Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én nem vagyok McClain fanja, de el lehet gondolkozni azon, hogy Oaklandben elég sok játékos "hülyül" meg.
Lesznek rossz meccsei, lesznek hibái is, de így is bőven upgrade ebbe a LB sorba. És ha kedve is van játszani, nagyon jó lehet. Nyilván meg kell fogni, Oaklandben a segge is ki volt nyalva, csinált, amit akart, akkor is kiskirály volt. Éreztetni kell vele, hogy itt nem ez van, és ez tényleg az utolsó utáni esélye a karrierre.
Mondjuk nála egyébként szerintem simán benne van, hogy azért tért csak vissza, mert elfogyott a pénz, ebben a sportban látta az egyetlen lehetőséget, aztán addig eljátszik, de a nagy zsozsó után beleszarik a világba. 😀 ELég kétes személyiség és nem tudni, hogy pontosan mi is motiválja őt igazán.Stez
Ha a régi abszolút JJ irányította csapat lenne most is és ha így folytatná a szezonban egyből kapná is a nagy lét de ugye ezek az idők elmúltak, nagyon is. Szerintem ha így fogja tolni, kapni fog egy szerződést valami nagyon kevés garantált pénzzel vagy valamilyen Melton féle opció szerűséggel, hogy még 1 év és ha tényleg ok és benőtt a feje lágya akkor hosszabbodik. Stephen nem engedi többet lehúzni a papát! 😊speeedy1
Kimegy a piacra.
Bőven benne lehet, hogy most azért hajtja végig ezt az évet, hogy utána, akárhol kapjon egy szép zsák zsozsót, aztán megint szarjon az egészre. Contract yearben van. Van egy olyan érzésem, hogy nem a játék szeretete miatt döntött a visszatérés mellett olyan hirtelen. 😊
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, én örülnék, ha nem tengődne el, csak van egy olyan érzésem, hogy nála nagyban a pénz az első, és csak azért hajtja végig ezt az évét.
Azért jól tudjuk, hogy sok a hülye GM, ha nem lesz vele gond, akkor valahol simán megkínálják egy szép szerződéssel.Stez
Én sem akarom még elhinni, hogy ennyire bejött és innentől teljesen normális lesz és klasszis. Én is afelé hajlok, hogy elfogyott a pénze és azért játszik újra. A lényeg, hogy Lee visszatérésével igazából nem vagyunk annyira szükség helyzetben, hogy túlfizessük és nem is fogjuk remélem. Elnézve amiket művelt, sokat kell még bizonyítania, hogy megváltozott de persze igazad van, hogy a piacon biztosan elkel. Nem akarok nagyon előre szaladni de kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz hálás a Cowboys-nak, amiért kiemeltük a kakiból és adtunk egy utolsó esélyt a feltámadására.speeedy1
Ahogy nézem az életrajzát, elég sok minden történet vele az elmúlt időszakban, akármi is hajthatta vissza az NFL-be.
Nekünk szerintem tök mindegy, amíg jól játszik, és nem rombolja a közeget, mi jól jártunk. Hitchens tanul, Lee felépül, a karaván halad. Maradjon is így, jó sokáig.
Az első két hét alapján - Rolando McClain ranks fifth among all inside linebackers.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Én nem vagyok McClain fanja, de el lehet gondolkozni azon, hogy Oaklandben elég sok játékos "hülyül" meg.
Lesznek rossz meccsei, lesznek hibái is, de így is bőven upgrade ebbe a LB sorba. És ha kedve is van játszani, nagyon jó lehet. Nyilván meg kell fogni, Oaklandben a segge is ki volt nyalva, csinált, amit akart, akkor is kiskirály volt. Éreztetni kell vele, hogy itt nem ez van, és ez tényleg az utolsó utáni esélye a karrierre.
Mondjuk nála egyébként szerintem simán benne van, hogy azért tért csak vissza, mert elfogyott a pénz, ebben a sportban látta az egyetlen lehetőséget, aztán addig eljátszik, de a nagy zsozsó után beleszarik a világba. 😀 ELég kétes személyiség és nem tudni, hogy pontosan mi is motiválja őt igazán.Stez
Ha a régi abszolút JJ irányította csapat lenne most is és ha így folytatná a szezonban egyből kapná is a nagy lét de ugye ezek az idők elmúltak, nagyon is. Szerintem ha így fogja tolni, kapni fog egy szerződést valami nagyon kevés garantált pénzzel vagy valamilyen Melton féle opció szerűséggel, hogy még 1 év és ha tényleg ok és benőtt a feje lágya akkor hosszabbodik. Stephen nem engedi többet lehúzni a papát! 😊speeedy1
Kimegy a piacra.
Bőven benne lehet, hogy most azért hajtja végig ezt az évet, hogy utána, akárhol kapjon egy szép zsák zsozsót, aztán megint szarjon az egészre. Contract yearben van. Van egy olyan érzésem, hogy nem a játék szeretete miatt döntött a visszatérés mellett olyan hirtelen. 😊
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, én örülnék, ha nem tengődne el, csak van egy olyan érzésem, hogy nála nagyban a pénz az első, és csak azért hajtja végig ezt az évét.
Azért jól tudjuk, hogy sok a hülye GM, ha nem lesz vele gond, akkor valahol simán megkínálják egy szép szerződéssel.Stez
Én sem akarom még elhinni, hogy ennyire bejött és innentől teljesen normális lesz és klasszis. Én is afelé hajlok, hogy elfogyott a pénze és azért játszik újra. A lényeg, hogy Lee visszatérésével igazából nem vagyunk annyira szükség helyzetben, hogy túlfizessük és nem is fogjuk remélem. Elnézve amiket művelt, sokat kell még bizonyítania, hogy megváltozott de persze igazad van, hogy a piacon biztosan elkel. Nem akarok nagyon előre szaladni de kíváncsi leszek, hogy mennyire lesz hálás a Cowboys-nak, amiért kiemeltük a kakiból és adtunk egy utolsó esélyt a feltámadására.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem vagyok McClain fanja, de el lehet gondolkozni azon, hogy Oaklandben elég sok játékos "hülyül" meg.
Lesznek rossz meccsei, lesznek hibái is, de így is bőven upgrade ebbe a LB sorba. És ha kedve is van játszani, nagyon jó lehet. Nyilván meg kell fogni, Oaklandben a segge is ki volt nyalva, csinált, amit akart, akkor is kiskirály volt. Éreztetni kell vele, hogy itt nem ez van, és ez tényleg az utolsó utáni esélye a karrierre.
Mondjuk nála egyébként szerintem simán benne van, hogy azért tért csak vissza, mert elfogyott a pénz, ebben a sportban látta az egyetlen lehetőséget, aztán addig eljátszik, de a nagy zsozsó után beleszarik a világba. 😀 ELég kétes személyiség és nem tudni, hogy pontosan mi is motiválja őt igazán.Stez
Ha a régi abszolút JJ irányította csapat lenne most is és ha így folytatná a szezonban egyből kapná is a nagy lét de ugye ezek az idők elmúltak, nagyon is. Szerintem ha így fogja tolni, kapni fog egy szerződést valami nagyon kevés garantált pénzzel vagy valamilyen Melton féle opció szerűséggel, hogy még 1 év és ha tényleg ok és benőtt a feje lágya akkor hosszabbodik. Stephen nem engedi többet lehúzni a papát! 😊speeedy1
Kimegy a piacra.
Bőven benne lehet, hogy most azért hajtja végig ezt az évet, hogy utána, akárhol kapjon egy szép zsák zsozsót, aztán megint szarjon az egészre. Contract yearben van. Van egy olyan érzésem, hogy nem a játék szeretete miatt döntött a visszatérés mellett olyan hirtelen. 😊
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, én örülnék, ha nem tengődne el, csak van egy olyan érzésem, hogy nála nagyban a pénz az első, és csak azért hajtja végig ezt az évét.
Azért jól tudjuk, hogy sok a hülye GM, ha nem lesz vele gond, akkor valahol simán megkínálják egy szép szerződéssel.

több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Én nem vagyok McClain fanja, de el lehet gondolkozni azon, hogy Oaklandben elég sok játékos "hülyül" meg.
Lesznek rossz meccsei, lesznek hibái is, de így is bőven upgrade ebbe a LB sorba. És ha kedve is van játszani, nagyon jó lehet. Nyilván meg kell fogni, Oaklandben a segge is ki volt nyalva, csinált, amit akart, akkor is kiskirály volt. Éreztetni kell vele, hogy itt nem ez van, és ez tényleg az utolsó utáni esélye a karrierre.
Mondjuk nála egyébként szerintem simán benne van, hogy azért tért csak vissza, mert elfogyott a pénz, ebben a sportban látta az egyetlen lehetőséget, aztán addig eljátszik, de a nagy zsozsó után beleszarik a világba. 😀 ELég kétes személyiség és nem tudni, hogy pontosan mi is motiválja őt igazán.Stez
Ha a régi abszolút JJ irányította csapat lenne most is és ha így folytatná a szezonban egyből kapná is a nagy lét de ugye ezek az idők elmúltak, nagyon is. Szerintem ha így fogja tolni, kapni fog egy szerződést valami nagyon kevés garantált pénzzel vagy valamilyen Melton féle opció szerűséggel, hogy még 1 év és ha tényleg ok és benőtt a feje lágya akkor hosszabbodik. Stephen nem engedi többet lehúzni a papát! 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem vagyok McClain fanja, de el lehet gondolkozni azon, hogy Oaklandben elég sok játékos "hülyül" meg.
Lesznek rossz meccsei, lesznek hibái is, de így is bőven upgrade ebbe a LB sorba. És ha kedve is van játszani, nagyon jó lehet. Nyilván meg kell fogni, Oaklandben a segge is ki volt nyalva, csinált, amit akart, akkor is kiskirály volt. Éreztetni kell vele, hogy itt nem ez van, és ez tényleg az utolsó utáni esélye a karrierre.
Mondjuk nála egyébként szerintem simán benne van, hogy azért tért csak vissza, mert elfogyott a pénz, ebben a sportban látta az egyetlen lehetőséget, aztán addig eljátszik, de a nagy zsozsó után beleszarik a világba. 😀 ELég kétes személyiség és nem tudni, hogy pontosan mi is motiválja őt igazán.

több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
A vezetés sztem már ezt átgondolta egyszer amikor Lee egészséges volt még. Shaziert akartunk elsődlegesen draftolni, de ugye elvitte a Steelers előlünk. Ha McClAin beválik az szerintem egy kellemes meglepetés, csak egész évben tartson ki a lendülete.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
McClain mennyire sérülékeny? Mert ha bírja a gyűrődést - kövezzetek meg - ha még kicsit vissza is fog esni ez az év eleji formája én gondolkodás nélkül hagynám Mike-nak,mert vele így lenne egy stabil emberünk középen. Én imádom Leet de az ötödik szezonjára nekem teljesen bebizonyosodott hogy nem képes egészséges maradni. Én ha választani kéne inkább választanék 16+ meccsen egy stabil kezdő játékost,mint egy 6-10 meccses range-el rendelkező klasszist. Az is lehet hogy tényleg valamelyik szélen még jobban is beválna Lee.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ez legyen a legnagyobb gondunk,megoldják ezt az okosok. De ha így folytatja McClain az főnyeremény,mintha idén az 1. körben húztunk volna még pluszban egyet. Ámen
Csak sajnos Lee sérülékenysége + McClain múltja miatt ez tökéletesből rémálom is lehet.Kroos
Azért rémálom nem nagyon jöhet egy olyan játékostól, aki X helyen bukott már meg, és kb. a semmiért cserélték ide, ráadásul JJ-n kívül szerintem az égvilágon senki sem hitte el, hogy tényleg kezdő lehet. Sőt, a csere után mindenhol azt mondták, hogy már az 53-as keretbe való bekerülés sem fog neki sikerülni, de ha igen, az brutál nagy szó.Stez
Brian Billick is rosszul tudja, de Rolandot azt hiszem Garrett közreműködésével szerezték meg a Ravenstől. Garrett beszélt Nick Sabannel és közös erővel lezsírozták, hogy a Cowboysnál kaphat még egy esélyt. Persze kellett hozzá a Ravens is, de nekik semmi hasznuk nem lett volna belőle szerintem, így legalább kaptak egy valószínűleg 6. körös picket... vagy hogy is volt, cserélik a 6. és 7. kört ha a Ravens előrébb végez? Bagó. Ha úgy folytatja a szezont McClain ahogy kezdte az év cseréje lehet a tranzakciója.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez legyen a legnagyobb gondunk,megoldják ezt az okosok. De ha így folytatja McClain az főnyeremény,mintha idén az 1. körben húztunk volna még pluszban egyet. Ámen
Csak sajnos Lee sérülékenysége + McClain múltja miatt ez tökéletesből rémálom is lehet.Kroos
Azért rémálom nem nagyon jöhet egy olyan játékostól, aki X helyen bukott már meg, és kb. a semmiért cserélték ide, ráadásul JJ-n kívül szerintem az égvilágon senki sem hitte el, hogy tényleg kezdő lehet. Sőt, a csere után mindenhol azt mondták, hogy már az 53-as keretbe való bekerülés sem fog neki sikerülni, de ha igen, az brutál nagy szó.Stez
Úgy értem tol egy tökéletes szezont, Lee felépül, és várunk egy csodás Lee-McClain duót és közbe jön sérülés, balhé stb, és elveszítjük mindkettőt....de ne így legyen

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez legyen a legnagyobb gondunk,megoldják ezt az okosok. De ha így folytatja McClain az főnyeremény,mintha idén az 1. körben húztunk volna még pluszban egyet. Ámen
Csak sajnos Lee sérülékenysége + McClain múltja miatt ez tökéletesből rémálom is lehet.Kroos
Azért rémálom nem nagyon jöhet egy olyan játékostól, aki X helyen bukott már meg, és kb. a semmiért cserélték ide, ráadásul JJ-n kívül szerintem az égvilágon senki sem hitte el, hogy tényleg kezdő lehet. Sőt, a csere után mindenhol azt mondták, hogy már az 53-as keretbe való bekerülés sem fog neki sikerülni, de ha igen, az brutál nagy szó.

több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez legyen a legnagyobb gondunk,megoldják ezt az okosok. De ha így folytatja McClain az főnyeremény,mintha idén az 1. körben húztunk volna még pluszban egyet. Ámen
Csak sajnos Lee sérülékenysége + McClain múltja miatt ez tökéletesből rémálom is lehet.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
McClain meg oltári, Leevel jövőre 😊 ( persze úgyis lesz addig sérülés,, akármi)Kroos
milyen pozícióba gondoltad őket? egymás mögé a depth charton mike-nak mindkettőt?
mert én is épp ezen agyaltam, hogy remek dolog, hogy jött egy ilyen tehetséges srác MLB-nek, DE: mi történik, ha Lee felépül ugyanarra a posztra? valamelyikük visszakerül cserének? hogyan fog hatni az annak az egójára (főleg McClain-re gondolok) aki hátrébb kerül a depth charton? vagy Rolando-t elküldik, és abban bíznak, hogy Lee felveszi a probowl formáját, ami a sérülése előtt volt? egyáltalán meddig tudja tartani ezt a tempót McClain, egész évben? egy évnyi ilyen játék után lesz csere-értéke a piacon? (érdekes, hogy mindketten ugyanazon a draft-on jöttek az NFL-be, mégis mennyire más utat jártak be 😊 )rva
Attól függ, ki alkalmasabb középre. Mivel Lee gyorsabb, ezért szerintem OLB-nek ő jobb lenne és ugyanúgy hozná ezeket a statokat egyébként.
De amúgy tegnap nem Hitchens volt az MLB? Mert én azt olvastam, ő kezdett, Rolando meg OLB volt. Ha meg ez igaz, akkor a kérdés nonsense.

több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Shazier is Mikenak jött volna ide. Szóval ne legyen ennél nagyobb bajunk vsz. 😊
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
McClain meg oltári, Leevel jövőre 😊 ( persze úgyis lesz addig sérülés,, akármi)Kroos
milyen pozícióba gondoltad őket? egymás mögé a depth charton mike-nak mindkettőt?
mert én is épp ezen agyaltam, hogy remek dolog, hogy jött egy ilyen tehetséges srác MLB-nek, DE: mi történik, ha Lee felépül ugyanarra a posztra? valamelyikük visszakerül cserének? hogyan fog hatni az annak az egójára (főleg McClain-re gondolok) aki hátrébb kerül a depth charton? vagy Rolando-t elküldik, és abban bíznak, hogy Lee felveszi a probowl formáját, ami a sérülése előtt volt? egyáltalán meddig tudja tartani ezt a tempót McClain, egész évben? egy évnyi ilyen játék után lesz csere-értéke a piacon? (érdekes, hogy mindketten ugyanazon a draft-on jöttek az NFL-be, mégis mennyire más utat jártak be 😊 )
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Igen követőbe is írtam h Streetet nyomták és ő verte ki Murray kezéből,elég nagy pech volt....

Melton fél sack, labdába belekapás nem volt semmi,ugy hogy messze van még ő a 100%tól,csak ne sürgessük szép lassan,okosan épüljön fel.

McClain meg oltári, Leevel jövőre 😊 ( persze úgyis lesz addig sérülés,, akármi)

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Emlékeztek Murray fumble-jára? Most nézem a highlightsban, hogy olyan, mintha Street könyökölte volna ki a labdát a kezéből.
Ha ez így volt, akkor még inkább le a kalappal Murray előtt!

És Melton kapott bele a labdába Rolando int-je előtt.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
ex-Boyz tracker:
Austin megcsinálta első TD-jét idén (össz: 8 rec/ 64yds/ 1 TD)
Ware most nem villogott annyit (össz: 4 tackle/ 1.5 sack)
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Hmm nem éppen így, de valami hasonlót vártam/akartam. Murray brutál, a védelem pedig meglepően jó, így tovább a Rams ellen kötelező jön. 😉 Ennek ellenére továbbra is csalódás az O fal, hiába blokkol jól a futásnál a fal azért Romón most is volt 4 sack és pár melegebb helyzet, ennél jobban kell védeni Romót. Romót pedig továbbra se féltem kicsit még rozsdás a kihagyás miatt, plusz Murray jó játéka (valamint a múlt heti rossz teljesítmény) miatt nem is erőltette, de ha nagyon kell ott lesz ő. Múlt héten se voltam elkenődve, most meg pláne, eddig minden a tervek szerint, bár a Redskins feltámadása nem jött jól...Jughead
A Jaguars ellen nem kiemelkedő dolog feltámadni 😉 ugyanez a Broncos ellen már valami lenne.rva
csak az a baj, hogy két hónap múlva kicsit jobban össze lesznek már szokva
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Hmm nem éppen így, de valami hasonlót vártam/akartam. Murray brutál, a védelem pedig meglepően jó, így tovább a Rams ellen kötelező jön. 😉 Ennek ellenére továbbra is csalódás az O fal, hiába blokkol jól a futásnál a fal azért Romón most is volt 4 sack és pár melegebb helyzet, ennél jobban kell védeni Romót. Romót pedig továbbra se féltem kicsit még rozsdás a kihagyás miatt, plusz Murray jó játéka (valamint a múlt heti rossz teljesítmény) miatt nem is erőltette, de ha nagyon kell ott lesz ő. Múlt héten se voltam elkenődve, most meg pláne, eddig minden a tervek szerint, bár a Redskins feltámadása nem jött jól...Jughead
A Jaguars ellen nem kiemelkedő dolog feltámadni 😉 ugyanez a Broncos ellen már valami lenne.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
És ne menjünk el mellette: büntetést nem sokat kaptunk (talán egyet sem?), fejben ott voltunk rendesen.Charlie Firpo
meg az ineligible downfield blocker, közvetlenül egy Romo sack és egy offensive 12 ember után. mondjuk Bailey beküldte így is.
egyébként 4 bünti volt, 25 yardért, az az alamizsna kategória. mármint a bírók felé alamizsna.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
volt talán egy holding,meg egy 12 ember, még az első félidőben de amúgy valóban nem volt vészes

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
És ne menjünk el mellette: büntetést nem sokat kaptunk (talán egyet sem?), fejben ott voltunk rendesen.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Hmm nem éppen így, de valami hasonlót vártam/akartam. Murray brutál, a védelem pedig meglepően jó, így tovább a Rams ellen kötelező jön. 😉 Ennek ellenére továbbra is csalódás az O fal, hiába blokkol jól a futásnál a fal azért Romón most is volt 4 sack és pár melegebb helyzet, ennél jobban kell védeni Romót. Romót pedig továbbra se féltem kicsit még rozsdás a kihagyás miatt, plusz Murray jó játéka (valamint a múlt heti rossz teljesítmény) miatt nem is erőltette, de ha nagyon kell ott lesz ő. Múlt héten se voltam elkenődve, most meg pláne, eddig minden a tervek szerint, bár a Redskins feltámadása nem jött jól...
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
amúgy Romo még ma is messze volt azért a régi önmagától,bár a második félidőre ahogy javult a passprotection is ő is jobb volt. Nem baj reméljük belerázódik

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
egyébként ajándék volt nekem ez a meccs, főleg a 2,25-ös vendégodds miatt 😊slowmotion
Odds and Evens : 😀😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.