Cleveland Browns
41 feliratkozó
több mint 13 éve
😀inkább aktivizálódásának 😊
Ha azt vesszük,hogy tavaly Barron is 1/7 volt akkor akár Vaccaro is lehet 1/6 bár szerintem olyan agybajt kapnék,hogy a Draft hátralévő részére nem hiszem , hogy emlékeznék 😀 😀 Szóval akkor marad a letrade.
Bad aktivitásának (van ilyen szó ?) pedig külön örülök 😊Drip
"Letrade"-re egy lehetőséget látok, ha Geno elérhető és a Bills be akar jönni a Cards elé. Ezzel mondjuk legjobb esetben egy 3. körös picket lehetne szerezni, de inkább 4. és egy kis apró (mint amit tavaly a Vikes kapott tőlünk).
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
😀Ha azt vesszük,hogy tavaly Barron is 1/7 volt akkor akár Vaccaro is lehet 1/6 bár szerintem olyan agybajt kapnék,hogy a Draft hátralévő részére nem hiszem , hogy emlékeznék 😀 😀 Szóval akkor marad a letrade.
Bad aktivitásának (van ilyen szó ?) pedig külön örülök 😊
több mint 13 éve
Browns agreed to terms on a two-year, $2.8 million deal with OLB Quentin Groves, formerly of the Cardinals.Neki is sokat adtunk 😛
LaCanfora szerint Fred Davis lehet a kövi célpont. Jó játékos, Chudnak kell egy ilyen TE, de az az Achilles-sérülés nem piskóta.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Hallo Bad, na Lombardi csak elôcsalogatott a málnásból 😊 Igen, úgy néz ki Haslam komolyan gondolja a dolgot, mondjuk nem csodálom, 1 milliárd dollár nem kis summa. Bár emlékszel amikor jött Big Baby, Corey Williams meg Stallworth akkor is eléggé örültünk, aztán a Dagi összerakott egy 4-12-t 😊 Drip, akkor mi van ha Milliner kimegy és pass rushert nem akarunk ? TE v. S 1/6-ra ? 😂
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Nem nagyon szoktam írni, de azért figyelem a folyamatosan a híreket, nálunk úgy is ez az év legizgibb réssze 😀 Végre azt látom, hogy komoly munka folyik Clevelandben, ez talán nem az a rebuilding, amit annak hívtak aztán igazából semmi érdemleges nem történt a draftot kivéve! Az elmúlt évekhez képest végre aktívak vagyunk az FA piacon, azt hiszem a következő idényben én is aktívabb leszek 😊 Joey írjál már pm-et nekem, hogy hol fizettél elő a meccsnézésre, meg, hogy mi a rák van veled, ezer és egy éve nem beszéltünk!!!

http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Genotól isten óvjon 😀 Egyébként fasza ez így,bár Jordant szívesen láttam volna a csapatba de így tényleg nincs sok esély már DE/OLB draftra ... szóval tényleg marad Milliner,akinek szintén örülnék .... vagy egy letrade
több mint 13 éve
Groves - ha lehet ilyet mondani - várható volt, Horton rendszerében jól játszott. Kruger, Sheard, Groves, Gocong (?) OLB kvartett, nem rossz. Így viszont egyre kevesebb esélyt látok a pass rusher draftra, lehet Milliner a cél ? Vagy Geno ? :p
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Cleveland back at it bright and early: Browns reached agreement with former Cardinals LB Quentin Groves.
több mint 13 éve
Faszányos. Az utolsó LB-posztért meg küzdhet JMJ és Robertson és papíron megvan a front 7. Mindenhol azt olvasom túlfizettük mindkét játékost, fôleg Krugert. Komolyan, ki mit várt ? Hogy majd aláír egy 4M/éves szerzôdést ? A piac diktálja az árakat, ennyit ér egy pass rusher. Fôleg ha épp átállsz 3-4-re. Mindkettô 27 éves, most jöhet karrierjük legjobb idôszaka. Az meg a másik, h. volt 48M cap space, ezt nem lehet csak rookiekra meg szerzôdéshosszabbításokra elverni. Amikor a Skins 100 millát odadobott Albertnek, vagy a Bucs a Lionsnál (és nálunk) is szenvedô Wrightnak 37-et, na az túlfizetés.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Plusz egy top5 DC. Lesznek itt nehéz percek okozva.Rubin-Taylor-BryantPlusz mögöttük Haden.iktriad
Kruger-Jackson-Robertson-Sheard
erős. erősbraxa88
több mint 13 éve
Des sztem nagyon rendben lesz nalatok mint DE...mas kerdes, h sztem kisse tulfizettetek, de ez legyen a GM gondja, ti oruljetek a playanak. Aki amugy remek motorral rendelkezik, jol birja a strapat, pass rush teren is hasznalhato es futas ellen is megallja a helyet...
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Rubin-Taylor-BryantPlusz mögöttük Haden.
Kruger-Jackson-Robertson-Sheard
erős. erősbraxa88
több mint 13 éve
Desmond Bryant jött. Faja kis DT volt Oaklandben, szerintem Hortonnál simán DE lesz. Kellemetlen lesz a Browns DL ellen játszani, az egyszer biztos.
több mint 13 éve
Cook-ért megy a harc a Browns-Rams-Phins trió között.Alá is írt a Rams-hez.
Na ő még jó lenne. Szintén 10M/év alatt.Joey Tribbiani
több mint 13 éve
Cook-ért megy a harc a Browns-Rams-Phins trió között.Na ő még jó lenne. Szintén 10M/év alatt.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Ennyit arròl hogy nem vásárolunk FA-t.A Jags meg Armandot 😛
Behùzhatnánk Ellerbe-t is,meg Avril-t ,Aso-val egyetemben,azán jöhet az Offense heavy draft 😊armando83
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Ennyit arròl hogy nem vásárolunk FA-t.Behùzhatnánk Ellerbe-t is,meg Avril-t ,Aso-val egyetemben,azán jöhet az Offense heavy draft 😊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Kruger 5 évre 41 millióért érkezik.vassadiPár héttel ezelőtt még tényleg csak álomkép volt számomra 😀 Jól kezdjük az FA-t 😊
több mint 13 éve
www.nfl.com/photos/0ap1000000147634/0ap2000000147568a frászt hozod rám...
Harrison barnában xD ,látom elvannak a srácok 😀armando83
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Harrison barnában xD ,látom elvannak a srácok 😀
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
hát ennyiért ez nagyon jó. Féltem, h. 10-11M/év körül adunk neki. Ezzel egy nagy need pipa.
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Nem kevés a lóvé amit adunk érte,de örülök,jó kis playa 😊
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Kruger 5 évre 41 millióért érkezik.
több mint 13 éve
Ééés nyitva a piac 😀😀 Lehet menni vásárolni