NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ha holnap győzünk akkor most mi az álláspont? Menjen Garret vagy most mégse?
Wong
Ideny vegen vonjunk le konzekvenciakat ahogy szerintem eddig is mindenki gondolta.

Hacsak nem nyerunk SB-t menjen de ez a privat velemenyem.
Blevi
Felőlem úgyis mehet, hogy marad. De akkor is új vezetőedző kell.
Charlie Firpo
Hogyan tud úgy menni, hogy marad? Mint pl QB edző? Így érted?
Azért ciki a történet, mert borzalmas O-val is ma a csoport elsőségért játszunk, így nem tudod elküldeni!
Folytassuk, ha beérünk rájátszásba, és első de legkésőbb második körben búcsúzunk, akkor mennie kell?
Tehát ha idén nem nyerünk SB-t (nem fogunk, olyan messze vagyunk az élcsapatoktól, hogy nagyon) akkor megy, mert akkor mindenki dőljön hátra, menni fog, nyugalom! 😀
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha holnap győzünk akkor most mi az álláspont? Menjen Garret vagy most mégse?
Wong
Ideny vegen vonjunk le konzekvenciakat ahogy szerintem eddig is mindenki gondolta.

Hacsak nem nyerunk SB-t menjen de ez a privat velemenyem.
Blevi
Felőlem úgyis mehet, hogy marad. De akkor is új vezetőedző kell.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ha holnap győzünk akkor most mi az álláspont? Menjen Garret vagy most mégse?
Wong
Ideny vegen vonjunk le konzekvenciakat ahogy szerintem eddig is mindenki gondolta.

Hacsak nem nyerunk SB-t menjen de ez a privat velemenyem.
több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ha holnap győzünk akkor most mi az álláspont? Menjen Garret vagy most mégse?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Innentől tényleg csak ti tudjátok elszúrni a csoportot.....
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Week 2 ota nem dobtak az ellenfeleink O-linejara holdingot.😀 meg jo hogy “minden playben van egy” (300 dropbackrol beszelunk). Jerruh bazzeg fizess mar!!!!
Blevi
el kell, hogy keserítselek, de ezen a héten pont volt egy ilyen.
nagyon látványos volt, ráadásul pont helyzetben is volt a játékosunk (talán Collins) egy TFL-hez egy jobb oldali futásnál, be is dobták.

talán a 71-es számú falember volt a Atlantából, nemtommianeve
slowmotion
Hamis hireket olvastam szornyu ez a zinternet azt hittem minden szinigaz rajta 😕.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Week 2 ota nem dobtak az ellenfeleink O-linejara holdingot.😀 meg jo hogy “minden playben van egy” (300 dropbackrol beszelunk). Jerruh bazzeg fizess mar!!!!
Blevi
el kell, hogy keserítselek, de ezen a héten pont volt egy ilyen.
nagyon látványos volt, ráadásul pont helyzetben is volt a játékosunk (talán Collins) egy TFL-hez egy jobb oldali futásnál, be is dobták.

talán a 71-es számú falember volt a Atlantából, nemtommianeve

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Itt egy ket reszes nfl.com-os iras arrol, hogy Amari Cooper erkezese milyen termekeny hatassal volt az O-ra:

1.  www.nfl.com/news/story/0ap3000000988133/article/amari-cooper-already-opening-up-cowboys-offense

Atlag WR elszakadas az 1-8 heten: 2.2 (ligautolso)
Atlag WR elszakadas a 9-10 heten: 3.0 (11. legjobb)

Az 1-8 heten 52.7%-ban alltatok fel 3 elkapoval, azt kovetoen 70.7%-ban.


2.  www.nfl.com/news/story/0ap3000000990830/article/jones-compares-amari-coopereffect-to-michael-irvin

Zeke kontakt utani szamai is jelentosen javultak, aka nem tudjak mar annyira tomni a boxot, mivel van legitim elkapo a 3 WR-es felallashoz:

1-8 het: 132 kiserlet; 385 yard kontakt utan; 2.9 atlag yard kontakt utan; 12 Broken Tackles
9-11 het: 59 kiserlet; 264 yard kontakt utan; 4.5 atlag yard kontakt utan; 15 Broken Tackles
undisputedly
Mondjuk nem is nagyon ertem hogy gondoltak ezzel a WR sorral inditani az idenyt. Egyelore tovabbra is jol fest a Cooper trade. Nemcsak statra szemre is.
több mint 5 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Week 2 ota nem dobtak az ellenfeleink O-linejara holdingot.😀 meg jo hogy “minden playben van egy” (300 dropbackrol beszelunk). Jerruh bazzeg fizess mar!!!!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt egy ket reszes nfl.com-os iras arrol, hogy Amari Cooper erkezese milyen termekeny hatassal volt az O-ra:

1.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/o1fgp41erpnshe7sem1q
Amari Cooper already opening up Cowboys' offense
The Dallas Cowboys are getting positive early returns from wide receiver Amari Cooper, who's played a big role in boosting the productivity across the offense since joining the team.


Atlag WR elszakadas az 1-8 heten: 2.2 (ligautolso)
Atlag WR elszakadas a 9-10 heten: 3.0 (11. legjobb)

Az 1-8 heten 52.7%-ban alltatok fel 3 elkapoval, azt kovetoen 70.7%-ban.


2.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/klpymzmykzvp1leekrzw
Jones compares Amari Cooper-effect to Michael Irvin
The addition of wideout Amari Cooper to the Dallas Cowboys offense has made a huge impact. Owner Jerry Jones compared it to Michael Irvin's impact in the 1990s.


Zeke kontakt utani szamai is jelentosen javultak, aka nem tudjak mar annyira tomni a boxot, mivel van legitim elkapo a 3 WR-es felallashoz:

1-8 het: 132 kiserlet; 385 yard kontakt utan; 2.9 atlag yard kontakt utan; 12 Broken Tackles
9-11 het: 59 kiserlet; 264 yard kontakt utan; 4.5 atlag yard kontakt utan; 15 Broken Tackles

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
örülök, hogy visszatér mindenki 😊

zölddel jelöltem azt, aki szerintem megéri az 53 szűkítést, sárgával azt, akinek esélye lehet, és pirossal azt, aki szerintem sansztalan. plusz Gregory, akinél bármi lehet.

vélemény?
rva
Gregory SB MVP lesz ahogy írtam 1-2 hónapja, így biztos hogy rosteren lesz!
beltazor
Nem véletlenül javult a védelmünk. Még mindig reális esélyét láttom a jóslatomnak 😉
beltazor
próféta beszéljen belőled!
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
örülök, hogy visszatér mindenki 😊

zölddel jelöltem azt, aki szerintem megéri az 53 szűkítést, sárgával azt, akinek esélye lehet, és pirossal azt, aki szerintem sansztalan. plusz Gregory, akinél bármi lehet.

vélemény?
rva
Gregory SB MVP lesz ahogy írtam 1-2 hónapja, így biztos hogy rosteren lesz!
beltazor
Nem véletlenül javult a védelmünk. Még mindig reális esélyét láttom a jóslatomnak 😉

több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Ahogy nézem, elég lehet ha a három csoport meccset hozzuk.
Ráadásul ebből kettő otthon lesz.
Kulcs meccs lesz most csütörtökön.
Utána 1 hét múlva Saints, tuti bukta, de legalább lesz több mint egy hetünk készülni az eaglesből.
beltazor
Vagy kettőt hozunk a 3-ból és még egyet a TB-Colts-Saints hármasból. Nem lehetetlen küldetés.
100yard
Saints-t elnezve a hetvegen sima ugy. Csori Brees, hogy tartja majd a lepest a Dak fele pontgyarral.
Needa
Hát valóban nincs sok esélyünk, bár én a PHI és a ATL ellen se láttam sok esélyt. Főleg az Atlanta ellen nem láttam hogy fogunk nyerni. Ők azért az otthoni meccseiken hoztak 35-40 pontot átlagban.
több mint 5 éve
Needa Dallas Cowboys 233
Ahogy nézem, elég lehet ha a három csoport meccset hozzuk.
Ráadásul ebből kettő otthon lesz.
Kulcs meccs lesz most csütörtökön.
Utána 1 hét múlva Saints, tuti bukta, de legalább lesz több mint egy hetünk készülni az eaglesből.
beltazor
Vagy kettőt hozunk a 3-ból és még egyet a TB-Colts-Saints hármasból. Nem lehetetlen küldetés.
100yard
Saints-t elnezve a hetvegen sima ugy. Csori Brees, hogy tartja majd a lepest a Dak fele pontgyarral.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most akkor előhozzuk a Bénát végre?
Swain kieséséve Schultz mellé kellene valami TE játék, ami nekem amúgy is hiányzik idén (persze, Jason után minden gyengébb, ugye).

Leighton Vander Esch-nek 84 szerelése és 2 int-je van Lee cseréjeként 5 kezdő meccsel....

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/fishsports/status/1064335936081805313

azert igy kurva kemeny lehetett jatszani...
Borbinho
Örökbefogadott srác, nem tudom hogy a tesóját is magukhoz vették vagy már gyerekkorukban különváltak. Szerencsétlen...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/fishsports/status/1064335936081805313

azert igy kurva kemeny lehetett jatszani...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Ahogy nézem, elég lehet ha a három csoport meccset hozzuk.
Ráadásul ebből kettő otthon lesz.
Kulcs meccs lesz most csütörtökön.
Utána 1 hét múlva Saints, tuti bukta, de legalább lesz több mint egy hetünk készülni az eaglesből.
beltazor
Vagy kettőt hozunk a 3-ból és még egyet a TB-Colts-Saints hármasból. Nem lehetetlen küldetés.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Ahogy nézem, elég lehet ha a három csoport meccset hozzuk.
Ráadásul ebből kettő otthon lesz.
Kulcs meccs lesz most csütörtökön.
Utána 1 hét múlva Saints, tuti bukta, de legalább lesz több mint egy hetünk készülni az eaglesből.

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Ahhoz képes, hogy a meccse előtt az sem látszott hogy fogjuk megverni az Atlantát csütörtökön már a divizio első helyérért játszunk.
Reméljük a megtizedlt WAS-t otthon meg tudjuk verni.
Most az látszik hogy az divizio első helyet akát 8-al is el lehet hozni. Igaz a rájátszásban sok keresni valónk nem nagyon lesz ezzel az offense teljesítménnyel.
100yard
a Giants-et is lesajnálta mindenki mielőtt SB-t nyert pár éve... 😀

aktuális teljes draft order a pillanatnyi állás szerint:
 www.tankathon.com/nfl/full_draft
(Dallas: nincs, 48, 79, 116 az első 4 körben)

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Ahhoz képes, hogy a meccse előtt az sem látszott hogy fogjuk megverni az Atlantát csütörtökön már a divizio első helyérért játszunk.
Reméljük a megtizedlt WAS-t otthon meg tudjuk verni.
Most az látszik hogy az divizio első helyet akát 8-al is el lehet hozni. Igaz a rájátszásban sok keresni valónk nem nagyon lesz ezzel az offense teljesítménnyel.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/OCC44/status/1064297216674840576

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Már most szólok, hogy ha csütörtökön győzni tudunk a Washington ellen, Garret marad!
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Maher fiam, Maher...
Charlie Firpo
GWG, mit akarsz még tőle? 😊
slowmotion
Az idegrendszeremet vissza! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Maher fiam, Maher...
Charlie Firpo
GWG, mit akarsz még tőle? 😊