Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egybk. engem nem lepne meg egy Rubin-trade. Nagyon jó játékos, de NT posztra ott lenne Taylor, DE-nek pedig Hughes és Winn. A 2. körös picket vissza lehetne szerezni (minimum), amivel jöhetne egy QB 😊Joey Tribbiani
Hát Joey, ez nagyon "pofás" Lombardi trade lenne. 😛 Esély van egy átlag feletti védőfalra, nem kellene elhardálni. Főleg azért, mert ha Rubin tartja az NT posztot, azzal Phil Taylor az értékesebb endként pusztíthat. És még depth is marad. A két nagy ember mellett Winnek is könnyebb dolga lehet.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Meggyőztetek, a Mallettben tényleg nincs fantázia, marad Alex Smith 😀Csiriba
😊 Ha Alex Smith a legjobb opció, akkor inkább adjunk Weeden-nek még egy évet.

Egybk. engem nem lepne meg egy Rubin-trade. Nagyon jó játékos, de NT posztra ott lenne Taylor, DE-nek pedig Hughes és Winn. A 2. körös picket vissza lehetne szerezni (minimum), amivel jöhetne egy QB 😊Joey Tribbiani
Ez nem is rossz ötlet,és akár lehet is benne realitás,de 2. körben kit húznál,akiben több fantáziát látsz mint Alex Smith,vagy Weeden?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Szerintetek Kelly itt is Shurmurt nevezte volna ki OC-nak, Davist meg DC-nek ? 😊 Lett volna lázadás, az tuti 😂

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Meggyőztetek, a Mallettben tényleg nincs fantázia, marad Alex Smith 😀Csiriba
😊 Ha Alex Smith a legjobb opció, akkor inkább adjunk Weeden-nek még egy évet.

Egybk. engem nem lepne meg egy Rubin-trade. Nagyon jó játékos, de NT posztra ott lenne Taylor, DE-nek pedig Hughes és Winn. A 2. körös picket vissza lehetne szerezni (minimum), amivel jöhetne egy QB 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Meggyőztetek, a Mallettben tényleg nincs fantázia, marad Alex Smith 😀
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Miért volna hülyeség? BB draftolta Casselt, mi elvittük második körért, és milyen jól ... izé, dolgom van, majd folytatom. 😛ulpianus
ígyvan, emlékezz a kasssszálókra!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Miért volna hülyeség? BB draftolta Casselt, mi elvittük második körért, és milyen jól ... izé, dolgom van, majd folytatom. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Csiribá!
Ez a Mallett-pletyka elég régi, anno Lombardi nagyon dícsérte a draft előtt, innen az egész. Szerintem szar lépés lenne. Brady már 35, lassan nekik is kell egy új QB. Ha BB elengedi, az azt jelenti, h. nem Mallett a jövő a Patsnél Tehát fos. 😊
Nem ismerem ezt a Mallett csávót és még utána nézni is lusta voltam, annyit tudok róla, hogy annyira nem volt kiemelkedő, erős-közepesre emlékszem rá mint egyetemi irányító. Azonban ha elvitte Bill, valamiért biztos draftolta, és még nem küldték el szóval láthat benne valamit. A másik dolog, hogy szar meg fos között is van különbség, lehet ők Tomi II-t keresik akihez messze van Mallett, ugyanakkor viszont a Weeden/Colt pároshoz képest pedig jobb. Tehát nem biztos, hogy nekünk nem lenne erősítés. Ha meg nem, akkor szintén kispad Weeden/Colt mögött, mert szerintem az egyik menni fog. Colt-ra tippelek.Csiriba
Arra gondoltam, amit Dom is írt. Ha jó és úgy gondolják átveheti pár év múlva Brady helyét, nem fogják odaadni egy 3. körös pickért. Ha mégis, az azt jelenti nem jó 😊
1. v. 2. kört adni egy közepes prospectért (csak azért mert Bill draftolta, aki mellesleg nem is draftol olyan jól) meg még nagyobb hülyeség. Persze BB nagy mágus, Lombardi meg egy gyökér, szóval esély sajna van rá. :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem ismerem ezt a Mallett csávót és még utána nézni is lusta voltam, annyit tudok róla, hogy annyira nem volt kiemelkedő, erős-közepesre emlékszem rá mint egyetemi irányító. Azonban ha elvitte Bill, valamiért biztos draftolta, és még nem küldték el szóval láthat benne valamit. A másik dolog, hogy szar meg fos között is van különbség, lehet ők Tomi II-t keresik akihez messze van Mallett, ugyanakkor viszont a Weeden/Colt pároshoz képest pedig jobb. Tehát nem biztos, hogy nekünk nem lenne erősítés. Ha meg nem, akkor szintén kispad Weeden/Colt mögött, mert szerintem az egyik menni fog. Colt-ra tippelek.Csiriba
Mallett pozitívuma, hogy nagyot tud dobni. A drafton általános vélekedés szerint pályán kívüli ügyek miatt "csúszott" a harmadik körre. A két év alatt, amit a Patsnél már eltöltött edzőtábor riportok és premeccsek alapján semmi olyat nem mutatott, ami arra engedne következtetni, hogy kezdő irányító lesz belőle az NFL-ben. Folyamatosan említésre kerülő hibák: rossz lábmunka, lassú döntéshozatal, pontatlan passzok a pályán minden irányba és távolságba az előbbi kettő miatt.

Az nagyon igaz, ha Belichickék olyat látnak benne a színfalak mögött, hogy lehetne rá építeni három-négy év múlva, akkor egy harmadik körös picket nem fognak csak úgy elcserélni. Aki meg 2. vagy 1. első kört adn érte, az meg is érdemli. Ha meg kevesebbé megválnának tőle, az jelzésértékű lehet az őt megszerezni kívánó csapat számára, hogy messzire fussanak.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 907 — No es importante
"erős közepes" 😊 jó magasan lehet nálad a léc


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Csiribá!
Ez a Mallett-pletyka elég régi, anno Lombardi nagyon dícsérte a draft előtt, innen az egész. Szerintem szar lépés lenne. Brady már 35, lassan nekik is kell egy új QB. Ha BB elengedi, az azt jelenti, h. nem Mallett a jövő a Patsnél Tehát fos. 😊
Nem ismerem ezt a Mallett csávót és még utána nézni is lusta voltam, annyit tudok róla, hogy annyira nem volt kiemelkedő, erős-közepesre emlékszem rá mint egyetemi irányító. Azonban ha elvitte Bill, valamiért biztos draftolta, és még nem küldték el szóval láthat benne valamit. A másik dolog, hogy szar meg fos között is van különbség, lehet ők Tomi II-t keresik akihez messze van Mallett, ugyanakkor viszont a Weeden/Colt pároshoz képest pedig jobb. Tehát nem biztos, hogy nekünk nem lenne erősítés. Ha meg nem, akkor szintén kispad Weeden/Colt mögött, mert szerintem az egyik menni fog. Colt-ra tippelek.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
A prioritás továbbra is a meglévô tehetségek megtartása és a draft. Idén nincs meghatározó szabadügynökünk, viszont jövôre Mack és Ward is FA lesz a fontos játékosok közül, egyik sem lesz olcsó. Joey Tribbiani
Ahogy én látom a hiányposztokat:
DoM
Fasza összefoglaló, egyedül a CB-FS megállapítással nem értek egyet. Utóbbi szvsz nagyobb need és mindenképp meg kell oldani.
Sheldon öreg, de 1-2 szezont még elkarcol, nem biztos, h. egy rookie v. átlagos FA sokkal jobban játszana. Mögötte ott van Skrine, aki nickelben elfogadható. Ezzel szemben Ward nagyon egyedül van. Usama 28 lesz, career backup szint, 0 potenciált látok benne. Hagg úgy játszik, mint egy 7. körös, cserének elmegy, de a kezdőben nagyon kevés. Ki jöhet szóba ? Byrd, Goldson, W. Moore nem hiszem, mind3 sokat fog kérni. Viszont két Cardinals S is szabadügynök lesz, James Sanders és Rashad Johnson. Horton tuti rámozdul 1-2 ex-játékosára.

A tight end szerintem is prioritás. Nem feltétlen Turner és Chud (ő ugye TE-edző volt) miatt, hanem mert Cameron mögött/mellett/előtt nincs senki, ő pedig eddig nem sokat mutatott. Watson és A. Smith FA lesz, Smelley pedig nem az az atletikus, pass catching TE, amilyet Chud és Norv szeretne. Bennett nem lenne rossz, de a 3/68-as pick is tökéletesnek tűnik a need megoldására. Nem túl korai, viszont még bőven lehet jó játékost találni, főleg tight end posztra.

A ROLB sem kérdés, Phillips nagyon jó lenne, kellenek az ilyen veterán játékosok, főleg sémaváltásnál. Ráadásul ez a lépés 1/6-ra is adna egy kis mozgásteret, nem kéne mindenáron edge-rushert húzni.

Csiribá!

Ez a Mallett-pletyka elég régi, anno Lombardi nagyon dícsérte a draft előtt, innen az egész. Szerintem szar lépés lenne. Brady már 35, lassan nekik is kell egy új QB. Ha BB elengedi, az azt jelenti, h. nem Mallett a jövő a Patsnél Tehát fos. 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Állítólag rámozdultunk Ryan Malletra, csak Bill nem akarja elengedni. De mivel Lombardival évtizedes barátok, hátha. Érdekes dolog lenne ha itt kötne ki...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kezdő TE (Turner támadójátékának egyik pillére)
DoM
Nem teljesen értek egyet. Turnernél a TE eredetileg nem volt alap. Gatesre költöttek egy UDFA picket, vagyis semmit.ulpianus
A Coryell és Turner gyökereit nem ismertem. A tight end Gates mellett azért jutott még eszembe, mert a Panthers is Chudzinski mindkét évben erősen támaszkodott rájuk. Ez lehetett akár kényszermegoldás is, hogy Steve Smith mellett nincs más elkapójuk, de lehetett tudatos megoldás is az újonc irányító miatt.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kezdő TE (Turner támadójátékának egyik pillére)
DoM
Nem teljesen értek egyet. Turnernél a TE eredetileg nem volt alap. Gatesre költöttek egy UDFA picket, vagyis semmit. Meg úgy egyébként senki másra sem költöttek 4. körnél jobb picket, hiába volt Gates sérült. Elvileg egy jó kosaras (Center vagy power forward leginkább) jó Tigth Enddé tud válni, akár királlyá is, lásd mondjuk Tony Gonzalez, Jimmy Graham (én őt ezért draftoltam anno mockban 😛) vagy épp A. Gates, stb.
Gondolta Turner elkapni tud, jó nagy, védekezni ott is kell, sokan tudnak blokkolni. (Utóbbi sajnos sokszor a gyenge pont.) Mindenesetre Gates sokkal jobban kap el, mint bárki várta. Viszont blokkolni sosem tanult meg elég jól. Így Turner átalakította a rendszert. Eredetileg Coryell volt natúrban (erőfutások belül, hosszú WR passzok (egy az egyben a WRnek meg kell tudni verni az emberét gyakran), és HB passzok minden irányban flat és DL mögött főleg). Ehhez ami alapelem a két kiváló (lehetőleg legalább egyik elit) WR, egy ultimate all down back, és átlagnál jobb erőfal. Na persze és egy jó QB, de az mindenhez kell. Főleg passz alapú offense esetén. Ellenben TE inkább mindenes, mintsem elit elkapó.

Viszont ami miatt a coryell az NFLben nehezen játszható, az a két elit WR mint megoldhatatlan probléma, főleg egy sérülés esetén. Így viszont, hogy Gates "túlteljesített", adódott a megoldás magától. A WRektől várt Posession játékot, és védő elvonást (1-1 elleni dominancia) áttette Gatesre. Turner sokkal jobb edző annál, mintsem ezt kihagyja.

Én azt várom, hogy T-Rich ki lesz használva maximálisan, igazi kulcsjátékos lesz Turnernél. Rengeteg HB passzal, screen, pitch, toss, késleltetett utak, erőfutások A-B-C lyukon, minden lesz, mint a búcsúban.
Én el tudok képzelni egy sztár WR igazolást emellett. Valakit aki legalább 6'2 magas és 220+ font súlyú possession WR, blokkolni is tud, és még elég gyors is. Akár lehet kisebb is, de képesnek kell lennie egy az egyben fenyegetést jelenteni bármilyen CB esetén.

Meglátjuk. Lehet beleszeretett Turner a saját maga fejlesztette rendszerbe azóta. Ugyanis sokat javított a coryell két fő gondján, ami a 3rd down és a Red zone (end zone) hatékonyság (hiánya).
Érdekes kérdés lesz, hogy az eredeti, vagy a Gates-el bevált tervet veszi elő Turner. Sztem amelyikhez talál embert. Csak azt akartam mondani, hogy az nem biztos hogy a TE lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A prioritás továbbra is a meglévô tehetségek megtartása és a draft. Idén nincs meghatározó szabadügynökünk, viszont jövôre Mack és Ward is FA lesz a fontos játékosok közül, egyik sem lesz olcsó. Joey Tribbiani
Ahogy én látom a hiányposztokat:

QB (a trendi kérdés és probléma vajon mennyit áldoznak a jövőnek az új edzők)
RB depth (change of pace back TRich mögé)
WR depth #3-tól lefelé
Kezdő TE (Turner támadójátékának egyik pillére)
FB/HB hibrid játékos (Mike Tolbertre kell itt gondolni -Marecic nem volt túl népszerű eddig, valószínűleg nem ő a megoldás)
OL depth (a kezdő rendben van, talán guard poszton lehetne javítani ha Pinkstonnal nem lehet a jövőben számolni, Lauvao helyén)
DL depth (RDE Winn, NT Rubin, LDE Taylor kezdő pofásnak tűnik --- Hughes mellé egy szituációs pass rusher még jól jönne)
Kezdő ROLB (evidens, Sheard ideális kezdő lehet a másik oldalra, Gocong és Fujita még Mangini idején próbákozott OLB-ként is ha jól tudom, bár Horton védelme meghatározó 34 OLB nélkül is elég jól elpöfögött)
ILB depth (bár ez csak névleges Jackson, JMJ és Gocong elégnek tűnik)
CB (a Haden melleti másik kezdő poszttal mi legyen? Skrine elég jó oda? Visszajön Sheldon Brown)
FS (opcionális és kicsit összefügg a cornerback poszttal --- a kettő közül az egyiket elég lehet prioritásként kezelni, mert akkor már lesz annyi resources a kezdőben, hogy lehet "palástolni" és besegíteni a gyengébb oldalra)
K/P/LS (saját UFA visszaigazolásával megoldható)

Ehhez áll rendelkezésre a saját második kör kivételével a többi hat pick. Optimista hozzáállással az első és harmadik körrel lehet "kezdőt" várni a 4/7-tel meg hasznos kiegészítő embert újoncként, plusz az apró.

Az FA költekezés túlságosan is negatív jelentésű fogalommá vált a túlfizetés miatt, amikor egy teljes idényben vagy éppen 6-8 meccsen mutatott jó játék után fizetnek valakit túl átlag feletti kezdőnek kijáró szerződéssel. Bizonyítottan minőségi játékosra költött pénz mindig jól szolgálatott tesz, még ha nem is a top UFA-kat célozza meg a csapat több poszton is, mint ahogy a Bucs tette tavaly.

Én két olyan drágábbnak számítő játékost említenék csak, akik komoly erősítést jelentenének az első pillanattól fogva:

Martellus Bennett, tight endnek. Állítólag a Bucs lehet még kérője, mert szeretne a tesójával egy csapatban játszani, de Michael Bennettet közel sem biztos, hogy meg tudják ők tartani, plusz ha mégis sikerül nekik, akkor lehet nem marad túl sok pénz a tight endre. Bennett nem egy Antonio Gates, ellenben tud blokkolni is és pont olyan óriás célpontot képvisel a passzjátékban a pálya közepén, ami nagy könnyebbséget jelentene Weedennek és engedne a két szélső elkapóra nehezedő nyomáson is.

Shaun Phillips, ROLB. Még mindig produktív, bár bizonyára nem a hosszútávú megoldás. Viszont megengedné, hogy ne legyen túl nyomás az esetleges újonc játékoson. Turnert ismeri is és a Chargersnél már lehet nem lenne állandó kezdő.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Megint rossz csapatot választottál Armando, nem lesz pénzszórás. A prioritás továbbra is a meglévô tehetségek megtartása és a draft. Idén nincs meghatározó szabadügynökünk, viszont jövôre Mack és Ward is FA lesz a fontos játékosok közül, egyik sem lesz olcsó.

Sapka, azért tavaly csak behúztátok Garcont 42.5M-ért és Morgant 11.5-ért. Ez kapásból 2szer annyi, mint amennyit a Browns költött.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Érdekes FA lesz ez,hozzánk kerülhet sok minőségi játékos,mert a pénzt ugye el kell költeni 😊armando83
Nem feltétlen kell elkölteni. Ráadásul a Browns a leginkább spórolósak közé tartozott mostanság.ulpianus
Hogy nem kell elkölteni az új,nem azt akarta Goodell hogy pörögjön a pénz?

Szerintem az edzők azért szeretnének minőségi játékosokat,remélem lesz változás,kell a jó FA szemlélet,és mivel lehetőség is van rá,ki kell használni.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Flacco-t tuti meg akarja tartani a Ravens,de ő sokat el fog vinni,ezt hál isten jól elrontották 😀
armando83
Ezen mit rontottunk el?Blaise
Hogy nem lett időben rendezve a szerződése,most SB MVP-ként (hozzáteszem szerintem nem annyira jó irányító),rengeteg pénzt fog kérni,és kapni valahol.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Ez olyan, mintha a románok elleni válogatott meccsel példálóznál, hogy lám, senkit nem érdekel már itthon a labdarúgásjjncaa
ok, jó hasonlat, de fogalmam sincs mi van a románokkal...; (mert nem érdekel😛)
rövidre zárva: az eaglest kellett volna írni

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 907 — No es importante
szerintem sem lesz nagy koltekezes, ez nem a redskins.Joey Tribbiani
igen, igen, tavaly és tavalyelőtt is hatalmas költekezés volt; 😂
sapka
36 millás cap hittel meg a tavalyelőtti ügyeskedéssel persze, hogy nem ugyanaz a helyzetjjncaa
najó, de akkor volt nagy költekezés vagy sem?😮sapka
Ez olyan, mintha a románok elleni válogatott meccsel példálóznál, hogy lám, senkit nem érdekel már itthon a labdarúgás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
szerintem sem lesz nagy koltekezes, ez nem a redskins.Joey Tribbiani
igen, igen, tavaly és tavalyelőtt is hatalmas költekezés volt; 😂
sapka
36 millás cap hittel meg a tavalyelőtti ügyeskedéssel persze, hogy nem ugyanaz a helyzetjjncaa
najó, de akkor volt nagy költekezés vagy sem?😮

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 907 — No es importante
szerintem sem lesz nagy koltekezes, ez nem a redskins.Joey Tribbiani
igen, igen, tavaly és tavalyelőtt is hatalmas költekezés volt; 😂
sapka
36 millás cap hittel meg a tavalyelőtti ügyeskedéssel persze, hogy nem ugyanaz a helyzet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
szerintem sem lesz nagy koltekezes, ez nem a redskins.Joey Tribbiani
igen, igen, tavaly és tavalyelőtt is hatalmas költekezés volt; 😂
sapka
ez igaz, hiszen a tavalyi évben egy merőben más műsorszámban indultatok... 😂 * végtelen
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
szerintem sem lesz nagy koltekezes, ez nem a redskins.Joey Tribbiani
igen, igen, tavaly és tavalyelőtt is hatalmas költekezés volt; 😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!