Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Durant 3-4 weeks out... ki lesz a helyén? Wilber?Na meg akkor ki fogja a playeket hívni?Tehenész
Csípőből Church-öt mondanám, de majd a Carter. Úgy néz ki, feléledt tavalyi haló poraiból. Rolando azért még túlzás lenne, de nem lehetetlen.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Durant 3-4 weeks out... ki lesz a helyén? Wilber?Na meg akkor ki fogja a playeket hívni?
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ez az a meccs volt, ahol az adatokkal, az adatok elemzésével nem vagyunk előrébb. Fejben dőlt el, szó szerint.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
sszejön a nagy comeback? A ProFootballFocus értékelése alapján Luke Kuechly után Rolando McClain volt a legjobb középső linebacker az első fordulóban. McClain a teljes tavalyi szezont kihagyta, miután visszavonult a törvénnyel való problémái miatt, majd idén nem ment át a Ravensnél a fizikai felmérőn, visszavonult újra.

Reméjük nagyon. Ámen.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
ezért írtam a BtB-t, mert a csávó egészen pontosan a PFF-ról szedi az adataitslowmotion
majd megnézem, hogy ő mit szed és milyen formában közli, mert ha neki lehet, akkor nekem is 😊

az azért megvan, hogy az offense fal (Smith - Leary - Frederick - Martin - Free) végigcsinálta az egész meccset, igaz? 😊
közülük a legrosszabb eredményt Leary kapta a run block miatt, de Tyron-nak is beugrott egy -1.2 értékelés a büntetések okán.
összességében offense oldalon a legrosszabb a Romo -5.6 mutatója, utána Leary -5.1 Witten -1.8 Hanna -1.1 a legjobb Free +2.4 és Murray +2.2 mutatóval (legjobban a támadófal bal oldala felé futott, a guard és a center közötti lyukon 6,5 yardot átlagolt, de összességében is 118 yard 22 kisérletből, ami 5.4 yard per carry, le a kalappal)
defense oldalon a leggyengébb láncszem (a két benyelt TD okán is) Carr lett, -4.0 mutatóval, de a secondary többi része sem teheti zsebre amit kapott, Wilcox -2.6 Claiborne -2.7 elég elkeserítő eredmény...
pozitívum a falban van, Mincey 3 QB hurry és 1 QB hit mellett +3.0 eredménnyel a legjobb, McClain 8 tackle-el (vezeti a csapatot) +2.7
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Játékosokra lebontott statisztikát tud vki? főleg h ki mennyi snappet volt fenn stb.Kroos
profootballfocus-on már van fenn info, de óvatosnak kell vele lennem, nem akarom, hogy már az első héten kitiltsanak 😊
este csinálok valami összesítést, addig is a snap-ek száma offense oldalon:

 LWR 88  Dez Bryant * 55
 TE-L 82  Jason Witten * 73
 LT 77  Tyron Smith * 73
 LG 65  Ronald Leary * 73
 C 72  Travis Frederick * 73
 RG 70  Zack Martin * 73
 RT 68  Doug Free * 73
 TE-R 84  James Hanna * 15
 RWR 83  Terrance Williams * 63
 QB 9  Tony Romo * 73
 HB 29  DeMarco Murray * 64
 SLWR 11  Cole Beasley 47
 RT 78  Jermey Parnell 4
 TE-R 89  Gavin Escobar 9
 RWR 17  Dwayne Harris 9
 RWR 15  Devin Street 21
 FB 44  Tyler Clutts 1
 HB 25  Lance Dunbar 4

defense oldalon:

 DLE 98  Tyrone Crawford * 33
 DLT 96  Nick Hayden * 33
 DRT 60  Davon Coleman * 33
 DRE 92  Jeremy Mincey * 43
 SLB 52  Justin Durant * 47
 MLB 55  Rolando McClain * 44
 WLB 54  Bruce Carter * 48
 LCB 39  Brandon Carr * 57
 SS 27  J.J. Wilcox * 58
 FS 42  Barry Church * 51
 RCB 24  Morris Claiborne * 47
 DLE 99  George Selvie 27
 DRT 69  Henry Melton 26
 DRT 66  Ken Bishop 21
 DRE 95  Lavar Edwards 15
 SLB 51  Kyle Wilber 4
 WLB 59  Anthony Hitchens 5
 SS 26  Sterling Moore 39
 FS 38  Jeff Heath 7rva
ezért írtam a BtB-t, mert a csávó egészen pontosan a PFF-ról szedi az adatait
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
Játékosokra lebontott statisztikát tud vki? főleg h ki mennyi snappet volt fenn stb.Kroos
profootballfocus-on már van fenn info, de óvatosnak kell vele lennem, nem akarom, hogy már az első héten kitiltsanak 😊
este csinálok valami összesítést, addig is a snap-ek száma offense oldalon:

 LWR 88  Dez Bryant * 55
 TE-L 82  Jason Witten * 73
 LT 77  Tyron Smith * 73
 LG 65  Ronald Leary * 73
 C 72  Travis Frederick * 73
 RG 70  Zack Martin * 73
 RT 68  Doug Free * 73
 TE-R 84  James Hanna * 15
 RWR 83  Terrance Williams * 63
 QB 9  Tony Romo * 73
 HB 29  DeMarco Murray * 64
 SLWR 11  Cole Beasley 47
 RT 78  Jermey Parnell 4
 TE-R 89  Gavin Escobar 9
 RWR 17  Dwayne Harris 9
 RWR 15  Devin Street 21
 FB 44  Tyler Clutts 1
 HB 25  Lance Dunbar 4

defense oldalon:

 DLE 98  Tyrone Crawford * 33
 DLT 96  Nick Hayden * 33
 DRT 60  Davon Coleman * 33
 DRE 92  Jeremy Mincey * 43
 SLB 52  Justin Durant * 47
 MLB 55  Rolando McClain * 44
 WLB 54  Bruce Carter * 48
 LCB 39  Brandon Carr * 57
 SS 27  J.J. Wilcox * 58
 FS 42  Barry Church * 51
 RCB 24  Morris Claiborne * 47
 DLE 99  George Selvie 27
 DRT 69  Henry Melton 26
 DRT 66  Ken Bishop 21
 DRE 95  Lavar Edwards 15
 SLB 51  Kyle Wilber 4
 WLB 59  Anthony Hitchens 5
 SS 26  Sterling Moore 39
 FS 38  Jeff Heath 7
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Játékosokra lebontott statisztikát tud vki? főleg h ki mennyi snappet volt fenn stb.Kroos
majd lesz fent a BtB-n, OCC szokta feltenni valamikor hét közepén
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Játékosokra lebontott statisztikát tud vki? főleg h ki mennyi snappet volt fenn stb.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
 sturminator.blogspot.hu/2014/09/decoding-linehan-week-1-san-francisco.html

title says it all. aki ilyen analitikus mint én, az élvezni fogja.rva
Jó, tetszik, ty
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
 sturminator.blogspot.hu/2014/09/decoding-linehan-week-1-san-francisco.html

title says it all. aki ilyen analitikus mint én, az élvezni fogja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
ez nagyon komoly, Jerry papát beperelték szexuális zaklatás miatt.
nem elhallgatva azt a mondást, miszerint "ha kurvának állsz, ne csodálkozz, ha megb*sznak", aszondom vizsgálják ki jól, különben megint lehet majd azt hajtogatni, hogy mert a Tehenészeket mindenki tolja.

azt mondjuk nem teljesen értem, hogy a klubot mint olyan miért perelték be, elvégre Jerry felnőtt (fizikailag, nem mentálisan), az eset meg nem a csapat által szervezett eseményen történt, de gondolom így kicsivel nő a remélt sarc nagysága (mivel az alperesek vagyona is nő ezzel).

egyébként az is érdekes, hogy nem dobják-e élből vissza, mert több, mint öt éve történt az egész, és ennyi a büntetőjogi elévülési ideje a feltételezett bűncselekménynek.

I just sit back and enjoy the show...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Felix Jonest nem találom sehol. Vlaki tudja hol játszik? vagy befejezte? thx 😊beltazor
ő most a Free Agent Warriors csapatát erősíti éppen, ha jók az értesüléseim
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
 www.youtube.com/watch?v=xi4iApqzkrQ
Az első (2:58) és a harmadik (2:24)elkapását érdemes megnézni. Mindenki rajta logót de elkapta.
Sztem Dez látja hogy itt az edző nem fog "motiválni" így ő maga próbálja a többieket magával húzni.beltazor
mennyi ezekben a double coverage? és a triple?
nem azt mondtam, hogy Dez rossz elkapó, ne értsd félre. azzal sincs semmi baj, hogy Dez próbálja magával húzni az embereket, ez remek felfogás, sokkal több embernek kellene ilyennek lennie. de csak akkor csinálja, ha neki megy. ha neki nem megy, akkor meg agonizál, veszekszik a bíróval, és kifogást keres. primadonna. és még ez sem lenne baj, csak el kell tudni fogadni 😊
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Felix Jonest nem találom sehol. Vlaki tudja hol játszik? vagy befejezte? thx 😊

több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
 www.youtube.com/watch?v=xi4iApqzkrQ
Az első (2:58) és a harmadik (2:24)elkapását érdemes megnézni. Mindenki rajta logót de elkapta.
Sztem Dez látja hogy itt az edző nem fog "motiválni" így ő maga próbálja a többieket magával húzni.

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
és előre nem értek egyet azokkal, akik azt fogják mondani, hogy "a meccs hevében nem vette észre, hogy kiszáradt..." mert ott áll a nyomorult ember a pálya szélén, és akkor is nyomja a szádba a Gatorade-t ha nem kéred. 100 milliós szerződést akarsz, és elfelejtesz figyelni a testedre? ugyanmár.... aki úgy érzi neki jár a nagy lóvé, az legyen tisztában azzal is, hogy MIÉRT jár a lóvé. azért, hogy hidratálok, vagy azért, hogy nem tartok pisztolyt a rendőr feje mellé, vagy nem szedek extasy-t a mexikói nyaralásomon az exnőmmel....
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 013 — Me for President!
ez örök vita marad, mint a tyúk vagy a tojás, hogy az elkapó a béna, vagy a QB dobta szarul.
lehet, hogy Dez-t az az irreális elvárás hajtja, hogy ő legyen a következő Megatron. de a megatronságot nem yardokban mérik. vagy nem csak abban... double meg triple coverage-ben elkapni minden nem a kezedbe, hanem az irányodba menő labdát, az megatronság. meg az 1500 yard természetesen mellé. meg az, hogy a corner elhiszi, hogy normális (szabályos) eszközökkel nem tud leszedni a pályáról, és kénytelen legyen olyan eszközöket bevetni, amire majd dobálják a zászlót.

előszezonban annyira óvtunk mindenkit (elkapót, qb-t, futójátékost), hogy nehogy megsérüljön és az edzésen ne minden összejött azt elhitték, hogy ez menni fog élesben is. nem ment..... és minél jobban erőlteted, annál inkább nem megy, ez minden más sportban is így van. ez egy mentális állapot, pont ugyanilyen az is, amikor az is összejön, amit nem is akartál. erre vannak edzői módszerek, hogy játékosok vagy csapatrészek ebből kizökkenjenek, de az átlagos edzőt a k*rvajó edzőtől az különbözteti meg, hogy el tudja hitetni a játékossal, hogy ha felmegy a pályára, és megcsinálja, akkor sikerülni fog.
Dez-nél is a kiszáradásos történet kicsit kamugyanús. érzte, hogy nem megy, és kellett egy indok rá, mert tudta, hogy a sajtó a következő héten ízekre fogja szedni, ehhez már elég profi, hogy felmérje. de egy ilyen roppant jó kifogás mint a kiszáradás az akkor már egyből olyan, mintha nem én lennék az ügyetlen, hanem kiszáradtam. mintha nem is én tehetnék róla, hogy nem iszom eleget LOL.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Igazábol azon kevés meccsek egyike volt amire tényleg el lehet mondani hogy Romon ment el,ennyi nem kell ezt túl gondolni. Remélhetőleg csak valamiféle rozsda ez nála és pár meccs alatt lekopik,aztán úgyis sokkal tisztább képet kapunk a csapat valódi helyéről a másik 31hez képest.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Nagy baromság...nem DEZ-t vagy a játékát kritizálom, ő a maximumot nyújtja, ő a legjobb elismerem, hajt, megőrül a pálya szélén, ezt én sem felejtettem el egy pillanatra sem. Hallottam, megnéztem, nem az összes, de sok nyilatkozatát, üvöltözését.
CSAK tegnap már úgy éreztem-éreztük (megengedve a tévedés lehetőségét, természetesen), hogy csak azért erőlteti Romo felé a labdát, mert...de itt nem ismétlem magam.Charlie Firpo
Romo azért is erőlteti pl. Dez felé a labdát, mert Dez általában megharcol a labdáért, double coverage-ben is el tudja venni magának a disznóbőrt, szóval szorosabb emberfogásnál esélyesebb a sikeres elkapás, ha felé dobja. tegnap ez így pont nem jött össze.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
DEZ TERRORIZÁLJA a környezetét, edzőket, playhívást, csapattársakat.
Charlie Firpo

Ez egy kurva nagy baromság.


Nem csodálkoznék, ha az egészségére hivatkozva:
1. Jerry kivonulna a közvetlen főnökségből, de főleg a páholyból
2. Kirúgná Garrettet
3. Kinevezne valami tökös új HC-t
4. Az meg kirúgná DEZ-t
Charlie Firpo
Itt meg az első 3 a te álmod és csak az utolsó egy kurva nagy baromság.

Már elnézést.

Példaként hallgasd már meg az a tavalyi videó felvételt amikor Dez mindenkit elküldött a pálya szélén az anyja segglyukába, jah hogy csak média hype!?


Személy szerint sokkal jobban örülnék neki, ha Ricsiék mint SZAKKOMMENTÁTOROK használnának olyan fogalmakat mint I formáció, WR útvonalak (quick out, slant stb) egy támadásban résztvevő TE és RB(k) száma, 4-3, 3-4, Tampa2, zóna van mancovergae és nem azt, hogy (jajj nem értem Dez Bryant, igen nagyképű, kiszárad, mit hisz magáról, nem értem, NEM KELL ÉRTENED mert ez nem a barátok közt, foglalkozzon a focival, mert kár kihagyni a lényegét mivel az ostoba úgyis gurulós focit néz, aki amfocit néz annak meg kell adni a sport iránti tiszteletet és nem a lelki faszságot. Sankó, Höri, Márk beszéljen és ne a Ricsi rinyáljon minden meccsen, hogy a Kansas jajj Istenem szar lesz...

Egyébként tényleg igazatok van. Ha Garrett odabassza a fülest a földhöz meg leüvölti mindenki fejéről a hajat, attól Romo észbe kap, a secondary megtanul passz ellen védekezni, a red zonban elsőre Murrayt választjuk...
Nem értem miért nem jutott ez előbb valaki eszébe?

Na kiadtam magamból, bocsánat a nyomdafestéket nem tűrő szavakért, ha a szerkesztők kiraknak, elfogadom.Wong
Semmi gond, csak én már tegnap este így éreztem! 😀
Nagy baromság...nem DEZ-t vagy a játékát kritizálom, ő a maximumot nyújtja, ő a legjobb elismerem, hajt, megőrül a pálya szélén, ezt én sem felejtettem el egy pillanatra sem. Hallottam, megnéztem, nem az összes, de sok nyilatkozatát, üvöltözését.
CSAK tegnap már úgy éreztem-éreztük (megengedve a tévedés lehetőségét, természetesen), hogy csak azért erőlteti Romo felé a labdát, mert...de itt nem ismétlem magam.
Én abból indulok ki, hogy ha ez így marad, akkor nem feleslegesen kettőzik majd le Dezt, hanem lassan megéri, mert tudni fogják a védők, hogy CSAK felé dob Romo. Ez a játék kiszámíthatóságának rovására megy.
(Ezt át kell beszélniük. A Murray futott TD-nél, 4-1 en milyen jól ment már, Dez nagyasszony módjára beszaladt, gesztikula, aztán sima futás...TD.)
Csak ebben az esetben nem fog látszani, hogy ő a liga 5 legjobb elkapója között van, meg nehezen fog 50-60 millás szerződést kapni. Neki Megatron a példakép, aki három védővel a nyakán is megcsinálja.

A sporttv-s megjegyzésedet meg inkább nem is értem, az sértőbb lenne...😛.
Ja, és a felvetés 4. pontját én sem akarnám, de nem lenne logikátlan.
És természetesen nem lett volna semmivel sem jobb, ha Garrett megmozdult volna, és nem csak idegesen köpköd.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
DEZ TERRORIZÁLJA a környezetét, edzőket, playhívást, csapattársakat.
Charlie Firpo

Ez egy kurva nagy baromság.


Nem csodálkoznék, ha az egészségére hivatkozva:
1. Jerry kivonulna a közvetlen főnökségből, de főleg a páholyból
2. Kirúgná Garrettet
3. Kinevezne valami tökös új HC-t
4. Az meg kirúgná DEZ-t
Charlie Firpo
Itt meg az első 3 a te álmod és csak az utolsó egy kurva nagy baromság.

Már elnézést.

Példaként hallgasd már meg az a tavalyi videó felvételt amikor Dez mindenkit elküldött a pálya szélén az anyja segglyukába, jah hogy csak média hype!?


Személy szerint sokkal jobban örülnék neki, ha Ricsiék mint SZAKKOMMENTÁTOROK használnának olyan fogalmakat mint I formáció, WR útvonalak (quick out, slant stb) egy támadásban résztvevő TE és RB(k) száma, 4-3, 3-4, Tampa2, zóna van mancovergae és nem azt, hogy (jajj nem értem Dez Bryant, igen nagyképű, kiszárad, mit hisz magáról, nem értem, NEM KELL ÉRTENED mert ez nem a barátok közt, foglalkozzon a focival, mert kár kihagyni a lényegét mivel az ostoba úgyis gurulós focit néz, aki amfocit néz annak meg kell adni a sport iránti tiszteletet és nem a lelki faszságot. Sankó, Höri, Márk beszéljen és ne a Ricsi rinyáljon minden meccsen, hogy a Kansas jajj Istenem szar lesz...

Egyébként tényleg igazatok van. Ha Garrett odabassza a fülest a földhöz meg leüvölti mindenki fejéről a hajat, attól Romo észbe kap, a secondary megtanul passz ellen védekezni, a red zonban elsőre Murrayt választjuk...
Nem értem miért nem jutott ez előbb valaki eszébe?

Na kiadtam magamból, bocsánat a nyomdafestéket nem tűrő szavakért, ha a szerkesztők kiraknak, elfogadom.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Garrett nem tudja kezelni: semmit sem csinált. Ott állt, mint f@ a lakodalomban...
Ennél még az elődje, Lagzi Lajcsi is jobb volt, az legalább néha bosszankodott....VIZILÓ
Én úgy vártam, hogy leveszi azt a .... fejhalllgatóját és jól odab...a valakinek, vagy csak úgy le. De csak állt ott...
Az volt a legijesztőbb, hogy úgy nézett ki, nem is érti a szitut.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Garrett nem tudja kezelni: semmit sem csinált. Ott állt, mint f@ a lakodalomban...
Ennél még az elődje, Lagzi Lajcsi is jobb volt, az legalább néha bosszankodott....
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egyszerűen szar volt Romo ,a hívások. Nem egyszer volt hogy üresen álló könnyű célpontok helyett dobta a necceseket és nem csak DEZ felé...

Pozitívum a futások, sérülések,meg hogy nem liga utolsó szinten volt a védelem 😀

PunBB bbcode test