Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
még egy future contract. Manny Ramirez. Persze nem AZ a Manny 😊
Nagy disznó OL aki nem volt rossz, de szét van kúrva a térde. Bár kezdett párszor a Lionsban
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tebow interview
kb minden szóba kerül benne 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Tessék.

TheMileHighCity:


JC6:


Más valakinek? 😊
Várom a kedvenc igehelyeket pm-ben, és már készül is.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ortont hivatalosan is áruljuk egy 2. körös pickért
Várható volt, de azért az új edzőt megvárhattuk volna vele...Black_Adder
Mint mondtam: sajnálom Ortont...

Azért az se semmi, hogy annyi év vesződés után JC meg a PO-ban játszhat...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ortont hivatalosan is áruljuk egy 2. körös pickért
Várható volt, de azért az új edzőt megvárhattuk volna vele...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként nem akarjuk felkérni O'Dowd-ot a Rockies-ból, hogy segítsen kicsit? Azok után, amiket Tulo, De La Rosa és CarGo esetében összehozott, lehet, hogy Champ és Graham esetében is lendíteni tudna a dolgokon... 😛StormST
Graham ára nem valószínű hogy az egeket verdesné jelen állapotban

Tulo-val nem volt nehéz megállapodni miután kurvára túl lett fizetve, CarGo is el lett sietve, azért olcsóbb.
Mágus nem kellett a szerződésekhez 😛
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Egyébként nem akarjuk felkérni O'Dowd-ot a Rockies-ból, hogy segítsen kicsit? Azok után, amiket Tulo, De La Rosa és CarGo esetében összehozott, lehet, hogy Champ és Graham esetében is lendíteni tudna a dolgokon... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hmm most olvasom h jön hozzátok interjúra Mark Mularkey Falcons OC. Nem szeretném ha távozna. Kikről lehet már tudni h jönnek hozzátok interjúra?empty taxi
Egyébként Mikenak hívják 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Hmm most olvasom h jön hozzátok interjúra Mark Mularkey Falcons OC. Nem szeretném ha távozna. Kikről lehet már tudni h jönnek hozzátok interjúra?empty taxi
Mularkey-t a fél NFL csábítja, csak szólok, hogy esélytelen a maradásaJJ Tiller
Tod h van ez a lepényhal meg utoljára...empty taxi
Mularkey az első bejelentett, mármint a helyi Studesville után persze. Elway az Orange Bowl-ra részben Harbaugh miatt ment, de arról nincs hír, hogy interjú lesz-e vele. Más még nem volt eddig...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Hmm most olvasom h jön hozzátok interjúra Mark Mularkey Falcons OC. Nem szeretném ha távozna. Kikről lehet már tudni h jönnek hozzátok interjúra?empty taxi
Mularkey-t a fél NFL csábítja, csak szólok, hogy esélytelen a maradásaJJ Tiller
Tod h van ez a lepényhal meg utoljára...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Hmm most olvasom h jön hozzátok interjúra Mark Mularkey Falcons OC. Nem szeretném ha távozna. Kikről lehet már tudni h jönnek hozzátok interjúra?empty taxi
Mularkey-t a fél NFL csábítja, csak szólok, hogy esélytelen a maradása


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Hmm most olvasom h jön hozzátok interjúra Mark Mularkey Falcons OC. Nem szeretném ha távozna. Kikről lehet már tudni h jönnek hozzátok interjúra?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Annyit csinálok, amennyire igény van, nem fogok legyártani tízezret 😊
Aki akar ilyen sig-et, az írja meg melyik idézetet kéri, és azt megcsinálom.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egyébként már college-ban is használta az idézeteket, szerintem azok közül is érdemes válogatni, hogy ne csak háromból lehessen. 😊

http://www.associatedcontent.com/article/2546065/tim_tebow_bible_verses_game_by_game.html


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Oké.
Várom mindenkitől a kedvenc idézetét, és azt ebben az egyenformátumba beleillesztem.
Hajrá 😊Sobri Jóska
Azokat rakd rá, amiket eddig Tebow kiírt a meccsek előtt/alatt 😊pc_x
Ezt az idézetet pont az első kezdése előtt írta ki Tebow /*@raiders*/, egyébként is ez volt a legtalálóbb szvsz...Black_Adder
azt tudom, de szerintem a Köcsögz elleni is elég találó volt, meg van jópár 😊 pl college meccsein kiírtak 😊


több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mindenki hordja ugyanazt? Szerintem ütősebb lenne, ha ugyanezen formában más-más idézetekkel csinálnál sig-eket, és tudnánk válogatni kedvünkre. 😉TheMileHighCity
Oké.
Várom mindenkitől a kedvenc idézetét, és azt ebben az egyenformátumba beleillesztem.
Hajrá 😊Sobri Jóska
Azokat rakd rá, amiket eddig Tebow kiírt a meccsek előtt/alatt 😊pc_x
Ezt az idézetet pont az első kezdése előtt írta ki Tebow /*@raiders*/, egyébként is ez volt a legtalálóbb szvsz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mindenki hordja ugyanazt? Szerintem ütősebb lenne, ha ugyanezen formában más-más idézetekkel csinálnál sig-eket, és tudnánk válogatni kedvünkre. 😉TheMileHighCity
Oké.
Várom mindenkitől a kedvenc idézetét, és azt ebben az egyenformátumba beleillesztem.
Hajrá 😊Sobri Jóska
Azokat rakd rá, amiket eddig Tebow kiírt a meccsek előtt/alatt 😊pc_x
Azokat mindenképp, meg szerintem kiolvasom az egész lányregényt, hátha akad még egy-két aranyköpés benne. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Minden tebowista szerzetesnek és egyéb tisztségviselőnek őszinte szívvel és nagy szeretettel készítettem ezt a sig-et.
Viseljük bátran, árasszuk el vele a fórumot😊

http://img694.imageshack.us/img694/9412/tebow16.jpgSobri Jóska
Mindenki hordja ugyanazt? Szerintem ütősebb lenne, ha ugyanezen formában más-más idézetekkel csinálnál sig-eket, és tudnánk válogatni kedvünkre. 😉TheMileHighCity
Oké.
Várom mindenkitől a kedvenc idézetét, és azt ebben az egyenformátumba beleillesztem.
Hajrá 😊Sobri Jóska
Azokat rakd rá, amiket eddig Tebow kiírt a meccsek előtt/alatt 😊


több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
@ulpianus:
Orton megbízható játékos, aki mögött ha más nem 1-2 évig tanulhat mögötte egy tehetséges fiatal irányító, akit így nem kéne rögtön a mély vízbe dobni.
Amíg játszott úgy is top5 volt, h az utolsó 2 meccse nagyon rosszra sikerült. Igaz JMD rendszerében, és nagyon jó elkapók mellett, pont mint Cassel, de Ortonnak gyengébb volt az OL...

Szvsz reális érte 2. kört kérni, hogy kapunk-e érte az más kérdés, azt sose lehet tudni. Casselért se a 2. kör volt sok, hanem a fizetése. Most meg jöhet a drafton akár 4 olyan QB is akiről vélekedhetnek úgy, h rögtön kezdhetnek, ez csökkenti a sikeres trade esélyét, de most még az álmodozás fázisban vagyunk 😊

Egyébként nincs köztük nagy különbség szvsz, de én Ortont továbbra is jobbnak érzem Casselnél, de ebbe a vitába nagyon nem akarok belemenni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Minden tebowista szerzetesnek és egyéb tisztségviselőnek őszinte szívvel és nagy szeretettel készítettem ezt a sig-et.
Viseljük bátran, árasszuk el vele a fórumot😊

http://img694.imageshack.us/img694/9412/tebow16.jpgSobri Jóska
Mindenki hordja ugyanazt? Szerintem ütősebb lenne, ha ugyanezen formában más-más idézetekkel csinálnál sig-eket, és tudnánk válogatni kedvünkre. 😉TheMileHighCity
Oké.
Várom mindenkitől a kedvenc idézetét, és azt ebben az egyenformátumba beleillesztem.
Hajrá 😊

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Minden tebowista szerzetesnek és egyéb tisztségviselőnek őszinte szívvel és nagy szeretettel készítettem ezt a sig-et.
Viseljük bátran, árasszuk el vele a fórumot😊

http://img694.imageshack.us/img694/9412/tebow16.jpgSobri Jóska
Mindenki hordja ugyanazt? Szerintem ütősebb lenne, ha ugyanezen formában más-más idézetekkel csinálnál sig-eket, és tudnánk válogatni kedvünkre. 😉


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hát ezt egy Chiefs drukkertől fura hallani a Casseles sztori után 😀FViktor93
Cassel fiatalabb volt. És volt benne fejlődési potenciál (ami mostanra jött ki, várni kellett kicsit). És Pioli eleve el akarta őt hozni, ha közben a volt csapata is jól jár ,az nem volt gond. Vrabelt is úgy kapta grátiszba, hogy különben cut, így meg kap egy tuti állást, szal mindenki jól járt.
Úgy értem Orton esetében egyik sem áll fenn szvsz.ulpianus
Érdekes hozzáállás. Cassel 26 volt, amikor csapatot váltott, volt 1 jó szezonja egy jól kiépített sémában és csapattal. Orton most 28, van mögötte két elég jó szezon a statisztikákat nézve és mindezt futójáték nélkül, olyan elkapókkal, akik másnak nem kellettek/rookie-k.

Cassel és Orton egyébként egyidősek (sőt igazából Orton fiatalabb fél évvel, ő 1982/11/14, Cassel 1982/5/17 😛), mindkettő 26 volt, amikor csapatot váltott tavaly. Orton-ban JMD látott fantáziát (meg az kényszerpálya is volt a Cutler balhé miatt), ami azért elég megalapozottnak is látszik így utólag, 29 meccs (28 kezdőként) alatt 7 455 yard-ot passzolt 41/21 TD/INT-el 11 nyert és 18 veszített meccsel, ami azért nem szar egy leírt, tavaly még elég alulfizetett irányítótól. OK, nem tud meccseket nyerni, de abban Cassel se az a nagy ász. Cassel egyébként 30 meccs alatt passzolt a Chiefs-ben 6040 yard-ot, 43/23 TD/INT-el 14 győzelemmel, 16 vereséggel. A nagy különbség az, hogy míg Cassel idei 10 győzelemében nagy segítség volt egy elég jó futójáték és egy normálisabb védelem, addig nálunk ezek hiánya nehezítette Orton dolgát nem is kicsit.... 😛

Ezek alapján én még mindig inkább a 28 éves, már bizonyított Orton-t választanám egy 26 éves, valamit mutató, de egyébként semmi biztosat nem jelentő 26 éves Cassel helyett, ha egy ilyen összehasonlítást nézünk. Pláne úgy, hogy utóbbinak volt egy franchise tag a nyakában, Orton-nak meg egy kicsivel olcsóbb szintén 1 évese van... 😛StormST
Na te csak hallgass azok után, hogy Casselről leírtad többször, hogy bust lesz. 😛

Casselen nem a futójáték segített. Az OL munkát lehetne akkor inkább kiemelni. Nem megyek bele, mert nem látom értelmét (pedig imádom a témát, de messzire vezetne). Viszont ennyire alap szinten akkor belefér. Mondhatnám például, hogy a futás hiánya miatt muszáj volt dobálni Ortonnak, ezért jók a számai. Továbbá nem volt jelentősége, hadd dobáljon, a Denver akkor is verhető, nem számít, garbage timeban és/vagy underdogként meg muszáj is dobálni hátrányban. Ez legalább annyira igaz lenne. Az más kérdés, hogy van alapja, de nem ilyen egyszerű ez. A lényeg, hogy Casselnek legalább annyit ártott a taktika, ha nem többet, mint amennyi haszna volt belőle. Például érthető, hogy legtöbbször tisztán passz helyzetben kellett dobálni, minimális hibalehetőséggel ha a futás mégis elakadt. És ez nagyon nehéz, sztem eleinte szenvedett is vele Cassel, szidtam is sokat, hogy pont erre nem alkalmas. Vizont egy Orton féle szerepre pont ugyanolyan jó ő is, ezt is állítom. Az más játék nagyon. Azonban Cassel a végére ebbe is beletanult.

Neki nem voltak kezdőszerepben évei. Collegeben is padozott Leinart meg előtte Palmer mögött. Aztán Brady mögött. A Chiefsben kezdett először, és kellett neki idő. Ezt összehasonlítani azzal, hogy Orton a Bearsből átjött, ahol volt (asszem két) kezdő éve, és itt is lenyomott kettőt, sztem nem ugyanaz. Orton ennyit tud (és az nem rossz, ez tény, ezt nem vitatom véletlen sem). De Cassel, hogy mennyit tud, azt 2008ban nem tudta senki. Én erre gondoltam.

Mindenesetre lehet ér második kört, jön a draft, meglátjuk. Mert ha megéri megadják. Ha nem adják, akkor nem éri meg senkinek. Sztem ennyire egyszerű.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Azért ahhoz sztem csoda kellene, hogy valaki top 50 et adjon Ortonért.
ulpianus
Hát ezt egy Chiefs drukkertől fura hallani a Casseles sztori után 😀FViktor93
Cassel fiatalabb volt. És volt benne fejlődési potenciál (ami mostanra jött ki, várni kellett kicsit). És Pioli eleve el akarta őt hozni, ha közben a volt csapata is jól jár ,az nem volt gond. Vrabelt is úgy kapta grátiszba, hogy különben cut, így meg kap egy tuti állást, szal mindenki jól járt.
Úgy értem Orton esetében egyik sem áll fenn szvsz.ulpianus
Érdekes hozzáállás. Cassel 26 volt, amikor csapatot váltott, volt 1 jó szezonja egy jól kiépített sémában és csapattal. Orton most 28, van mögötte két elég jó szezon a statisztikákat nézve és mindezt futójáték nélkül, olyan elkapókkal, akik másnak nem kellettek/rookie-k.

Cassel és Orton egyébként egyidősek (sőt igazából Orton fiatalabb fél évvel, ő 1982/11/14, Cassel 1982/5/17 😛), mindkettő 26 volt, amikor csapatot váltott tavaly. Orton-ban JMD látott fantáziát (meg az kényszerpálya is volt a Cutler balhé miatt), ami azért elég megalapozottnak is látszik így utólag, 29 meccs (28 kezdőként) alatt 7 455 yard-ot passzolt 41/21 TD/INT-el 11 nyert és 18 veszített meccsel, ami azért nem szar egy leírt, tavaly még elég alulfizetett irányítótól. OK, nem tud meccseket nyerni, de abban Cassel se az a nagy ász. Cassel egyébként 30 meccs alatt passzolt a Chiefs-ben 6040 yard-ot, 43/23 TD/INT-el 14 győzelemmel, 16 vereséggel. A nagy különbség az, hogy míg Cassel idei 10 győzelemében nagy segítség volt egy elég jó futójáték és egy normálisabb védelem, addig nálunk ezek hiánya nehezítette Orton dolgát nem is kicsit.... 😛

Ezek alapján én még mindig inkább a 28 éves, már bizonyított Orton-t választanám egy 26 éves, valamit mutató, de egyébként semmi biztosat nem jelentő 26 éves Cassel helyett, ha egy ilyen összehasonlítást nézünk. Pláne úgy, hogy utóbbinak volt egy franchise tag a nyakában, Orton-nak meg egy kicsivel olcsóbb szintén 1 évese van... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A Panthers állítólag NFL coordinator-t akar HC-nak, nem college arcot, ők már elég korán kiszálltak az ilyen versenyből...

Az igaz, hogy az utóbbi években mindig volt 3 top 50-es pick, de egyrészt JMD fasz volt, másrészt azért lassan Ayers is beérik, Moreno se szar, Bay-Bay és Tebow a jövő, Beadles is elég jó lett év végére, egyedül Phonso volt nagy bukta, bár ő is inkább csak nálunk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Minden tebowista szerzetesnek és egyéb tisztségviselőnek őszinte szívvel és nagy szeretettel készítettem ezt a sig-et.
Viseljük bátran, árasszuk el vele a fórumot😊