Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
szerintem sem lesz nagy koltekezes, ez nem a redskins.Joey Tribbiani
igen, igen, tavaly és tavalyelőtt is hatalmas költekezés volt; 😂
sapka
36 millás cap hittel meg a tavalyelőtti ügyeskedéssel persze, hogy nem ugyanaz a helyzetjjncaa
najó, de akkor volt nagy költekezés vagy sem?😮

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 911 — No es importante
szerintem sem lesz nagy koltekezes, ez nem a redskins.Joey Tribbiani
igen, igen, tavaly és tavalyelőtt is hatalmas költekezés volt; 😂
sapka
36 millás cap hittel meg a tavalyelőtti ügyeskedéssel persze, hogy nem ugyanaz a helyzet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
szerintem sem lesz nagy koltekezes, ez nem a redskins.Joey Tribbiani
igen, igen, tavaly és tavalyelőtt is hatalmas költekezés volt; 😂
sapka
ez igaz, hiszen a tavalyi évben egy merőben más műsorszámban indultatok... 😂 * végtelen
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
szerintem sem lesz nagy koltekezes, ez nem a redskins.Joey Tribbiani
igen, igen, tavaly és tavalyelőtt is hatalmas költekezés volt; 😂

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 967 — Believelander
Érdekes FA lesz ez,hozzánk kerülhet sok minőségi játékos,mert a pénzt ugye el kell költeni 😊armando83
Nem feltétlen kell elkölteni. Ráadásul a Browns a leginkább spórolósak közé tartozott mostanság.ulpianus
naja ... max megint 1-2 ember jön depth-be FA-ról Drip
szerintem sem lesz nagy koltekezes, ez nem a redskins.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 877 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Érdekes FA lesz ez,hozzánk kerülhet sok minőségi játékos,mert a pénzt ugye el kell költeni 😊armando83
Nem feltétlen kell elkölteni. Ráadásul a Browns a leginkább spórolósak közé tartozott mostanság.ulpianus
naja ... max megint 1-2 ember jön depth-be FA-ról

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Flacco-t tuti meg akarja tartani a Ravens,de ő sokat el fog vinni,ezt hál isten jól elrontották 😀
armando83
Ezen mit rontottunk el?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Érdekes FA lesz ez,hozzánk kerülhet sok minőségi játékos,mert a pénzt ugye el kell költeni 😊armando83
Nem feltétlen kell elkölteni. Ráadásul a Browns a leginkább spórolósak közé tartozott mostanság.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
De te bolti móri vagy, a ti csapatotok ismeri a hűség fogalmát 😀Csiriba
Volt ilyen is, olyan is... nem lehet tudni, de úgy vélem, hogy Flacco, Kruger és Ellerbe nálunk kulcsfigura... Talán, Cary Williems-et lehetne átcsábítani az erő barna oldalára! 😀Collapo
sose becsüld alá a pénz erejét 😀 (bár flakont megtarthatjátok)Csiriba
Pár évvel ezelőtt inkább hittem volna a klubhűségben,ma abszolút a pénzről szól minden,lásd a játékosok vs. tulajok mizériát nemrégről,szal szerintem bárki megvásárolható,még csoportrivális is.

Flacco-t tuti meg akarja tartani a Ravens,de ő sokat el fog vinni,ezt hál isten jól elrontották 😀

Érdekes FA lesz ez,hozzánk kerülhet sok minőségi játékos,mert a pénzt ugye el kell költeni 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
De te bolti móri vagy, a ti csapatotok ismeri a hűség fogalmát 😀Csiriba
Volt ilyen is, olyan is... nem lehet tudni, de úgy vélem, hogy Flacco, Kruger és Ellerbe nálunk kulcsfigura... Talán, Cary Williems-et lehetne átcsábítani az erő barna oldalára! 😀Collapo
sose becsüld alá a pénz erejét 😀 (bár flakont megtarthatjátok)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 967 — Believelander
Kész a kócsing staff. ILB-edzőnek érkezett Ken Flajole, tavaly a Saintsnél dolgozott a DBkkel, előtte 3 évig volt Rams DC. A futókkal John Settle fog foglalkozni, az elmúlt két szezonban a Panthersnél volt RB-edző. Ill. az első UDFA, aki 1000 yard felett futott egy szezonban (1988).

További igazolások: Chris DiSanto (assistant strength & conditioning), Steve Gera (special assistant to head coach), Derik Keyes (assistant strength & conditioning).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
De te bolti móri vagy, a ti csapatotok ismeri a hűség fogalmát 😀Csiriba
Volt ilyen is, olyan is... nem lehet tudni, de úgy vélem, hogy Flacco, Kruger és Ellerbe nálunk kulcsfigura... Talán, Cary Williems-et lehetne átcsábítani az erő barna oldalára! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Lombardi a 2011-es draft elôtt azt mondta, h. Gabbert a legjobb QB, remélem Armando után nem kapunk még1 exJaguárt :p

Grossi FA-listája,  espncleveland.com/common/more.php?m=49&action=blog&post_id=12251.

Kruger kva jó lenne, egyrészt ugye hatalmas hiányposzt az OLB, másrészt a Rats is nagyot gyengülne. Legalább egy komoly igazolás kellene, nem tetszik ez a kizárólag draft filozófia. Joey Tribbiani
Bazze Kruger .... instant nyálcsorgás 😀 Drip
Azért azt érezzük a cikken, hogy bár tele vagytok zsetonnal azért a dream opciót erős feltételnek kell venni?! 😀 😀
Krugerre meg keressétek ki a memék közül a NO! opciót 😀Collapo
Higalom, láttam már olyat, hogy valaki sb győzelem után rögtön készpénzzé váltotta a tudását egy másik csapatnál. Szerintem ha nem is nálunk, mert ugye mégis csak csoportellenfélről van szó, de másnál biztos megkérdezi, hogy mennyit adnának nekem. És nem biztos, hogy egy nagyobb összegre nem csap le gyorsban. Hűség ide vagy oda. De te bolti móri vagy, a ti csapatotok ismeri a hűség fogalmát 😀
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lombardi a 2011-es draft elôtt azt mondta, h. Gabbert a legjobb QB, remélem Armando után nem kapunk még1 exJaguárt :p

Grossi FA-listája,  espncleveland.com/common/more.php?m=49&action=blog&post_id=12251.

Kruger kva jó lenne, egyrészt ugye hatalmas hiányposzt az OLB, másrészt a Rats is nagyot gyengülne. Legalább egy komoly igazolás kellene, nem tetszik ez a kizárólag draft filozófia. Joey Tribbiani
Bazze Kruger .... instant nyálcsorgás 😀 Drip
Azért azt érezzük a cikken, hogy bár tele vagytok zsetonnal azért a dream opciót erős feltételnek kell venni?! 😀 😀
Krugerre meg keressétek ki a memék közül a NO! opciót 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Weeden-nek nem lesz 18 éves karrierje.Amadeus91
Basszus, nem? :/ Pedig pont azért írtam le, hogy bizonyítsam, neki is lesz 18 éves karrierje 😕
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 032
én abból indulok ki, hogy egy fr qbnak legyen marketing értéke. weedenben a legnagyobb érdekesség, hogy hány éves. és akkor a negatívumait nem is soroltam. egy iparos qb, semmi több. ilyet húzni szvsz ökörség olyan helyzetben, mint amiben a browns van évek óta.peach
Igen, de ilyen alapon sima udfa. Mégis valamiért 1. kör vége 2. eleje volt rá a projection. A játéktudás szvsz fontosabb, minthogy hány mezt adnak el a nevével.

btw érdekes, hogy Weeden úgy van kezelve, mint egy sima bust, ultrafos qb, és mindenkinél sima ügy, hogy ennyi is volt a karrierje. Miközben azért közel sem volt ám finom helyzetben. Általában nem volt megtámogatva futójátékkal, az elkapókról inkább ne is beszéljünk, ahogyan arról sem, hogy rengeteget kellett passzolnia, ami főleg WR-ek nélkül nem olyan jó dolog.

Egyébként az sem mindegy, ha megnézzük az első 5 és az azt követő 10 meccsét külön:
112/202, 55,4%, 1288 yard, 5 TD, 9 INT, 64.5 rate, 2.5 TD%, 4.5 INT%, 6.4 ypa, 40 passz / game
185/315, 58,7%, 2097 yard, 9 TD, 8 INT, 77.7 rate, 2.9 TD%, 2.5 INT%, 6.7 ypa, 31.5 passz / game

Az utolsó 10 meccses statjaival már szvsz meg lehetne elégedni. INT%-a pl. jobb mint Brees-é, Lucké vagy épp Russell Wilsoné.

Egyébként pusztán statisztikai érdekességként két játékos újonc éve 😊

Brandon Weeden: 15 game, 297/517, 57.4%, 3,385 yard, 6.55 ypa, 14 TD (2.7%), 17 INT (3.3%), 72.6
Peyton Manningg: 16 game, 326/575, 56.7%, 3,739 yard, 6.50 ypa, 26 TD (4.5%), 28 INT (4.9%), 71.2

Na mindegy, a lényeg amit mondani akarok, hogy szerintem neki még simán adni fognak minimum 1 év esélyt, egyrészt mert 1. kört áldoztak rá, másrészt pedig azért, mert voltak jó meccsei, bíztató teljesítményei és szerintem még mielőtt kukáznák, megnézik, hogy a gyenge vagy a jó véglet felé indul-e meg inkább 😊fetomy
Weeden-nek nem lesz 18 éves karrierje.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Na mindegy, a lényeg amit mondani akarok, hogy szerintem neki még simán adni fognak minimum 1 év esélyt, egyrészt mert 1. kört áldoztak rá, másrészt pedig azért, mert voltak jó meccsei, bíztató teljesítményei és szerintem még mielőtt kukáznák, megnézik, hogy a gyenge vagy a jó véglet felé indul-e meg inkább 😊fetomy
Egyedül az bizonyult hibás feltételezésnek, hogy az életkora miatt jobb döntéshozó, érettebb, jobban felkészült, mint egy tipikus újonc shotgun B12 irányító run/shoot gyökerekkel ami a legritkább esetben működött eddig az NFL-ben. Így az, ami a draft idején legitimálta a "korai" választását, mára hátrány lett. Viszont átmeneti megoldás lehet belőle, és ha beválik Norv Turner mellett, azzal időt nyer a stáb, hogy megtalálja, kinevelje a saját franchise irányítóját.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én abból indulok ki, hogy egy fr qbnak legyen marketing értéke. weedenben a legnagyobb érdekesség, hogy hány éves. és akkor a negatívumait nem is soroltam. egy iparos qb, semmi több. ilyet húzni szvsz ökörség olyan helyzetben, mint amiben a browns van évek óta.peach
Igen, de ilyen alapon sima udfa. Mégis valamiért 1. kör vége 2. eleje volt rá a projection. A játéktudás szvsz fontosabb, minthogy hány mezt adnak el a nevével.

btw érdekes, hogy Weeden úgy van kezelve, mint egy sima bust, ultrafos qb, és mindenkinél sima ügy, hogy ennyi is volt a karrierje. Miközben azért közel sem volt ám finom helyzetben. Általában nem volt megtámogatva futójátékkal, az elkapókról inkább ne is beszéljünk, ahogyan arról sem, hogy rengeteget kellett passzolnia, ami főleg WR-ek nélkül nem olyan jó dolog.

Egyébként az sem mindegy, ha megnézzük az első 5 és az azt követő 10 meccsét külön:
112/202, 55,4%, 1288 yard, 5 TD, 9 INT, 64.5 rate, 2.5 TD%, 4.5 INT%, 6.4 ypa, 40 passz / game
185/315, 58,7%, 2097 yard, 9 TD, 8 INT, 77.7 rate, 2.9 TD%, 2.5 INT%, 6.7 ypa, 31.5 passz / game

Az utolsó 10 meccses statjaival már szvsz meg lehetne elégedni. INT%-a pl. jobb mint Brees-é, Lucké vagy épp Russell Wilsoné.

Egyébként pusztán statisztikai érdekességként két játékos újonc éve 😊

Brandon Weeden: 15 game, 297/517, 57.4%, 3,385 yard, 6.55 ypa, 14 TD (2.7%), 17 INT (3.3%), 72.6
Peyton Manningg: 16 game, 326/575, 56.7%, 3,739 yard, 6.50 ypa, 26 TD (4.5%), 28 INT (4.9%), 71.2

Na mindegy, a lényeg amit mondani akarok, hogy szerintem neki még simán adni fognak minimum 1 év esélyt, egyrészt mert 1. kört áldoztak rá, másrészt pedig azért, mert voltak jó meccsei, bíztató teljesítményei és szerintem még mielőtt kukáznák, megnézik, hogy a gyenge vagy a jó véglet felé indul-e meg inkább 😊
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Van egy két érdekes név a listán :
Pl. Greg Jennings,szerintem érte nagy harc lesz,vagy pl. Derek Cox,ő is nagyon rendben van.

De hogy Quentin Groves mit keres ott :S

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 877 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Lombardi a 2011-es draft elôtt azt mondta, h. Gabbert a legjobb QB, remélem Armando után nem kapunk még1 exJaguárt :p

Grossi FA-listája,  espncleveland.com/common/more.php?m=49&action=blog&post_id=12251.

Kruger kva jó lenne, egyrészt ugye hatalmas hiányposzt az OLB, másrészt a Rats is nagyot gyengülne. Legalább egy komoly igazolás kellene, nem tetszik ez a kizárólag draft filozófia. Joey Tribbiani
Bazze Kruger .... instant nyálcsorgás 😀

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 967 — Believelander
Mit lehet tudni róla?

The Eagles have hired Browns LB coach Billy Davis as their defensive coordinator.Janek
Pontosan annyit, amennyit Te is írtál. LB-coach volt. Pozíciós edzôrôl mit lehet mondani? Az LB-k fejlôdtek, de ettôl még nem lesz jó def. coord.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
A Weeden Draft-ot magyarázza nekem meg valaki lécci.Hogy hogy 29 évesen került az NFL-ben,ill miért láttak benne ekkora fantáziát?armando83
egy bukásra ítélt edzői stáb pánikszerű kapkodása. ennyi.peach
Jó azért ez így hülyeség. Nem arról volt szó, hogy bepánikoltak és behúztak egy ökörséget. Weedenről azt gondolták, hogy mivel idősebb, érettebb, előbb tud majd jó lenni mint a többi QB (leszámítva nyilván a top2 picket). És nem csak a bepánikolt Browns, hanem ez általános vélemény volt. Egyébként 6. körös prospect sem lett volna ennyi idősen. Abszolút volt benne logika, más kérdés, hogy annyira nem teljesült be (persze ez sem csak rajta múlott, és nagy bust sem lett). fetomy
én abból indulok ki, hogy egy fr qbnak legyen marketing értéke. weedenben a legnagyobb érdekesség, hogy hány éves. és akkor a negatívumait nem is soroltam. egy iparos qb, semmi több. ilyet húzni szvsz ökörség olyan helyzetben, mint amiben a browns van évek óta.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Mit lehet tudni róla?

The Eagles have hired Browns LB coach Billy Davis as their defensive coordinator.

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 967 — Believelander
No meg a QB-guru Holmi mindenképp meg akarta oldani a posztot, Weeden után más, azonnal bevethetô játékos nem nagyon volt. (persze utólag kiderült, h. RW és Captain Kirk is jó, de ôket alapból backupnak draftolta a Hawks és a Skins).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 211 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lombardi a 2011-es draft elôtt azt mondta, h. Gabbert a legjobb QB, remélem Armando után nem kapunk még1 exJaguárt :p
Joey Tribbiani
Nem csak ő, Mike Mayock is.... És nem jön ide (még). A GMünk, Dave Caldwell azt mondta, még nem mondanak le róla.


Ich bin nicht Ik 😊 Joey Tribbiani
Még szép. Nem szeretném, ha kiderülne, hogy vannak klónjaim. 😊