Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom nem sokan örülnek itt az új HC-nek; de remélem a Denver fanbase kellemeset csalódik majd a pasasban. Mondjuk Tebow szempontjából valószinű nem épp a legjobb döntés született. De hátha Elwaynek lesz igaza hosszú távon.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Egyébként ez azt is jelenti h visszaállunk 4-3-ra?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Hmm "Fox takaroggy" -még szokni kell egy kicsit, de nem lesz ezzel gond 😊Black_Adder
Komolyan mondom, hogy Elway is paraszt. Hogy a f@szba tud megbízni egy ilyen emberben 2-14 után?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hmm "Fox takaroggy" -még szokni kell egy kicsit, de nem lesz ezzel gond 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt talán azért mégse.
3-4es DC kell.haromt
Kérdés, ki az a 3-4es ember, aki szóba jöhet? Nagyon remélem, hogy nem akarjuk a mangalicának a tesóját idehozni. Őt kivágta a Browns?akike
most már leszarom. Ha valakit nem akartam, akkor az Fox...

De DC-nek semmi bajom nem lenne Rob Ryan-nel.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik tényleg megvan a befutó - (Schefter):
John Fox has been trying to round up his assistant coaches all morning. Deal with Denver had been in works all day.
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
ezt talán azért mégse.
3-4es DC kell.haromt
Kérdés, ki az a 3-4es ember, aki szóba jöhet? Nagyon remélem, hogy nem akarjuk a mangalicának a tesóját idehozni. Őt kivágta a Browns?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
LOL..... ha ez igaz...

Szegény Tebow ...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
facepalm...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elway twitter:

"I am excited to announce that John Fox has agreed to terms to become the 14th head coach in Denver Broncos history."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezt talán azért mégse.
3-4es DC kell.
Dennison legyen a HC, azt nézzünk körül a coord piacon. Esetleg maradjon OC-nak Studesville, neki az nagy előrelépés lenne szerintem
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na a lista egy kicsit meg lett vágva. 3 név maradt bent: Dennison, Koetter, Foxakike
Dennison HCnak, Koetter OCnek Fox DCnek és meg is vagyunk 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Na a lista egy kicsit meg lett vágva. 3 név maradt bent: Dennison, Koetter, Fox




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
És meg is van az edző: Dirk Koetter.
-----
----
---
--
-

csak vicceltem 😀

de jó lenne 😀JC6
Ijesztgesd ám a tudod kit... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
És meg is van az edző: Dirk Koetter.
-----
----
---
--
-

csak vicceltem 😀

de jó lenne 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Miért van olyan érzésem, hogy Elway Tebow-val kapcsolatban elszólta magát és csak utólag magyarázkodott, mert a jövőt tényleg nem TTvel képzeli el? :/ Nagyon félek egy cserétől draft pickért, sajnos nem tartom elképzelhetetlennek ezt a lehetőséget.aztec
Azt hittem ezt múlt héten már átrágtuk... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Miért van olyan érzésem, hogy Elway Tebow-val kapcsolatban elszólta magát és csak utólag magyarázkodott, mert a jövőt tényleg nem TTvel képzeli el? :/ Nagyon félek egy cserétől draft pickért, sajnos nem tartom elképzelhetetlennek ezt a lehetőséget.aztec
nem.

Tebow itt most nem csak a jövendő franchise QB-t képviseli, hanem a kurva nagy üzletet. Még ha nem nem is válik be végül, elképesztően sokat profitál abból a franchise hogy itt van. És tényleg csak annyit mondott, hogy jelenleg egy jó focista, de még nem jó NFL QB.
És ez totálisan igaz
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Miért van olyan érzésem, hogy Elway Tebow-val kapcsolatban elszólta magát és csak utólag magyarázkodott, mert a jövőt tényleg nem TTvel képzeli el? :/ Nagyon félek egy cserétől draft pickért, sajnos nem tartom elképzelhetetlennek ezt a lehetőséget.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kiegészítem pár dologgal, h ne csak magadban vitatkozz 😊
Studesvillenél még ott van hatalmas előnyként, h a csapatban minden játékos szereti őt, szerettek együtt dolgozni vele...
De, hogy HCnek milyen azt nem tudni, túl kockázatos lenne rá bízni...
Viszont nem tudom, h így van-e, de az OC-knek és DC-knek szimpatikusabb lehet az állás, ha ő a HC, mert nem ő hívja a playeket, meg emberileg is jó együtt dolgozni vele

Dennisonnál is nagy kérdés, h ki lenne a DC

A friss arccal legutóbb befürödtünk, ez Fox esélyeit növeli, de a front office most nagyon fel van építve, az új edzőnek nem hinném, h engedik h úgy elcsessze mint JMD

Az én listám:
1.) Dennison
2.) Koetter: Tebow-preject-nek talán ő a legjobb
3.) Studesville: Emberileg a legmegfelelőbb lehet. Ha sikerülne mellé nagyon erős edzői stábot verbuválni...
4.) Fox: A többiekkel ellentétben róla tudjuk milyen HC-nek. De amit az uccsó évben láttunk tőle, akkor már inkább a zsákbamacska...
5. Fewell

szerk: Woody szerint is Dennison a favorit

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, lezajlottak az interjúk, szerintem mást már nem akarunk meghallgatni. Szoros verseny, mindegyik jelöltnek vannak előnyei véleményem szerint. Leírom, hogy szerintem kivel mi a helyzet, aztán lehet vitatkozni:

Eric Studesville: 4 meccs alapján úgy tűnik, hogy lelkesedésben és korrektségben megvan neki, ami kell, nagyon elégedettek vele a csapatnál, viszont a szaktudásáról csak annyit tudunk, hogy termelt pár jó futót az utóbbi években, de hogy HC-nak alkalmas-e, az kérdéses. Nagy kérdés még nálam vele kapcsolatban, hogy kik lehetne olyan szakemberek a ligában, akiket maga mellé tudna gyűjteni...

Rick Dennison: ő lenne a tökéletes választás, ha csak az lenne a szempont, hogy olyan embert keresünk, aki megérti a csapat és a szurkolók kapcsolatát. A szakértelme olyan szempontból érdekes kérdés, hogy amikor OC volt eddig, akkor mindig támadó szellemű HC mögött volt az (Shanny, Kubiak), így nem lehet igazán tudni, mennyire volt az ő érdeme, ha jól dolgozott a csapat alatta. Az, hogy mennyire tudna stábot építeni, itt is kérdéses.

Perry Fewell: Ő érdekes kérdés. A Bills-nél annyira komoly munkára akkoriban nem volt sok lehetőség, ettől függetlenül azért 3 évet lehúzott ott, tehát elégedettek lehettek vele. Az idei Giants-es munkája nem tűnik túl rossznak, kicsit feljebb jöttek yards/g-ben. Alapvetően szerintem ő a legesélytelenebb, bár megfordult 1-2 helyen, így kapcsolatai lehetnek talán.

Dirk Koetter: Nos, én valamilyen szinten felé hajlok. Hogy miért? Mert ha egy Garrard-ból 3500+ passzolt yard-os QB-t tudott faragni, akkor mit tudna tenni vajon Tebow-val? Mellesleg neki, igaz csak college szinten, de van HC tapasztalata, ami a fentebb felsoroltaknak csak interim szinten volt, vagy még úgy se. A védő oldal felépítése érdekes kérdés lehet nála, ki lenne vajon a DC?

John Fox: Tapasztalata ugyebár csak neki van NFL szinten a HC poszton. Meg ő már húzott egyszer ki egy franchise-t a szarból. Csak ugye most le is nyomta jó mélyre. Túlságosan nem örülnék, ha őt neveznénk ki, bár van benne ráció, csak inkább valami friss arc kéne, mint egy kissé leszerepelt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Fox gépe késett, így csak mostanában ért oda az interjúra. Sokan nagyon lelkesednek érte, én inkább Dennison-t látnám szívesen, mondjuk mellé Fox jöhetne DC-nek... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Valami új infó van a HCről?aztec
Ma jön Fox, de egyébként semmi, ma nagy a csend, lehet, hogy a háttérben folynak a dolgok keményen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Valami új infó van a HCről?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
OFF:

Azért az elég vicces, hogy pl. a játékosok totálisan a rookie cap ellen vannak, közben meg az összes veterán (meg a szurkolók és tulajok nagyon nagy része) azon morog, hogy 0 bizonyítással 50-60 misis szerződéseket dobnak le egy-egy rookie elé az asztalra (vagy ha nem dobják le elé, akkor jön a holdout, lásd pl. JMR), egy veterán meg ha ugyanolyat kér pár jó szezon után, akkor erősen sanszos, hogy elzavarják...

A 18 meccses szezon ellen még valamennyire megértem, hogy ellene vannak, tényleg nő a sérülésveszély, meg ilyesmi. De a lockout semmire se megoldás...

ON



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon remélem, hogy ma vagy holnap lesz HC, ideje lenne, bár igaz van még pár csapat, ahol nem választottak... 😛

Viszont közben sajnos tegnap olyan hírek szivárogtak ki a CBA tárgyalásokról, amik szerint jelen pillanatban elég nagy a lockout valószínűsége... 😕




THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!