Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Jason Campbell a fedélzeten. Jó ! Szevasz, Colt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Szerintem lesz még mozgás TE-fronton, de lehet csak egy 5.-6. körös picket szán Banner a dologra. Cameron megérdemel egy esélyt, csak az a gond eddig semmit sem mutatott. Na majd Chuddal 😊

Közben érkezett még egy CB, Kevin Barnes. A Lions secondarybe nem fért be, ennyi asszem bõven elég róla...Joey Tribbiani
Valahol olvastagattam, hogy Fred Davisről se nagyon mondtunk még le, csak még nem mondott ő sem igent nekünk.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Szerintem lesz még mozgás TE-fronton, de lehet csak egy 5.-6. körös picket szán Banner a dologra. Cameron megérdemel egy esélyt, csak az a gond eddig semmit sem mutatott. Na majd Chuddal 😊

Közben érkezett még egy CB, Kevin Barnes. A Lions secondarybe nem fért be, ennyi asszem bõven elég róla...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 700 — Scream and scout
The Akron Beacon-Journal reports that the Browns consider Jordan Cameron "the favorite to start" at tight end this season.
This is the first we've seen it worded so strongly. All coach Rob Chudzinski and OC Norv Turner have said publicly is that they "like" Cameron. The Browns signed Kellen Davis and Gary Barnidge in free agency, but they are role-player tight ends. As long as Cleveland doesn't draft a tight end early or sign Fred Davis, 6-foot-5, 245-pound former basketball player Cameron will enter training camp as the starter. His sleeper train has been gaining steam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Sose hallottam Chris Owens-ról????armando83
Magadtól kérdezed ? 😊Joey Tribbiani
Jah bazdmeg 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Sose hallottam Chris Owens-ról????armando83
Magadtól kérdezed ? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Sose hallottam Chris Owens-ról????

WTF? 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
megszereztétek tőlünk a liga legjobb CB-jét, Chris Owenst. egyrészt nagyon utállak most titeket ezért, másrészt nem tudok nem jönni divatkodni szeptembertől.shawnka
ő mennyire szar ? 😊Joey Tribbiani
nem tudom mennyire követted a munkásságomat a fórumon, de most is az Owens mezemben ülök a gép előtt.shawnka
Na de Terell vagy Chris? 😀Csiriba
ezt a kérdést nem is veszem tudomásul.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
megszereztétek tőlünk a liga legjobb CB-jét, Chris Owenst. egyrészt nagyon utállak most titeket ezért, másrészt nem tudok nem jönni divatkodni szeptembertől.shawnka
ő mennyire szar ? 😊Joey Tribbiani
nem tudom mennyire követted a munkásságomat a fórumon, de most is az Owens mezemben ülök a gép előtt.shawnka
Na de Terell vagy Chris? 😀Csiriba
Terrell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
megszereztétek tőlünk a liga legjobb CB-jét, Chris Owenst. egyrészt nagyon utállak most titeket ezért, másrészt nem tudok nem jönni divatkodni szeptembertől.shawnka
ő mennyire szar ? 😊Joey Tribbiani
nem tudom mennyire követted a munkásságomat a fórumon, de most is az Owens mezemben ülök a gép előtt.shawnka
Na de Terell vagy Chris? 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
megszereztétek tőlünk a liga legjobb CB-jét, Chris Owenst. egyrészt nagyon utállak most titeket ezért, másrészt nem tudok nem jönni divatkodni szeptembertől.shawnka
ő mennyire szar ? 😊Joey Tribbiani
nem tudom mennyire követted a munkásságomat a fórumon, de most is az Owens mezemben ülök a gép előtt.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
megszereztétek tőlünk a liga legjobb CB-jét, Chris Owenst. egyrészt nagyon utállak most titeket ezért, másrészt nem tudok nem jönni divatkodni szeptembertől.shawnka
ő mennyire szar ? 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
megszereztétek tőlünk a liga legjobb CB-jét, Chris Owenst. egyrészt nagyon utállak most titeket ezért, másrészt nem tudok nem jönni divatkodni szeptembertől.shawnka
Mindenkinek kell egy Owens.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
megszereztétek tőlünk a liga legjobb CB-jét, Chris Owenst. egyrészt nagyon utállak most titeket ezért, másrészt nem tudok nem jönni divatkodni szeptembertől.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Kellen Davis, ex-Bears TE érkezett. Elkapni nem tud, de egy próbát megér 😛 1 éves szerződést kapott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
apropó DB ! Mindenki mondogatja,hogy kell valaki Haden mellé ... mi lenne inkább ha hoznánk még egyet ! 😀 ugyanis DJ Hayden súlyos sérülése után készül az NFL-be !! Ha esetleg mégse Milliner jön 1/6-ra (vagy ha mégis) akkor szerintem 6. körtől bepróbálhatnánk, mert nagyon állat a csávó 😀
Eddig abban a hitben éltem,hogy a VCI miatt nem folytathatja a futballt,de Höri a draft topicba betett egy ismertetőt róla,miszerint egészséges 😊 érdemes elolvasni, és utána nézni
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/cornerback-d-j-hayden-excels-houston-pro-day-150853016--nfl.html

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Pont a DB hiány miatt ezekbôl a meetingekbôl (egyelôre) nagy következtetéseket nem szabad levonni. Azért természetesen fasza összefoglaló 😊 Elég sok DLineman van a listán, de ezt a needet Bryant-tel megoldottuk. Meglep, h. ennek ellenére private workoutra jön Daton Jones és Richardson is.

Így, h. elment Dawson és Watson, jelenleg a 29 (!) éves DQ a roster legidôsebb játékosa. Az egész ligában a miénk a 2. legfiatalabb keret.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Prospect Meetings:SR - Senior Bowl meeting.
EW - East-West Shrine meeting.
COM - Combine meeting.
INT - Interested.
VINT - Very Interested.
PRO - Pro Day meeting.
PRI - Private Workout.
-
Anthony Capasso, WR, Ashland (PRO)
Josh Hill, TE, Idaho State (EW)
Lane Johnson, OT, Oklahoma (COM)
Datone Jones, DL, UCLA (PRI)
Jarvis Jones, OLB, Georgia (COM)
Landry Jones, QB, Oklahoma (PRO)
Dion Jordan, DL, Oregon (PRI)
Nick Kasa, TE, Colorado (SR)
A.J. Klein, LB, Iowa State (EW)
Will Pericak, DL, Colorado (EW)
Sheldon Richardson, DL, Missouri (PRI)
Geno Smith, QB, West Virginia (PRI)
Carson Tinker, LS, Alabama (SR)
Cornelius Washington, DL, Georgia (SR)
Earl Watford, OL, James Madison (EW)
Brian Winters, G, Kent State (COM)

Capasso: 64 elkapás 925 yard és 9 TD ez volt az idei statja. Ennyi amit tudok róla 😀 de Youtube-on van fent Highlights videó 2010-2012ig. UDFA-ként felőlem jöhet
Hill: róla már korábban beszéltem
Johnson:Ő rajta meglepődtem. Alapjában véve LT,namár most Thomas-t csak nem fogjuk lecserélni,Guardnak meg RT-nek átmozgatni sok értelmét nem látom.
Jones:Az első reális ember akit húzhatunk,bár én nem nagyon rajongok érte.OLB-ként nem igazán lehet rá számítani,szóval DE-ként érkezne ha érkezik,és bár felépítése brutális,sok tapasztalata van és igazi hard worker de első kört nem adnék érte,főleg nem 1/6ot ... A 2. kör közepén valószínű már elvitték,szóval az,hogy lecsússzon a 3.ba szintén hülyeség.Letradelni érte meg még nagyobb hülyeség 😀
a másik Jones:Ha őt húznánk annak még talán örülnék is,őt nem nagyon kell bemutatni asszem senkinek. A rizikófaktor benne a betegsége
a 3. Jones: Szóval irányító után is kutatunk.Őt max 3. körben tudnánk behúzni.A baj vele,hogy több negatívumot lehet felsorakoztatni mint pozitívat.Ironikus,hogy ha tavaly kijött volna,akkor lehet,hogy most Weeden helyett ő lenne a kezdőnk ... így vagy úgy nem nem igazán leklesednék érte.
Jordan: Ő róla is sokat beszéltünk,FA előtt őt láttam volna a legszívesebben a csapatban,bár még így is van rá esély ... A sérülésével kapcsolatba minden faszán halad TC-re tuti felépül.
Kasa: De-ből lett TE. Nagy upside-al bír,szimpatikus játékos,bár jelenleg max rövid yardos szituknál lehetne látni.Hátsó körökben jöhet
Klein:már volt
Pericak:A másik Colorado játékos.DT Depth lenne az meg sose árt. Elvileg sok Scoutot lenyűgözött,egyértelműen a Buffaloes legjobb védője volt. A Shrine game-n több olyan falember ellen is remekelt akiknek jobb volt a draft értékük.
Richardson:Nehéz kérdés... Ő is kifejezetten DT. Az is biztos h 1. körös lesz,bár azokat nem értem akik pl top 5be rakják.A D# falunkat nem kéne babrálni szerintem, és ha csak a hülye Lombardi bele nem szeret akkor nem fogjuk elhozni.Én legalábbis reménykedem benne. Nem kérdőjelezem meg Richardson keménységét,de lőhetnénk jobb helyre is az 1/6-ot
Kovács:ajj-ajj ettől féltem. 😀 rövid leszek szvsz Geno-val se mennénk többre mint most Weeden-el ezért ugyanolyan balfaszság lenne draftolni mint Weedent...
Tinker:már volt
Washington:4-5 kör környékén jöhet szóba. Jones mellett eltörpült a szerepe,pedig nem olyan rossz ő.Magas,hosszú kezeit jól használja,a combineon is jól szerepelt a baj ,hogy a benne lakozó potenciált sose sikerült gyakorlatban véghez vinnie,valamint zónázásban és emberezésben sem a legmegbízhatóbb.
Watford: Guardként számítanánk rá és inkább UDFA mint draftolt játékos,bár van aki beteszi 7. körbe. Ennél többet viszont én se tudok róla sorry 😀
Winters:Őt viszont szívesen látnám gyakorlatilag a fal minden részén megfordult RT/RG/LG/LT volt. kb a 4. körre lőném őt be.Mindig befejezi a blokkjait,jól használja a kezeit pass blocknál é futásnál is jó szöget választ,kellő helyet csinálva a futónak.Guardként bőven eltudám képzelni nálunk Pinkston/Lauvao mögött de akár előtt is.

Ami érdekes,hogy egy DB sincs a megfigyeltek közt ...

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 963 — Believelander
Dawson el akart menni, már tavaly eladta a clevelandi házát. Végre SB-esélyes csapatban játszhat. Nagyon sajnálom, de érthetô döntés.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nem értem mi a f_szért nem bírtunk neki 1 v 2 évet még ... oké öregedő játékosokkal nem hosszabbítunk felfogtam de azért csak egy top rugóról van szó,aki ráadásul kétlem,hogy sokat kért volna. A draftos megoldást én sem javaslom

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Phil Dawson-> 49'ers.

Bár nem mai csirke,de rendkívül jò rùgònak tartom,remélem nem draftròl akarjuk megoldani a hiányt.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ben Watson a Saintsben,3 éves a kontraktus.

Kár,őt is csíptem..

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Akár Vaccaro is jöhetne,az se lenne rossz húzás.

Esetleg valahogy visszaszerezni a 2. kört.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Grimes járt hétvégén Clevelandben, de szerződést (egyelőre) nem kapott. Alapból ő jobb corner mint Sean Smith v. Cason, csak ugye az a sérülés...

Egybk. nekem egyre jobban tetszik a Milliner-draft. Ha van egy ilyen CB-duód és Ward, FS-nek bőven jó egy közepes játékos is. Nincs olyan csapat a ligában, ahol minden poszton klasszis játszana.Joey Tribbiani
Nekem se esne ellenemre, hogyha Dee-t hozzuk el, mindent nem muszáj megoldani az FA piacról, inkább okosan kell gazdálkodni.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egybk. nekem egyre jobban tetszik a Milliner-draft. Ha van egy ilyen CB-duód és Ward, FS-nek bőven jó egy közepes játékos is. Nincs olyan csapat a ligában, ahol minden poszton klasszis játszana.Joey Tribbiani
Én ebbe már bele is törődtem 😀