp látsz, mit jelenhet egy-két év múlva. Simán nézem az összes meccsünket. 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
ennyi volt ez az év.

ahogy külföldi fórumokon olvasgattam, nem én(mi) vagyunk az egyetlen, aki idén már több meccset nem néz, és szurkol hogy maradjon a top3 draft és Sewell (akiről én csak annyit tudok hogy korosztályos tálentumként emlegetik, meglátjuk)

Viszont minden tiszteletem azoknak akik még leülnek meccset nézni, miattuk remélem hogy 1 win még beesik az évben, de csak ha a magas draft pozinkat ez nem befolyásolja.

A draft előtti izgalmaknál találkozunk!
Miknar
A jövő heti Dallas meccset nem hagynám ki, bármennyire is nézhetetlen a csapat. Még az is lehet, hogy Daltonnak fogok szorítani, remélem sikerül egy jó meccset lehoznia.
Itt jegyezném meg, hogy Dunlap új dimenzióba emelte a Seahawks passrusht, ebből is látszik, hogy Taylornak nagyon nincs meg az öltöző, és ezt Burrow sérülése csak tovább rontotta. Nem tudom, hogy lesz ebből bármi a következő szezonra.