Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
"Problémás játékosokat nem szeretnének igazolni."
Ezzel meg is nyugodtam h nem lesz Tyrann draft. Nem értema logikát ebbe,de egyre több helyen látom,hogy a Brownsnak aztán mindenképp megkell szereznie ... a leghülyébb húzás lenne

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Brady szerződéshosszabbításával valószínűleg Mallett ismét az "elérhető" kategóriába mozdult, ha már annyi szó volt róla korábban Lombardi miatt.DoM
Csak azért látok esélyt rá, mert mindenhol arról beszélt Chud&Banner, h. versenyhelyzetet akarnak teremteni QB-poszton is. A. Smith túl drága lenne backupnak, esetleg Matt Moore jöhet még szóba.

Ha esetleg valaki nem olvassa el a Banner-interjút, itt egy gyors összefoglaló:
- van elég cap space mindenre. Pontos összeget nem mondott természetesen, de ha valaki nagyon kell, azt meg tudjuk szerezni. Jó az idei FA-class. Problémás játékosokat nem szeretnének igazolni.
- Gordon jó picknek tűnik, de keményen kell dolgoznia, egyelőre nem klasszis elkapó. Weedenről uaezt mondta, ha nem fejlődik, akkor nincs jövője a csapatnál.
- nem akarnak nagyon hozzányúlni a rosterhez, az alap megvan és a cap miatt sem kell trükközni. Senkit sem akarnak eltradelni, a franchise tag sem lesz használva idén
- nagyon hiányzik a második körös pick, ezért több választási jogot nem fog eltradelni. Egy nagyon jól draftoló csapat is max. 50%-ban talál legalább backup szintű játékost a drafton, tehát ez a 6 pick, ami most van elég kevés.
- a front7-t meg kell erősíteni
- nem érdekli a Lombardi-kritika, szerinte jó lesz (hah).
- a védelem viszont nem volt elég jó tavaly, minden kategóriában a 20. hely környékén végzett, ez kevés. Agresszívebb D-t akar látni. Gocong és Taylor sérülése szerinte nem volt annyira meghatározó, minden csapatnál vannak sérültek.
- nem valószínű az 1/6-os QB v. guard pick. Utóbbi szerinte reach ilyen elöl.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Brady szerződéshosszabbításával valószínűleg Mallett ismét az "elérhető" kategóriába mozdult, ha már annyi szó volt róla korábban Lombardi miatt.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Alex nem jön, szerencsére.

Armando, Weeden trade nem lesz. Forget it.

Csiribával egyetértek, Geno-t szerintem is kihagyjuk, főleg azok után, amiket Banner mondott pár napja. Érdemes elolvasni.  www.ohio.com/blogs/cleveland-browns/cleveland-browns-1.270107/2013-nfl-combine-transcript-from-interview-with-browns-ceo-joe-banner-1.375742

a FA-ről: "The fact we have cap room and other teams don’t I think will help us in the market place. Supply vs. the available cap room is on the teams’ side for the moment. That tends to go back and forth. I view this as a good year to be in the free agent market and to be able to get fair market value."

Draft-filozófia: " But historically I have either stayed or traded back. Accumulating picks over the course the course of the draft is a good strategy generally.”

Senkit sem akarnak tradelni. "No, we're not shopping anyone.We’re looking to build on the players we have and take this thing to a higher level over some period of time.”

Korai QB-pickről: "So I’m not telling you we would or wouldn’t pick a quarterback in the first round or the second round, I’m just not doing that. But I’m also kind of I think implying that that’s not what I expect to have happen."

Az egész interjú érdekes, szal olvassátok. 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Mostanra már biztos, hogy Alex a KC-hez ment, fog még sírni Faragó Ricsi 😀. Nem bánom, hogy nem ide jött, egy szálat sem. Csak kíváncsi lettem volna. A KC így már szinte biztos hogy LT-t fog draftolni, azt a Joeckelt vagy kit. Szerintem Geno-t se draftoljuk, maradunk a defens sémaváltáshoz szükséges emberek beszerzésénél.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Steve Breaston is szòba jött nálunk,na az nem lenne rossz,őt upgrade-nek tartom!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Alex Smith-t eltradelte a niners.Ez így izgis,mivel sokan biztosra veszik hogy Kansas-be ment,na akkor elvisszük Geno-t??Esetleg a KC behùzza hogy tanuljon Alex-tòl??-amùgy a KC BPA alapján draftol,szal szerintem nem.Weeden nevét meg már sokszor emlegették trade keretében.

Még nincs meg a vevő,a Jax jelezte egyedül hogy nem ők.Még az is lehet hogy mi.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Most olvastam a Niners topicban, hogy ténylegesen felmerült ott, hogy a Brownst érdekli Alex, ugyanis inkább AFC csapathoz szeretnék elengedni mint NFC. Valahol ez utóbbi logikus is.Csiriba
Ha jól emlékszem erről már beszéltünk, nem lenne nagy upgrade Alex.

Banner ma azt mondta nem valószínű, h. 1/6-ra QB-t választ a csapat, még egy évet kap Weeden.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Most olvastam a Niners topicban, hogy ténylegesen felmerült ott, hogy a Brownst érdekli Alex, ugyanis inkább AFC csapathoz szeretnék elengedni mint NFC. Valahol ez utóbbi logikus is.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 espncleveland.com/common/more.php?m=49&action=blog&r=17&post_id=13071

Grossi hetes kombájn listája. Minden ponttal egyetértek. Ha a vezetőség QB-t akar az első körben, akkor csak Geno jöhet szóba. Nagy az esély, h. a Chiefs behúzza, de ha nem, akkor simán csúszhat 1/6-ig. Milliner sztem luxus így, h. nincs ROLB. Ha védő pick, akkor pass rusher kell. Kevés csapatban játszik két top10-es CB.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
TE kérdéskörben egy érdekes összefüggés.Robilluma
Hm, tényleg hasznos infó. Elég durvák a méretei, Cameron mellé elférne, mint blokkolásban erôs TE. CBS-nél 4.-5. körösnek írják, utóbbiban jöhet 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
TE kérdéskörben egy érdekes összefüggés:
Former Colorado head coach and new Browns TE coach Jon Embree spoke highly of TE Nick Kasa.
"He's a big guy that can run, very athletic," Embree said. "I'm very happy for him, I actually talked about him in my interview with Cleveland." Embree was the coach that talked Kasa into switching from defensive end to tight end halfway through his junior year. The Colorado product's best traits are his blocking and straight-line speed, but he needs to show more comfort as a receiver.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A necces kérdés számomra a 3. és a 4. kör. A TE/CB/FS kérdés,hogy most melyiket is húzzuk előbb. Mindenesetre ez csak egy gyors 5 perces mock, a combine után úgyis okosabbak leszünk aztán majd akkor is pakolok be egyet Drip
FA után okosabbak leszünk, addig csak tippelgetni lehet. DoM említett két szabadügynököt, aki szóba jöhet. Én olyan játékosokat kerestem, akik már dolgoztak Turnerrel, Chuddal v. Hortonnal. Minden edző szeret 'ismerős arcokat' igazolni, az első szezonban pedig még inkább 😊

1. Louis Vasquez, G. Norv draftolta 2009-ben, de Chud is ismeri. A legjobb Chargers-falember volt tavaly. Csak 25 éves, megoldaná a RG problémát, Pinkston és Lauvao pedig küzdhetne a másik kezdő posztért. A depth is fasza lenne, nem kellene ide draftolni.

2. Greg Toler, CB. Csak két meccsen kezdett idén, de azért két INT és egy 102 yardos return összejött .Olcsón meg lehetne szerezni, nickelben elférhet.

3. Keenan Lewis, CB. Horton secondary coach volt a Steelersnél, mikor draftolták, tehát jól ismeri. Minden meccsen kezdő volt az elmúlt szezonban.

Armando, Weeden trade ? Minek ? Ha első körös picket adna vki, akkor persze, de az kizárt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
 www.yardbarker.com/nfl/players/brandon_weeden/19 Jól veszem ki hogy el akarjuk trade-lni,és FA-ban hozni egy másikat,és 2. vagy 4. körben még draftolni is akarunk új QB-t?

Annyiból azért nem rossz ötlet hogy megváltónak közel sem volt az,az meg kevés hogy elmenedzseli a játékot.armando83
Armando, Clevelandben nincs off-season QB csere nélkül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mock draft 1.0 még így a combine előtt
1.-Damontre Moore DE/OLB- nem kell magyarázni 34re váltunk ő a legjobb fit csak legyen bent. Wernernek is örülnék,viszont ő pont,hogy 43as fit
2.- ilyenünk nincs
3-Gavin Escobar TE- kell egy TE. Én remélem Brown-al hosszabbítanak és akkor nem kell CB,vagy ha igen akkor is FA-ról kéne. Escobar remélhetőleg bent van még és akkor lecsaphatunk rá ha nincs akkor jöjjön Kelce,ő úgyis helyi srác
4. David Amerson CB/FS - 4. körig nem biztos,hogy lecsúszik de arra még kevesebb esélyt látok,hogy Swearinger,Rambo vagy Thomas bent legyenek,szóval marad Amerson,akit ki is tolhatnánk FS-nek. Ha nem ő akkor talán Robert Alford mint corner vagy Daimion Stafford mint Safety.
5.Omeregie Uzzi OG- mert kell a falba is ember,Pinkston és Lauvao mellé/elé/mögé ... Uzzi fasza kis run blocker,úgyhogy T-Richnek nagy segítség lehet
6. Michael Mauti OLB - Kell egy ilyen pick is 😀 Igen mind két lábában volt egy ACL szakadása,viszont ha egészséges akkor gyilkol. Szerintem mindenképp meg kéne próbálni megszerezni őt,mégha nem is draftolják akkor UDFA-ként mert komoly potenciál lakozik benne. Ha nem a porcelánbaba akkor Hollomann.
7. Ryan Griffin QB- Semmit nem veszíthetünk vele. Komoly Sleeper,így akár ne adj isten még a világot is megválthatja ha kap esélyt egy esetleges szar Weeden,McCoy meccs után 😀 😀

A necces kérdés számomra a 3. és a 4. kör. A TE/CB/FS kérdés,hogy most melyiket is húzzuk előbb. Mindenesetre ez csak egy gyors 5 perces mock, a combine után úgyis okosabbak leszünk aztán majd akkor is pakolok be egyet

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
 www.yardbarker.com/nfl/players/brandon_weeden/19 Jól veszem ki hogy el akarjuk trade-lni,és FA-ban hozni egy másikat,és 2. vagy 4. körben még draftolni is akarunk új QB-t?

Annyiból azért nem rossz ötlet hogy megváltónak közel sem volt az,az meg kevés hogy elmenedzseli a játékot.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
"The Cleveland Browns announced today that they have signed punter Spencer Lanning to a contract. The Browns aren't strangers to Lanning; they claimed him off waivers last May from the Jacksonville Jaguars, and he had the credentials to be a legitimate threat to Reggie Hodges' starting job. When push came to shove, the Browns waived Lanning at the end of training camp and ended up keeping Hodges"

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Jóféle ez a Matt Waldman írás.

Mondjuk az is kérdés, h. egy Ponder-szintû irányító meg minek. Annyit Weeden is tud.
Joey Tribbiani
Érdemes figyelni az oldalát a többi irányítóról szóló írása miatt. A másik mondattal is egyetértek. Még szokásos "NFL-ready" státuszban sem látok idén biztosnak nevezhető irányítót. Upside-ra és potentialra meg ráér a harmadik körben is választani vagy a második végén, ha valaki csúszik.

Amennyiben Weeden a viszonyítási alap, én az idei drafton nem nagyon ugrálnék a Browns helyében.DoM
Hát akkor azt mondom legyen Dysert a 4. v. 5. körben, legalább nagyot tud dobni és ohio-i 😊

Úgy látom a facebook projekt behalt :/ sajnos nem lep meg, kevesen vagyunk. Joey Tribbiani
Ó elkéstél, Robimulla be kámmtudeddizte, a klón a mienk 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jóféle ez a Matt Waldman írás.

Mondjuk az is kérdés, h. egy Ponder-szintû irányító meg minek. Annyit Weeden is tud.
Joey Tribbiani
Érdemes figyelni az oldalát a többi irányítóról szóló írása miatt. A másik mondattal is egyetértek. Még szokásos "NFL-ready" státuszban sem látok idén biztosnak nevezhető irányítót. Upside-ra és potentialra meg ráér a harmadik körben is választani vagy a második végén, ha valaki csúszik.

Amennyiben Weeden a viszonyítási alap, én az idei drafton nem nagyon ugrálnék a Browns helyében.DoM
Hát akkor azt mondom legyen Dysert a 4. v. 5. körben, legalább nagyot tud dobni és ohio-i 😊

Úgy látom a facebook projekt behalt :/ sajnos nem lep meg, kevesen vagyunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Jóféle ez a Matt Waldman írás.

Mondjuk az is kérdés, h. egy Ponder-szintû irányító meg minek. Annyit Weeden is tud.
Joey Tribbiani
Érdemes figyelni az oldalát a többi irányítóról szóló írása miatt. A másik mondattal is egyetértek. Még szokásos "NFL-ready" státuszban sem látok idén biztosnak nevezhető irányítót. Upside-ra és potentialra meg ráér a harmadik körben is választani vagy a második végén, ha valaki csúszik.

Amennyiben Weeden a viszonyítási alap, én az idei drafton nem nagyon ugrálnék a Browns helyében.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Az ötlet onnan jött, h. mindenhol azt olvasom új QB-t akar a FO. 1/6-ra durva lenne. FA-rôl talán Smith, de ô nem olyan jó fit, Flynn is inkább wc(o). Szted van esély arra, h. Bray v. Wilson a 3. körig csússzon ?
Joey Tribbiani
Nincs sok egyértelmű QB hiányos csapat csak a BUF és KC. A többieknél (PIT, HOU, PHI, NYJ, TB, ARI, MIN, JAC) nem lehet kizárni korai irányító draftot, ha olyan lehetőség adódik, de nem is létszükséglet a számukra. Ezt párosítva az egyáltalán nem túl meggyőző felhozatallal én nem számítanék túl nagy QB runra a draft elején.

A Brownsszal együtt ez 11 csapat. A cbs rangsora alapján a top11 (A kis Rodgers szerintem csak a teső miatt van ennyire elől, őt kivettem a 11.helyről és így Griffin került a helyére) -- Geno, Barkley, Glennon, Wilson, Nassib, Manuel, Bray, Landry Jones, Dysert, Matt Scott, Ryan Griffin.

Nagyon meglepődnék, ha nem lenne még a harmadik kör elején QB opció. Egy Ponder szintet ebből a sorból mindenki hozhat különösebb megerőltetés nélkül szerintem. Olyan produkcióért meg top50 picket badarság lenne adni.DoM
Jóféle ez a Matt Waldman írás.

Mondjuk az is kérdés, h. egy Ponder-szintû irányító meg minek. Annyit Weeden is tud.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Wilsont ne akard,soha nem voltam a híve,és ha rögtön mélyvízbe dobnák nem hiszem,hogy többet tudna hozni mint mondjuk Colt vagy Weeden ... Plusz alapból nem vagyok a hvíe,talán nem említettem 😛 Griffin viszont a hátsó körökben nagy steal lehet

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az ötlet onnan jött, h. mindenhol azt olvasom új QB-t akar a FO. 1/6-ra durva lenne. FA-rôl talán Smith, de ô nem olyan jó fit, Flynn is inkább wc(o). Szted van esély arra, h. Bray v. Wilson a 3. körig csússzon ?
Joey Tribbiani
Nincs sok egyértelmű QB hiányos csapat csak a BUF és KC. A többieknél (PIT, HOU, PHI, NYJ, TB, ARI, MIN, JAC) nem lehet kizárni korai irányító draftot, ha olyan lehetőség adódik, de nem is létszükséglet a számukra. Ezt párosítva az egyáltalán nem túl meggyőző felhozatallal én nem számítanék túl nagy QB runra a draft elején.

A Brownsszal együtt ez 11 csapat. A cbs rangsora alapján a top11 (A kis Rodgers szerintem csak a teső miatt van ennyire elől, őt kivettem a 11.helyről és így Griffin került a helyére) -- Geno, Barkley, Glennon, Wilson, Nassib, Manuel, Bray, Landry Jones, Dysert, Matt Scott, Ryan Griffin.

Nagyon meglepődnék, ha nem lenne még a harmadik kör elején QB opció. Egy Ponder szintet ebből a sorból mindenki hozhat különösebb megerőltetés nélkül szerintem. Olyan produkcióért meg top50 picket badarság lenne adni.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Egybk. engem nem lepne meg egy Rubin-trade. Nagyon jó játékos, de NT posztra ott lenne Taylor, DE-nek pedig Hughes és Winn. A 2. körös picket vissza lehetne szerezni (minimum), amivel jöhetne egy QB 😊Joey Tribbiani
Hát Joey, ez nagyon "pofás" Lombardi trade lenne. 😛 Esély van egy átlag feletti védőfalra, nem kellene elhardálni. Főleg azért, mert ha Rubin tartja az NT posztot, azzal Phil Taylor az értékesebb endként pusztíthat. És még depth is marad. A két nagy ember mellett Winnek is könnyebb dolga lehet. DoM
Köszi 😊 egyelôre nem látom a 3-4-et két 150kgs linemannel, de biztos megoldható. Az ötlet onnan jött, h. mindenhol azt olvasom új QB-t akar a FO. 1/6-ra durva lenne. FA-rôl talán Smith, de ô nem olyan jó fit, Flynn is inkább wc(o). Szted van esély arra, h. Bray v. Wilson a 3. körig csússzon ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 875 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Meggyőztetek, a Mallettben tényleg nincs fantázia, marad Alex Smith 😀Csiriba
😊 Ha Alex Smith a legjobb opció, akkor inkább adjunk Weeden-nek még egy évet.

Egybk. engem nem lepne meg egy Rubin-trade. Nagyon jó játékos, de NT posztra ott lenne Taylor, DE-nek pedig Hughes és Winn. A 2. körös picket vissza lehetne szerezni (minimum), amivel jöhetne egy QB 😊Joey Tribbiani
Ez nem is rossz ötlet,és akár lehet is benne realitás,de 2. körben kit húznál,akiben több fantáziát látsz mint Alex Smith,vagy Weeden?armando83
Bray, de én is inkább DoM ötletét támogatom