Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egyszerűen szar volt Romo ,a hívások. Nem egyszer volt hogy üresen álló könnyű célpontok helyett dobta a necceseket és nem csak DEZ felé...

Pozitívum a futások, sérülések,meg hogy nem liga utolsó szinten volt a védelem 😀

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nehogy mar Dez legyen a hibas mert Romo bedobta dupla meg tripla coverbe.
Nem fogjuk kibaszni, senki másban nincs ekkora győzni akarás mint benne. Ez igy jon ki... Ja hogy Garrett ezt nem tudja kezelni....
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
komolyabb sérülést nem szedtünk össze, ami jó. 😊

ugye 11-5tőt tippeltem, itt vereséggel kalkuláltam úgy hogy nincs baj 😊

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sziasztok!!!!
Üdv az új fórumtársnak. Ennyit a pozitívumokról.

A tegnapi full-flagelláns eseményről meg:
Szarok voltunk? Azok?
Jó volt a 49-es? Jó! Jól generálták az inteket, mindenhol ott voltak. Nekünk kellett volna így csinálni.
Ami már az első drive első play-nél látszott, meg voltunk zavarodva.
Playhívás? Sok friszkói néző? Romo műtét utáni visszatérése? Hájp? Nem tudom, de hogy egy vezér - és ami fájónn - edző nélküli bagázs voltunk tegnap, azt azért nehezen vitathatjátok.
Ráadásul - tanult kollégámmal, az ifjú Dzsokival - szenvedve mi azt szúrtuk ki:
DEZ TERRORIZÁLJA a környezetét, edzőket, playhívást, csapattársakat.
Különben egyszerűen nincs rá értelmes magyarázat, hogy 2-3-as cover-ben miért dobna akárcsak arra az oldalra is Romo?
Utána már persze mindenki (anyám, még Witten is!!) szétesett fejben. Egyedül Murray mutatta meg, hogy profi.
Pont az a csapatrész omlott össze - a híres támadók - akitől a legkevésbé vártuk.
Mikor beszélgettünk róla, hogy Tyron azért kapott gigaszerződést, mert eddig 1000 snap-ből 1 sack-et engedett, hát nem épp megszívatták őt is?
Szóval full betli, (paradox módon a híres magyar fociválogatott után)

Nem csodálkoznék, ha az egészségére hivatkozva:
1. Jerry kivonulna a közvetlen főnökségből, de főleg a páholyból
2. Kirúgná Garrettet
3. Kinevezne valami tökös új HC-t
4. Az meg kirúgná DEZ-t

Szóval a hosszú várakozás után egy irtózatos parasztlengő volt, olyan klasszikus, kocsmabelépős-kérdésnélküli.
Érdekes lesz látni, hogy mikor állunk fel belőle.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
először is sziasztok 😊 a tévés meccsek mindig hozzák ide a szurkolókat gondolom - lásd engem most 😊

végigszenvedtem a tegnapi meccset, bár negyed óra után ki akartam kapcsolni.... szóval csak egy dolgot kérdezek a meccs utáni itteni véleményeket végigolvasva: az oké, hogy voltak egyéni hibák a játékosok között többeknél, de az, hogy a secondary az ementálinál is lyukasabb, az azért a "nagy" Marinelli hibája is, nem? nekem úgy tűnt, mintha a zónáztak volna a CB-k (féltek Kap futásaitól?) pedig mindkettő kezdőnek jobban megy a man cover. vagy csak elhiszem, hogy emberezésben jobbak, mert ezt nyomja a média? az előszezon tele volt azzal, hogy hudejók vagyunk cornerback poszton. csak a hibák ragadtak meg a szememben, és nem tudok elvonatkoztatni tőlük? 😊

és az egyetlen játszó McClain a kettőből szerintem az év meglepetése. oké, hogy top draft pick volt anno, de én a visszavonulások meg a magánéleti problémák miatt egy kanyi garast nem adtam volna a kezdőbe kerülésére, arra meg főleg nem, hogy az LB sor legjobbja lesz a meccsen. mindenütt ott volt, nyomott, le a kalappal

és itt belemegyek valamibe, amibe lehet nem kellene, de szurkoló vagyok így mindent szabad: tegyük fel ez egy 'rendes' meccs, nincs ennyi turnover, nincs picksix, csak drive-ok vannak meg játék, azaz mindenki megy előre addig amig a másik defense engedi, aztán lesz valami. (punt/fg/td) abban az esetben a szurkoló énem azt mondatja velem, hogy partiban lettünk volna a 49ers-el. ez adhat erőt a jövőre nézve, mert a többi nem igazán...
Romo játékára pedig szerintem nem kell vesztegetni a betűket, előre kell nézni, profi, 100 milliós szerződése van, majd hazamegy, alszik egyet, és a következő meccsen jobb lesz.rva
nyilván nem segített, hogy CK tud futni, és hajlandóak is használni a read option-t, ezért volt zóna is.
nyilván az sem segített, hogy a talán legjobb corner most éppen négy hétig pihen, mert olyan cuccot vett be, amitől keményebb lett a farka, mint Goodell-nek, és a commish-nak ez nem tetszik.
nyilván az sem segített, hogy a DL meg a LB-sor sem éppen az, aminek tervezték szezon előtt, és azért a jó front seven sok terhet le tud venni a secondary válláról (meg ugyanez viszont is igaz a secondary-DL vonatkozásában).

ez a tegnapi nap rossz volt a csapatnak, de hát történnek ilyenek. majd legközelebb sikerül.

ja, és üdv a fedélzeten!
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
először is sziasztok 😊 ....
nekem úgy tűnt, mintha a zónáztak volna a CB-k (féltek Kap futásaitól?) pedig mindkettő kezdőnek jobban megy a man cover.rva
Üdv, nálunk! Nem hittem volna, hogy a tegnapi meccs után gyarapodunk egy fannal. De szeretem a meglepetéseket.
A cornerek felváltva használtak, zone/man coverage technikákat.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 014 — Me for President!
először is sziasztok 😊 a tévés meccsek mindig hozzák ide a szurkolókat gondolom - lásd engem most 😊

végigszenvedtem a tegnapi meccset, bár negyed óra után ki akartam kapcsolni.... szóval csak egy dolgot kérdezek a meccs utáni itteni véleményeket végigolvasva: az oké, hogy voltak egyéni hibák a játékosok között többeknél, de az, hogy a secondary az ementálinál is lyukasabb, az azért a "nagy" Marinelli hibája is, nem? nekem úgy tűnt, mintha a zónáztak volna a CB-k (féltek Kap futásaitól?) pedig mindkettő kezdőnek jobban megy a man cover. vagy csak elhiszem, hogy emberezésben jobbak, mert ezt nyomja a média? az előszezon tele volt azzal, hogy hudejók vagyunk cornerback poszton. csak a hibák ragadtak meg a szememben, és nem tudok elvonatkoztatni tőlük? 😊

és az egyetlen játszó McClain a kettőből szerintem az év meglepetése. oké, hogy top draft pick volt anno, de én a visszavonulások meg a magánéleti problémák miatt egy kanyi garast nem adtam volna a kezdőbe kerülésére, arra meg főleg nem, hogy az LB sor legjobbja lesz a meccsen. mindenütt ott volt, nyomott, le a kalappal

és itt belemegyek valamibe, amibe lehet nem kellene, de szurkoló vagyok így mindent szabad: tegyük fel ez egy 'rendes' meccs, nincs ennyi turnover, nincs picksix, csak drive-ok vannak meg játék, azaz mindenki megy előre addig amig a másik defense engedi, aztán lesz valami. (punt/fg/td) abban az esetben a szurkoló énem azt mondatja velem, hogy partiban lettünk volna a 49ers-el. ez adhat erőt a jövőre nézve, mert a többi nem igazán...
Romo játékára pedig szerintem nem kell vesztegetni a betűket, előre kell nézni, profi, 100 milliós szerződése van, majd hazamegy, alszik egyet, és a következő meccsen jobb lesz.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Szinte minden pontotok turnover árán jott. Ment a futás a rövid passzt is kajaltátok. Elbalfaszkodtunk mindent ettol meg az offensunk konstansan hozta a yardokat. Masodik felidoben 0 pont. Tisztában vagyok a hibákkal de ettol a teny hogy az offense folyamatosan haladt teny marad.Blevi
hát mit tegyünk, odaadtátok a labdát, muszáj volt pontokat termelni 😊 mikor már 28 volt fent, levettük a gázról a lábunkat, addigra vége volt a meccsnek. ez nem újdonság Harbónál. amikor meg megindultunk, visszafújták egy fantom OPI miatt, amikor a védő nyomott egy kemény holdingot Lloydon. ami konstansan hozta a yardokat nálatok, az a futás. passznál bizony egész jól álltuk a sarat. a nagy Harris elkapáson kívül csak apró, rövid passzokkal haladtatok, nem volt az a kemény shootout. a lényeg, hogy levett egy csomó időt. és mint mondtam, félidőre eldőlt. píszpetey
pontosan.
tavaly, amikor a nyitómeccsen Elisháékat vertük meg ippeg csak, akkor mindenki örült a jó eredmény miatt, pedig úgy lett 5 pont ide a vége, hogy asszem vagy hatszor adta el a labdát a Hupikék Törpikék.

a meccsbe a labdaeladás/labdaszerzés is beletartozik. pár éve asszem a Texans (még talán a Carr-féle) úgy nyert meccset, hogy 100 yardot nem voltak képesek megtenni támadóoldalon. a végén úgyis csak az számít, hogy kinek a neve mellett van több pont, azért ellenben nem jár semmi, ha közben a vesztes szebben játszott. az akciókat be kell fejezni. pont.

persze, nyilván más lett volna a leányzó fekvése, ha a harmadik akcióból Murray nem ejti el a labdát, vagy ha a következő drive-ban nem single back shotgun play actiont hív Linehan, hanem 2&1-ról betoljuk a faszt a Niners D torkába, mert igen, sikerült volna két akcióból megoldani. nem, helyette PA, amit Justin Smith nem vett észre (vagy nem evett meg, nézőpont kérdése), sack, 7-7 helyett 3-7.
vagy ha Mincey-nek sikerül a tackle a következő drive-ban Keeper-en, de CK csak megbotlott, következő másodpercben meg odadobta Davisnek, 3-14.

ez egy olyan meccs volt, ahol mindenki csak öt centivel maradt le valamiről, nem is tudom, volt-e valaki, aki tökéletes teljesítményt nyújtott.
ja igen, Ladouceur és Bailey. hát azzal nem megyünk sokra.

egy hét múlva Titans, hát kíváncsi leszek.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Ami meglepő volt, hogy dominált az offense, köze nem volt a 49ersnek az egészhez, megvertük magunkat ami bíztatóbb mintha simán kiherélnek, mondjuk az aranyásók idén nem lesznek ott a végén vsz, harmatos volt ez tőlük is tegnap.
Blevi
nem egészen értem ezt, hogy közünk nem volt már bocs. 3 pontot raktatok fel a nagy dominálásban, az első TD-t is 2 ordas nagy kamuflaggel, és volt ott is egy OPI előtte. elvesztettük a két kezdő CB-t és így sem ment mektek. szerintem előbb otthon kéne körülnézni, hm? nem akarok vitát generálni de ez elég nagy butaság szerintem.
sok sikert a jövőben, rátok fér.petey
Szinte minden pontotok turnover árán jott. Ment a futás a rövid passzt is kajaltátok. Elbalfaszkodtunk mindent ettol meg az offensunk konstansan hozta a yardokat. Masodik felidoben 0 pont. Tisztában vagyok a hibákkal de ettol a teny hogy az offense folyamatosan haladt teny marad.Blevi
hát mit tegyünk, odaadtátok a labdát, muszáj volt pontokat termelni 😊 mikor már 28 volt fent, levettük a gázról a lábunkat, addigra vége volt a meccsnek. ez nem újdonság Harbónál. amikor meg megindultunk, visszafújták egy fantom OPI miatt, amikor a védő nyomott egy kemény holdingot Lloydon. ami konstansan hozta a yardokat nálatok, az a futás. passznál bizony egész jól álltuk a sarat. a nagy Harris elkapáson kívül csak apró, rövid passzokkal haladtatok, nem volt az a kemény shootout. a lényeg, hogy levett egy csomó időt. és mint mondtam, félidőre eldőlt. písz

több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ami meglepő volt, hogy dominált az offense, köze nem volt a 49ersnek az egészhez, megvertük magunkat ami bíztatóbb mintha simán kiherélnek, mondjuk az aranyásók idén nem lesznek ott a végén vsz, harmatos volt ez tőlük is tegnap.
Blevi
nem egészen értem ezt, hogy közünk nem volt már bocs. 3 pontot raktatok fel a nagy dominálásban, az első TD-t is 2 ordas nagy kamuflaggel, és volt ott is egy OPI előtte. elvesztettük a két kezdő CB-t és így sem ment mektek. szerintem előbb otthon kéne körülnézni, hm? nem akarok vitát generálni de ez elég nagy butaság szerintem.
sok sikert a jövőben, rátok fér.petey
Szinte minden pontotok turnover árán jott. Ment a futás a rövid passzt is kajaltátok. Elbalfaszkodtunk mindent ettol meg az offensunk konstansan hozta a yardokat. Masodik felidoben 0 pont. Tisztában vagyok a hibákkal de ettol a teny hogy az offense folyamatosan haladt teny marad.
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Tegnap csak az első félidőt néztem, de a 2 TD ellenére sem hiszem hogy sok mindenről maradtam volna le.

A meccs elején szerintem arra lehetett számítani, hogy a O# viszonylag jól megy majd, a D# pedig pont ellenkezőleg. A fumble/visszahordott TD szerintem szokásos Dallasi kezdés, én meg se lepődtem. Azt mindenképpen érdemes megemlíteni, hogy (emlékeim szerint) az első 49ers driveban 3 azaz 3 play kellett a TDig. A secondary eszméletlenül lyukas, a front 7 pedig szerintem jobb mint azt elvártuk (nem tudom a 2. félidőben hogy ment?) .
Ahogy említettétek, Romo már tényleg tavaly is sokszor pontatlan volt, de amíg elkapták a labdát vagy incomplete lett, addig senki se foglalkozott vele.

látszik, hogy megvan a pár ember, akiben vakon megbízik, és őket erőlteti, ha szorul a hurok. ebből lett az első két pick (Dez I, Witten), slowmotion
Ez nekem is feltűnt, de már tavaly is. Az addig működik, amíg mondjuk Bryant-nek feldobja 1-1 ellen, bízva abban hogy vagy elkapja vagy legalább leüti, de amikor ugyan ezt csinálja és 2-3 emberes coverage-ba dobja be annak ez lesz az eredménye.

Egyik INT -nél már könyörögtem a TV előtt hogy dobja ki a labdát.

Mindegy is, el kell felejteni a meccset. Legalább tudjuk min kell javulni és a D is pozitív(abb) benyomást tett. Pár yardra a gólvonaltól meg nem passzt vagy option-t kellene hívni, hanem odaadni Murray-nek ha már a falat összeraktuk és egész jól blokkolnak.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 670 — Vikings fan
Slow, nem értek most Veled egyed. Vsz Romo egyik legszarabb meccsén vagyunk túl.
Nem a 3 INT a bajom, azt leszar**m. A bajom az folyamatosan over/under dobált, emellett minden hosszú dobása csúnyán under volt, jött is belőle egy pick. Ráadásul a döntései kritikán aluliak voltak. A Willis picknél például…
Tavaly dobott 10 INT-ent…Blevi
miért, tavaly nem dobált mindent over/under?
igazából rossz döntéseket hozott. látszik, hogy megvan a pár ember, akiben vakon megbízik, és őket erőlteti, ha szorul a hurok. ebből lett az első két pick (Dez I, Witten), utána meg már nagyjából mindegy is volt. (mondjuk azt nem tudom, ogy ha egyszer a falunk betolja az ő falukat futásnál, meg azért Murray sem egy gyíkfing, akkor miért nem próbáltuk meg befuttatni a labdát)
de akárhogy vesszük, a fele edzésmunkát nem végezte el, amit egyébként - teljesen egészségesen - elvégzett volna a nyáron. Linehan dolga, hogy ennek a tudatában hívja a playeket. no meg hát hogy a nyilvánvaló hibákra felhívja a figyelmét.slowmotion
De tavaly is ez volt hogy RZ-ben az idióta passzokat erőltettétek ahelyett, hogy befutná Murray/Dunbar. Vagy ha már passzoltok nem értettem mért nem lehet valami gyors kipaszt/bepaszt dobni. Azért vannak nagyobb darab és magas ugró WR-eitek is, totál vicc, hogy mégis 3-4 Niners játékos közé akarja középmagasan beerőltetni a passzt Romo...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Slow, nem értek most Veled egyed. Vsz Romo egyik legszarabb meccsén vagyunk túl.
Nem a 3 INT a bajom, azt leszar**m. A bajom az folyamatosan over/under dobált, emellett minden hosszú dobása csúnyán under volt, jött is belőle egy pick. Ráadásul a döntései kritikán aluliak voltak. A Willis picknél például…
Tavaly dobott 10 INT-ent…Blevi
miért, tavaly nem dobált mindent over/under?
igazából rossz döntéseket hozott. látszik, hogy megvan a pár ember, akiben vakon megbízik, és őket erőlteti, ha szorul a hurok. ebből lett az első két pick (Dez I, Witten), utána meg már nagyjából mindegy is volt. (mondjuk azt nem tudom, ogy ha egyszer a falunk betolja az ő falukat futásnál, meg azért Murray sem egy gyíkfing, akkor miért nem próbáltuk meg befuttatni a labdát)
de akárhogy vesszük, a fele edzésmunkát nem végezte el, amit egyébként - teljesen egészségesen - elvégzett volna a nyáron. Linehan dolga, hogy ennek a tudatában hívja a playeket. no meg hát hogy a nyilvánvaló hibákra felhívja a figyelmét.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Ami meglepő volt, hogy dominált az offense, köze nem volt a 49ersnek az egészhez, megvertük magunkat ami bíztatóbb mintha simán kiherélnek, mondjuk az aranyásók idén nem lesznek ott a végén vsz, harmatos volt ez tőlük is tegnap.
Blevi
nem egészen értem ezt, hogy közünk nem volt már bocs. 3 pontot raktatok fel a nagy dominálásban, az első TD-t is 2 ordas nagy kamuflaggel, és volt ott is egy OPI előtte. elvesztettük a két kezdő CB-t és így sem ment mektek. szerintem előbb otthon kéne körülnézni, hm? nem akarok vitát generálni de ez elég nagy butaság szerintem.
sok sikert a jövőben, rátok fér.

több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Slow, nem értek most Veled egyed. Vsz Romo egyik legszarabb meccsén vagyunk túl.
Nem a 3 INT a bajom, azt leszar**m. A bajom az folyamatosan over/under dobált, emellett minden hosszú dobása csúnyán under volt, jött is belőle egy pick. Ráadásul a döntései kritikán aluliak voltak. A Willis picknél például…
Tavaly dobott 10 INT-ent…
Linehant utáltam mikor a Lionsban volt, Stafford egy TO machine volt alatta, erőltette a hosszút amikor látni lehetett hogy nem megy, most is 1 db hosszú jött be a rengetegből, az is rövid volt…
Ami meglepő volt, hogy dominált az offense, köze nem volt a 49ersnek az egészhez, megvertük magunkat ami bíztatóbb mintha simán kiherélnek, mondjuk az aranyásók idén nem lesznek ott a végén vsz, harmatos volt ez tőlük is tegnap.
Akkor egy kis +/-
+ futójáték, jól működött a fal szépen blokkolt és a Murray Dunbar páros impresszív volt (-1 fumble), bár azért nem volt a legjobb formában a 49ers D
+ futás elleni védelem, egész jól megfogtuk a futást.
+ elkapók, mindent megtettek hogy Romo szar napját korrigálják, Deztől Streetig mindenki jó volt, bár Deztől többet várok, Beasley nagyon megbízható kezű játékos, kibaszott jó ez az állomány, és fiatal is.
+ DT-k játéka, nekem rendben volt a DT team játéka futást fogták valamennyi pressure is volt
+ Rolando, ahhoz képest amit vártam pozitívum a játéka, ez úgy az LB sorról is elmondható
+ támadófal… hát voltak bajok a pass protectionnel, de fiatal fasza kis fal kezd kialakulni. Az új QB nem sírhat majd lesz fala és lesznek fegyverei is.

- Romo, már írtam korábban. Ez egy meccs volt ennél jóval többet tud. Lehet rozsdás volt vagy ki tudja, de egy jó Romo nagyon kell ennek a csapatnak
- TE játék, ezért kár volt Escobarra picket elbaszni, 0 volt tegnap a TE játék
- DE, súlytalanok voltak tegnap, bántóan sajnos, in Lawrence we trust… 8. hét után :/
- passz def… szörnyű volt ismét, a futást fogtuk, de mindkét Davis TD csúnya volt. Az elsőnél arra is volt ideje hogy 3-4szer majdnem elejtse a labdát. Claiborneról mindent elkaptak megint. Ezzel a passzvédekezéssel bajok lesznek.
- Linehan, nekem az offensiv playcall nem tetszett annyira, de lehet mert utálom Linehant… 😊

Ha nem lesz negatív a szezon örülni fogok. Eddig sem voltak nagy várakozásaim, de én nem láttam azt a nagy pozitívumot a D#-ben.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Igazából ez volt az a meccs amikor semmi sem sikerült, Ennyivel nem vagyunk gyengébbek a 9ers-nél. Romo hihetetlenül szar napot fogott ki, futóhomok szitu. Minél inkább próbálod, erőlteted csak sokkal rosszabb lesz. De azért voltak pozitív dolgok is. Murray egyszerűen szuper. A D se volt olyan katasztrófa, mint arra számítottunk. Papíron most két hozható meccs jön (Titans, Rams). Reméljük a legjobbakat!Mr. Bombastic
Murray-vel várnék egy hetet, a Niners D-ből hiányzott pár kulcsember (mondjuk kiéből nem?), szarul kezdődött a meccs, mint két éve Seattle-ben. evvan.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ez a védelem nemhogy a 3.4 játékhétre hanem a második negyedre elégséges állapotra került a számomra. Nem mondom, hogy tökéletes, de így élesben első meccs tekintetben elégedett voltam. Mindenki látta a meccset, nem akarom túlmagyarázni. Remélem, hogy csak szar napja volt az O-nak. De annyi javaslatom azért van, hogy a tavalyi Murray, Dez, Witten célpontokon kívül van még bőven alternatívas, Street, T.Williams, és Beasly is nagyon bíztató/használható célpont, jobb támadó stratégia kell, márha azon múlik. Romo pedig felejtse el ezt a meccset és pont.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Igazából ez volt az a meccs amikor semmi sem sikerült, Ennyivel nem vagyunk gyengébbek a 9ers-nél. Romo hihetetlenül szar napot fogott ki, futóhomok szitu. Minél inkább próbálod, erőlteted csak sokkal rosszabb lesz. De azért voltak pozitív dolgok is. Murray egyszerűen szuper. A D se volt olyan katasztrófa, mint arra számítottunk. Papíron most két hozható meccs jön (Titans, Rams). Reméljük a legjobbakat!


több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 761 — Cowboys fan
Romo mikor volt ilyen fos utoljara?Blevi
tavaly néha. nem kell túlgondolni.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nem tudom mi volt, Romo nem is 100%-os állapotban van, de homály volt amúgy is.
Hívások továbbra is borzasztóak... Új O coach mintha nem lenne összhang még, vagy mintha Roma bal fülére Garrett jobb fülére linehan beszélne nem tudom... Murayt használni kell és kész!!!

Védelem ,hívások meg ilyen társasággal elég jók voltak. Nem rajtuk múllott

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Az a baj,hogy Romo jelenleg annyira vakon van,hogy én kérek elnézést
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
hosszú szezon elé nézünk srácok...és még az is lehet hogy nem a védelem lesz a legnagyobb kerékkötő

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
D eddig pozitív nekem...O nem hogy segítené őket,csak nehéz helyzetbe hozzák őket

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ilyenre nem nagyon emlékszem....

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Romo mikor volt ilyen fos utoljara?