Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Hello! Hol tudom visszanézni a teljes meccset? Ezt látnom kell!
meme
 robosports.ir/football/nfl

Itt ki tudod választani az előző hetet, és mind a teljes verzió reklámok nélkül mind a 40 perces condensed /Csak a playek/ változat is fent van
kapitnono
köszi

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Hello! Hol tudom visszanézni a teljes meccset? Ezt látnom kell!
meme
 robosports.ir/football/nfl

Itt ki tudod választani az előző hetet, és mind a teljes verzió reklámok nélkül mind a 40 perces condensed /Csak a playek/ változat is fent van


több mint 3 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Hello! Hol tudom visszanézni a teljes meccset? Ezt látnom kell!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Köszi mindenkinek az infókat😊

legyen igazatok, és elégedjen meg a Jets Bectonnal, és vigyük el mi Sewellt, egyértelműen ez az A terv nálam

Boldog Karácsonyt mindenkinek!
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Ami jobban aggaszt, hogy
Több kinti mock draftot nézegettem,
És egy WR van beírva hozzànk ha Sewell kimegy, Jamarr Chase. Na róla pl semmit nem tudok, de nem tudom elképzelni hogy WRt hozzunk mikor a fal ekkora need.
Miknar
Chase Burrow elkapója volt tavaly az LSU-n, elég brutál teljesítményt tolt, 84 elkapás, 1780 yard, 20 TD nagyjából az egyik ha nem legjobb elkapónak számít, bár lehet 3.helyen túlzás lenne őt húzni.
Szerintem is inkább a fal lenne az elsődleges prioritás, hátha a Jets úgy lesz vele, hogy Becton után nem akar idén os OL-t húzni az elején, és akkor Sewell védheti Burrót 10-15 évig
kapitnono
1/3-n bent lesz Penei. Ott kiviszitek. Burrow elé fal kell, elkapói vannak, a fal a legfontosabb most. Még a hátra cserét is elvetném, mert szükség van egy ilyen kaliberű falemberre.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ami jobban aggaszt, hogy
Több kinti mock draftot nézegettem,
És egy WR van beírva hozzànk ha Sewell kimegy, Jamarr Chase. Na róla pl semmit nem tudok, de nem tudom elképzelni hogy WRt hozzunk mikor a fal ekkora need.
Miknar
Chase Burrow elkapója volt tavaly az LSU-n, elég brutál teljesítményt tolt, 84 elkapás, 1780 yard, 20 TD nagyjából az egyik ha nem legjobb elkapónak számít, bár lehet 3.helyen túlzás lenne őt húzni.
Szerintem is inkább a fal lenne az elsődleges prioritás, hátha a Jets úgy lesz vele, hogy Becton után nem akar idén os OL-t húzni az elején, és akkor Sewell védheti Burrót 10-15 évig


több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Igazából bevallom őszintén nem nézek egyetemi focit, így a játékosokról sem tudok sokat, de a “korszakos tehetség” jelzővel annyira nem szoktak dobálózni.
Garrett, Chase Young, Quentin Nelson... ilyen kaliberű játékos ha bent van, és az irányító megvan, akkor ki kell húzni.
Ezzel csak azt akarom mondani hogy nem tudom van-e Sewellt megközelítő tehetség, de ha nincs és utána nagyobb szakadék jön OL fronton, akkor én simán egy normális ellenérték fejében gondolkodnék letradeben.

De vannak szerencsére itt egyetemi foci szakértők, akik tőlem 100x jobban értenek hozzá.

Ami jobban aggaszt, hogy
Több kinti mock draftot nézegettem,
És egy WR van beírva hozzànk ha Sewell kimegy, Jamarr Chase. Na róla pl semmit nem tudok, de nem tudom elképzelni hogy WRt hozzunk mikor a fal ekkora need.

Az FA kérdésben meg igazatok van,
De a draft nálam mindig a csoda/remény húzása, főleg az 1.-2. Kör ahol akkora arcokat húzhatunk ami megváltoztatja a csapat képét.

Egyébként ez tavaly hellyel-közzel bejött, a Burrow-Higgins húzással maximálisan elégedett vagyok,
Már csak egy potens edzői gárda kellene hozzá..
Miknar
Vera-Tucker és Slater sem rossz falemberek, sőt. De nálam nincsenek Sewell szintjén, 1/3ra reach lenne. Chase egy marha jó elkapó, top5 lesz valószínűleg, de addig még sok idő van. Meg persze az is kérdés, hogy Boyd és Higgins mellett kell-e első körös elkapó. Szerintem Pitts nagyobb boost lehetne az offense-nek, harmadik számú elkapó lesz a piacon vagy 20 darab, jelenleg viszont Sample az első számú emberünk TE poszton.
Az a baj hogy korán vagyunk még, kb millió dolog történhet, akár pont az ellenkezője is, mint amit decemberben gondolunk.

Egyébként pedig boldog karit minden fórumtársnak! 🙂

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Igazából bevallom őszintén nem nézek egyetemi focit, így a játékosokról sem tudok sokat, de a “korszakos tehetség” jelzővel annyira nem szoktak dobálózni.
Garrett, Chase Young, Quentin Nelson... ilyen kaliberű játékos ha bent van, és az irányító megvan, akkor ki kell húzni.
Ezzel csak azt akarom mondani hogy nem tudom van-e Sewellt megközelítő tehetség, de ha nincs és utána nagyobb szakadék jön OL fronton, akkor én simán egy normális ellenérték fejében gondolkodnék letradeben.

De vannak szerencsére itt egyetemi foci szakértők, akik tőlem 100x jobban értenek hozzá.

Ami jobban aggaszt, hogy
Több kinti mock draftot nézegettem,
És egy WR van beírva hozzànk ha Sewell kimegy, Jamarr Chase. Na róla pl semmit nem tudok, de nem tudom elképzelni hogy WRt hozzunk mikor a fal ekkora need.

Az FA kérdésben meg igazatok van,
De a draft nálam mindig a csoda/remény húzása, főleg az 1.-2. Kör ahol akkora arcokat húzhatunk ami megváltoztatja a csapat képét.

Egyébként ez tavaly hellyel-közzel bejött, a Burrow-Higgins húzással maximálisan elégedett vagyok,
Már csak egy potens edzői gárda kellene hozzá..
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Karácsonyi ajándék a csapat részéről 😊

Bár megfogadtam hogy több meccset nem nézek már, ezt jó volt visszanézni.

Aztán nehogy annyira belelendüljünk hogy lecsússzunk az I/3 rol 😀

Mondjuk ha a Jets marad Darnoldnál és kiviszik Sewellt, akkor már a letrade is értelmes forgatókönyv lehet.
Miknar
Akkor csak a trade a helyes döntés szerintem. Akinek irányító kell, az ingét-gatyáját oda fogja adni. És mivel 4-5 ilyen csapat is van, lehet még a kocsit-lovat is.
SirPub
Annyira bírom ezt az optimizmust 😀
Miért nem jó simán, ha kiviszek a class legjobb LT-jét, aki évekre megoldja Burrow védelmét vakoldalt? Miért kell rossz kufár módra gondolkodni és kockáztatni a tutit?
Jelenleg ott a Falcons, a Dolphins, a Charger...ők sem fognak QB-t húzni. Szerintem nem lesz akkora értéke 1/3-nak se, amiért bármit is kockáztatnék.
Klaci79
De Miknar épp azt írja hogy Sewell már nem elérhető, amikor a Bengals választ.
Mikey
Így van, ha Sewell még bent van, akkor vinném őt. Ha nincs, akkor lehet cserélni. És igen, a FA piacról kell még minimum egy, de inkább két jó OL emberke. Aztán kövi évben rendbe lehet rakni a védelmet, és talán megérjük, hogy újra kontender csapatunk lesz.
Újra? Miket beszélek... 😃

Szerkesztette: SirPub

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Számolgathatunk egy csomót (és fogunk is) a drafttal kapcsolatban, de a legnagyobb igazság az, hogy a csapatot, a lyukakat FA-n kell rendbe tenni, nem a drafton. Ott jöjjön az elérhető legjobb.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 608
Karácsonyi ajándék a csapat részéről 😊

Bár megfogadtam hogy több meccset nem nézek már, ezt jó volt visszanézni.

Aztán nehogy annyira belelendüljünk hogy lecsússzunk az I/3 rol 😀

Mondjuk ha a Jets marad Darnoldnál és kiviszik Sewellt, akkor már a letrade is értelmes forgatókönyv lehet.
Miknar
Akkor csak a trade a helyes döntés szerintem. Akinek irányító kell, az ingét-gatyáját oda fogja adni. És mivel 4-5 ilyen csapat is van, lehet még a kocsit-lovat is.
SirPub
Annyira bírom ezt az optimizmust 😀
Miért nem jó simán, ha kiviszek a class legjobb LT-jét, aki évekre megoldja Burrow védelmét vakoldalt? Miért kell rossz kufár módra gondolkodni és kockáztatni a tutit?
Jelenleg ott a Falcons, a Dolphins, a Charger...ők sem fognak QB-t húzni. Szerintem nem lesz akkora értéke 1/3-nak se, amiért bármit is kockáztatnék.
Klaci79
De Miknar épp azt írja hogy Sewell már nem elérhető, amikor a Bengals választ.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Karácsonyi ajándék a csapat részéről 😊

Bár megfogadtam hogy több meccset nem nézek már, ezt jó volt visszanézni.

Aztán nehogy annyira belelendüljünk hogy lecsússzunk az I/3 rol 😀

Mondjuk ha a Jets marad Darnoldnál és kiviszik Sewellt, akkor már a letrade is értelmes forgatókönyv lehet.
Miknar
Akkor csak a trade a helyes döntés szerintem. Akinek irányító kell, az ingét-gatyáját oda fogja adni. És mivel 4-5 ilyen csapat is van, lehet még a kocsit-lovat is.
SirPub
Annyira bírom ezt az optimizmust 😀
Miért nem jó simán, ha kiviszek a class legjobb LT-jét, aki évekre megoldja Burrow védelmét vakoldalt? Miért kell rossz kufár módra gondolkodni és kockáztatni a tutit?
Jelenleg ott a Falcons, a Dolphins, a Charger...ők sem fognak QB-t húzni. Szerintem nem lesz akkora értéke 1/3-nak se, amiért bármit is kockáztatnék.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Karácsonyi ajándék a csapat részéről 😊

Bár megfogadtam hogy több meccset nem nézek már, ezt jó volt visszanézni.

Aztán nehogy annyira belelendüljünk hogy lecsússzunk az I/3 rol 😀

Mondjuk ha a Jets marad Darnoldnál és kiviszik Sewellt, akkor már a letrade is értelmes forgatókönyv lehet.
Miknar
Akkor csak a trade a helyes döntés szerintem. Akinek irányító kell, az ingét-gatyáját oda fogja adni. És mivel 4-5 ilyen csapat is van, lehet még a kocsit-lovat is.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Karácsonyi ajándék a csapat részéről 😊

Bár megfogadtam hogy több meccset nem nézek már, ezt jó volt visszanézni.

Aztán nehogy annyira belelendüljünk hogy lecsússzunk az I/3 rol 😀

Mondjuk ha a Jets marad Darnoldnál és kiviszik Sewellt, akkor már a letrade is értelmes forgatókönyv lehet.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Rettenet gyengék voltak az acélvárosi támadók az elején, illetve sok volt a sérültjük de ez legyen az ő bajuk. Mi se voltunk jók, de amit adtak, azt kihasználtuk. Grat a csapatnak, boldog karácsonyt! ☺️

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Odabaszott a fehér Lamar, megvan a karácsonyi ajándék 😁💪

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 3 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A Bengals megnyerte a saját Super Bowlját, megmentve ezzel a szezont és coach T-t is. De hát minden jóban van valami rossz 😊
Amúgy nem tudom, hogy a Steelers került ekkora hullámvölgybe, vagy más történt, de a D dominanciája elképesztő volt. Ha hétről-hétre ezt hozták volna, akkor most a PO-ért még versenyben lennénk.
több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 380 — greenmedia10@gmail.com
Bengals QB Brandon Allen not going through walkthroughs. If he can't go, Ryan Finley will be making his first start of the season.
Klaci79
Tök mindegy, melyik kezd.
ikuvihar
Hmm, ez meglepett.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 608
Mémgyanús.

 twitter.com/Bengals/status/1341239484214611968?s=19
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 608
Innentől kezdve ez egy sikeres szezon, mondjon bárki bármit.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 338 — maci faszán vitézkötés
Ez ferfimunka volt! ☺👏👏👏

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez, ez nagyon szép győzelem volt!
Na?
Ügyes Finley vagy ügyes Finley?
Sobri Jóska
Ma tényleg úgy játszott, ahogy tavaly vártad.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Na?
Ügyes Finley vagy ügyes Finley?

több mint 3 éve
ikuvihar Cincinnati Bengals 380 — greenmedia10@gmail.com
Bengals QB Brandon Allen not going through walkthroughs. If he can't go, Ryan Finley will be making his first start of the season.
Klaci79
Tök mindegy, melyik kezd.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Bengals QB Brandon Allen not going through walkthroughs. If he can't go, Ryan Finley will be making his first start of the season.