Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Ez a Ross ügy teljesen érthetetlen. Ha valakit első körben kiválasztok, akkor megpróbálom felépíteni. Vagy, ha ez nem megy, akkor hallgatok, ne tűnjön fel, hogy mekkora balfasz vagyok, hogy egy ilyen értékes picket elb@szok. Ezzel szemben ez az ember kiáll, és s*gget csinál a szájából. Még ha valami olyat feltételezek, hogy Zampese ragaszkodott mindenképpen Ross-hoz, akkor sem tudom, hogy a frusztrációját miért egy 20 éves gyereken kell elvernie.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
 twitter.com/pauldehnerjr/status/930848601416355846

Egy elrontott play. Menj a picsába, Marwin!
megyerikrisz
Basszameg, ez az ember hogyan lehet edző? Hogyan lehet így kezelni egy játékost a csapaton belül? A média felé így? Mi a picsa...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
Marvinnál lekapcsolták a villanyt. 😕
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 twitter.com/pauldehnerjr/status/930848601416355846

Egy elrontott play. Menj a picsába, Marwin!

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
Gyógyulj meg Jake!!!
 www.instagram.com/p/BbfZKkGDL0n/
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ugyanitt akciós, narancssárga Hill-mez eladó. 😀
megyerikrisz
Port jól fogja-e? 😀
Collapo
Egyébként meg visszaszívom, a rosterre rakott Brian Hill is a 32-es mezben játszik, még mindig érvényes! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ugyanitt akciós, narancssárga Hill-mez eladó. 😀
megyerikrisz
Port jól fogja-e? 😀
Collapo
Naaa, igazi relikvia, sokáig már nem fogják árulni! Mondhatnám azt is, hogy csak limitált példányszámban létezik! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ugyanitt akciós, narancssárga Hill-mez eladó. 😀
megyerikrisz
Port jól fogja-e? 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ez a Hill sztori is érdekes. A csapatorvosok szerint várhatott volna a műtét szezon utánig, de Hill amellett döntött hogy megműtteti magát most. Lewis pedig nemtetszésének adott hangot a TEN elleni meccs utáni sajtótájékoztatón.

Biztos így kell ezt, kedves Marv?
Mikey
Én speciel nem érzem, hogy ebben Lewis lenne a hibás. Az ilyesmit meg szokta beszélni a játékos a csapattal, akkor is, ha a szezon után FA lesz, lásd Eifert. Lewisék bíztak benne, bőven több lehetőséget kapott, mint amennyire rászolgált, mégis megműttette magát. Egyértelműen üzleti döntés, egészséges akar lenni a tryoutokra, Lewisék viszont használni akarták az utolsó meccseken.

Ugyanitt akciós, narancssárga Hill-mez eladó. 😀

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
Csak hogy továbbra is legyen Hill a rosteren.
 twitter.com/Bengals/status/930542311603306496
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
Ez a Hill sztori is érdekes. A csapatorvosok szerint várhatott volna a műtét szezon utánig, de Hill amellett döntött hogy megműtteti magát most. Lewis pedig nemtetszésének adott hangot a TEN elleni meccs utáni sajtótájékoztatón.

Biztos így kell ezt, kedves Marv?
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
OL probléma megoldva:
Per @pff_cincinnati the Bengals' offensive line had a pass blocking efficiency of 91.0%. Dalton was pressured on 4/36 passing plays with 1 sack, 1 hit & 2 hurries. OT Andre Smith earned an 87.4 @PFF grade, ranking 1st in Week 10 among OTs.

:-o
nasheem
Erre írtam múltkor, higy Dalton a sok ütéstől már szellemeket lát. És sajnos pont ez az, amiben nem vagyok biztos, hogy visszacsinálható.
megyerikrisz
Igazából minden elismerésem Daltonnak, hogy még oda mer állni a fal mögé.
Mikey
Kb. ebben ki is merül idénre a tehetsége... Ezt bármely ember aki odaáll, tudná hozni!
meme
Lyally.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
OL probléma megoldva:
Per @pff_cincinnati the Bengals' offensive line had a pass blocking efficiency of 91.0%. Dalton was pressured on 4/36 passing plays with 1 sack, 1 hit & 2 hurries. OT Andre Smith earned an 87.4 @PFF grade, ranking 1st in Week 10 among OTs.

:-o
nasheem
Erre írtam múltkor, higy Dalton a sok ütéstől már szellemeket lát. És sajnos pont ez az, amiben nem vagyok biztos, hogy visszacsinálható.
megyerikrisz
Igazából minden elismerésem Daltonnak, hogy még oda mer állni a fal mögé.
Mikey
Kb. ebben ki is merül idénre a tehetsége... Ezt bármely ember aki odaáll, tudná hozni!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
Szántsuk be, vessük be sóval.
 twitter.com/pauldehnerjr/status/930085603487645697
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
No de a nyelvreszelésen túl, szóval Pakkmen meg Brufkit szabadon vannak, s nem jó ez így.
sutianap
Időzített bomba mindkettő. Nem az a kérdés hogy robbannak-e, hanem hogy mikor. 😥
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem is a taposásról volt szó, az tiszta, higy jön a csekk. De a kizárást továbbra sem érzem jogosnak. Na mindegy, abban bízom , higy jövőre egy más hozzáállású stáb tud faragni rajta, mert ezekkel szépen lassan kijátsza magát a ligából.
megyerikrisz
Évekig mondtam a Ravens topikba, hogy ez a felpörgetős edzői módszer az évek múlásával vissza fog ütni... Nem lehet tűzben égni évekig, másodrész ugyi tavaly a Bills D-n látszot, hogy túlhúzta őket SexyRexy - kakaskodás, durva belemenések állandó sérülések... Csak az nem értem, hogy Luiz bácsi milyen módszerrel pörgeti fel őket, mert ha ránézek hőmérsékletre iglokapitány halrudacskáit tudná megforgatni. No de a nyelvreszelésen túl, szóval Pakkmen meg Brufkit szabadon vannak, s nem jó ez így.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 602
OL probléma megoldva:
Per @pff_cincinnati the Bengals' offensive line had a pass blocking efficiency of 91.0%. Dalton was pressured on 4/36 passing plays with 1 sack, 1 hit & 2 hurries. OT Andre Smith earned an 87.4 @PFF grade, ranking 1st in Week 10 among OTs.

:-o
nasheem
Erre írtam múltkor, higy Dalton a sok ütéstől már szellemeket lát. És sajnos pont ez az, amiben nem vagyok biztos, hogy visszacsinálható.
megyerikrisz
Igazából minden elismerésem Daltonnak, hogy még oda mer állni a fal mögé.
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
OL probléma megoldva:
Per @pff_cincinnati the Bengals' offensive line had a pass blocking efficiency of 91.0%. Dalton was pressured on 4/36 passing plays with 1 sack, 1 hit & 2 hurries. OT Andre Smith earned an 87.4 @PFF grade, ranking 1st in Week 10 among OTs.

:-o
nasheem
Tesóm Bengals szurker nézte tegnap a meccset, így a végébe én is beleláttam. Az utolsó playnél ez annyira nem látszott a 3 emberes pass rush ellen. (Én drukkoltam, hogy bejöjjön a Hail MAry. )

Szerkesztette: Kenji
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
OL probléma megoldva:
Per @pff_cincinnati the Bengals' offensive line had a pass blocking efficiency of 91.0%. Dalton was pressured on 4/36 passing plays with 1 sack, 1 hit & 2 hurries. OT Andre Smith earned an 87.4 @PFF grade, ranking 1st in Week 10 among OTs.

:-o
nasheem
Erre írtam múltkor, higy Dalton a sok ütéstől már szellemeket lát. És sajnos pont ez az, amiben nem vagyok biztos, hogy visszacsinálható.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
OL probléma megoldva:
Per @pff_cincinnati the Bengals' offensive line had a pass blocking efficiency of 91.0%. Dalton was pressured on 4/36 passing plays with 1 sack, 1 hit & 2 hurries. OT Andre Smith earned an 87.4 @PFF grade, ranking 1st in Week 10 among OTs.

:-o

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem is a taposásról volt szó, az tiszta, higy jön a csekk. De a kizárást továbbra sem érzem jogosnak. Na mindegy, abban bízom , higy jövőre egy más hozzáállású stáb tud faragni rajta, mert ezekkel szépen lassan kijátsza magát a ligából.
megyerikrisz
Nézd, ha tényleg hozzáért a bíróhoz akkor az automatikus kiállítás a szabályok szerint, ezen nincs mit lamentálni.
empty taxi
Elvileg igen, és mindig mindenkit kizárnak, ha hozzáér egy bíróhoz?
gabokocka
Nézd Stokleyt úgy állították ki anno h csak rá akart legyinteni a zebra hülyeségére azt véletlenül hozzáért...
empty taxi
Nyilván tudom, Luke-ot is kibaszták már ilyen miatt, de minden meccsen van legalább öt, amikor nem zárnak ki játékost. Mindegy, ha nem érsz hozzá, biztos nem fognak kizárni, tehát a hülyeségeket meg lehet előzni, csak azért nem nehéz észrevenni, hogy vannak egyenlők és vannak egyenlőbbek.
gabokocka
Persze, ez igaz.
Mindenesetre én személy szerint nem tudom elítélni a zebrákat azért, mert alkalmaznak egy világos szabályt, inkább azokat kéne szvsz elővenni, akik nem állítanak ki ilyenért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem is a taposásról volt szó, az tiszta, higy jön a csekk. De a kizárást továbbra sem érzem jogosnak. Na mindegy, abban bízom , higy jövőre egy más hozzáállású stáb tud faragni rajta, mert ezekkel szépen lassan kijátsza magát a ligából.
megyerikrisz
Nézd, ha tényleg hozzáért a bíróhoz akkor az automatikus kiállítás a szabályok szerint, ezen nincs mit lamentálni.
empty taxi
Elvileg igen, és mindig mindenkit kizárnak, ha hozzáér egy bíróhoz?
gabokocka
Nézd Stokleyt úgy állították ki anno h csak rá akart legyinteni a zebra hülyeségére azt véletlenül hozzáért...
empty taxi
Nyilván tudom, Luke-ot is kibaszták már ilyen miatt, de minden meccsen van legalább öt, amikor nem zárnak ki játékost. Mindegy, ha nem érsz hozzá, biztos nem fognak kizárni, tehát a hülyeségeket meg lehet előzni, csak azért nem nehéz észrevenni, hogy vannak egyenlők és vannak egyenlőbbek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
A keménységgel nincs is baj Burfictnél sem. Az alattomos dolgai és play utáni balhéi a gáz. Azt sem tudom elképzelni, hogy az edzői stáb nem mondta már neki vagy százszor, hogy mi fér bele a játékba. Úgy tűnik ,hogy irányíthatatlan és ez egyszerűen nem fér bele.
pfefe8
Na megint a vasas fanok jönnek ....
Csoda hogy eddig bírták. Persze az ő kis csapatukban nem alattomos senki.
A tisztességes edzői stábról meg mindig ez jut eszembe.....

 www.youtube.com/watch?v=xbf_NtYoE1c

Na de ne mennyünk ennyire bele....
meme
Ilyen alapon mi sem fikázhatunk senkit, Burfict tesz róla. Nem ez a lényeg, hosszú távon nem is az, hogy ez kiállítás volt vagy sem, hanem higy sikerüljön Burfict játékát tisztítani, mert abban nincs vita, hogy a tehetsége alapján nagy erőssége lehetne a csapatnak.
megyerikrisz
Nem is megyek át fikázni senkit más fórumába...
meme
Nekem ez nem tűnt elfogult fikázásnak, de lehet higy csak letompultam az idők során. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
A keménységgel nincs is baj Burfictnél sem. Az alattomos dolgai és play utáni balhéi a gáz. Azt sem tudom elképzelni, hogy az edzői stáb nem mondta már neki vagy százszor, hogy mi fér bele a játékba. Úgy tűnik ,hogy irányíthatatlan és ez egyszerűen nem fér bele.
pfefe8
Na megint a vasas fanok jönnek ....
Csoda hogy eddig bírták. Persze az ő kis csapatukban nem alattomos senki.
A tisztességes edzői stábról meg mindig ez jut eszembe.....

 www.youtube.com/watch?v=xbf_NtYoE1c

Na de ne mennyünk ennyire bele....
meme
Ilyen alapon mi sem fikázhatunk senkit, Burfict tesz róla. Nem ez a lényeg, hosszú távon nem is az, hogy ez kiállítás volt vagy sem, hanem higy sikerüljön Burfict játékát tisztítani, mert abban nincs vita, hogy a tehetsége alapján nagy erőssége lehetne a csapatnak.
megyerikrisz
Nem is megyek át fikázni senkit más fórumába...
Burfict tök hülye. Nincs ezen mit szépíteni. Mindig is az volt, de a hülyeség akkor jön ki leginkább, amikor szétesik az öltöző. A jelenlegi stáb nem tudja kontrollálni. Amíg nincs keménykezű HC vagy legalább DC, addig többet árt, mint használ.
Neki most vagy egy szezonon keresztül úgy kell játszania, hogy az összes ilyenért ki fogják zárni. Tetszik, nem tetszik ez van. Erre kell készülnie. Ha pedig nem erre készül, akor ő és az edzőink is hülyék. Akkor is, ha ezért senki mást nem zárnak ki a ligában, csak őt.

Egyébként szerintem egy ilyen taposásos sunyiság görényebb dolog, mint amikor kiütötte AB-t a playoff meccsen. az utóbbit lehet magyarázni és valamennyire még meg is lehet érteni, de ez igazi igazi külvárosi suttyóság. Okádék viselkedés.
nasheem
Ebben is egyetértünk....
Bebizonyosodott, hogy M.J. elnéző még a legszerabbakkal is, ha illik a rendszerbe. Hátha még az egység legjobbja....
Kell egy erőskezű edző, aki nem fél szankcionálni, büntetni, mindenekelőtt pedagógiailag rendbeteszi az embert.
Tegnap a meccsen már azon agyaltam kickert kéne nevelni belőle, akkor talán nem dobálnák rá a zászlókat.
És Bulock szintjét akár hozhatná is 😀

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nem is a taposásról volt szó, az tiszta, higy jön a csekk. De a kizárást továbbra sem érzem jogosnak. Na mindegy, abban bízom , higy jövőre egy más hozzáállású stáb tud faragni rajta, mert ezekkel szépen lassan kijátsza magát a ligából.
megyerikrisz
Nézd, ha tényleg hozzáért a bíróhoz akkor az automatikus kiállítás a szabályok szerint, ezen nincs mit lamentálni.
empty taxi
Elvileg igen, és mindig mindenkit kizárnak, ha hozzáér egy bíróhoz?
gabokocka
Nézd Stokleyt úgy állították ki anno h csak rá akart legyinteni a zebra hülyeségére azt véletlenül hozzáért...

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...