Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 621 — Raiders fan
Hali!

Usama Young utóbbi 2 évi munkásságáról írjon vki pár sort pls!

Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Former Bills WR David Nelson reached agreement on a one-year deal with the Cleveland Browns.empty taxi
mondjuk inkább hogy hoztak depth-re is játékost, egy csúnya térd sérülés után kap egy lehetőséget a srác.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Former Bills WR David Nelson reached agreement on a one-year deal with the Cleveland Browns.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Hát baromi kíváncsi vagyok, tudom, hogy eléggé keverve lesznek a kártyák a védelemben, de a 3-4-ről nincsenek jó emlékeim, mintha nem lenne kompatibilis a Browns-al 😀 A sec.-be akkor nagyon kell az erősítés, főleg, hogy még nem tudhatjuk mennyire fog működni a front7, mert ha úgy mint régen és nem fog menni a nyomás a QB-ra, akkor megfognak izzadni.
Ez így egész pofásan néz ki! Most eléggé elvagyok maradva így történésekben, ennyire megvan minden játékos a def. séma válltáshoz, hogy mondjuk csak egy ember jönne a front7-be?Bad31
Inkább azt mondom van nagyobb need. A DL fasza és depth is van. Az LB-sorban bôven vannak kérdôjelek, de egy esélyt mindenképp megérdemel Sheard és JMJ, fôleg, h. nem 30 éves játékosokról beszélünk. Jövôre is lesz draft 😊

Ezzel szemben a secondaryben van két épkézláb játékos, Haden és Ward. Sheldon Brown nem jön vissza, Usama-t is kirúgtuk, FS-nek így maradt a 7. körös Hagg és az UDFA Gipson. Ütôs felhozatal 😛 Tényleg Drip, hol a safety a mockodban ? 😊Joey Tribbiani


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ott van az a 4. körben 😀 A franc se tudta még akkor,hogy Young repül.
de pár nappal a draft előtt úgy is dobok még egyet 😀

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Ez így egész pofásan néz ki! Most eléggé elvagyok maradva így történésekben, ennyire megvan minden játékos a def. séma válltáshoz, hogy mondjuk csak egy ember jönne a front7-be?Bad31
Inkább azt mondom van nagyobb need. A DL fasza és depth is van. Az LB-sorban bôven vannak kérdôjelek, de egy esélyt mindenképp megérdemel Sheard és JMJ, fôleg, h. nem 30 éves játékosokról beszélünk. Jövôre is lesz draft 😊

Ezzel szemben a secondaryben van két épkézláb játékos, Haden és Ward. Sheldon Brown nem jön vissza, Usama-t is kirúgtuk, FS-nek így maradt a 7. körös Hagg és az UDFA Gipson. Ütôs felhozatal 😛 Tényleg Drip, hol a safety a mockodban ? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ez így egész pofásan néz ki! Most eléggé elvagyok maradva így történésekben, ennyire megvan minden játékos a def. séma válltáshoz, hogy mondjuk csak egy ember jönne a front7-be?
és ha már vége a mock draft game-nek gondoltam ide is berakom a végeredményt

Browns
1 6 Cleveland: Dee Milliner, CB (Alabama) - no comment
3 6 Cleveland: Zach Ertz, TE (Stanford) - beszartam,hogy eddig csúszott
4 7 Cleveland: Marquise Goodwin, WR (Texas) - ostoba,hülye pick előttem vagy 3 játékost is elvittek, még a chat is belaggolt aztán beböfögtem valamit. Módosítanám Stills-re ha lehetne,de már az se biztos,hogy Wr-t húznék.
5 6 Cleveland: Omoregie Uzzi, OG (Georgia Tech) - Lehet reach, de még így is azt mondom , hogy jó
6 5 Cleveland (from Philadelphia): Cornelius Washington, DE/OLB, (Georgia) - Mauti lett volna a cél, így maradt a plan B
6 7 Cleveland: Ryan Griffin, QB (Tulane) - No Comment 😀Drip


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
legalább már tuti a safety draft

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gocong és Usama Young repült, érkezett Brandon Bogotay ex-Georgia kicker, aki Blair Walsh cseréjeként rúgta a kirúgásokat

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Csoda, h. kaptunk vmit Coltért. Az a Miami elleni comeback W nagyon szép volt, de ô sem rántotta ki a franchiset a szarból.

Egy ilyen Milliner - Ertz kombó elég passzentos lenne 😉Joey Tribbiani
azért ezt a Franchise-t nehéz kirántani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Csoda, h. kaptunk vmit Coltért. Az a Miami elleni comeback W nagyon szép volt, de ô sem rántotta ki a franchiset a szarból.

Egy ilyen Milliner - Ertz kombó elég passzentos lenne 😉Joey Tribbiani
A ninersba se azért kell, mert ég a franchise 😀 A padon stabilan tud ülni, már gyakorolta is nálunk 😀
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Csoda, h. kaptunk vmit Coltért. Az a Miami elleni comeback W nagyon szép volt, de ô sem rántotta ki a franchiset a szarból.

Egy ilyen Milliner - Ertz kombó elég passzentos lenne 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
és ha már vége a mock draft game-nek gondoltam ide is berakom a végeredményt

Browns
1 6 Cleveland: Dee Milliner, CB (Alabama) - no comment
3 6 Cleveland: Zach Ertz, TE (Stanford) - beszartam,hogy eddig csúszott
4 7 Cleveland: Marquise Goodwin, WR (Texas) - ostoba,hülye pick előttem vagy 3 játékost is elvittek, még a chat is belaggolt aztán beböfögtem valamit. Módosítanám Stills-re ha lehetne,de már az se biztos,hogy Wr-t húznék.
5 6 Cleveland: Omoregie Uzzi, OG (Georgia Tech) - Lehet reach, de még így is azt mondom , hogy jó
6 5 Cleveland (from Philadelphia): Cornelius Washington, DE/OLB, (Georgia) - Mauti lett volna a cél, így maradt a plan B
6 7 Cleveland: Ryan Griffin, QB (Tulane) - No Comment 😀

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Még mindig bírom Coltot de az extra pick jó lesz
49ers acquired QB Colt McCoy and a 2013 sixth-round pick from the Browns in exchange for 2013 fifth- and seventh-round draft picks

 www.dawgsbynature.com/2013/4/1/4171752/browns-trade-colt-mccoy-to-the-49ers

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Állítólag óvatosan érdeklődünk Domenik Hixon után, az óriásoktól. Inkább specteam playerként mint fő elkapóként gondolkodunk rajta, főleg azért mert ő lenne a legöregebb elkapónk. 28 éves 😀
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Igen nagy divat lett most a logó csere (Dolphins,Jaguars),kíváncsi vagyok itt mikor lesz logó a sisakon.
armando83
Soha.Joey Tribbiani
+ 10000000000

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Igen nagy divat lett most a logó csere (Dolphins,Jaguars),kíváncsi vagyok itt mikor lesz logó a sisakon.
armando83
Soha.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Igen nagy divat lett most a logó csere (Dolphins,Jaguars),kíváncsi vagyok itt mikor lesz logó a sisakon.


"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Még konkrétabb Draft target lista amit most nincs kedvem egyesével bemásolni,de vannak érdekes jelöltek.
 www.dawgsbynature.com/2013/3/26/4150898/tracking-the-cleveland-browns-2013-draft-interests-1st-edition

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
@MikeTanier To make Jason Campbell feel more welcome, the Browns have changed offensive coordinators 3 times in the last 48 hours.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 852 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Championship !! 😀

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Jason Campbell a fedélzeten. Jó ! Szevasz, Colt.Joey Tribbiani
Ennek örülök,jó kis QB-nak tartom 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Jason Campbell a fedélzeten. Jó ! Szevasz, Colt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Szerintem lesz még mozgás TE-fronton, de lehet csak egy 5.-6. körös picket szán Banner a dologra. Cameron megérdemel egy esélyt, csak az a gond eddig semmit sem mutatott. Na majd Chuddal 😊

Közben érkezett még egy CB, Kevin Barnes. A Lions secondarybe nem fért be, ennyi asszem bõven elég róla...Joey Tribbiani
Valahol olvastagattam, hogy Fred Davisről se nagyon mondtunk még le, csak még nem mondott ő sem igent nekünk.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Szerintem lesz még mozgás TE-fronton, de lehet csak egy 5.-6. körös picket szán Banner a dologra. Cameron megérdemel egy esélyt, csak az a gond eddig semmit sem mutatott. Na majd Chuddal 😊

Közben érkezett még egy CB, Kevin Barnes. A Lions secondarybe nem fért be, ennyi asszem bõven elég róla...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964