Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nemtudom mennyi belszólása van ebbe N. Turner-nek,mert ha ő lát fantáziát(értsd kiépíthető playbookot Weeden-re)akkor ok,de ha nem,akkor lépni kell akármilyen irányba QB ügyben.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Szerintem meg még kap egy évet Weeden. Aztán ha ne adj isten a következő szezonban is hasonlóan szarok vagyunk ott van Bridgewater 😀 ( félre értés ne essék sose úgy állok hozzá,hogy jövőre is szarok leszünk)

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
A Class legjobb irányítója,tehát ha van irányító gondod nem hagyhatod bent - így értem,márpedig Weeden azért inkább gond kategória.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Azért egy Geno sztem nem egy RG3 szintű, vagy Luck szintű franchise qb akit lehetetlen ott hagyni 6. pickre...
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Megértem,meg kell találni a QB-t,aztán jöhet a többi,fura ez a draft class,túl le van húzva,aztán kb lehet rengeteg csillag kerük ki ebben az évben az NFL-be.

Ha bent lesz Geno,1/6nál,bent hagyhatjuk?
Könnyen lehet hogy nem viszik ki.armando83
Érdekes ez a Geno kérdés, ahogy nézem az nfl-es mockokat ott az első 10 pickből a 4 szakértő 3szor választotta, tehát 40 esélyből 3szor. Nem sok... Ide senki sem jósolja, össze-vissza írnak milyen posztra hozunk, cb, ol, dl, wr, szal találgatnak. Én nem adnék 1/6ot Genoért a mi helyzetünkben.Csiriba
Azért nehéz,mert ha csak a szikrája megvan annak az esélynek hogy Franchise QB legyen,már nem hagyhatod ott, mivel nekünk nincs...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Megértem,meg kell találni a QB-t,aztán jöhet a többi,fura ez a draft class,túl le van húzva,aztán kb lehet rengeteg csillag kerük ki ebben az évben az NFL-be.

Ha bent lesz Geno,1/6nál,bent hagyhatjuk?
Könnyen lehet hogy nem viszik ki.armando83
Érdekes ez a Geno kérdés, ahogy nézem az nfl-es mockokat ott az első 10 pickből a 4 szakértő 3szor választotta, tehát 40 esélyből 3szor. Nem sok... Ide senki sem jósolja, össze-vissza írnak milyen posztra hozunk, cb, ol, dl, wr, szal találgatnak. Én nem adnék 1/6ot Genoért a mi helyzetünkben.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Megértem,meg kell találni a QB-t,aztán jöhet a többi,fura ez a draft class,túl le van húzva,aztán kb lehet rengeteg csillag kerük ki ebben az évben az NFL-be.

Ha bent lesz Geno,1/6nál,bent hagyhatjuk?
Könnyen lehet hogy nem viszik ki.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
Nem tudom mi lenne a cél Flynn-el,őt is már a második csapat "rakja ki",akkor inkább jöjjön Geno,Weeden meg trade valahova.armando83
Weeden-nek trade értéke nem sok van. Nem kellett volna elpazarolni rá 1. kört mikor bent voltak még a legjobb falemberek. Mint, ahogy már mondtam neked, Clevelandben nincs off season QB csere nélkül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
A. Smith-re láttam vmennyi esélyt (csak mert Norv volt az off. coord-ra egy évig), no de Flynn ? Nem kell minden pletykát komolyan venni, bedobják az összes nevet, mert tudják, h. QB-t keresünk. Szerintem a Matt Moore - DA vonalon érdemes nézelôdni, olcsó megoldás mind2. McCoy szinte tuti távozik, backupnak az elôbbi jó lehet. Derek papa inkább ne jöjjön vissza.

Armando nagyon szeretnéd Weedent tradelni, de szvsz akkor is marad, ha Geno jön. Talán egy 4. körös pickért el lehetne passzolni, de azért meg minek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nem tudom mi lenne a cél Flynn-el,őt is már a második csapat "rakja ki",akkor inkább jöjjön Geno,Weeden meg trade valahova.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A legújabb pletyka, hogy ha a ződ sasok piacra dobják Matt Flynnt nálunk vagy a Jetsnél köthet ki. De inkább nálunk, mivel Weeden nem mutatott eleget a kezdő évében (nem az én szavaim, fordítottam valami vén faszit) Érdekes lenne, jobb mint Alex lett volna 😀Csiriba
plussz a jets elvileg garrardra is rámegy... Ettől mondjuk nem szeretném flynnt barnába látni

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A legújabb pletyka, hogy ha a ződ sasok piacra dobják Matt Flynnt nálunk vagy a Jetsnél köthet ki. De inkább nálunk, mivel Weeden nem mutatott eleget a kezdő évében (nem az én szavaim, fordítottam valami vén faszit) Érdekes lenne, jobb mint Alex lett volna 😀Csiriba
mármint a tengeri héják? Amadeus91
igen-igen, nem a filadelfiai szárnyalók
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 981
A legújabb pletyka, hogy ha a ződ sasok piacra dobják Matt Flynnt nálunk vagy a Jetsnél köthet ki. De inkább nálunk, mivel Weeden nem mutatott eleget a kezdő évében (nem az én szavaim, fordítottam valami vén faszit) Érdekes lenne, jobb mint Alex lett volna 😀Csiriba
mármint a tengeri héják?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A legújabb pletyka, hogy ha a ződ sasok piacra dobják Matt Flynnt nálunk vagy a Jetsnél köthet ki. De inkább nálunk, mivel Weeden nem mutatott eleget a kezdő évében (nem az én szavaim, fordítottam valami vén faszit) Érdekes lenne, jobb mint Alex lett volna 😀
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Jones betegsége igen necces,kíváncsi vagyok elhozzuk-e,vagy valaki egyáltalán az első körben,mert azért ez nem kis dolog..Amúgy sem tűnik épp egy új Lawrence Taylornak.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azért kicsit izgultam, h. Banner és Lombardi gyökér lesz és idehozza Smith-t. Ezt megúsztuk.

Jordannél ez a 3-4 hónap elég necces. Ha bármi történik, akkor a TC is ugrott.Joey Tribbiani
igen igen ez a bökkenő vele... elvileg TC-re felépülne de ha azt is kihagyja ... Wernernek meg nem hiszem,hogy jót tenne a 3-4re váltás Moore szarakodott ettől még behúzhatjuk,bár mint szélső linebacker szerintem megbukott nem elég gyors hozzá. Ansah korai Mingot meg semmiképpen nem szeretném 😀 Szóval mindenkivel van valami 😀

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Smith itt nem jelentett volna nagy előrelépést az biztos, sőt innen tuti a kukába ment volna csak. Hátha a kc-nél máshogy lesz. Remélem Faragó Ricsi szurkol neki 😀
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Azért kicsit izgultam, h. Banner és Lombardi gyökér lesz és idehozza Smith-t. Ezt megúsztuk.

Jordannél ez a 3-4 hónap elég necces. Ha bármi történik, akkor a TC is ugrott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Moore-n én is meglepődtem ... Da"Monster" 12-t nyom a súlyba ? na neee 😀
Mindkét játékos érdekes felvetés,mivel mind a 2-t szóba hozták már velünk. Ansah is és Jordan is jó Combine-t tudhat a háta mögött. Kérdés ki érné meg jobban az 1/6-ot. Ansah szerintem semmiképpen,pedig van ahol előttünk megy ki,ami szerintem túlzás. Persze jó méretei vannak,gyors és nagy a potenciál benne de igazán nagy tapasztalata nincs és a meccs felére kiköpi a belét. Szóval én Jordan felé hajlok nála viszont a buktató a mostani váll sérülése amivel elvileg 3-4 hónapot pihennie kell,viszont még így is értékesebbnek tartom. Tapasztaltabb, brutális fizikai adottságai vannak és bőven van hova pakolni még izmot amit az off seasonben meg is tehet.
Tehát ha Moore-t elfelejtjük akkor én inkább Jordan mellett döntenék,még ha kicsit reach szaga is van a dolgonak

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
"Problémás játékosokat nem szeretnének igazolni."
Ezzel meg is nyugodtam h nem lesz Tyrann draft. Nem értema logikát ebbe,de egyre több helyen látom,hogy a Brownsnak aztán mindenképp megkell szereznie ... a leghülyébb húzás lenne Drip
Naja, ilyen szintû problémás arc valóban nem kell, de ne essünk át a ló túloldalára sem, a'lá Mangini, akinél a legkisebb kihágás is kizáró ok volt. Ebbôl lett Robo, Massa és Veikune... Csapatemberek, de gyenge játékosok.

Gyorsan átfutottam a combine review-kat, Moore-nak nem sikerült vmi jól. Ansah-ról mit gondolsz, boom or bust ? Esetleg Dion Jordan ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
"Problémás játékosokat nem szeretnének igazolni."
Ezzel meg is nyugodtam h nem lesz Tyrann draft. Nem értema logikát ebbe,de egyre több helyen látom,hogy a Brownsnak aztán mindenképp megkell szereznie ... a leghülyébb húzás lenne

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Brady szerződéshosszabbításával valószínűleg Mallett ismét az "elérhető" kategóriába mozdult, ha már annyi szó volt róla korábban Lombardi miatt.DoM
Csak azért látok esélyt rá, mert mindenhol arról beszélt Chud&Banner, h. versenyhelyzetet akarnak teremteni QB-poszton is. A. Smith túl drága lenne backupnak, esetleg Matt Moore jöhet még szóba.

Ha esetleg valaki nem olvassa el a Banner-interjút, itt egy gyors összefoglaló:
- van elég cap space mindenre. Pontos összeget nem mondott természetesen, de ha valaki nagyon kell, azt meg tudjuk szerezni. Jó az idei FA-class. Problémás játékosokat nem szeretnének igazolni.
- Gordon jó picknek tűnik, de keményen kell dolgoznia, egyelőre nem klasszis elkapó. Weedenről uaezt mondta, ha nem fejlődik, akkor nincs jövője a csapatnál.
- nem akarnak nagyon hozzányúlni a rosterhez, az alap megvan és a cap miatt sem kell trükközni. Senkit sem akarnak eltradelni, a franchise tag sem lesz használva idén
- nagyon hiányzik a második körös pick, ezért több választási jogot nem fog eltradelni. Egy nagyon jól draftoló csapat is max. 50%-ban talál legalább backup szintű játékost a drafton, tehát ez a 6 pick, ami most van elég kevés.
- a front7-t meg kell erősíteni
- nem érdekli a Lombardi-kritika, szerinte jó lesz (hah).
- a védelem viszont nem volt elég jó tavaly, minden kategóriában a 20. hely környékén végzett, ez kevés. Agresszívebb D-t akar látni. Gocong és Taylor sérülése szerinte nem volt annyira meghatározó, minden csapatnál vannak sérültek.
- nem valószínű az 1/6-os QB v. guard pick. Utóbbi szerinte reach ilyen elöl.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Brady szerződéshosszabbításával valószínűleg Mallett ismét az "elérhető" kategóriába mozdult, ha már annyi szó volt róla korábban Lombardi miatt.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 965 — Believelander
Alex nem jön, szerencsére.

Armando, Weeden trade nem lesz. Forget it.

Csiribával egyetértek, Geno-t szerintem is kihagyjuk, főleg azok után, amiket Banner mondott pár napja. Érdemes elolvasni.  www.ohio.com/blogs/cleveland-browns/cleveland-browns-1.270107/2013-nfl-combine-transcript-from-interview-with-browns-ceo-joe-banner-1.375742

a FA-ről: "The fact we have cap room and other teams don’t I think will help us in the market place. Supply vs. the available cap room is on the teams’ side for the moment. That tends to go back and forth. I view this as a good year to be in the free agent market and to be able to get fair market value."

Draft-filozófia: " But historically I have either stayed or traded back. Accumulating picks over the course the course of the draft is a good strategy generally.”

Senkit sem akarnak tradelni. "No, we're not shopping anyone.We’re looking to build on the players we have and take this thing to a higher level over some period of time.”

Korai QB-pickről: "So I’m not telling you we would or wouldn’t pick a quarterback in the first round or the second round, I’m just not doing that. But I’m also kind of I think implying that that’s not what I expect to have happen."

Az egész interjú érdekes, szal olvassátok. 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Mostanra már biztos, hogy Alex a KC-hez ment, fog még sírni Faragó Ricsi 😀. Nem bánom, hogy nem ide jött, egy szálat sem. Csak kíváncsi lettem volna. A KC így már szinte biztos hogy LT-t fog draftolni, azt a Joeckelt vagy kit. Szerintem Geno-t se draftoljuk, maradunk a defens sémaváltáshoz szükséges emberek beszerzésénél.