Cleveland Browns
41 feliratkozó
több mint 13 éve
Peter King a MMQB-ban azt írja, nagyon szeretne Lombardi letradelni. Ehhez jó helyzetben vagyunk, sok OT needes csapat van, az egyik pont utánunk húz. 6. Cleveland. Another team that wants to trade out badly. The Browns might figure they can trade down a few spots and still get Geno Smith if that's who they want; maybe one of the tackle-loving teams -- Buffalo, San Diego, Miami -- will figure if Joeckel and Fisher are gone here, the only way to get Lane Johnson is to move ahead of Arizona at seven. (That's what I certainly figure.) So the Browns could be in a good spot to pick up the second-rounder they lost last year when picking Josh Gordon in the Supplemental Draft.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Shayne Graham jött kicker posztra, nem rossz, de remélem nem ô a hosszútávú megoldás.Pinkston felépült, de a héten esedékes voluntary minicampet még kihagyja.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Újabb Draft list ezúttal bővítve. Vannak azért elég tetszetős nevekwww.dawgsbynature.com/2013/4/13/4222482/tracking-the-cleveland-browns-2013-draft-interests-3rd-edition
több mint 13 éve
ha van egy kis tehetsége sztem simán lehet akár 2. számú is, mert Hardesty porcelánból van, úgyis megsérül, Ogbonnya meg úgy szórja a labdát mint forgószél a vizet.Meglatjuk mennyi lasztit kap, Trent lesz a workhorse es ugye ott van Hardesty es Ogbonnaya is.Dion Lewis jött Acho helyett, sztem jó csere, ha vigyáz a labdára tökéletes kiegészítője lesz Richardsonnak.kristofAmikor kiderült, hogy trade blokkon van akkor ezt írtam az Eagles topikba:
"Talán kapunk érte vmit vagy vkit.
Amúgy sztem Ő jó kis RB csak nálunk nem jutott sok szerephez. Egy többet futó csapatnál hasznos csere-RB lehet belőle. Nem egyszer volt olyan, hogy azt hittem Shady fut, közben pedig Dion volt. Drukkolok neki, hogy befusson az NFL-ben is."
Az egyetemen megdöntötte Shady minden rekordját. Ez az NFL-ben nálunk nem jött össze. 😀
Simán lehet vele csereRB-ként számolni.Bébé
Achorol semmit sem tudok mondani, egy snapet sem jatszott.Joey Tribbiani
több mint 13 éve
Meglatjuk mennyi lasztit kap, Trent lesz a workhorse es ugye ott van Hardesty es Ogbonnaya is.Dion Lewis jött Acho helyett, sztem jó csere, ha vigyáz a labdára tökéletes kiegészítője lesz Richardsonnak.kristofAmikor kiderült, hogy trade blokkon van akkor ezt írtam az Eagles topikba:
"Talán kapunk érte vmit vagy vkit.
Amúgy sztem Ő jó kis RB csak nálunk nem jutott sok szerephez. Egy többet futó csapatnál hasznos csere-RB lehet belőle. Nem egyszer volt olyan, hogy azt hittem Shady fut, közben pedig Dion volt. Drukkolok neki, hogy befusson az NFL-ben is."
Az egyetemen megdöntötte Shady minden rekordját. Ez az NFL-ben nálunk nem jött össze. 😀
Simán lehet vele csereRB-ként számolni.Bébé
Achorol semmit sem tudok mondani, egy snapet sem jatszott.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Dion Lewis jött Acho helyett, sztem jó csere, ha vigyáz a labdára tökéletes kiegészítője lesz Richardsonnak.kristofAmikor kiderült, hogy trade blokkon van akkor ezt írtam az Eagles topikba:
"Talán kapunk érte vmit vagy vkit.
Amúgy sztem Ő jó kis RB csak nálunk nem jutott sok szerephez. Egy többet futó csapatnál hasznos csere-RB lehet belőle. Nem egyszer volt olyan, hogy azt hittem Shady fut, közben pedig Dion volt. Drukkolok neki, hogy befusson az NFL-ben is."
Az egyetemen megdöntötte Shady minden rekordját. Ez az NFL-ben nálunk nem jött össze. 😀
Simán lehet vele csereRB-ként számolni.
több mint 13 éve
Dion Lewis jött Acho helyett, sztem jó csere, ha vigyáz a labdára tökéletes kiegészítője lesz Richardsonnak.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Még semmi,talán jövőre lesz köze hozzánk 😉Na és Martineznek mi köze a Brownshoz ? 😀DripTaylor Martinezt lehet lemeozni hogy mennyire lassan fut xDarmando83Fantasztikus!!! <3]armando83Tényleg szép gesztus, de mi köze a Brownshoz ? 😉Joey Tribbiani
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Na és Martineznek mi köze a Brownshoz ? 😀Taylor Martinezt lehet lemeozni hogy mennyire lassan fut xDarmando83Fantasztikus!!! <3]armando83Tényleg szép gesztus, de mi köze a Brownshoz ? 😉Joey Tribbiani
több mint 13 éve
Taylor Martinezt lehet lemeozni hogy mennyire lassan fut xDFantasztikus!!! <3]armando83Tényleg szép gesztus, de mi köze a Brownshoz ? 😉Joey Tribbiani
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Köszi!Hali!Sokat nem tudok írni, egyszerûen gyenge Usama. Elvileg starternek jött, de nem az a szint. Csak azért került vissza a kezdôbe tavaly, mert a 7. körös Hagg még gyengébb volt. Hatalmas need nálunk a FS, mégis kivágtuk, szvsz ez mindent elmond.Joey Tribbiani
Usama Young utóbbi 2 évi munkásságáról írjon vki pár sort pls!
KösziRolni
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Fantasztikus!!! <3]armando83Tényleg szép gesztus, de mi köze a Brownshoz ? 😉
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Hali!Sokat nem tudok írni, egyszerûen gyenge Usama. Elvileg starternek jött, de nem az a szint. Csak azért került vissza a kezdôbe tavaly, mert a 7. körös Hagg még gyengébb volt. Hatalmas need nálunk a FS, mégis kivágtuk, szvsz ez mindent elmond.
Usama Young utóbbi 2 évi munkásságáról írjon vki pár sort pls!
KösziRolni
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Hali!Usama Young utóbbi 2 évi munkásságáról írjon vki pár sort pls!
Köszi
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Former Bills WR David Nelson reached agreement on a one-year deal with the Cleveland Browns.empty taximondjuk inkább hogy hoztak depth-re is játékost, egy csúnya térd sérülés után kap egy lehetőséget a srác.
több mint 13 éve
Former Bills WR David Nelson reached agreement on a one-year deal with the Cleveland Browns.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Hát baromi kíváncsi vagyok, tudom, hogy eléggé keverve lesznek a kártyák a védelemben, de a 3-4-ről nincsenek jó emlékeim, mintha nem lenne kompatibilis a Browns-al 😀 A sec.-be akkor nagyon kell az erősítés, főleg, hogy még nem tudhatjuk mennyire fog működni a front7, mert ha úgy mint régen és nem fog menni a nyomás a QB-ra, akkor megfognak izzadni.Ez így egész pofásan néz ki! Most eléggé elvagyok maradva így történésekben, ennyire megvan minden játékos a def. séma válltáshoz, hogy mondjuk csak egy ember jönne a front7-be?Bad31Inkább azt mondom van nagyobb need. A DL fasza és depth is van. Az LB-sorban bôven vannak kérdôjelek, de egy esélyt mindenképp megérdemel Sheard és JMJ, fôleg, h. nem 30 éves játékosokról beszélünk. Jövôre is lesz draft 😊
Ezzel szemben a secondaryben van két épkézláb játékos, Haden és Ward. Sheldon Brown nem jön vissza, Usama-t is kirúgtuk, FS-nek így maradt a 7. körös Hagg és az UDFA Gipson. Ütôs felhozatal 😛 Tényleg Drip, hol a safety a mockodban ? 😊Joey Tribbiani

http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Ott van az a 4. körben 😀 A franc se tudta még akkor,hogy Young repül. de pár nappal a draft előtt úgy is dobok még egyet 😀
több mint 13 éve
Ez így egész pofásan néz ki! Most eléggé elvagyok maradva így történésekben, ennyire megvan minden játékos a def. séma válltáshoz, hogy mondjuk csak egy ember jönne a front7-be?Bad31Inkább azt mondom van nagyobb need. A DL fasza és depth is van. Az LB-sorban bôven vannak kérdôjelek, de egy esélyt mindenképp megérdemel Sheard és JMJ, fôleg, h. nem 30 éves játékosokról beszélünk. Jövôre is lesz draft 😊
Ezzel szemben a secondaryben van két épkézláb játékos, Haden és Ward. Sheldon Brown nem jön vissza, Usama-t is kirúgtuk, FS-nek így maradt a 7. körös Hagg és az UDFA Gipson. Ütôs felhozatal 😛 Tényleg Drip, hol a safety a mockodban ? 😊
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Ez így egész pofásan néz ki! Most eléggé elvagyok maradva így történésekben, ennyire megvan minden játékos a def. séma válltáshoz, hogy mondjuk csak egy ember jönne a front7-be?és ha már vége a mock draft game-nek gondoltam ide is berakom a végeredményt
Browns
1 6 Cleveland: Dee Milliner, CB (Alabama) - no comment
3 6 Cleveland: Zach Ertz, TE (Stanford) - beszartam,hogy eddig csúszott
4 7 Cleveland: Marquise Goodwin, WR (Texas) - ostoba,hülye pick előttem vagy 3 játékost is elvittek, még a chat is belaggolt aztán beböfögtem valamit. Módosítanám Stills-re ha lehetne,de már az se biztos,hogy Wr-t húznék.
5 6 Cleveland: Omoregie Uzzi, OG (Georgia Tech) - Lehet reach, de még így is azt mondom , hogy jó
6 5 Cleveland (from Philadelphia): Cornelius Washington, DE/OLB, (Georgia) - Mauti lett volna a cél, így maradt a plan B
6 7 Cleveland: Ryan Griffin, QB (Tulane) - No Comment 😀Drip

http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
legalább már tuti a safety draft
több mint 13 éve
Gocong és Usama Young repült, érkezett Brandon Bogotay ex-Georgia kicker, aki Blair Walsh cseréjeként rúgta a kirúgásokat
több mint 13 éve
Csoda, h. kaptunk vmit Coltért. Az a Miami elleni comeback W nagyon szép volt, de ô sem rántotta ki a franchiset a szarból.azért ezt a Franchise-t nehéz kirántani.
Egy ilyen Milliner - Ertz kombó elég passzentos lenne 😉Joey Tribbiani
több mint 13 éve
Csoda, h. kaptunk vmit Coltért. Az a Miami elleni comeback W nagyon szép volt, de ô sem rántotta ki a franchiset a szarból.A ninersba se azért kell, mert ég a franchise 😀 A padon stabilan tud ülni, már gyakorolta is nálunk 😀
Egy ilyen Milliner - Ertz kombó elég passzentos lenne 😉Joey Tribbiani