Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/1065758627976409088/photo/1

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
a legutolsó hír az volt, hogy a kezébe már kezd visszatérni az érzés.
a lábába még mindig nem... 😕
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 610 — Pfizer & Moderna fan
Frederickrol van vlami friss hir? Javul? Jovore visszater?

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Irving idei teljesítménye alapján szerintem egy árva fillért nem fog kapni
de akik valóban lejárnak 2019-ben:
- Demarcus Lawrence (DE)
- Cole Beasley (WR)
- Tavon Austin (WR)
- Rod Smith (RB)
- Cameron Flemming (OT)
- David Irving (DE/DT)
- Jamize Olawale (FB)
- Damien Wilson (LB)
- LP Ladouceur (LS)
- Geoff Swaim (TE)
- Justin March-Lillard (LB)
- Daniel Ross (DT)
- Caraun Reid (DT)
- Darian Thompson (FS)
- Datone Jones (DT)
- Marcus Martin (OL)
ebből Lawrence-t én megtartanám ha a keret engedi, meg Flemming-et, Wilson-t, Ladouceurt és Swaim-et illetve Ross-t.
gadget receiver lesz drafton, FB lesz bárhonnan, amúgy sem kiemelkedően fontos a szerepe, a többiek meg rotációs játékosok, beleértve Rod Smith-t is

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 610 — Pfizer & Moderna fan
nézegettem a cap-et:
kövinek alaposan meg kell fizetni:
Lawrence,
L Colins,
Elliott
Cooper
B Jones
heath
Jaylon Smith
M. Collins
Aki még drágább lehet:
Irving
Gregory
Brown

Prescott-ról nem is beszéltem, vele mi lesz.

Vlaki fontosat elfogunk veszíteni.

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Nem pont a temaba vag de Mo jo szezont fut az iden. 😕
100yard
nyilván, hiszen egy jó corner. csak nem képes 2 dologra: zónát védekezni meg egészséges maradni.

szerk: 2% esélyünk van egy SB-re  projects.fivethirtyeight.com/2018-nfl-predictions/?ex_cid=rrpromo 😊

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
így, hogy a negyedik hely a projekted a Cowboys számára, kezdhetek aggódni?

 i.ibb.co/w4McwBb/Clipboard01.jpg

amíg underdog volt a csapat (másfél éve, LOL) addig kevéssé aggódtam, mert csak pozitívan lehetett csalódni
most meg már negatívan is...
A Giants és az Eagles egymással versenyez, hogy ki a sz*rabb, a Redskins egy fejetlen óriás, mi meg vakok közt a félszemű...
rva
Azért a negatív csalódástól még messze vagyunk. Elég erős a hátralévő scedule-unk. A NO-t nem kell bemutatni, a Colts meg egy öt meccses győzelmi sorozatban van. Ezen kívül maradt a NYG, PHI és Tampa hármas ami akár hozható is, de ha egyszer botlunk akkor bravúr kell a másik két meccsen. Félek már a csütörtöki meccs beáraz bennünket.
100yard
ahogy beltazor írja, a két csoportmeccset nyerni kell és jók vagyunk
de mint minden ilyen alkalommal, indul a számolgatás, gondolom a játékosok fejében is. és ezen túljutni sokkal nehezebb, mint csak simán egy meccset megnyerni.
kezdve azzal, hogy feltartott kézzel megyünk a New Orleans elleni meccsre?...
szóval azt mondanám, hogy ahhoz, hogy komoly célokat érjünk el, és nem megint csak egy one-and-done postseason legyen (ha egyáltalán!) akkor bizony Brees-ék ellen kell felkötni a gatyát, a védelemnek hozni a minimum programot stabilan (tehát ami elvárható a játékosoktól) plusz némi extrát, és ugyan ezt az offesne oldalon is pár embertől (Dak!) akkor nem lehet hiba.
2014-ben egyszer más sikerült egy félidőn át nullán tartani a Saints offense-t 😀 (Mo Claiborne-al LOL)
rva
Nem pont a temaba vag de Mo jo szezont fut az iden. 😕
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
így, hogy a negyedik hely a projekted a Cowboys számára, kezdhetek aggódni?

 i.ibb.co/w4McwBb/Clipboard01.jpg

amíg underdog volt a csapat (másfél éve, LOL) addig kevéssé aggódtam, mert csak pozitívan lehetett csalódni
most meg már negatívan is...
A Giants és az Eagles egymással versenyez, hogy ki a sz*rabb, a Redskins egy fejetlen óriás, mi meg vakok közt a félszemű...
rva
Azért a negatív csalódástól még messze vagyunk. Elég erős a hátralévő scedule-unk. A NO-t nem kell bemutatni, a Colts meg egy öt meccses győzelmi sorozatban van. Ezen kívül maradt a NYG, PHI és Tampa hármas ami akár hozható is, de ha egyszer botlunk akkor bravúr kell a másik két meccsen. Félek már a csütörtöki meccs beáraz bennünket.
100yard
ahogy beltazor írja, a két csoportmeccset nyerni kell és jók vagyunk
de mint minden ilyen alkalommal, indul a számolgatás, gondolom a játékosok fejében is. és ezen túljutni sokkal nehezebb, mint csak simán egy meccset megnyerni.
kezdve azzal, hogy feltartott kézzel megyünk a New Orleans elleni meccsre?...
szóval azt mondanám, hogy ahhoz, hogy komoly célokat érjünk el, és nem megint csak egy one-and-done postseason legyen (ha egyáltalán!) akkor bizony Brees-ék ellen kell felkötni a gatyát, a védelemnek hozni a minimum programot stabilan (tehát ami elvárható a játékosoktól) plusz némi extrát, és ugyan ezt az offesne oldalon is pár embertől (Dak!) akkor nem lehet hiba.
2014-ben egyszer más sikerült egy félidőn át nullán tartani a Saints offense-t 😀 (Mo Claiborne-al LOL)
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 610 — Pfizer & Moderna fan
így, hogy a negyedik hely a projekted a Cowboys számára, kezdhetek aggódni?

 i.ibb.co/w4McwBb/Clipboard01.jpg

amíg underdog volt a csapat (másfél éve, LOL) addig kevéssé aggódtam, mert csak pozitívan lehetett csalódni
most meg már negatívan is...
A Giants és az Eagles egymással versenyez, hogy ki a sz*rabb, a Redskins egy fejetlen óriás, mi meg vakok közt a félszemű...
rva
Azért a negatív csalódástól még messze vagyunk. Elég erős a hátralévő scedule-unk. A NO-t nem kell bemutatni, a Colts meg egy öt meccses győzelmi sorozatban van. Ezen kívül maradt a NYG, PHI és Tampa hármas ami akár hozható is, de ha egyszer botlunk akkor bravúr kell a másik két meccsen. Félek már a csütörtöki meccs beáraz bennünket.
100yard
NYG-t sé az Eaglest kell megverni, és megnyerjük a csopit.

több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
így, hogy a negyedik hely a projekted a Cowboys számára, kezdhetek aggódni?

 i.ibb.co/w4McwBb/Clipboard01.jpg

amíg underdog volt a csapat (másfél éve, LOL) addig kevéssé aggódtam, mert csak pozitívan lehetett csalódni
most meg már negatívan is...
A Giants és az Eagles egymással versenyez, hogy ki a sz*rabb, a Redskins egy fejetlen óriás, mi meg vakok közt a félszemű...
rva
Azért a negatív csalódástól még messze vagyunk. Elég erős a hátralévő scedule-unk. A NO-t nem kell bemutatni, a Colts meg egy öt meccses győzelmi sorozatban van. Ezen kívül maradt a NYG, PHI és Tampa hármas ami akár hozható is, de ha egyszer botlunk akkor bravúr kell a másik két meccsen. Félek már a csütörtöki meccs beáraz bennünket.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
így, hogy a negyedik hely a projekted a Cowboys számára, kezdhetek aggódni?

 i.ibb.co/w4McwBb/Clipboard01.jpg

amíg underdog volt a csapat (másfél éve, LOL) addig kevéssé aggódtam, mert csak pozitívan lehetett csalódni
most meg már negatívan is...
A Giants és az Eagles egymással versenyez, hogy ki a sz*rabb, a Redskins egy fejetlen óriás, mi meg vakok közt a félszemű...

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Akárhogy is, ez Garrett:
 twitter.com/dallascowboys/status/1066058809309896705
Charlie Firpo
| Ez így nekem is tetszett, de attól még lehet szar edző valaki, hogy egyébként rendes ember, a játékosai meg szeretik.
| Antonius
no igen. bár az élet meg a család fontosabb bárminél, de azért ebben a kurva sportágban a sikereket még mindig a győzelmekkel mg a gyűrűkkel mérik.
slowmotion
????
| Most komolyan, ez mi a f...ért mond ellent ennek? Mi köze a teljesítménynek ahhoz, ha valaki normális? mondtam én, hogy ezért jó edző?? Ha igen, hol????
|

Az eredmények igazolnak egy edzőt...hhmm, ilyet még nem is hallottam!
Játékospárti? Szerintem igen. Beleviszi a szívét is a dologba? Szerintem igen. Visszaélnek ezzel a játékosok? Szerintem néhány igen. Sok rossz döntést hoz? Szerintem igen.

Charlie Firpo
szerintem ez nem Neked ment, hanem Antoniusnak.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Akárhogy is, ez Garrett:
 twitter.com/dallascowboys/status/1066058809309896705
Charlie Firpo
| Ez így nekem is tetszett, de attól még lehet szar edző valaki, hogy egyébként rendes ember, a játékosai meg szeretik.
| Antonius
no igen. bár az élet meg a család fontosabb bárminél, de azért ebben a kurva sportágban a sikereket még mindig a győzelmekkel mg a gyűrűkkel mérik.
slowmotion
????
| Most komolyan, ez mi a f...ért mond ellent ennek? Mi köze a teljesítménynek ahhoz, ha valaki normális? mondtam én, hogy ezért jó edző?? Ha igen, hol????
|

Az eredmények igazolnak egy edzőt...hhmm, ilyet még nem is hallottam!
Játékospárti? Szerintem igen. Beleviszi a szívét is a dologba? Szerintem igen. Visszaélnek ezzel a játékosok? Szerintem néhány igen. Sok rossz döntést hoz? Szerintem igen.

Charlie Firpo
Ne érts félre kérlek, én nem támadni akartalak, sőt örülök, hogy belinkelted a videot, mert jó látni ezt az arcát is JGnek. Az, hogy milyen edző, az tényleg független ettől, hiszen ez az emberi oldalát mutatja neki.
A szomorú az, hogy én speciel annyira ki vagyok már hegyezve JGre, hogy minden vele kapcsolatos hírhez hozzáfűzöm az edzői kvalitásairól lévő véleményemet is. Amiről egyébként Ő maga tehet...

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Akárhogy is, ez Garrett:
 twitter.com/dallascowboys/status/1066058809309896705
Charlie Firpo
| Ez így nekem is tetszett, de attól még lehet szar edző valaki, hogy egyébként rendes ember, a játékosai meg szeretik.
| Antonius
no igen. bár az élet meg a család fontosabb bárminél, de azért ebben a kurva sportágban a sikereket még mindig a győzelmekkel mg a gyűrűkkel mérik.
slowmotion
????
| Most komolyan, ez mi a f...ért mond ellent ennek? Mi köze a teljesítménynek ahhoz, ha valaki normális? mondtam én, hogy ezért jó edző?? Ha igen, hol????
|

Az eredmények igazolnak egy edzőt...hhmm, ilyet még nem is hallottam!
Játékospárti? Szerintem igen. Beleviszi a szívét is a dologba? Szerintem igen. Visszaélnek ezzel a játékosok? Szerintem néhány igen. Sok rossz döntést hoz? Szerintem igen.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Akárhogy is, ez Garrett:
 twitter.com/dallascowboys/status/1066058809309896705
Charlie Firpo
Ez így nekem is tetszett, de attól még lehet szar edző valaki, hogy egyébként rendes ember, a játékosai meg szeretik.
Antonius
no igen. bár az élet meg a család fontosabb bárminél, de azért ebben a kurva sportágban a sikereket még mindig a győzelmekkel mg a gyűrűkkel mérik.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Akárhogy is, ez Garrett:
 twitter.com/dallascowboys/status/1066058809309896705
Charlie Firpo
Ez így nekem is tetszett, de attól még lehet szar edző valaki, hogy egyébként rendes ember, a játékosai meg szeretik.
Antonius
Nem mondtam, hogy nem. Ez az emberi része.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Garrettnek és Daknak kurva nagy szerencséje van az idényben ezzel a csoporttal. A Cowboys szurkolók reménykedhetnek, de reménytelen mindkettő.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Akárhogy is, ez Garrett:
 twitter.com/dallascowboys/status/1066058809309896705
Charlie Firpo
Ez így nekem is tetszett, de attól még lehet szar edző valaki, hogy egyébként rendes ember, a játékosai meg szeretik.

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Akárhogy is, ez Garrett:
 twitter.com/dallascowboys/status/1066058809309896705

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Szerintem sincs megoldva az irányítókérdés, de szerintem kap legalább még egy évet Dak.

De legalább Amarit jól használjátok:
 www.profootballfocus.com/news/pro-amari-cooper-isnt-playing-better-in-dallas-hes-getting-used-better

Azért a 22 elkapásból 16 first down az eléggé brutál

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
TTN ! \m/ \m/
 www.bloggingtheboys.com/2018/11/23/18108769/trolling-the-nation-for-redskins-cowboys-every-blitz-they-run-dak-beats-them

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
180 yard es 2 TD Coopertol. Eddig megerte a trade.
undisputedly
Nem kisebbítve Cooper érdemeit, de a tárgyilagosság kedvéért tegyük hozzá, hogy mindezt a Skins ellen... 😉 A 90 yardos TD alatti védőmunkára elég hangosan dübörgött a Benny Hill főcímzene. Meg Dak futott TD-je alatt is. 😀
nexion218
Azért az hogy Cooper így elment az többé-kevésbé logikus következménye annak, hogy ellenünk mindenki feltolja a védekezését egyrész a futás megállítására másrészt DAK 10-nél hosszabbat nem nagyon dob. Nem láttam egyik esetben sem mélységi védőt nálatok.
100yard
az egyiknél elcsúszott a védő, a másiknál meg három ember közé futott be Cooper, de elbaszták a szerelést. lényegben kb 5+24 yard és két first down volt ez, amiből a védelem bénázása miatt lett 40+90+2TD.
slowmotion
Bár az elcsúszásban Coopernak is volt szerepe. Lényegében csomót kötött a védő lábára a két irányváltással.
A 90 yardnál meg csak arra céloztam ha van egy mélységi safety akkor ez nem 90 yard.
100yard
a mélységi safety az olyan, aki 15 yarddal a secondary mögött áll fel? mert akkor volt olyan. egyszerűen csak toszott a földre vinni Coopert, az irányváltásnál meg csinált egy tankhajót, aztán csak az endzone előtt érte utol legközelebb.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
180 yard es 2 TD Coopertol. Eddig megerte a trade.
undisputedly
Nem kisebbítve Cooper érdemeit, de a tárgyilagosság kedvéért tegyük hozzá, hogy mindezt a Skins ellen... 😉 A 90 yardos TD alatti védőmunkára elég hangosan dübörgött a Benny Hill főcímzene. Meg Dak futott TD-je alatt is. 😀
nexion218
Azért az hogy Cooper így elment az többé-kevésbé logikus következménye annak, hogy ellenünk mindenki feltolja a védekezését egyrész a futás megállítására másrészt DAK 10-nél hosszabbat nem nagyon dob. Nem láttam egyik esetben sem mélységi védőt nálatok.
100yard
az egyiknél elcsúszott a védő, a másiknál meg három ember közé futott be Cooper, de elbaszták a szerelést. lényegben kb 5+24 yard és két first down volt ez, amiből a védelem bénázása miatt lett 40+90+2TD.
slowmotion
Bár az elcsúszásban Coopernak is volt szerepe. Lényegében csomót kötött a védő lábára a két irányváltással.
A 90 yardnál meg csak arra céloztam ha van egy mélységi safety akkor ez nem 90 yard.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
180 yard es 2 TD Coopertol. Eddig megerte a trade.
undisputedly
Nem kisebbítve Cooper érdemeit, de a tárgyilagosság kedvéért tegyük hozzá, hogy mindezt a Skins ellen... 😉 A 90 yardos TD alatti védőmunkára elég hangosan dübörgött a Benny Hill főcímzene. Meg Dak futott TD-je alatt is. 😀
nexion218
Azért az hogy Cooper így elment az többé-kevésbé logikus következménye annak, hogy ellenünk mindenki feltolja a védekezését egyrész a futás megállítására másrészt DAK 10-nél hosszabbat nem nagyon dob. Nem láttam egyik esetben sem mélységi védőt nálatok.
100yard
az egyiknél elcsúszott a védő, a másiknál meg három ember közé futott be Cooper, de elbaszták a szerelést. lényegben kb 5+24 yard és két first down volt ez, amiből a védelem bénázása miatt lett 40+90+2TD.
slowmotion
Igaz, ugyanakkor azt is tegyuk hozza, hogy az elkapok 100%-anak "inflalodik" igy a statisztikaja, szoval telejsen felesleges "kisebbiteni az erdemeit" Coopernek, akinek pont a preciz route futast emlitik a legnagyobb erossegekent.

Masik orok igazsag, hogy a tamado yardok nagy szazaleka szuletik a vedelem "kieroszakolatlan hibajabol", nem csak a Dallas meccsein, hanem mindenki masen.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
180 yard es 2 TD Coopertol. Eddig megerte a trade.
undisputedly
Nem kisebbítve Cooper érdemeit, de a tárgyilagosság kedvéért tegyük hozzá, hogy mindezt a Skins ellen... 😉 A 90 yardos TD alatti védőmunkára elég hangosan dübörgött a Benny Hill főcímzene. Meg Dak futott TD-je alatt is. 😀
nexion218
Azért az hogy Cooper így elment az többé-kevésbé logikus következménye annak, hogy ellenünk mindenki feltolja a védekezését egyrész a futás megállítására másrészt DAK 10-nél hosszabbat nem nagyon dob. Nem láttam egyik esetben sem mélységi védőt nálatok.
100yard
az egyiknél elcsúszott a védő, a másiknál meg három ember közé futott be Cooper, de elbaszták a szerelést. lényegben kb 5+24 yard és két first down volt ez, amiből a védelem bénázása miatt lett 40+90+2TD.