NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Cutlert kissé tulfizették... Remélem Dalton kevesebbel is beéri majd.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Odaát a villámfik fenik ránk a fogukat, hogy bár még senki nem nyert idén nálunk, de majd most ők.... Remélem tévednek 😊 Jó lenne menni 1-2 kört még!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
horvath.sebi@gmail.com Cincinnati Bengals 59
Jó előjelek

 www.nfl.com/gamecenter/2013120110/2013/REG13/bengals@chargers?icampaign=GC_schedule_rr#tab=recap&menu=highlights

Welcome To The Jungle
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Cutler új szerződést kapott, kíváncsi vagyok mennyiért, mert jó indikátor lesz Dalton új szerződése szempontjából.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 593
Nekem mindegy ki nyeri meg a meccset, csak nyerjen a csapat.

Meskó pedig egy az ötvenhármak közül, speciel pont leszarom hogy erdélyi születésű. Attól az én szememben ő nem lesz több annál, ami: második próba a sérült punterünk helyettesítésére. Minden más csak belemagyarázás.

Hiú ábránd, de tök jó lenne, ha más sem tekintene rá ennél többként, és nem anyázná majd a Bengalst ha kibassza valamikor a PO után.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Gabtsi, minden tisztelettel de ez az irányító nélkül megjegyzés elég erős. Tudom én elfogult vagyok Vörössel szemben a Rose Bowl óta nagyon szeretem, és örültem volna ha hozzánk jön, de ez meg a másik véglet amit te írsz. Nem elit QB nem is lesz, (arról nem tehet, hogy nem született ehhez szükséges képességekkel) de a munkáját elvitatni nem lehet. Ha hibázik képes javítani rajta. Szerintem a munkamorálja miatt más csapatban is megállná a helyét ha nem totál dilettánsok veszik körül. Nyilván szeretne az ember mindig jobbat konzisztensebbet de a liga 32 csapatából 22 örülne ha náluk játszhatna. Ha nem lenne a Chiefs nektek drukkolnék az AFC-ben remélem a hétvégén nyertek és Dalton bizonyít mindenkinek!dande
nem úgy értem, hogy abszte nulla. hanem, hogy nem top10 irányító, aki miatt tartanánk ott ahol.
én respektálom őt, nincs ezzel semmi gond. ha nyer nekünk egy playoff meccset, akkor méginkább.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
...sokan már számolnak vele...
MarioAna
Kik? 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Na akkor most álljunk meg egy pillanatra!
megyerikrisz
Én nem fikáztam. Annyit írtam, hogy sokan már számolnak vele, hogy most hű de jó lesz itt neki és stb, majd egy hónap múlva meg nem fognak szeretni minket mikor kibasszuk (lehet jó vagy rossz teljesítménye). Egy kényszermegoldás, semmi több. Hozzon egy elfogadható szintet, én nem várok tőle megváltást (nem is ez a feladata).
A mentalitásról meg annyi, hogy engem abszolút nem érdekel milyen nemzetiségű, nem fogok senki amiatt utálni vagy szeretni, mert magyar. Inkább csendben tudomásul veszem, hogy magyar és pont, nem úgy csinálok, mint amikor sikeres a kézi vagy vízilabda csapatunk, hogy a szurkolók hirtelen előtűnnek...értsd: én már Meskó előtt a bandwagonon voltam jó pár éve.

gabtsival egyetértek részben. Gruden statisztikailag elég komplett támadósort rakott össze, de ha azt nézzük, hogy ligaelit OL, futójáték, top3 elkapó, top5 TE páros (sőt, szerintem már a legjobb, potenciálra biztos), akkor tényleg csak Dalton lehet a hunyó, hogy néha mennyire akadozik az offense. A probléma az, hogy a vezetőség benne hisz, őt fogják nyomni, ő vele akarnak SB-t nyerni! Szokjunk szóval hozzá vöröshöz.
A munkamoráljával nincs gond, illetve az nagyon tetszik benne, hogy nem maradnak meg nála fejben az INT-ek, ez óriási fejlődés az előző évekhez képest. Hosszú passzain kell csiszolni, de vállalható QB azért így is ebben a rendszerben (persze tudnánk jobbat szerezni, de az már management).
Itt már PO van, Flacco tavaly itt villant nagyot! Dalton ha csak fele olyan jó lesz mint ő tavaly, akkor SB-t is nyerhetünk ilyen támogatással.

HC kérdéshez pedig bemásolom amit másik fórumba beszéltünk Raiders kollégával:
Mike Zimmert nézném meg HC-.nak egy csapatnál, úgy, hogy Hue Jackson az OC.deyell
Hue Jackson egy nagyon jó RB coach (talán a liga legjobbja ezen a poszton), de mitől lenne jó OC? Zimmer mellé mondjuk valóban kell egy jó OC, de azt is kötve hiszem, hogy Zimmer megbízna egy külső DC-ben...ő ízig vérig defense koordinátor, emellett nagyon nagy motivátor és tud bánni a játékosokkal.
Jackson már bukott egyszer nagyobb szerepkörben (Raiders HC).MarioAna
leírtam, hogy miért. amikor ő volt az OC, a Raiders O# 6. volt a ligában szerzett pontokat tekintve, pedig nem volt éppen egy elit irányítója. nem mint HC bukott meg, hanem ő volt a de facto GM, és csinált egy faszságot a Palmer-trade-del. amikor HC volt elég jó szezonunk volt, nem ő tehetett róla, hogy kiesett a kezdő irányító meg a kezdő RB, és nem volt épkézláb backup QB, így is 8-8-al zártunk.deyell
köszi, így már más a helyzet (nyilván egy szurkoló a saját csapatával jobban képben van).MarioAna
Még annyival egészíteném ki a dolgot,hogy HC létére maradt a kaptafánál és egy személyben volt OC is és ő hívta a játékokat illetve a game planebe is vastagon benne volt, és volt jó pár kiváló észrevétele amiket utána ki is használt meccseken. Cubehead

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem, es erős az zirányító nélkül, de abban igaz, hogy lehet erősebb megfogalmazás, hogy mégeccer nem lehet megúszni, hogy úgyszórjuk a lasztit, mint a kendermagot. S a D is felkötheti a gatyát, mer Wiz HC állásra készül, lesz trükk, mint a bolondóra.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 153 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gabtsi, minden tisztelettel de ez az irányító nélkül megjegyzés elég erős. Tudom én elfogult vagyok Vörössel szemben a Rose Bowl óta nagyon szeretem, és örültem volna ha hozzánk jön, de ez meg a másik véglet amit te írsz. Nem elit QB nem is lesz, (arról nem tehet, hogy nem született ehhez szükséges képességekkel) de a munkáját elvitatni nem lehet. Ha hibázik képes javítani rajta. Szerintem a munkamorálja miatt más csapatban is megállná a helyét ha nem totál dilettánsok veszik körül. Nyilván szeretne az ember mindig jobbat konzisztensebbet de a liga 32 csapatából 22 örülne ha náluk játszhatna. Ha nem lenne a Chiefs nektek drukkolnék az AFC-ben remélem a hétvégén nyertek és Dalton bizonyít mindenkinek!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
....munoz
24 év után nyerhetünk újra playoff meccset gabtsi
Valahol volt, hogy Gio az utolsó győzelmünk után született...
Azért remélem megszakad a rossz sorozat, és a következő PO győzelemre nem kell majd ennyit várni 😊
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
....munoz
Ha a két front hasonló teljesítményt hoz, mint az egyébként nem gyenge Ravens ellen, akkor nem tudom elképzelni, hogy ne legyen meg a meccs.

De nem is akarok ebbe már most belemenni, mert már zavar hogy én is kezdtem beleélni magamat, hogy jobbak vagyunk, mint a Chargers, hazai pálya lesz, 24 év után nyerhetünk újra playoff meccset, és nem tudom elképzelni, hogy ne nyerjünk. De ilyenkor kell nagyon figyelni, mert nagyon könnyen bele lehet szaladni a késbe.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bengals O:

Total Yards: 5894 368.4/meccs (10.)
Pass Yards: 4139 258.7/meccs (8.)
Rush Yards: 1755 109.7 (18.)
Points: 430 26.9 (T-6.)
Penalty: 102 (T-13.) Yardban: 1000 (T-5.)


Pass O:
PCT: 62.0 (11.)
Yards: 4139 258.7/meccs (8.)
YPA: 7.4 (10.)
TD: 33 (T-3.)
INT: 20. (7.)
SCK: 29 (30.)
RTG 89.0 (12.)

Rush O:
Yards: 1755 109.7/meccs (18.)
YPA: 3.6 (27.)
TD: 14 (T-13.)
FumL: 3 (T-14.)


FO DVOA:
Total O: 17.
Pass O: 12.
Rush O: 20.

Szóval azért Gruden irányító nélkül felkarcolt egy top10 körüli támadójátékot idén. Ha a felesleges hibák nem lennének (presnap és egyéb büntik amiben ligaelitek vagyunk, meg a rengeteg felesleges INT) akkor ez még stabilabb hely lehetne. Ezt mindenképpen le kell faragni a playoffra.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
gabtsi összefoglalójához: Zimmer nagyon komoly munkát végzett, bár valamilyen szinten a csoporton belül szerencsénk volt, hogy idén sem a Steelers, sem a Ravens futójátéka nem hozta a korábbi évek szintjét, így még inkább lehetett a védekezési sémákat a pass rush felé tolni. (+az egész liga a pass heavy O felé mozdult, így már csak ezért is "kötelező"). A rájátszásban ha továbbjutunk az éppen aktuális ellenfeleken, akkor jó eséllyel három elit QB lesz az ellenfél (Rivers, Brady, PM), úgyhogy a D megmutathatja, hogy mit tud 😊

A Chargers ellen is a védelem játéka lesz döntő, ha a LOS-t a védelem dominálja (ahogy nagyon sok idei meccsen ez sikerült), akkor Riversen nagy nyomás lesz, és Mathews sem fog +100 yardot futni. Ha a 17 pont alatt tudjuk őket tartani, akkor nem tudom elképzelni, hogy ne menjünk tovább.

Az O szempontjából két stratégiát látok, szerintem ezt próbálják majd Grudenék valahogy eredményesen mixelni. Egyrészt sokat próbálunk futni, pörgetve az órát, hogy az ellenfél O-ja minél kevesebb drive-ot kapjon, illetve az elején jó lenne nagyon agresszíven játszani, hogy nálunk legyen az előny, és az SD passzjátékra legyen kényszerítve, amit Rivers ide vagy oda szerintem le tud a D védekezni.
A nagy szívás nyilván abból lehet, ha belefutunk egy komolyabb hátrányba, és megzavarodik a csapat, ahogy az a Steelers ellen történt. És mivel az SD returnere nagyon jó, azt várnám, hogy ha egy mód van rá, akkor a K/P menjen touch back-re, esetleg az oldalvonalon ki, hogy ezen nehogy elmenjen a meccs.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Jól látható, hogy alakult át a csaapt egy elit futás elleni védelemből egy elit passz elleni védelemmé, ami a playoffban kulcskérdés. ez egy SB kaliberű D, még így a sok sérülttel együtt is. Mindjárt jön az offense.gabtsi
Pont ezért érdekes a matchup ryan mathews ellen, aki viszont nem edzett tegnap. Ha már sérülések, elég vicc jellege volt a tegnapi injury reportnak. Javarészt pihentetés ment, viszont nagyon nem örülök Cook sérülésének, mert Robinson ramatyul szállt be.

Egy érdekes fact: 4-0 a mérlegünk a regularban a PO csapatok ellen, ebben a legjobbak vagyunk.

Nem akarom elkiabálni, de elég nyugodt vagyok a hétvégi meccset illetően.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
megkésve bár de törve nem, grat a 17-17 utáni részhez a meccsen, és nyerjétek meg, mert nálam biz már az AFCNorth POWA!!! a lényeg 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bengals D

Total Yards: 4888, 305.5/meccs (3. legjobb)
Pass Yards: 3344 209/meccs (5.)
Rush Yards: 1544 96.5/meccs (5.)
Points: 305 19.1/meccs (T-5.)
Büntetés 69 (T-1) yardban: 692 (4.)

Pass D:
PCT: 59% (9.)
YPA: 5.9 (2.)
TD: 22 (11.)
INT: 20 (T-5.)
SCK: 43 (10.)
RTG: 74.2 (2.)
YPRec: 10 (2.)
PD: 90 (7.)


Rush D:
YPA: 4.0 (15.)
TD: 6 (4.)
Fumble: 4 (T-26.)
Fumble Rec: 10 (T-9.)

A két legfontosabb mutató a sikeresség szempontjából a Pass Yard / attempt és a QBRTG elég jó.

Football Outsiders DVOA:
Total D: 5. (SEA, ARI, CAR, BUF)
Pass D: 4. (SEA, BUF, CAR)
RUSH D: 13.

Jól látható, hogy alakult át a csaapt egy elit futás elleni védelemből egy elit passz elleni védelemmé, ami a playoffban kulcskérdés. ez egy SB kaliberű D, még így a sok sérülttel együtt is. Mindjárt jön az offense.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Az mindenesetre komoly dicséret, hogy 3-4 edzőnket is emlegetik HC esélyesként.nasheem
Ja, nekünk meg minden offseason azzal telik, hogy imádkozunk, ne menjenek el. Jó lenne az egész brigádot együtt tartani.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Mekkora esélye van Hue távozásának? Erről nem is olvastam. Annak örülök, hogy sorra állapodnak meg a csapatok az új edzőkkel, és egyik sem Gruden vagy Zimmer.megyerikrisz
Semmi extra. Őt és Caldwellt dobták be a washingtoni lapok jelöltként. Kiindulva a HCk belterjességéből simán elképzelhető a kinevezése. Nagyot hasalt Oaklandben, de rutinos edző. Az mindenesetre komoly dicséret, hogy 3-4 edzőnket is emlegetik HC esélyesként.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ja ne. Nincs bajom Meskóval. Szar meccsei bőven voltak, de több szempontból is logikus lépés az igazolása. Viszont, ha ezzel a baszakodással tölti meg a topikot, akkor rohadtul fogom utálni, hogy idehoztuk.
Az pl sokkal jobban izgat, hogy ha Hue lelép Washingtonba, akkor a Dalton RG3 csere mellé hány elsőkörös picket ad majd még 😊nasheem
Deal, térjünk vissza Meskóra akkor, mikor már labdába is rúgott! 😀

Mekkora esélye van Hue távozásának? Erről nem is olvastam. Annak örülök, hogy sorra állapodnak meg a csapatok az új edzőkkel, és egyik sem Gruden vagy Zimmer.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Ja ne. Nincs bajom Meskóval. Szar meccsei bőven voltak, de több szempontból is logikus lépés az igazolása. Viszont, ha ezzel a baszakodással tölti meg a topikot, akkor rohadtul fogom utálni, hogy idehoztuk.
Az pl sokkal jobban izgat, hogy ha Hue lelép Washingtonba, akkor a Dalton RG3 csere mellé hány elsőkörös picket ad majd még 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Jah, ezekben egyetértek amúgy.

A Szalay-Palik témára csak annyit, hogy volt egy olyan sztori, hogy Szalaynak köszönheti egyáltalán, hogy Palik Dakarozhatott - ez volt az origó, Palik temérdek pénze önmagában kevés lett volna. Aztán aplik később már rájött, hogy nem kell neki Szalay, majd ő megmutatja, és volt egy olyan eset, hogy Szalay húzta ki egy csávából, aztán annyit se mondott neki, hogy fapapucs.kishaszi
Nem tom, igazából nem tudom megítélni, hogy a hiteles magyar médiának mit higgyek el. 😀
Bár az fura a mai világban, hogy a sok pénz sem elég. Szalay asszem a szervezőbizottság tagja volt, és valami büntetésen borult ki a bili, amit állítólag Szalay javasolt a többieknek. Ő azt mondta, ez a szabály, Palik szerint viszont csak azért csinálta, mert mögötte állt a versenyben, és így akarta utolérni. Mondjuk én Palikkal elfogult vagyok, amióta nincs a tévében, unalmasak a forma1-es versenyek. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jah, ezekben egyetértek amúgy.

A Szalay-Palik témára csak annyit, hogy volt egy olyan sztori, hogy Szalaynak köszönheti egyáltalán, hogy Palik Dakarozhatott - ez volt az origó, Palik temérdek pénze önmagában kevés lett volna. Aztán aplik később már rájött, hogy nem kell neki Szalay, majd ő megmutatja, és volt egy olyan eset, hogy Szalay húzta ki egy csávából, aztán annyit se mondott neki, hogy fapapucs.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
hagyjuk már ezt a Meskó hype-ot. Itt lesz 3 meccset nagyon jó esetben, és amúgy sem egy hű de jó punter. Ráadásul mint írtam, Hubernek 5 éves szerződés adtunk év közben. Realitás pls.
MarioAna
Na akkor most álljunk meg egy pillanatra!

Meskó hype? Ilyen itt sztem nem volt. Páran poénkodtunk rajta, páran már az előtt fikázzák, mielőtt nálunk egyszer is belerúgott volna a labdába, én pedig lényegében annyit mondtam, hogy várjunk, nézzük meg mit fog csinálni. Ez hype lenne? Persze pikantériát ad a dolognak, hogy magyar származású, de ahogy észrevettem, emiatt inkább fikázzák, mint szorítanának neki. Jó magyarosan. Én ligaszinten 25-30. punterként tartom számon, Huber a miénk, ő lesz jövőre is, ezzel kb. mindenki tisztában van. Vagy mit vársz? Mondjuk inkább azt, hogy "Itt a Meskó, dögöljönmeg, merugyisszar!" ??? Sztem teljesen normális dolog, hogy tiszta lapot kap. Ahogy Powell is azt kapott. Elbaszta, viszlát. De fikázni előre... gusztustalan dolog.

Részemről ennyi, mára bezártam a zinternetet. 😀megyerikrisz
Én ezt a "jó magyaros" sztereotípiát marhaságnak tartom nem vélemény szinten, de Ricsiék meg pont az ellenkezőjét csinálják: csak azért mert magyar származású, túldimenzionálják a képességeit is. Értem én, hogy szeretnék látni, hogy jól teljesít, de az nem ott kezdődik, hogy ajnározzák és lefikázzák adott csapat vezetését, ha épp elköszönnek tőle. A Steelersnél épp csak azt nem mondták élő közvetítésben, hogy menjen a picsába a Pittsburgh, mert nem rajt kéne elverni a port... Elég irritáló volt. Tény, hogy abban volt igazság, hogy sok seb vérzett akkor a csapat testén, de a punter, jelen esetben Meskó, sem hozta azt amit tud. Alap, hogy egy egész csapatot, védősort, támadósort nyilván nem lehet elküldeni. 1-1 személyt viszont igen. A punter meg egyszemélyes egység a csapaton belül, ha nem hozza, amit tud, akkor ki lehet tenni - nem úgy, mint egy teljes D-linet, ha szarok. Ennyi történt, Meskó nem hozta az elvárásokat, elküldték, de ettől ne legyen már fekete seggű egy csapat. Pláne, hogy állandóan emlegetik, és talán tudatosan kéne tisztában lenni azzal akkor, hogy ez egy biznisz, és nem jótékonykodási verseny.kishaszi
Persze, igazad van az elküldését illetően, és engem is irritál, amit Ricsiék csinálnak vele kapcsolatban. Nem is őket védtem, hanem összesen egy ember mondta itt a fórumon, hogy mivel leigazoltuk, venne egy Bengals Meskós mezt (én ugyan idáig nem mennék, de szerintem érthető, hogy ha egy magyar származású játékos kerül a csapatodhoz, ha csak pár meccsre is, veszel egy mezt, ha megteheted), erre egyből jött táboron belülről, hogy mostmár aztán mindenki nyugodjon le a picsába, meg hype, meg realitás... A realitás az, hogy a csapat tagja, szurkolni KELL neki, mert ha jól teljesít, az jó a csapatnak is. Az is realitás, hogy jövőre nem lesz már itt, szvsz Huber ligaszinten top3 punter. Aztán jött a stat, hogy anno afc utolsó puntere volt. Kérdem én, akkoriban 0-4-el melyik csapat volt az afc utolsója? Elküldték, mert gyenge volt és mert el lehetett küldeni, ennyi. Aki számonkéri, az tegye be a tulaj helyett a lóvét, aztán ő dönthet utána.

OFF

A magyaros dologról annyit még, hogy soccerben sűrűbben fordul elő, hogy nyugatra igazolnak a játékosaink. Ha megnézed az első 10 hozzászólást, egy gratuláció, egy sok sikert, meg 8 "úgysesikerül," "csakapénzértment," "biztosvanhaverjaakiodavitte," "kéthétmúlvaúgyiselküldik." Páe éve a dakaron szalay és palik esett egymás torkának, fikázták egymást ahelyett, hogy összefogtak volna. Ugyanez látható a privát életben is sajnos.

ON

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hagyjuk már ezt a Meskó hype-ot. Itt lesz 3 meccset nagyon jó esetben, és amúgy sem egy hű de jó punter. Ráadásul mint írtam, Hubernek 5 éves szerződés adtunk év közben. Realitás pls.
MarioAna
Na akkor most álljunk meg egy pillanatra!

Meskó hype? Ilyen itt sztem nem volt. Páran poénkodtunk rajta, páran már az előtt fikázzák, mielőtt nálunk egyszer is belerúgott volna a labdába, én pedig lényegében annyit mondtam, hogy várjunk, nézzük meg mit fog csinálni. Ez hype lenne? Persze pikantériát ad a dolognak, hogy magyar származású, de ahogy észrevettem, emiatt inkább fikázzák, mint szorítanának neki. Jó magyarosan. Én ligaszinten 25-30. punterként tartom számon, Huber a miénk, ő lesz jövőre is, ezzel kb. mindenki tisztában van. Vagy mit vársz? Mondjuk inkább azt, hogy "Itt a Meskó, dögöljönmeg, merugyisszar!" ??? Sztem teljesen normális dolog, hogy tiszta lapot kap. Ahogy Powell is azt kapott. Elbaszta, viszlát. De fikázni előre... gusztustalan dolog.

Részemről ennyi, mára bezártam a zinternetet. 😀megyerikrisz
Én ezt a "jó magyaros" sztereotípiát marhaságnak tartom nem vélemény szinten, de Ricsiék meg pont az ellenkezőjét csinálják: csak azért mert magyar származású, túldimenzionálják a képességeit is. Értem én, hogy szeretnék látni, hogy jól teljesít, de az nem ott kezdődik, hogy ajnározzák és lefikázzák adott csapat vezetését, ha épp elköszönnek tőle. A Steelersnél épp csak azt nem mondták élő közvetítésben, hogy menjen a picsába a Pittsburgh, mert nem rajt kéne elverni a port... Elég irritáló volt. Tény, hogy abban volt igazság, hogy sok seb vérzett akkor a csapat testén, de a punter, jelen esetben Meskó, sem hozta azt amit tud. Alap, hogy egy egész csapatot, védősort, támadósort nyilván nem lehet elküldeni. 1-1 személyt viszont igen. A punter meg egyszemélyes egység a csapaton belül, ha nem hozza, amit tud, akkor ki lehet tenni - nem úgy, mint egy teljes D-linet, ha szarok. Ennyi történt, Meskó nem hozta az elvárásokat, elküldték, de ettől ne legyen már fekete seggű egy csapat. Pláne, hogy állandóan emlegetik, és talán tudatosan kéne tisztában lenni azzal akkor, hogy ez egy biznisz, és nem jótékonykodási verseny.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."