Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
LB sor:
Mack Wilson - Jacob Phillips - Goodson+ Takitaki

Évek óta fogalmunk nincs a futás elleni védekezésről. Idén lehet sikerül ezt is túlszárnyalni.
P@trik
Fene tudja... Az FA igazolások nagy részének pont a futás elleni védelmet kellene feljavítania. (Sendejo, Joseph, meg aki a Bengals-tól jött. A neve nem jut eszembe. Talán Billings)
Tavaly is az volt a baj szerintem, hogy a védőfalon nagyon könnyen jutottak át a futók

Szerkesztette: Cymbee

BIUSA"@
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
#Browns now have THREE players ranked in the top 25 on Pro Football Focus Big Board.
DePo az análpápa.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Félelmetesen fiatal amúgy a védelmünk.
Jacob 21
Delpit 21
Ward 22
Greedy 22
Wilson 22
Redwine 23
Garrett 24
Thomas 24
Takitaki 24
Ogunjobi 25
Billings 25
Josheph 26
Goodson 26
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
LB sor:
Mack Wilson - Jacob Phillips - Goodson+ Takitaki

Évek óta fogalmunk nincs a futás elleni védekezésről. Idén lehet sikerül ezt is túlszárnyalni.
P@trik
Van előttük egy több, mint korrekt DL, ott áll v. bukik a dolog. Valszeg ez volt az elgondolás az Elliott pick mögött.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
LB sor:
Mack Wilson - Jacob Phillips - Goodson+ Takitaki

Évek óta fogalmunk nincs a futás elleni védekezésről. Idén lehet sikerül ezt is túlszárnyalni.
P@trik
Van 3 LB, akik még elérhetőek FA-en, akikre azt mondom stop gap 1 éves szerződéssel be lehet próbálni:
Preston Bown
Alec Ogletree
Wesley Woodyard

Ezek közül szerintem Woodyard akár meg is oldaná egy évre a gondot és akkor jővőre jöhetne oda az erősítés.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
LB sor:
Mack Wilson - Jacob Phillips - Goodson+ Takitaki

Évek óta fogalmunk nincs a futás elleni védekezésről. Idén lehet sikerül ezt is túlszárnyalni.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Colts lecserénél kaptunk egy 5. kört. (az amúgy se volt)
A saints lecserénél meg mi adtunk még egy 7.et viszont kaptunk egy jövő évi 3.at.

4/115
5/160
6/187
Várok még egy LB-t, szerintem is valószínű egy WR, és akár egy DE is.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Annyira tudtam hogy Delpit lesz... ugyan az mint tavaly a Greedy sztori... (hype de szerelni nem szeretünk)

Két visszacsere az nekem nem tetszett, főleg hogy sorba húzták ki a jó játékosokat.
Jött még:
3/88 Jordan Elliott DT, Missuri
3/97 Jacob Phillips, LB LSU
Nagyon bele vagyunk esve az LSU játékosokba.
Tegnapi nap nekem A+ volt, ez max egy B-.
P@trik
Szerintem mindkét visszacsere oké volt, jó játékosok jöttek posztra, reach nélkül. Masszív draft, nem tudok belekötni. A többi úgyis az edzőkön múlik.

Delpitnek nem kell azonnal kezdenie és Woods-szal jó kezekben lesz. Szezon közben fokozatosan lehet beépíteni.

Az LB poszt jobban aggaszt, de várható volt, h. valahol lesz egy nagy lyuk. Persze Schobert is 4. körös volt, Phillipsből is lehet simán kezdő, de itt azért lesznek gondok.

Még egy szituációs pass rushert is el tudnék képzelni, plusz ugye WRt. Annak örülök, h. a nagy run közepette nem reacheltünk elkapóért tegnap. Azért a Landry/OBJ/Hooper/Njoku négyesnek meg kell oldania, plusz Chubb meg Hunt, itt egy 3. körös elkapó amúgy sem hozott volna nagy számokat. De azért kell valaki.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Annyira tudtam hogy Delpit lesz... ugyan az mint tavaly a Greedy sztori... (hype de szerelni nem szeretünk)

Két visszacsere az nekem nem tetszett, főleg hogy sorba húzták ki a jó játékosokat.
Jött még:
3/88 Jordan Elliott DT, Missuri
3/97 Jacob Phillips, LB LSU
Nagyon bele vagyunk esve az LSU játékosokba.
Tegnapi nap nekem A+ volt, ez max egy B-.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nincs meglepetés, safety. Delpit. Egy ötödik köröset is sikerült felszedni egy 3 helyes visszamozgással, bravó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Antoine Winfield Jr., S, Minnesota
Xavier McKinney, S, Alabama
Grant Delpit, S, LSU
Ashtyn Davis, S, California
Jeremy Chinn, S, Southern Illinois
Kyle Dugger, S, Lenoir-Rhyne

Zack Baun, LB, Wisconsin
Logan Wilson, LB, Wyoming
Troy Dye, LB, Oregon
Akeem Davis-Gaither, LB, App.state
Willie Gay Jr., LB, Mississippi State

Innen elég valószínű hogy 1-1 landol.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Joe Thomas nagyon oda meg vissza van Willstől, szerinte a legjobb OT volt a classban (Beckton plafonja magasabb ugyan, de azt ki is kell hozni). Neki hiszek. Nem szokott csak a Browns miatt homerkedni.

 twitter.com/joethomas73/status/1253510982074171393?s=20

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én is örülök a választásnak! 😊
Kérdés: Szerintetek kiket választ a csapat a 2-3 körben?
Cymbee
Az hogy kiket az jó kérdés de biztosan lesz a 3 pickből LB, FS és sztem egy DL is.
P@trik
Én így szeretném 😀

2nd: Xavier Mckinley / Antoine Winfield Jr. - Safety
3rd: Willie Gay Jr - LB
3rd: Van Jefferson - WR ( de csak ha elérhető mert OBJ és Landry után nincs senki)
Drip
Én Higgins visszaigazolásában reménykedem. Én a maradék pickeket D-be raknám, max a legvégén egy WR.
P@trik
Persze Higgins jó lenne de semmi hír :/

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én is örülök a választásnak! 😊
Kérdés: Szerintetek kiket választ a csapat a 2-3 körben?
Cymbee
Az hogy kiket az jó kérdés de biztosan lesz a 3 pickből LB, FS és sztem egy DL is.
P@trik
Én így szeretném 😀

2nd: Xavier Mckinley / Antoine Winfield Jr. - Safety
3rd: Willie Gay Jr - LB
3rd: Van Jefferson - WR ( de csak ha elérhető mert OBJ és Landry után nincs senki)
Drip
Én Higgins visszaigazolásában reménykedem. Én a maradék pickeket D-be raknám, max a legvégén egy WR.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én is örülök a választásnak! 😊
Kérdés: Szerintetek kiket választ a csapat a 2-3 körben?
Cymbee
Az hogy kiket az jó kérdés de biztosan lesz a 3 pickből LB, FS és sztem egy DL is.
P@trik
Én így szeretném 😀

2nd: Xavier Mckinley / Antoine Winfield Jr. - Safety
3rd: Willie Gay Jr - LB
3rd: Van Jefferson - WR ( de csak ha elérhető mert OBJ és Landry után nincs senki)

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Én is örülök a választásnak! 😊
Kérdés: Szerintetek kiket választ a csapat a 2-3 körben?
Cymbee
Az hogy kiket az jó kérdés de biztosan lesz a 3 pickből LB, FS és sztem egy DL is.
P@trik
Mehet az összes pick a D-re, ahogy azt a draft előtt is írtuk. Hogy milyen leosztásban az már mindegy, talán a CB az egyetlen, ahova nem húznék.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Én is örülök a választásnak! 😊
Kérdés: Szerintetek kiket választ a csapat a 2-3 körben?
Cymbee
Az hogy kiket az jó kérdés de biztosan lesz a 3 pickből LB, FS és sztem egy DL is.
több mint 4 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Én is örülök a választásnak! 😊
Kérdés: Szerintetek kiket választ a csapat a 2-3 körben?

BIUSA"@
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nagy kiralysag, orulok en is a picknek. Ott igazabol arany dolgunk volt bent volt Wirfs es Wills (Bectontol paraztam amugy) es nem is huztuk az idot.

McKinney es Winfield jr is megmaradt egyikuket jo lenne megcsipni.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kiváncsi leszek amúgy mert Conklin egyetemen LT volt a titans RT csinált belőle.
Wills meg RT volt egyetemen de vakoldalt védett mert Tua balkezes.
Szal a nyáron kikell találni a táborba ki melyik oldalra kerül.
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Össze lett tákolva a támadófal is, kiváló húzás, az offense most elméletileg nagyon egyben van, ha így se fog karistolni akkor már tényleg nem tudom mi kell 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Wills 😊 Sztem erre gondolt Berry, h. tackle is tackle.

Király, és trade sem volt, huhh.
Joey Tribbiani
Kiválóóó így tovább.
több mint 4 éve
Mr.Vann Houston Texans Texas Longhorns 14
Wills 😊 Sztem erre gondolt Berry, h. tackle is tackle.

Király, és trade sem volt, huhh.
Joey Tribbiani
Remek húzás volt szerintem is 🙂 na most már tènyleg működnie kell ennek az offensnek
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Idén Bakernek nem lehet kifogás, oda kell raknia magát.
gabokocka
Mondhatjuk, h. kész az offense. De fel is kell kötni a gatyát, Burrow érkezésével nem lett könnyebb a csoport :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Idén Bakernek nem lehet kifogás, oda kell raknia magát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.