Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez Peter Kingtől jött:

Elway tells me "at this time'' he doesn't think Tebow's a good NFL quarterback. I said on NBC that if McD gets job in spot that needs QB ...

Elway tehát nem Tebow hivő jelenleg... De mi lesz ha Timmy nem tudja megtéríteni? Egyházszakadás?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Koetter mennyire komoly jelölt(már ha van bármilyen infó erről) - csak őt is meghallgatják; de kb itt ki is merült a kandidálása; vagy van rá sansz; hogy tényleg átteszi a székhelyét Coloradóba?iktriad
szerintem Dennison-ra van a legnagyobb esély.
igen faszántosan összerakta a Houston offense-t és sokat dolgozott együtt Elway-jel, sőt még játszottak isharomt
nem ő rakta össze azt az offense-t hanem Kyle Shanahan 😛

több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
szerintem Dennison-ra van a legnagyobb esély.
igen faszántosan összerakta a Houston offense-t és sokat dolgozott együtt Elway-jel, sőt még játszottak isharomt
És szerinted akkor visszaállnánk zone-blockingra? Egyáltalán tudná ezt a jelenlegi fal játszani?akike
igen vissza. Harris, Clady és Kuper nyomta abban, Beadles és Walton meg nem az erejéről híres, inkább a mozgékonyságáról.
Csak Clady túlméretezett a ZB-be, de neki nagyon jó a lábmunkájaharomt
Mármint, ha Harris-szel sikerül megegyezni és marad...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Koetter mennyire komoly jelölt(már ha van bármilyen infó erről) - csak őt is meghallgatják; de kb itt ki is merült a kandidálása; vagy van rá sansz; hogy tényleg átteszi a székhelyét Coloradóba?iktriad
szerintem Dennison-ra van a legnagyobb esély.
igen faszántosan összerakta a Houston offense-t és sokat dolgozott együtt Elway-jel, sőt még játszottak isharomt
És szerinted akkor visszaállnánk zone-blockingra? Egyáltalán tudná ezt a jelenlegi fal játszani?akike
igen vissza. Harris, Clady és Kuper nyomta abban, Beadles és Walton meg nem az erejéről híres, inkább a mozgékonyságáról.
Csak Clady túlméretezett a ZB-be, de neki nagyon jó a lábmunkája
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Koetter mennyire komoly jelölt(már ha van bármilyen infó erről) - csak őt is meghallgatják; de kb itt ki is merült a kandidálása; vagy van rá sansz; hogy tényleg átteszi a székhelyét Coloradóba?iktriad
szerintem Dennison-ra van a legnagyobb esély.
igen faszántosan összerakta a Houston offense-t és sokat dolgozott együtt Elway-jel, sőt még játszottak isharomt
És szerinted akkor visszaállnánk zone-blockingra? Egyáltalán tudná ezt a jelenlegi fal játszani?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Koetter mennyire komoly jelölt(már ha van bármilyen infó erről) - csak őt is meghallgatják; de kb itt ki is merült a kandidálása; vagy van rá sansz; hogy tényleg átteszi a székhelyét Coloradóba?iktriad
szerintem Dennison-ra van a legnagyobb esély.
igen faszántosan összerakta a Houston offense-t és sokat dolgozott együtt Elway-jel, sőt még játszottak is
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Koetter mennyire komoly jelölt(már ha van bármilyen infó erről) - csak őt is meghallgatják; de kb itt ki is merült a kandidálása; vagy van rá sansz; hogy tényleg átteszi a székhelyét Coloradóba?

(Mondjuk ha ő idejönne érdekes lenne a szitu tight end poszton. Koetter ugyanis a kisgyerekkel ellentétben imádja használni a TE-ket passzelekapóként, lehetőleg 2-t is egyszerre....)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
AdamSchefter:

For anyone that questioned John Elway's powers, consider this: He took the HC's office that once belonged to Reeves, Shanahan and McDaniels.shawnka
miért nem nevezik ki akkor HC-nek? mert most pl. Fox a legújabb jelölt...JJ Tiller
Nincs semmilyen edzői tapasztalata. Gondolom nem is tanulta, viszont az üzleti dolgokat igen, meg igen jó kapcsolati tőkéje van

Viszont ilyen Fox-okat nem kéne erőltetni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na megnéztem a Tebow filmet. érdekes.haromt
szerintem semmitmondóra sikerültHöri
jó hát nem egy oscardíjas alkotás

ami viszont meglepő, bár kevés ilyet láttam hogy amikor megy a plázába aláírásokat adni nem látszik rajta, hogy ez olyan kurva nagy teher lenne neki, pedig a legtöbb sztár akármiben nagyon durva fejeket tud már vágni a 976. közös fotó után.

viszont nem csinálták hiperdrámaira. Kevés edzés kép volt.

az igazán kemény a draftos volt, hogy már előtte pár nappal írt neki JMD, hogy elviszi. Viszont aztán elrontotta a meglepetés erejét azzal hogy felhívta goodell bejelentése előtt.
Még ehhez is tehetségtelen volt jmd 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
AdamSchefter:

For anyone that questioned John Elway's powers, consider this: He took the HC's office that once belonged to Reeves, Shanahan and McDaniels.shawnka
miért nem nevezik ki akkor HC-nek? mert most pl. Fox a legújabb jelölt...JJ Tiller
szerintem fél hogy beletörne a bicskája, így nincs felelőség
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
AdamSchefter:

For anyone that questioned John Elway's powers, consider this: He took the HC's office that once belonged to Reeves, Shanahan and McDaniels.shawnka
miért nem nevezik ki akkor HC-nek? mert most pl. Fox a legújabb jelölt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na megnéztem a Tebow filmet. érdekes.haromt
szerintem semmitmondóra sikerült

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
na megnéztem a Tebow filmet. érdekes.haromt
Egy hogyvolt szerű összefoglaló róla? 😊

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
AdamSchefter:

For anyone that questioned John Elway's powers, consider this: He took the HC's office that once belonged to Reeves, Shanahan and McDaniels.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na megnéztem a Tebow filmet. érdekes.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A bíboros úr évi utolsó meccsösszefoglalója a SD elleni szertartásról:

http://denversports.blog.hu/2011/01/07/broncos_vs_chargers_szezonzaras_egesz_jo_szajizzel

Szerintem Elway csak köntörfalazik, az lesz a vége, hogy kinevezi magát HC-nak, a fasznak kell a körítés. 😀

*nem vagyok képben a tisztségeinkkel... 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk Dennison várható volt és teljesen logikus választás is, Elway idejében is már a klubnál dolgozott (14 évet összesen + 9-et játékosként), így ő teljesen megérti, hogy mit jelent a városnak a csapat, másrészt a mostani keret nagy részét is ismeri. Egy meghallgatást mindenképpen megérhet... 😊

Rivera-t emlegetik még (őt nem nagyon kell bemutatni 😛), Jim Fassel-t, aki most épp UFL-ben edzősködik, de volt HC a Giants-nél, valamint Gregg Williams-t, Saints DC-t, de ezek még ténlyeg csak emlegetés szinten vannak... 😛

Szerk.: Meg még Fox van állítólag a radaron, de remélem ő végképp nem komolyan, max coordinator-nak, de inkább annak se... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
A Broncos engedélyt kért tőlünk; hogy a mi OC-nkkel; Dirk Koetterrel beszéljen a vezetőedzői poszt betöltéséről.
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-01-07/story/jaguars-dirk-koetter-candidate-broncos-head-coaching-job
Elway ezt twitteren is megerősítette.
http://twitter.com/johnelway/status/23513125479256064iktriad
király. még a micsigen DC-t meghallgathatnánk. esetleg martindale is beszálhatna a HC versenybe...haromt
Olvasva ezt a lehetőséget, azon gondolkodom, hogy ez valami óriási átverős csel lehet. Legalább is tuti nem komoly. :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem linkelünk direktben torrent fájlt
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tim Tebow Everything in Between dokumentumfilm már megtalálható a jól ismert helyen. 😊xrace77
Hol lehet megnézni online? Youtube-on nem találtam...burzum4ever
Tenyardtorrent

Egyébkét Burzum 😂 😀
több mint 13 éve
burzum4ever 66
Tim Tebow Everything in Between dokumentumfilm már megtalálható a jól ismert helyen. 😊xrace77
Hol lehet megnézni online? Youtube-on nem találtam...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Broncos engedélyt kért tőlünk; hogy a mi OC-nkkel; Dirk Koetterrel beszéljen a vezetőedzői poszt betöltéséről.
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-01-07/story/jaguars-dirk-koetter-candidate-broncos-head-coaching-job
Elway ezt twitteren is megerősítette.
http://twitter.com/johnelway/status/23513125479256064iktriad
király. még a micsigen DC-t meghallgathatnánk. esetleg martindale is beszálhatna a HC versenybe...
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Tim Tebow Everything in Between dokumentumfilm már megtalálható a jól ismert helyen. 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szerintetek megérne valakinek egy Orton+Gaffney csomag + 1-2 late pick egy elsőköröst?akike
Orton a liga egyik legalulértékeltebb játékosa /*a vikes topicban pl Kolbot többre tartják, a miami fanok pedig pl Henne-t gondolták nála jobbnak tavaly :/ */, Gaffney szintén alulértékelt, ráadásul egyik se fiatal, úgyh hiába érnék meg együtt az 1. kört nem valószínű, h elmennek érte. Külön-külön 2., 3. körért nagyobb esélyt látok rá, illetve a draft után jövő évi pickért...Black_Adder
Nem tartjuk többre(én legalábbis tuti nem) egyedül annyi hogy Kolb árérték arányban jobb mert érte nem kéne 2.kört adni 😊
Ortonnal az a bajom hogy nem egy nyerő típus és szerintem fejben sem túlságosan erős.
Kolb azért Ortonhoz képest meg lutri mert igazán nem bizonyított még eddig szóval nem is összehasonlítható.
De lehet JMD azt fogja mondani neki kell Orton,bár örülök hogy csak OC így Frazier azt mondhatja hogy NEM 😀Toca
Akkor ott van Vince Young 😛 😀 JMDvel biztos jól kijönnének 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Broncos engedélyt kért tőlünk; hogy a mi OC-nkkel; Dirk Koetterrel beszéljen a vezetőedzői poszt betöltéséről.
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-01-07/story/jaguars-dirk-koetter-candidate-broncos-head-coaching-job
Elway ezt twitteren is megerősítette.
http://twitter.com/johnelway/status/23513125479256064