Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Azért kicsit szokatlan, hogy már 2. hete elmarad a szokásos idegbaj közeli állapot. 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
McCoy és Studesville megtartásának nagyon örülnék.
Nem különben, mintha az utolsó McDaniels is kihalna a várból. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, a hírek szerint McCoy marad az OC, Studesville pedig a RB coach, az eddigi WR coach Adam Gase pedig QB coach lesz...

Így könnyes búcsút inthetünk Ben McDaniels-nek, ez már elég valószínű. Az viszont kérdés, hogy ha jön Skipper, akkor ő milyen posztra jön, gondolom valami assistanc HC, vagy hasonló. A D oldalról még nem nagyon láttam konkrétat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha jól tudom DeWill FA lesz. Van esélyünk megszerezni?
Moreno-DeWill-LenDale White / Buckhalter RB sor tetszene 😊
Black_Adder
Nem tudom mennyire motiválná az, hogy egy 2-14es csapatból egy 4-12esbe menjen.FViktor93
$
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha jól tudom DeWill FA lesz. Van esélyünk megszerezni?
Moreno-DeWill-LenDale White / Buckhalter RB sor tetszene 😊
Black_Adder
Nem tudom mennyire motiválná az, hogy egy 2-14es csapatból egy 4-12esbe menjen.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Van valahol olyan statisztika, h hány%ban toltunk 3-4-et, 4-3-mat, nickelt, dime-ot és egyebet?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A 4-3 <-> 3-4 kérdésről még korai beszélni, ő dolgozott 3-4-ben is a Steelers-nél, így nincs ellene, meg ő nem is kötelezi el magát egyik mellett se tisztán, majd alakul. Most az a fontos, hogy a roster-t javítsák, a többi majd jön magától...StormST
Összehozzuk a rostert, aztán majd pénzfeldobással eldöntjük melyik hadrend legyen? 😀
Talán eleve egyik vagy másik rendszerhez igazodva kéne erősítgetni. De gondolom így is lesz, csak még a "sokatmondásban" ez jött ki. 😊

Jut eszembe, Studesville-re akkor semmilyen formában nem számítunk jövőre? 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Fox, illetve akit hozna OL Coach, sokat használ ZBS-t, de nem kizárólag azt. Szóval nem lesz az rossz. Viszont a feature back dolognak nem volt híve emlékeim szerint soha Fox, tehát jöhet FA-n vagy draft közepén egy második back Moreno mellé.
TE-t meg soha nem használt.
haromt
Ha jól tudom DeWill FA lesz. Van esélyünk megszerezni?
Moreno-DeWill-LenDale White / Buckhalter RB sor tetszene 😊

Btw: Bailey egyelőre örül, h Fox az edző, bár tudja, h nem biztos, h együtt is dolgoznak majd. Sokat nem jelent, de szvsz növeli az esélyeit, h itt maradjon. Eleve nem hinném, h el akarna menni, hát ha még az új HC személyével is elégedett, akkor már csak a pénz állhat a szerződés útjába. A franchisetagre azt mondta, ha azt akarjuk legyen, őt nem zavarja 😊 Mondjuk 15 millió 1 évre engem se zavarna 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Drew 2008ból idézte fel az egyik művét 😊


Közben Jim Skipper RB coach, Jeff Rodgers ST coach és Richard Smith LB coach érkezésére számítanak...
OL coach, RB coach OK, de azért ne jöjjön a teljes staff, annyira nem voltak jók ott...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ez a szokásos BS parádé volt Foxtól 😊 Életében nem válaszolt még egy kérdésre egyenesen.

Perception is reality.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát ennek a sajtótájékoztatónak nem sok értelme volt... 😛

Még a staff nincs kész, így arról nem beszél Fox még, ahogy a játékosokról se konkrétan, akiről meg mégis, arról csak jókat... 😊

Champ-ről kérdezték, becsüli, nagyra tartja, nem tudja mi lesz vele. Kb ugyanez Orton-al...

Tebow-val nem lesz gond, ahogy nézem ő is tényleg nagyra tartja, szerintem már most övé a kezdő QB poszt. A WR sort is nagyon dicsérte, ahogy a fiatal OL-t is. Lesz valamennyi ZB, ez már tuti, de nem csak az lesz...

A 4-3 <-> 3-4 kérdésről még korai beszélni, ő dolgozott 3-4-ben is a Steelers-nél, így nincs ellene, meg ő nem is kötelezi el magát egyik mellett se tisztán, majd alakul. Most az a fontos, hogy a roster-t javítsák, a többi majd jön magától...

McCoy képben van az OC posztnál, mivel dolgoztak együtt 7 évig, de neki is vannak más ajánlatai, így még semmi se biztos...

Így elsőre kb. ennyi... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Bannan miért? Tavaly pont azért mondták, hogy nagy húzás, mert tud 3-4-ben DE-t és NT is játszani, 4-3-ban meg DT-t, nagyon esetleg DE-t. Szerintem őt meg kéne tartani, vannak nála rosszabbak is, pl. Thomas eléggé nem találta a helyét 4-3-ban régebben, nem egy életbiztosítás...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fox defense edző. Szóval 4-3 lesz.
DE-ben Doom, Ayers maradhat. utóbbi szerintem jobb is lesz ott.
DT: Thomas és Vickerson maradhat. Jamalt szerintem el tudnánk cserélni (Bills pl) illetve akkor hozni kell Fairleyt. Dareus soha nem játszott 4-3 DT-t. Ha Fairleyről lemaradunk akkor jöjjön inkább Peterson.
LB: Csak DJ illetve Woodyard. Egy használható SAM kell, akár FA-ról, vagy 2.kör eleje és kész. Mays-t is cserélhetjük valami hátsó körért 3-4es ILB hiányos csapatba. 4-3ba kurva szar.
Champet tagelni fogjuk ha nem ír alá. Mellette Goodman, Cox ellesz. Igazából Champ maradása is befolyásolja majd a draftot. Ha nem marad akkor kell PP, ha igen, akkor később is lehet CB-t hozni.


Fox, illetve akit hozna OL Coach, sokat használ ZBS-t, de nem kizárólag azt. Szóval nem lesz az rossz. Viszont a feature back dolognak nem volt híve emlékeim szerint soha Fox, tehát jöhet FA-n vagy draft közepén egy második back Moreno mellé.
TE-t meg soha nem használt.

Az a lényeg hogy a nem használt, de más helyen esetleg még kellő embereket el kell tradelnünk, akár hátsó körökért is (Orton őt mondjuk legalább egy másodikért, Mays, Bannan, Jamal W., Haggan, Hunter) és a középső-hátsó köröket defense depthere áldozni, akár projekt játékosokra. Főleg DE, DT poszton
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ha visszaalltok a zbs-re es a 4-3-ra akkor sok ertelme nem volt Shanny elkuldesenek sztem...Fox nem tom mennyivel lenne jobb edzo nala...D lehet jobb lesz, de O meg sanszos,h rosszabb lesz...Rolni
Ott a váltás volt a lényeg, ráadásul már a hatalma is túl nagy volt. Kellett az a váltás, csak máshogy kellett volna, de azt előre nem lehetett tudni, hogy JMD ekkora f*sz lesz... 😛StormST
Ja, inkább a JMD-féle két év volt a totális elbaszás, nem a Shanny-lapát - leszámítva persze a Moreno és a Tebow pick-et.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
ha visszaalltok a zbs-re es a 4-3-ra akkor sok ertelme nem volt Shanny elkuldesenek sztem...Fox nem tom mennyivel lenne jobb edzo nala...D lehet jobb lesz, de O meg sanszos,h rosszabb lesz...Rolni
Ott a váltás volt a lényeg, ráadásul már a hatalma is túl nagy volt. Kellett az a váltás, csak máshogy kellett volna, de azt előre nem lehetett tudni, hogy JMD ekkora f*sz lesz... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
ha visszaalltok a zbs-re es a 4-3-ra akkor sok ertelme nem volt Shanny elkuldesenek sztem...Fox nem tom mennyivel lenne jobb edzo nala...D lehet jobb lesz, de O meg sanszos,h rosszabb lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ahogy már írtam, Doom nem megoldás sajnos 4-3 DE-nek, csak pass down-oknál lehet bent tartani, futás ellen kevés nagyon...

Ayers még talán, de vele is vigyáznék...

DT-be Bannan OK, a párja jöhet esetleg a draft-on, de az 1/2-t inkább DE-re nyomnám...

LB-ben: ki lenne DJ mellett? Haggan és Mays? Haggan esetleg, bár ő se elég gyors hozzá szerintem. Hunter még talán tudna OLB-t játszani, de a másik 2 kétséges. Mays és Woody alapból felejtős. Pont a LB sor lenne nagyon gázos szerintem...StormST
Akkor ahogy számolom legalább 4 kezdő a front7be, ami ha Orton vagy Gaffney elmegy egy 2.körért akkor még meg is lehetne, de akkor a secondaryhez még nem is nyúltunk, ahova akár 2S és 1CB is elférne, elkapó TEről pedig Tebownak nem is álmodhatunk...
Van FA is, de nem hinném, h 1 év alatt meg lehetne valósítani. 4-3ról 3-4re végül is sikerült, de ez most eléggé lehetetlennek tűnik így. Ráadásul alapból ez a védelem nem lenne olyan gyenge, h ne lehessen vesztenivalónk, ellentétben 2008cal.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Tyke Tolbert WR coach és Dave Magazu OL coach sanszos h követi Foxot. Utóbbinak nagyon örülnék. Egyébként vele visszatérnénk ZBS-re?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Na tovább gondolkodtam a 4-3 dolgon
DE:
Doom: nem volt tossz ott se. Fox meg ért a védelemhez
Ayers: Úgy mint 3-4ben, úgy 4-3ban is eljátszik. Szvsz ott DE nem OLB. Legfeljebb felszed pár kilót
Hunter: Csere DE
- 1 csere DE még nem ártana

DT:
Fairley / Dareus. Az egyik DT tökéletesen meg lenne oldva
másik DT: Vickerson, Bannan, Fields, Marcus Thomas ők milyenek lennének oda? ???

LB sor: DJ adott
Mays, Haggan szvsz alkalmasak lehetnének erre is. ??? Woody meg csereként meg STben maradhatna ???
Ide is biztos kell még ember. Mondjuk a 2. körből

Érdekelne egy szakértő(bb) vélemény is azért...

3-4:
DE: Fairley vagy Dareus
másik oldalra meg Bannan vagy Vickerson

NT: marad Jamal. mögé egy project NT

LB sor. Ez már kész is van. Még egy ILB upgradenek és kész


A 3-4 sokkal egyszerűbb lenne, de a 4-3 se lehetetlen, de azért sok a kérdőjel. És mivel Fox abban járatos szvsz megvalósítjaBlack_Adder
Ahogy már írtam, Doom nem megoldás sajnos 4-3 DE-nek, csak pass down-oknál lehet bent tartani, futás ellen kevés nagyon...

Ayers még talán, de vele is vigyáznék...

DT-be Bannan OK, a párja jöhet esetleg a draft-on, de az 1/2-t inkább DE-re nyomnám...

LB-ben: ki lenne DJ mellett? Haggan és Mays? Haggan esetleg, bár ő se elég gyors hozzá szerintem. Hunter még talán tudna OLB-t játszani, de a másik 2 kétséges. Mays és Woody alapból felejtős. Pont a LB sor lenne nagyon gázos szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
LB sor: DJ adott
Mays, Haggan szvsz alkalmasak lehetnének erre is. ??? Woody meg csereként meg STben maradhatna ???
Ide is biztos kell még ember. Mondjuk a 2. körből
Black_Adder
Mays-t szerintem felejtsétek el 4-3-ban. Nálunk 2 év alatt sem tudta megtanulni a rendszert és csak szaladgált mint a fejetlen csirke. Fizikuma alapján MLB-nek lenne alkalmas csak nincs meg a feje hozzá. Mi átraktuk SAM-nek is, ott se volt jobb.
Ha jól tudom Fox sok cover2-t játszik, pedig akkor sokszor kéne neki coverage-be menni amiben szerintem a leginkább fogalmatlan. Én drukkolok neki, és nincs kizárva, hogy Fox rendszerébe beletanul, mindenesetre én kezdőbe nem raknám.


több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Most ahogy olvasom nagyon sanszos hogy McCoy marad az OC...

Azért nem tudom elitélni a dologot, mert JMD alatt ő nem hívott playeket. Ismeri Tebow-t, nagyobb esély van rá, hogy az ő képességeire készítik az új playbookot.haromt
McCoy nem volt akkora tapló az utolsó 4 meccsen. Egész korrektek voltak a playhívásai, kivéve amikor Tebow-t belekényszerítette egy-két deep-ballba, ami hát mondjuk nem mindig sikeredett. Az O oldalon a TE kérdés lesz itt a kulcs. Gronkowski szerintem nem lenne szar, kérdés, hogy mennyire lesz sérülékeny továbbra is. (Legfeljebb elküldjük a tesójához Foxboroba egy kis offseason-trainingre 😀 ) A D viszont. Nekünk nem való 4-3. Habár elvileg hybrid sémánk lenne (avagy volt 2009-ben), de mint láttuk, akkor szívtunk igazán, amikor ezt játszottuk/akartuk játszani. Ha elkezdünk alakítgatni, akkor legalább 1 év az az idő, mire talán a 2008-as szezon szintjét meg tudjuk közelíteni. És szerintem a szurkolók itt azonnali eredményt akarnak, és ezt tudja Bowlen, Elway meg mindenki! (gondoljunk arra, hogy miért nem várta meg a szezon végét JMD-vel, hanem inkább segget csinált a szájából és mégis kibaszta)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na tovább gondolkodtam a 4-3 dolgon
DE:
Doom: nem volt tossz ott se. Fox meg ért a védelemhez
Ayers: Úgy mint 3-4ben, úgy 4-3ban is eljátszik. Szvsz ott DE nem OLB. Legfeljebb felszed pár kilót
Hunter: Csere DE
- 1 csere DE még nem ártana

DT:
Fairley / Dareus. Az egyik DT tökéletesen meg lenne oldva
másik DT: Vickerson, Bannan, Fields, Marcus Thomas ők milyenek lennének oda? ???

LB sor: DJ adott
Mays, Haggan szvsz alkalmasak lehetnének erre is. ??? Woody meg csereként meg STben maradhatna ???
Ide is biztos kell még ember. Mondjuk a 2. körből

Érdekelne egy szakértő(bb) vélemény is azért...

3-4:
DE: Fairley vagy Dareus
másik oldalra meg Bannan vagy Vickerson

NT: marad Jamal. mögé egy project NT

LB sor. Ez már kész is van. Még egy ILB upgradenek és kész


A 3-4 sokkal egyszerűbb lenne, de a 4-3 se lehetetlen, de azért sok a kérdőjel. És mivel Fox abban járatos szvsz megvalósítja

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Pont ezt akartam kérdezni, hogy mivel ismerik egymást Fox-szal, így érdemes lenne McCoy-nak maradnia. Annál meg mindenképpen értékesebb munkaerő, hogy pont a Chiefs-hez menjen, amiről lehetett hallani mostanság. 😛
Az offense miatt annyira nem aggódom, ha Fox valóban egy erős futójátékra szeretne építeni, arra a Tebow-Moreno tandem alkalmas lesz (bár egy jó 2nd RB nem ártana, mert Bucks szerintem kérdéses, tavaly is hullámzó volt, és csak öregebb lesz, az ilyen Ball-okra meg max a PS-ban lehet számítani), az elkapók nyilván adottak, esetleg az említett receiver TE hiányzik még. A fal pedig csak összeszokottabb lesz jövőre, és a két rookie sem lesz már rookie.
A védelemben tartanék az átszervezéstől, és nagyon ellenezném, az nem vezet sehova, hogy két évente ugrálunk 4-3-ról 3-4-re, majd vissza. Hozzunk egy 3-4-ben jártas DC-t és kész, remélem belátja Fox, hogy ezzel a kerettel alkalmatlanok vagyunk a 4-3-ra, és nem akar kivágni 10 defensive playert, a helyükre pedig újakat hozni, mert akkor elkezdem karcolászni az ereimet, és Champ is húzná a csíkot maga után.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most ahogy olvasom nagyon sanszos hogy McCoy marad az OC...

Azért nem tudom elitélni a dologot, mert JMD alatt ő nem hívott playeket. Ismeri Tebow-t, nagyobb esély van rá, hogy az ő képességeire készítik az új playbookot.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
4-3 csak egyféleképpen lehet, de remélem, hogy nem ez lesz: Doom-ot és Ayers-t trade-re felhasználva lehetne játékosokat szerezni. Egyedül DJ mellett, aki még maradhatna, az Bannan, ő tud 4-3 DT-t játszani gond nélkül.

Ayers nem 4-3 DE-nek, hanem 3-4 DE/OLB-nek jött, de DE-nek nem nagyon vált be. 4-3 OLB-nek talán megérne egy próbát, DE-nek szerintem nem való.

Doom még ellenne 4-3 DE-ben, de ott futás ellen ő annyira súlytalan volt, hogy valaki kéne mellé/mögé az első 1-2 down-ra...

Azért ezzel kapcsolatban is megvárnám, hogy hivatalos bejelentés legyen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!