Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
közben meg a két kedvenc szomszédunk halomra gyilkolta egymást...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Gyula!

kis szakértést szeretnék kapni.
szóval vannak ugye pre-snap penaltyk (false start, offside stb). na most az illegal formation nem ilyennek számít? ha igen, tehát el sem kellene engedni a játékot - tehát ez egy free snap a védelem részére - akkor miért várják meg, hogy esetleg a védelem is szabálytalankodik-e?

azért kérdezem, mert volt egy olyan a meccsen, ahol illegal formation-ből indult a Rams, csináltunk valami defensive holdingot, és erre azt közölte a bíró, hogy egymást kioltja a két szabálytalanság.
de hát miért, ha eleve szabálytalanságból indult a play?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
hát ez izgalmas meccs volt, de...
köszi a meccset Mo, de jövőre lécci ne gyere vissza, köszi!
Hitchens - vannak kezdő hibái, de lelkes.
Bruce - amikor már lemondanánk róla,... 😊
Tony the Snake, a végére kiegyenesítette, bár Dez TD-jét kicsit aluldobta
Demarco - egy hibája volt, de ott -1 labda helyett +15 yardot kellett volna kapni, mondjuk az billentette ki a bírókat az egyensúlyi pozícióból, onnantól néha a fejemet fogtam.
Linehan kiszámítható, minden drive-ot futással kezdünk, még shotgunból is. meg azért bár a végén mindenki tudta, hogy futni fogunk, azért fel lehetne pakolni pár receivert a pályára, hogy a vonal másik oldalán a hústömeg szintén csökkenjen.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hitchens 10-3 szerelés ma, és szerintem egy tiszta TD mentés.
Carter 9-3 + int

Ők jók voltak

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Félidőben ez harmatos. Tony lassú, körülményes, sematikus, tehát kiismerhető. Nem tudom, a fizikai állapota miatt, de ha ez nem javul, oda a szezonunk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
fordítva is ez lesz, ott is futni kell majd....
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
With Smith active, it should give the Cowboys six linebackers active against the Rams. With Bruce Carter, Anthony Hitchens and Kyle Wilber expected to start in the base defense, Cam Lawrence, Kory Toomer and now Smith should serve as the backups.via dallascowboys.com
hát mit ne mondjak, ennél lehetne jobb is a linebacker sor....

az egyetlen örömre indokot adó dolog az, hogy a Rams a Steelers mellett a liga két legrosszabb futás elleni védelmével rendelkezik. Ha véletlenül tudnánk ellenük is futni ahogy múlt héten a Titans ellen, (azaz nem vétünk alapvető hibákat, amiből gyors hátrányba kerülünk) akkor akár kontrollálhatjuk is az órát. A PFF adatai szerint a Dallas ráadásul a harmadik a futást tekintve offense oldalon, egyből a Seahawks és a Broncos után. azaz minden esélyünk megvan, hogy szétfussuk őket. 😊rva
plusz Murray karrierjének két legjobb meccse a Rams ellen volt (2011: 253 yard 1 TD, 2013: 176 yard, 1 TD)slowmotion
Pedig az lenne a logis, hogy a Rams full rááll a futás elleni védekezésre, akár feladva a passz elleni védelem egy rézét, bízva abban, hogy Tony nem fog - nem mer - dobni. De szerintem meg fog merni.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
With Smith active, it should give the Cowboys six linebackers active against the Rams. With Bruce Carter, Anthony Hitchens and Kyle Wilber expected to start in the base defense, Cam Lawrence, Kory Toomer and now Smith should serve as the backups.via dallascowboys.com
hát mit ne mondjak, ennél lehetne jobb is a linebacker sor....

az egyetlen örömre indokot adó dolog az, hogy a Rams a Steelers mellett a liga két legrosszabb futás elleni védelmével rendelkezik. Ha véletlenül tudnánk ellenük is futni ahogy múlt héten a Titans ellen, (azaz nem vétünk alapvető hibákat, amiből gyors hátrányba kerülünk) akkor akár kontrollálhatjuk is az órát. A PFF adatai szerint a Dallas ráadásul a harmadik a futást tekintve offense oldalon, egyből a Seahawks és a Broncos után. azaz minden esélyünk megvan, hogy szétfussuk őket. 😊rva
plusz Murray karrierjének két legjobb meccse a Rams ellen volt (2011: 253 yard 1 TD, 2013: 176 yard, 1 TD)
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
With Smith active, it should give the Cowboys six linebackers active against the Rams. With Bruce Carter, Anthony Hitchens and Kyle Wilber expected to start in the base defense, Cam Lawrence, Kory Toomer and now Smith should serve as the backups.via dallascowboys.com
hát mit ne mondjak, ennél lehetne jobb is a linebacker sor....

az egyetlen örömre indokot adó dolog az, hogy a Rams a Steelers mellett a liga két legrosszabb futás elleni védelmével rendelkezik. Ha véletlenül tudnánk ellenük is futni ahogy múlt héten a Titans ellen, (azaz nem vétünk alapvető hibákat, amiből gyors hátrányba kerülünk) akkor akár kontrollálhatjuk is az órát. A PFF adatai szerint a Dallas ráadásul a harmadik a futást tekintve offense oldalon, egyből a Seahawks és a Broncos után. azaz minden esélyünk megvan, hogy szétfussuk őket. 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Má azért má ne csak róla írjunk itt, vagy mégis?

Officially, McClain is doubtful with a groin injury. He did not practice the entire week but the Cowboys will wait to see how he warms up Sunday morning. The Cowboys called up Keith Smith from the practice squad so that should give you an idea McClain is not playing.Charlie Firpo
Keith Smith-ről valami info?Tehenész
Örül

Bővebben:
Smith, a San Jose State product, signed with the Cowboys as a rookie free agent following the 2014 NFL Draft and finished the preseason with nine tackles (seven solo) and a tackle for a loss. He also added two special teams tackles.Charlie Firpo
Én is vele örülök,ha csinál 2 sacket,1 intet,1 fumble-t és 10 tacklet...túl nagy elvárások? 😀Tehenész
"Határ a csillagos ég!"

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Má azért má ne csak róla írjunk itt, vagy mégis?

Officially, McClain is doubtful with a groin injury. He did not practice the entire week but the Cowboys will wait to see how he warms up Sunday morning. The Cowboys called up Keith Smith from the practice squad so that should give you an idea McClain is not playing.Charlie Firpo
Keith Smith-ről valami info?Tehenész
Örül

Bővebben:
Smith, a San Jose State product, signed with the Cowboys as a rookie free agent following the 2014 NFL Draft and finished the preseason with nine tackles (seven solo) and a tackle for a loss. He also added two special teams tackles.Charlie Firpo
Én is vele örülök,ha csinál 2 sacket,1 intet,1 fumble-t és 10 tacklet...túl nagy elvárások? 😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Má azért má ne csak róla írjunk itt, vagy mégis?

Officially, McClain is doubtful with a groin injury. He did not practice the entire week but the Cowboys will wait to see how he warms up Sunday morning. The Cowboys called up Keith Smith from the practice squad so that should give you an idea McClain is not playing.Charlie Firpo
Keith Smith-ről valami info?Tehenész
Örül

Bővebben:
Smith, a San Jose State product, signed with the Cowboys as a rookie free agent following the 2014 NFL Draft and finished the preseason with nine tackles (seven solo) and a tackle for a loss. He also added two special teams tackles.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Má azért má ne csak róla írjunk itt, vagy mégis?

Officially, McClain is doubtful with a groin injury. He did not practice the entire week but the Cowboys will wait to see how he warms up Sunday morning. The Cowboys called up Keith Smith from the practice squad so that should give you an idea McClain is not playing.Charlie Firpo
Keith Smith-ről valami info?
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Má azért má ne csak róla írjunk itt, vagy mégis?

Officially, McClain is doubtful with a groin injury. He did not practice the entire week but the Cowboys will wait to see how he warms up Sunday morning. The Cowboys called up Keith Smith from the practice squad so that should give you an idea McClain is not playing.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
ugyan ezen okokból lesz (lehet) baja Dallas-ban is.
hazamegy, összefut a régi haverokkal, kész is a baj.

vannak későn érő típusok, lehet, hogy ő is az (mi Dallas szurkolók legalábbis reméljük) meg vannak olyanok, akiknek egyszerűen soha nem nő be a feje lágya. aki a pénzzel meg a sikerrel még nagyobb veszélynek van kitéve, mert elhiszi, hogy mindent lehet. nem szeretném, ha nem sikerülne neki. ahogy a Thomas családdal, úgy a dallasi "családjával" is arra van szüksége, hogy ne legyen egyedül, és ne keveredjen rossz társaságba.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
más volt a gond JMR-rel (lusta), DHB-vel (fakezű), és Rolandóval. McClain előéletét kell ismerni, hogy megértsük, miért nem vált be Oaklandben


choose life
több mint 9 éve
Halfkey Green Bay Packers 32
Hosszú távon szerintem jó lesz ő nálatok. Azért Jamarcushoz nem hasonlítanám bust-skálán.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Eddig tartott a Rolando-csoda, valami sérülés közbeszólt. 😊Stez
Csak nem súlyos...?Kroos
Én azt se tudtam, hogy nem edzett a héten, de akkor lehet simán, hogy nem játszik.Stez
megérkezett az utalás, most már lehet lazázni.Amadeus91
A kettő most nagyjából egybe esik, de mellékesen megkérdezném: mi a fontosabb? Rolando ismét megbukjon, vagy hogy neked legyen igazad?gyeek
hogy nekem legyen igazam | Rolandonak ettől még a kurva anyját, egy újabb jó játékos, aki a faszkalap hozzáállásával bevert egy szeget Al koporsójába. Nekem igazából ez fáj; Sapp, Kelly, JMR, Rolando meg a többi vigéc, akik visszaéltek az öregnek azzal az álmával, hogy még egyszer bajnok akar lenni, lehúzták mint a szart, aztán elhagyták a süllyedő hajót. Jól mondta anno Stephen A. Smith ezt JaMarcus kapcsán; le kéne csukni lopásért. Tudom, hogy nem objektív a vélemény. | Amadeus91
Már Stephen A-t emlegetünk? Mi jön még, Antal Imre viccek? Majka dalszöveg? De amúgy ez az egész narratíva, hogy gettóból kitört huszonegypár éves fekete kölkök rövidítették meg nyomorult Al életét is elég nyakatekert. Talán ha Al bácsi valóban bajnok csapatot akart volna, akkor a szenilitásával dacolva átadja vagy bevon a döntéshozataba egy kompetens embert és akkor talán nem JaMarcus meg Darrius félékre puffogtattják el az első pickeket és fizetnek nekik egy vagyont csak mert erős kezei vannak, meg gyors.gyeek
Eh, JaMarcus és Rolando is akkora safepicknek volt kikiáltva annak idején, hogy akkor nézték volna hülyének, ha nem őket húzza.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Eddig tartott a Rolando-csoda, valami sérülés közbeszólt. 😊Stez
Csak nem súlyos...?Kroos
Én azt se tudtam, hogy nem edzett a héten, de akkor lehet simán, hogy nem játszik.Stez
megérkezett az utalás, most már lehet lazázni.Amadeus91
A kettő most nagyjából egybe esik, de mellékesen megkérdezném: mi a fontosabb? Rolando ismét megbukjon, vagy hogy neked legyen igazad?gyeek
hogy nekem legyen igazam | Rolandonak ettől még a kurva anyját, egy újabb jó játékos, aki a faszkalap hozzáállásával bevert egy szeget Al koporsójába. Nekem igazából ez fáj; Sapp, Kelly, JMR, Rolando meg a többi vigéc, akik visszaéltek az öregnek azzal az álmával, hogy még egyszer bajnok akar lenni, lehúzták mint a szart, aztán elhagyták a süllyedő hajót. Jól mondta anno Stephen A. Smith ezt JaMarcus kapcsán; le kéne csukni lopásért. Tudom, hogy nem objektív a vélemény. | Amadeus91
Már Stephen A-t emlegetünk? Mi jön még, Antal Imre viccek? Majka dalszöveg? De amúgy ez az egész narratíva, hogy gettóból kitört huszonegypár éves fekete kölkök rövidítették meg nyomorult Al életét is elég nyakatekert. Talán ha Al bácsi valóban bajnok csapatot akart volna, akkor a szenilitásával dacolva átadja vagy bevon a döntéshozataba egy kompetens embert és akkor talán nem JaMarcus meg Darrius félékre puffogtattják el az első pickeket és fizetnek nekik egy vagyont csak mert erős kezei vannak, meg gyors.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Eddig tartott a Rolando-csoda, valami sérülés közbeszólt. 😊Stez
Csak nem súlyos...?Kroos
Én azt se tudtam, hogy nem edzett a héten, de akkor lehet simán, hogy nem játszik.Stez
megérkezett az utalás, most már lehet lazázni.Amadeus91
A kettő most nagyjából egybe esik, de mellékesen megkérdezném: mi a fontosabb? Rolando ismét megbukjon, vagy hogy neked legyen igazad?gyeek
hogy nekem legyen igazam | Rolandonak ettől még a kurva anyját, egy újabb jó játékos, aki a faszkalap hozzáállásával bevert egy szeget Al koporsójába. Nekem igazából ez fáj; Sapp, Kelly, JMR, Rolando meg a többi vigéc, akik visszaéltek az öregnek azzal az álmával, hogy még egyszer bajnok akar lenni, lehúzták mint a szart, aztán elhagyták a süllyedő hajót. Jól mondta anno Stephen A. Smith ezt JaMarcus kapcsán; le kéne csukni lopásért. Tudom, hogy nem objektív a vélemény. | Amadeus91
Tök mellékes, hogy egy csomó ilyen Rolando-féle "bustban" egy közös van, hogy a Raidersben játszottak. Nyilván véletlen.Stez
nyilván nem tett jót az a lejtmenet, ami az elbukott super bowl után beindult, a folyamatos edzőcserék, az, hogy egyre rosszabb minőségű ember anyag került a csapatba, mind edzői mind játékos fronton. Ez tiszta sor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddig tartott a Rolando-csoda, valami sérülés közbeszólt. 😊Stez
Csak nem súlyos...?Kroos
Én azt se tudtam, hogy nem edzett a héten, de akkor lehet simán, hogy nem játszik.Stez
megérkezett az utalás, most már lehet lazázni.Amadeus91
A kettő most nagyjából egybe esik, de mellékesen megkérdezném: mi a fontosabb? Rolando ismét megbukjon, vagy hogy neked legyen igazad?gyeek
hogy nekem legyen igazam | Rolandonak ettől még a kurva anyját, egy újabb jó játékos, aki a faszkalap hozzáállásával bevert egy szeget Al koporsójába. Nekem igazából ez fáj; Sapp, Kelly, JMR, Rolando meg a többi vigéc, akik visszaéltek az öregnek azzal az álmával, hogy még egyszer bajnok akar lenni, lehúzták mint a szart, aztán elhagyták a süllyedő hajót. Jól mondta anno Stephen A. Smith ezt JaMarcus kapcsán; le kéne csukni lopásért. Tudom, hogy nem objektív a vélemény. | Amadeus91
Tök mellékes, hogy egy csomó ilyen Rolando-féle "bustban" egy közös van, hogy a Raidersben játszottak. Nyilván véletlen.

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Coleman is listed as out, along with linebacker Justin Durant (groin) and defensive end Anthony Spencer (knee).
Linebacker Rolando McClain (groin) is doubtful.

Wide receiver Dez Bryant (shoulder) is listed as questionable after missing Wednesday’s practice and being limited Thursday and Friday. However, Bryant expects to play.

Defensive end Lavar Edwards (knee), tight end Gavin Escobar (knee) and running back Joseph Randle (concussion) are also listed as questionable.

Quarterback Tony Romo (back), defensive end George Selvie (shoulder), defensive tackle Ken Bishop (illness) and guard Zack Martin (foot) are all probable.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Eddig tartott a Rolando-csoda, valami sérülés közbeszólt. 😊Stez
Csak nem súlyos...?Kroos
Én azt se tudtam, hogy nem edzett a héten, de akkor lehet simán, hogy nem játszik.Stez
megérkezett az utalás, most már lehet lazázni.Amadeus91
A kettő most nagyjából egybe esik, de mellékesen megkérdezném: mi a fontosabb? Rolando ismét megbukjon, vagy hogy neked legyen igazad?gyeek
hogy nekem legyen igazam | Rolandonak ettől még a kurva anyját, egy újabb jó játékos, aki a faszkalap hozzáállásával bevert egy szeget Al koporsójába. Nekem igazából ez fáj; Sapp, Kelly, JMR, Rolando meg a többi vigéc, akik visszaéltek az öregnek azzal az álmával, hogy még egyszer bajnok akar lenni, lehúzták mint a szart, aztán elhagyták a süllyedő hajót. Jól mondta anno Stephen A. Smith ezt JaMarcus kapcsán; le kéne csukni lopásért. Tudom, hogy nem objektív a vélemény. |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Eddig tartott a Rolando-csoda, valami sérülés közbeszólt. 😊Stez
Csak nem súlyos...?Kroos
Én azt se tudtam, hogy nem edzett a héten, de akkor lehet simán, hogy nem játszik.Stez
megérkezett az utalás, most már lehet lazázni.Amadeus91
A kettő most nagyjából egybe esik, de mellékesen megkérdezném: mi a fontosabb? Rolando ismét megbukjon, vagy hogy neked legyen igazad?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Ma sem edz Rolando. :S
Kezdhetünk felkészülni a Carter, Hitchens, Wilber hármasra.
Mondjuk futásban jelenleg 23. a Rams de azért Stacytől lehet tartani.