NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Magyar divatcsapat leszünk? 😀


#Bengals roster moves: Signed TE Kevin Brock and P Zoltan Mesko; Waived P Shawn Powell; Signed K Quinn Sharp to Reserve/Future contract.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Most, hogy véget ért a regular szezon megosztanám a gondolataimat, aztán majd a nálam jobban hozzáértők felvilágosítanak, ha hülyeséget írok. Először is, jó lenne a PO-ban nyerni meg ilyesmi, idén hosszú idő után először úgy megyünk neki a WC meccsnek, hogy egyértelműen mi vagyunk az esélyesek, DE...
Akármi lesz, én ezt a szezont sikernek fogom elkönyvelni. Olyan meccseket játszottunk, olyan élményekkel gazdagodtunk már a regular alatt is, hogy az bámulatos. Szezon előtt két dolgot nem láttam:

1. Hogyan fogunk megverni ligaelit O-val rendelkező csapatokat?

A válasz: bárhogy meg tudjuk verni őket. A GB-vel pontgyártásban is felvettük a versenyt,
a peccnél megszakítottuk Brady mittudoménhány meccses TD-dobálós szériáját. Alkalmazkodtunk a meccsekhez és hoztuk is őket, ez hatalmas dolog.

2. Hogyan fogunk mi Daltonnal 90+ yardos támadásokat felépíteni?

Na ettől féltem nagyon. Eddig ugyanis akkor voltak ilyen hosszú támadásaink, ha egy előredobott labdával Green futott 50-60 yardot. Egyszerűen hiba nélkül nem tudtuk megcsinálni. Viszont Eifert és Gio érkezésével ez megváltozott, szerintem már 10 felett van a 90+ yardos támadásaink száma, és az extra célpontok miatt Dalton is láthatóan magabiztosabb.

Ezek után kiemelnék pár embert...

M. Jones: felnőtt Green mellé. Ennek a legnagyobb haszna a köv. szezonban lesz, mert rá is megkülönböztetett figyelmet kell fordítania az ellen védelmének, akkor pedig könnyebb dolga lesz a két TE-nek, Babyhawknak, Sanunak, Giónak.

Green: liga top3 elkapó, hozza, amit kell. Rettentő vajúdás lesz a szerződéshosszabbítás.

Gio: Nálam az év újonca, szenzációs kis pali.

Dalton: ő van, nem rossz, pillanatnyilag a legjobb megoldás. Nem egy Brees, de nem is Gabbert. Maradjon jó áron, mögé pedig egy hardcore pocketpasser project QB-t kérnék karira! 😀

DEF: szenzációs. Zimmer a kukából is ékszereket vesz ki. Úgy tűnik, Iloka megoldás lehet safety poszton, bár oda még nem ártana a depth, ne Crockert kelljen már visszahívni jövő szeptember végén. Kirkpatrick fejlődik, én a védekezését még elég csiszolatlannak látom, de az egyértelmű, hogy nagyon jót tesznek neki a játékpercek. Vinnie Rey szuperül szált be, hosszútávút jóáron neki is!

Zimmer, Gruden: Igen, én egy kalap alá veszem őket. Mindkettőnek maradnia kell! Zimmer egyértelmű, azt nem sorolnám, szerintem mindannyian tisztában vagyunk a jelentőségével. Gruden is jó munkát végez, de ami fontosabb, az O játéka és állománya az ő elképzeléseihez lett összeállítva. Ebbe nem szabad belerondítani, mert beláthatatlan következményei lehetnek.

Összegezve, nekem hatalmas élményeket nyújtott ez az év, és ha a sérültek (Atkins, Hal, Lamur, Still, stb...) felépülése zavartalan lesz, úgy gondolom, jelenleg NINCS olyan franchise, aminek szebb lenne a jövőképe. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Zimmer természetesen kijelentette, hogy unfair lenne, ha a HC kérdéssel foglalkozna, míg nem végezte el a dolgát itt. Jelenleg a Chargerst elemzi egész nap, az ügynöke sem zavar(hat)ja a lehetséges ajánlatokkal. Nem interjúkra készül, hanem végzi a dolgát.

Az offseason legnagyobb akciója lesz, ha ő marad itt DC-nek.
szerk:
Gruden-t nem sajnálnám, de ő meg valszeg rajtunk marad.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Still és Alex Smith IR, Nwagbuo in da house:  www.nationalfootballpost.com/Bengals-IR-Devon-Still-Alex-Smith-sign-Nwagbuo.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
milyen jó ilyet látni 😊


több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én már mondtam, de magam is Bengals párti vagyok az AFC-ben, ha már ti jutottatok be a North-ból. 😊 Örülni még a Denvernek tudnék Peyton iránti tiszteletből, de bennük nem hiszek annyira. Mondjuk az AFC-ből kb senkiben nem hiszek, valamelyik mégis SB-ba fog jutni. 😀 (Mondjuk ha már muszáj hinni valakiben, akkor az is a Bengals lenne a D miatt) Aki sztem reálisan SB-nyerésre pályázik az mind NFC-s: SEA, CAR, SF. Vajon miért? 😊 Defense wins the Championship. 😊

A lényeg, hogy sikert, méltóképpen képviseljétek az AFC North-ot!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
és nem akarom elfelejteni, hogy édesanyám és a kardiológusom innen üdvözli Ryan Succopot és a bírói kart!gabtsi
Ez az egész azért volt, hogy a Steelers fanoknak még jobban fájjon a dolog. Ha már Tebow nem tudja őket többé nevetségessé tenni. 😀 (Bocsánat a konkurenciától, de ugye nekünk évekig csak a káröröm jutott.)munoz
Mindig örül az ember, ha az ellenfél szemében ott a félelem....😀
De akkor is ha már így alakult, hajrá AFC North!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
minden segítségre szükség lesz 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 023
nem olyan reménytelen az. nincs csoportellenfél a playoffban ez már pozitív. a leggyengébb bejutó csapattal játszunk, ha nyerünk mehetünk New Englandbe, és azért az se megoldhatatlan. utána jöhet hozzánk a Cheifs, és az NFC ellen amúgy is jól szokott menni. sima lesz ez meglássátok 😀gabtsi
Hajrá! Bár sokra nem mentek vele, de én nagyon drukkolok a Bengals-nak a PO-ba!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem olyan reménytelen az. nincs csoportellenfél a playoffban ez már pozitív. a leggyengébb bejutó csapattal játszunk, ha nyerünk mehetünk New Englandbe, és azért az se megoldhatatlan. utána jöhet hozzánk a Cheifs, és az NFC ellen amúgy is jól szokott menni. sima lesz ez meglássátok 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Tetszik ez a szisztematikus építkezés, amit mostanában csinálnak Cicinnati-ben. Az elmúlt 2-4 évben rengeteget fejlődtünk. Már csak egy normális Qb kellene. Félek marad gyufafej, hiszen folyamatosan beviszi a csapatot a rájátszásban /csak ott extraszar/. Tény és való, hogy képes extraklasszis formára is, de megvallva, Inkább középszerű, vagy gyengébb. Simán SB-be várnám a csapatot, ha nem lenne Daltonunk! Dehát kell a fék a csapatba!? 😛

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
és nem akarom elfelejteni, hogy édesanyám és a kardiológusom innen üdvözli Ryan Succopot és a bírói kart!gabtsi
Ez az egész azért volt, hogy a Steelers fanoknak még jobban fájjon a dolog. Ha már Tebow nem tudja őket többé nevetségessé tenni. 😀 (Bocsánat a konkurenciától, de ugye nekünk évekig csak a káröröm jutott.)
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
elsősorban magatokat zártátok ki, de kétségtelen, hogy 10mp-cel az SD meccs vége előtt 99%-ban bent voltatok. A fake punt után 100%-osan. Aztán jött valami olyasmi, ami velünk mindennapos, veletek meg talán soha nem történt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
néztem a nyomorult Phins meccset, és nem tudtak nyerni, mi ugye simán nyertünk, úgyh már csak a Bolts volt hátra nektek, és hát finom leszek nem voltam nyugodt. még akkor sem mikor láttam a KC inaktív listáját. és be is jött. de a a jóisten fogta a kezünket, pedig én már lemondtam mindenről, a Chargersről a győztes PO meccsünkről, mindenről. de aztán velünk volt a kisangyal, és a lehető legjobb match-upot tette elénk. a legrosszabb variációból végül a legjobb lett.
nem tudok elég hálás lenni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
ha a Chargers ellen nem, akkor sztem sose nyerünk többet PO meccset. azért eltoltam egy győzelmi szivart tegnap éjjel.

és nem akarom elfelejteni, hogy édesanyám és a kardiológusom innen üdvözli Ryan Succopot és a bírói kart!gabtsi
Nahát még valaki emlékszik a kettes törvényre! SohaNeverSoha ne engedd be a Settlerzt a rájáccásba! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha a Chargers ellen nem, akkor sztem sose nyerünk többet PO meccset. azért eltoltam egy győzelmi szivart tegnap éjjel.

és nem akarom elfelejteni, hogy édesanyám és a kardiológusom innen üdvözli Ryan Succopot és a bírói kart!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
 tdmagazin.hu/hirek/a-chargers-lesz-a-super-bowl-gyoztes
félelmetes egy statisztika. nem jelent jót nekünk. 😊


több mint 10 éve
meme Cincinnati Bengals 2 102
Akkor most örüljünk a SD-nak. Utána jöhet a Pats...... Őket már egyszer megvertük, ami akár jól, de akár rosszul is elsülhet. Az első körre a legjobb ellenfelet kaptuk.... Ha Dalton nem szúrja el, a 2 kör is benne van a csapatban, utána meg bármi lehet (lsd. tavaly a ravens győzelmére ember nem gondolt volna az elején). Ha megugorjuk az első lécet, akkor a második lécnek számító pats-et is megverhetjük.... és ki tudja, lehet a bengals szurkolóknak a gátfutás lesz a 2. kedvenc sportja? 😊

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
Ha nyerünk, akkor a Pats jön. Nekem jobban tetszik, mint a Broncos, azaz minden jó, ha a vége jó. Örülök, hogy mégis győztünk ma 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
Davidka85 Cincinnati Bengals 173
Chargers védelem a meccs végére egész jó lett, viszont összességében jól haladt ellenük a Chiefs cseresor, ami lehet nem a legjobb játékosokból állt, de a motivációjukhihetetlen volt. Iszonyatosan hajtották végig a meccset, nagyon meg akarták nyerni. Ha jövő héten legalább ennyi motiváció lesz, akkor meglesz a győzelem is, mert a tehetségben sokkal jobban áll a Bengals a Chiefs-cserénél, az idei hazai pálya jelentőségéről nem is beszélve. Futásaikat és a screeneket kell nagyon megfogni, ezek nélkül bajban lesznek.
több mint 10 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 417 — Bengals fan
De nem kapott ki (egyébként ezért szövegeltem végig a meccskövetőben, hogy zakózzunk inkább)!
Suckup egy labdányival kihagyta 41ről az FGt és a hosszabbításban kiszenvedte a Chargers. Hát nem tudom, nekem nem tűntek verhetetlennek. Rivers nem volt rossz, de amikor melegedett a pite inkább futottak. Eléggé rosszul viselte a nyomást.
Ha a Ravenst egy csak nekünk tét nélkülin, ilyen turnover aránnyal is simán vertük, akkor inkább nekünk áll a zászló. De izgalmas egy este-éjszaka volt ez is. És még milyenek jönnek!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 10 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 210
Nem lett Steelers. Meg lehet köszönni a KC-nek, hogy elbohóckodta a meccset. Rivers nagyon veszélyes, de ennél gyengébb védelmet nem kaphattunk volta a lehetséges PO ellenfelek közül. Így még egy szerencsés match-up is összejött a Bengals számára.
több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
naakkor SD...
több mint 10 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
egy hajszálon múlott, de végül sd az ellenfél.


több mint 10 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 247
naakkor SD...