Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Mindenesetre passz ellen jelentős javulás kell, a Titans a KC ellen rendre 3 WR-es felállást alkalmazott (Wright, Washington és talán Hunter volt ott a legtöbbször), de inkább Lockert kéne szaladgálásra kényszeríteni, úgy meg lehet zavarni.
Támadásban Williams lehet a döntő faktor, ugyanis McCourty után Verner távozásával nincs igazán jó 2. CB-je a Tennessee-nek, ezért ott lehet keresnivalónk. Persze Deznek mindenki ellen van keresnivalója, csak a Williams matchup szerintem kirívó lehet.
Be kell húzni.
Go 'Boys!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Asszem akkor ennyit a 'Peterson egyszer majd játszani fog a Dallas-ban'- projektról.
Scandrick-ra kíváncsi leszek, Mo lassan trade érett., egyébként is kíváncsi leszek, hogy a múlt heti agónia egyszeri kisiklás (= Romo a hibás, mer a háta miatt vagy mer), vagy pedig rendszerszintű. Remélem, előbbi.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
egyébként Scandrick visszatérhet. remélem, ez annyira feldobja, hogy eksztázisban fog játszani.
oh wait 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
rva
viszont holnap is játszik texasi csapat a Cowboys Stadiumban 😊 Texas Longhorns vs UCLA Bruins magyar idő szerint vasárnap hajnal 2:15-től, bár a Horns is elég gyatrán kezdte az évet, szóval ha jó helyi csapatot akartok látni Jerryworldben, akkor szeptember 27-ig kell várni, mikor a Texas A&M az Arkansas-val csap majd össze itt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
rva
Az jó. Reméljük vasárnap se... 😀
Amúgy sanszos, hogy ma elfogadják a drogpolitikára vonatkozó új szabályt. Scandrik akkor jövő héten már játszhatna is.


több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Valóban 😊 Na nem baj,elnéztem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Érdekes volt olvasgatni a nyilatkozatokat. Én olvastam csak úgy, hogy mindenki kizárólag Romo-ra tolta az elbukott meccset?Charlie Firpo
Ennyi interception mellett szerinted csoda? 😊
Mondjuk ha Carr csak fele úgy játszik mint amennyi pénzt kap, akkor lehet nem lett volna ekkora baj.rva
Secondaryben Scandricket és Churchöt leszámítva teljesen vakon vagyunk, ami még S poszton magyarázható (én Wilcoxtól tavaly sem voltam annyira elájulva, mint mások sokan), Heath meg mégiscsak Heath...Inkább az a probléma, hogy corner poszton egy 50 millás ember és egy 1/6 szerencsétlenkedik 2 szezon óta.gorbel
Én ebbe a tárborba tartoztam és tartozok is, JJ jó lesz!Wong
+1
Nem azt mondom hogy all pro safety lesz,de ő tavaly úgy került be a csapatba UDFAként hogy utána már kb a szertárosnak kellett volna beállnia. Magyarul a stáb sem úgy tervezte hogy 2013ban annyit fog játszani amennyit végül a sérülések miatt kénytelen volt,de ahhoz képest egyáltalán nem volt rossz,bőven fejlődhet még és simán lehet egy megbízható solid S.Amare
az megvan, hogy Wong Wilcox-ról beszél, te meg Heath-ről, igaz? 😊

2015-ben ha a defense csak középsz*r lesz akkor hátha jön egy jó free agent safety igazolás. (Charles Woodsonnak adhatnánk egy 4 éves szerződést, úgyis ritka a 41 éves safety a ligában 😀)
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Érdekes volt olvasgatni a nyilatkozatokat. Én olvastam csak úgy, hogy mindenki kizárólag Romo-ra tolta az elbukott meccset?Charlie Firpo
Ennyi interception mellett szerinted csoda? 😊
Mondjuk ha Carr csak fele úgy játszik mint amennyi pénzt kap, akkor lehet nem lett volna ekkora baj.rva
Secondaryben Scandricket és Churchöt leszámítva teljesen vakon vagyunk, ami még S poszton magyarázható (én Wilcoxtól tavaly sem voltam annyira elájulva, mint mások sokan), Heath meg mégiscsak Heath...Inkább az a probléma, hogy corner poszton egy 50 millás ember és egy 1/6 szerencsétlenkedik 2 szezon óta.gorbel
Én ebbe a tárborba tartoztam és tartozok is, JJ jó lesz!Wong
+1
Nem azt mondom hogy all pro safety lesz,de ő tavaly úgy került be a csapatba UDFAként hogy utána már kb a szertárosnak kellett volna beállnia. Magyarul a stáb sem úgy tervezte hogy 2013ban annyit fog játszani amennyit végül a sérülések miatt kénytelen volt,de ahhoz képest egyáltalán nem volt rossz,bőven fejlődhet még és simán lehet egy megbízható solid S.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Érdekes volt olvasgatni a nyilatkozatokat. Én olvastam csak úgy, hogy mindenki kizárólag Romo-ra tolta az elbukott meccset?Charlie Firpo
Ennyi interception mellett szerinted csoda? 😊
Mondjuk ha Carr csak fele úgy játszik mint amennyi pénzt kap, akkor lehet nem lett volna ekkora baj.rva
Secondaryben Scandricket és Churchöt leszámítva teljesen vakon vagyunk, ami még S poszton magyarázható (én Wilcoxtól tavaly sem voltam annyira elájulva, mint mások sokan), Heath meg mégiscsak Heath...Inkább az a probléma, hogy corner poszton egy 50 millás ember és egy 1/6 szerencsétlenkedik 2 szezon óta.gorbel
Én ebbe a tárborba tartoztam és tartozok is, JJ jó lesz!
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Érdekes volt olvasgatni a nyilatkozatokat. Én olvastam csak úgy, hogy mindenki kizárólag Romo-ra tolta az elbukott meccset?Charlie Firpo
Ennyi interception mellett szerinted csoda? 😊
Mondjuk ha Carr csak fele úgy játszik mint amennyi pénzt kap, akkor lehet nem lett volna ekkora baj.rva
Secondaryben Scandricket és Churchöt leszámítva teljesen vakon vagyunk, ami még S poszton magyarázható (én Wilcoxtól tavaly sem voltam annyira elájulva, mint mások sokan), Heath meg mégiscsak Heath...Inkább az a probléma, hogy corner poszton egy 50 millás ember és egy 1/6 szerencsétlenkedik 2 szezon óta.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Érdekes volt olvasgatni a nyilatkozatokat. Én olvastam csak úgy, hogy mindenki kizárólag Romo-ra tolta az elbukott meccset?Charlie Firpo
Ennyi interception mellett szerinted csoda? 😊
Mondjuk ha Carr csak fele úgy játszik mint amennyi pénzt kap, akkor lehet nem lett volna ekkora baj.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Érdekes volt olvasgatni a nyilatkozatokat. Én olvastam csak úgy, hogy mindenki kizárólag Romo-ra tolta az elbukott meccset?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tetszett a meccs a futás és a védelem pozitív csalódás, a több meg nem érdekelt. Romo letudta erre az évre a szokásos évi teljesen homály meccsét szerencsére pont egy erősebb csapat ellen, egyedül a támadó fal betlije zavart, ennél azért jobban meg kéne védeni Romót. Ha már Romo néha azért elgondolkodok azon, hogy például ha egyszer kapott volna egy az idei Cardinalshoz hasonló csapatot mennyivel másabb lenne a megítélése, de hát neki ez jutott, azért még remélem összehoznak majd neki egy jó védelmet és nem így lesajnálva kell majd visszavonulnia. 😉

A másik: Bryantet elküldeni? Komolyan? A legtöbb csapat összetenné a kezét, ha lenne ilyen elkapója itt meg az a baj, hogy nem egy kislány belül? Hát miért baj az? Inkább legyen ilyen mint motiválatlan, Romo meg már hozzászokott ehhez, ha fiatalon úgy ahogy elbírt egy TO-val, akkor mostmár tapasztalt vén rókaként meg se kottyan neki egy Bryant. 😉Jughead
Nyilván Dez-t senki sem akarja elküldeni.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Durant 3-4 weeks out... ki lesz a helyén? Wilber?Na meg akkor ki fogja a playeket hívni?Tehenész
Csípőből Church-öt mondanám, de majd a Carter. Úgy néz ki, feléledt tavalyi haló poraiból. Rolando azért még túlzás lenne, de nem lehetetlen.Charlie Firpo
szerintem jön a Hitchens-éra 😊slowmotion
😀 Emlékszel Höri szezon előtti véleményére?😀Charlie Firpo
nem. mi volt a lényege?slowmotion
csak fölírtam, hogy az is meglepetés, hogy kiválasztották  www.nemzetisport.hu/nfl/a-colts-lett-az-utolso-ismet-hatul-a-pats-seahawks-duo-2337299
hozzáteszem, hogy most megkerestem és Jeremiah 7-FA-nak sorolta be az nfl.com-on, a cbs meg nem is rangsorolta, szóval nem én vagyok az egyetlen gonosztevő.Höri
ja, nincs harag.
de nyilván a scouting team megnézte, és úgy vélte, hogy illik a rendszerbe. ők is olvassák szerintem a rankingeket, szóval valami kellett hogy legyen, ami miatt az UDFA-besorolású játékost ilyen hamar húzták, kockáztatni meg nem akartak.
mindegy, majd kiderül, mit tud.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Durant 3-4 weeks out... ki lesz a helyén? Wilber?Na meg akkor ki fogja a playeket hívni?Tehenész
Csípőből Church-öt mondanám, de majd a Carter. Úgy néz ki, feléledt tavalyi haló poraiból. Rolando azért még túlzás lenne, de nem lehetetlen.Charlie Firpo
szerintem jön a Hitchens-éra 😊slowmotion
😀 Emlékszel Höri szezon előtti véleményére?😀Charlie Firpo
nem. mi volt a lényege?slowmotion
csak fölírtam, hogy az is meglepetés, hogy kiválasztották  www.nemzetisport.hu/nfl/a-colts-lett-az-utolso-ismet-hatul-a-pats-seahawks-duo-2337299
hozzáteszem, hogy most megkerestem és Jeremiah 7-FA-nak sorolta be az nfl.com-on, a cbs meg nem is rangsorolta, szóval nem én vagyok az egyetlen gonosztevő.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Durant 3-4 weeks out... ki lesz a helyén? Wilber?Na meg akkor ki fogja a playeket hívni?Tehenész
Csípőből Church-öt mondanám, de majd a Carter. Úgy néz ki, feléledt tavalyi haló poraiból. Rolando azért még túlzás lenne, de nem lehetetlen.Charlie Firpo
szerintem jön a Hitchens-éra 😊slowmotion
😀 Emlékszel Höri szezon előtti véleményére?😀Charlie Firpo
nem. mi volt a lényege?
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 143
Tetszett a meccs a futás és a védelem pozitív csalódás, a több meg nem érdekelt. Romo letudta erre az évre a szokásos évi teljesen homály meccsét szerencsére pont egy erősebb csapat ellen, egyedül a támadó fal betlije zavart, ennél azért jobban meg kéne védeni Romót. Ha már Romo néha azért elgondolkodok azon, hogy például ha egyszer kapott volna egy az idei Cardinalshoz hasonló csapatot mennyivel másabb lenne a megítélése, de hát neki ez jutott, azért még remélem összehoznak majd neki egy jó védelmet és nem így lesajnálva kell majd visszavonulnia. 😉

A másik: Bryantet elküldeni? Komolyan? A legtöbb csapat összetenné a kezét, ha lenne ilyen elkapója itt meg az a baj, hogy nem egy kislány belül? Hát miért baj az? Inkább legyen ilyen mint motiválatlan, Romo meg már hozzászokott ehhez, ha fiatalon úgy ahogy elbírt egy TO-val, akkor mostmár tapasztalt vén rókaként meg se kottyan neki egy Bryant. 😉
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Spencer, Weems,Spilmann,és Duranton kívül mindenki edzett,egyedül Selvie limitáltan.

Escobar több lehetőségre vágyik, garrett szerint szépen fejlődik minden szinten,és egyre többet lehetőséget kaphat( hmm de deja vu tavalyról... 😕 )
Kéne a sok 2 TEs felállás.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Durant 3-4 weeks out... ki lesz a helyén? Wilber?Na meg akkor ki fogja a playeket hívni?Tehenész
Csípőből Church-öt mondanám, de majd a Carter. Úgy néz ki, feléledt tavalyi haló poraiból. Rolando azért még túlzás lenne, de nem lehetetlen.Charlie Firpo
szerintem jön a Hitchens-éra 😊slowmotion
😀 Emlékszel Höri szezon előtti véleményére?😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Durant 3-4 weeks out... ki lesz a helyén? Wilber?Na meg akkor ki fogja a playeket hívni?Tehenész
Csípőből Church-öt mondanám, de majd a Carter. Úgy néz ki, feléledt tavalyi haló poraiból. Rolando azért még túlzás lenne, de nem lehetetlen.Charlie Firpo
szerintem jön a Hitchens-éra 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Durant 3-4 weeks out... ki lesz a helyén? Wilber?Na meg akkor ki fogja a playeket hívni?Tehenész
Csípőből Church-öt mondanám, de majd a Carter. Úgy néz ki, feléledt tavalyi haló poraiból. Rolando azért még túlzás lenne, de nem lehetetlen.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Durant 3-4 weeks out... ki lesz a helyén? Wilber?Na meg akkor ki fogja a playeket hívni?
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ez az a meccs volt, ahol az adatokkal, az adatok elemzésével nem vagyunk előrébb. Fejben dőlt el, szó szerint.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
sszejön a nagy comeback? A ProFootballFocus értékelése alapján Luke Kuechly után Rolando McClain volt a legjobb középső linebacker az első fordulóban. McClain a teljes tavalyi szezont kihagyta, miután visszavonult a törvénnyel való problémái miatt, majd idén nem ment át a Ravensnél a fizikai felmérőn, visszavonult újra.

Reméjük nagyon. Ámen.

PunBB bbcode test