Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az a baj hogy tavaly a 3-4 amiatt omlott össze hogy nem volt runstop a DL szintjén. Viszont Doom miatt volt pass rush
most Bannan és Jamal megfogta ami középre ment, viszont a pass rush 0 volt akár cska az LB-k futás elleni védekezése.

nem lehet most visszaállni 4-3ra, mert a mai csapatból erre kb csak DJ alkalmas.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Valakinek van valami elképzelése arról, hogy miért omlott össze a csapat a 2. negyedben?Tény, hogy utána összekapták magukat a fiúk, de azért az durva volt.aztec
A védelem részéről Csökkent a nyomás Riversen. Blitzelni eleve veszélyes mert akkor kevesebb ember van az elkapókon, szóval ha nem jön össze az szívás.
Ami a támadásainkat illeti túl kiszámítható volt. 1&10re mindig futottunk. 2&longra általában hosszú passz. 3&longot meg már nehéz megcsinálni.

+A köcsögz jobb csapat. Top3 offense, top3 defense. ők lehet azt kérdeznék, h mi volt az 1. vagy a 4. negyedben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Valakinek van valami elképzelése arról, hogy miért omlott össze a csapat a 2. negyedben?Tény, hogy utána összekapták magukat a fiúk, de azért az durva volt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ja pár hete olvastam valamelyik kinti szakértőtől, h egy katasztrófa volt átállni 3-4-re és ha ezt belátjuk visszaállunk 4-3-ra.
Nyilván az új DC-től függ, de én nem nagyon látok erre realitást. Vagy én emlékszem rosszul, h a liga történelmének egyik legszarabb védekezése volt a miénk, amikor utoljára 4-3-munk volt (Slowikkal).Black_Adder
Ha visszamegyünk, akkor elveszítjük Champ-et, az tuti, ő megmondta, hogy még egy váltást nem fog végigcsinálni.

Szerintem baromság lenne visszaállni. Doom és Ayers is inkább 3-4 OLB, mint akár 4-3 DE vagy 4-3 OLB. Meg bár Bannan is elvileg jó lehetne 4-3 DT-nek, de szívesebben látom kívül, mint a fal belsejében birkózva...StormST
Szerintem is baromság, igazából csak átfutottam őket annak idején, és most sincs nagy kedvem hozzájuk, talán majd hétvégén:
http://www.milehighreport.com/2010/12/20/1888733/diagnosing-the-problem-time-to-abort-the-failed-3-4-experiment
http://www.milehighreport.com/2010/12/23/1889670/denver-broncos-2011-mock-draft-part-three-can-broncos-move-to-a-4-3 //Ebben már a nevek se tetszenek, meg az 'ideal DC-se, ami eleve utópia...'
Majd akkor lehet esetleg jelentőségük, ha kiderül, h ki lesz a DC.
Én mindenesetre meg tartanám a 3-4-et

Amúgy Champnek az is váltás lenne ha eligazol 😛
Doom meg érdekes. Méretei alapján arra gondoltam volna, h nem fog neki bejönni a 3-4-re váltás, de mégis nagyon bejött neki. Ez a legnagyobb érv a 3-4 mellett szvsz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Attól hogy szeretnétek még nincs 2. eleje értékű NT a class-ban. 3.körös max.

1/2-re 2 lehetőséget látok most. Dareus vagy Patrick Peterson.
Alapesetben Dareus-t preferálnám, de ha Champ megy, akkor kell egy rendes CB, arra meg PP a legideálisabb. DE-t a 2.kör elején még lehet találni, illetve akkor az jöhetne FA-n.

1. kör DE vagy CB
2. kör S/DL/TE/ILB

Ok hogy Mays tetszett mert lelkes volt, de ő nem 3 down játékos. Szóval én hoznék egy ILB-t

Akinek mennie kell az Ball, McBean, Quinn/Gronkowski, Fields, Colquitt

Dawkins vissza fog vonulni.

Majd megnézem az FA listákat hogy ki lenne ideális. Azért ne gondolkodjuk már úgy hogy mindent el lehet intézni a drafton...haromt
Én nem ismerem a class-t, ha nincs 2. körös NT, akkor az ráér a 3-ban, viszont akkor a DE-CB/S dolgot előtte el kell intézni...

Mays nem csak lelkes volt, de jól is mozgott, ettől függetlenül jöhet ILB, de csak ha belefér a lyukak betömése mellett, mert inkább maradjon még egy szezonig a Mays-Haggan páros, (utóbbi ILB-ben valszeg úgyis kiszorul, amikor Doom visszatér), mint hogy egy lyuk betömetlen maradjon, annyira nem szarok...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Ja pár hete olvastam valamelyik kinti szakértőtől, h egy katasztrófa volt átállni 3-4-re és ha ezt belátjuk visszaállunk 4-3-ra.
Nyilván az új DC-től függ, de én nem nagyon látok erre realitást. Vagy én emlékszem rosszul, h a liga történelmének egyik legszarabb védekezése volt a miénk, amikor utoljára 4-3-munk volt (Slowikkal).Black_Adder
Ha visszamegyünk, akkor elveszítjük Champ-et, az tuti, ő megmondta, hogy még egy váltást nem fog végigcsinálni.

Szerintem baromság lenne visszaállni. Doom és Ayers is inkább 3-4 OLB, mint akár 4-3 DE vagy 4-3 OLB. Meg bár Bannan is elvileg jó lehetne 4-3 DT-nek, de szívesebben látom kívül, mint a fal belsejében birkózva...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ja pár hete olvastam valamelyik kinti szakértőtől, h egy katasztrófa volt átállni 3-4-re és ha ezt belátjuk visszaállunk 4-3-ra.
Nyilván az új DC-től függ, de én nem nagyon látok erre realitást. Vagy én emlékszem rosszul, h a liga történelmének egyik legszarabb védekezése volt a miénk, amikor utoljára 4-3-munk volt (Slowikkal).

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
LB-ink eddig:
DJ, Doom, Ayers, Mays, Haggan, Hunter, Wooody. Ez mellé én még max 1 embert tudok elképzelni depth-ben, más nem kell szerintem...
TE az attól függ, hogy mi lesz Graham-el. Ha marad, akkor szerintem fölösleges a 3. kör eleje, ha megy, akkor ok...

Azért a P nem a legnagyobb, csak a legrégebb óta húzódó need, amit most már illene megoldani... 😊StormST
Végül is idén is 7LBvel vágtunk neki a szezonnak, de szvsz pont kevés volt. Legalább 1 kéne szvsz, attól függően, h hol számítunk inkább Hagganra ILB vagy OLB.
Főleg, h bele kell számolni, h DJ el lesz tiltva, gondolom kb 4 meccsre...

Graham el tudja kapni a labdát, de azrét nem ártana még egy elkapó TE mellé. Quinn helyett mondjuk. De mondom nekem Branson is jó lenne, de minthogy a PSunkban sincs nem hinném, h valaha itt fog játszani.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Attól hogy szeretnétek még nincs 2. eleje értékű NT a class-ban. 3.körös max.

1/2-re 2 lehetőséget látok most. Dareus vagy Patrick Peterson.
Alapesetben Dareus-t preferálnám, de ha Champ megy, akkor kell egy rendes CB, arra meg PP a legideálisabb. DE-t a 2.kör elején még lehet találni, illetve akkor az jöhetne FA-n.

1. kör DE vagy CB
2. kör S/DL/TE/ILB

Ok hogy Mays tetszett mert lelkes volt, de ő nem 3 down játékos. Szóval én hoznék egy ILB-t

Akinek mennie kell az Ball, McBean, Quinn/Gronkowski, Fields, Colquitt

Dawkins vissza fog vonulni.

Majd megnézem az FA listákat hogy ki lenne ideális. Azért ne gondolkodjuk már úgy hogy mindent el lehet intézni a drafton...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
TE: 3/2-ben ha még bent lesz DJ Williams akkor ő. De ne feledkezzünk meg Bransonról se, jó lenne ha az új edzőnek is eszébe jutna a srác. Nagyon jól tolta az offseasonban

OL: Ez az OLünk. Legközelebb akkor erősítjük majd, ha nem lesz needünk. Szerintem lehet jobb lenne, ha CLady védené a blindsideot, nem tudom a futásokat mennyire forgatná fel. De ez csak részlet kérdés

DL: 1/2 szvsz egyértelmű, h Dareus. PPért sok a top3, Da'Quan nem kell. Fairleynél pedig jobb Dareus. Igaz elfogult vagyok. Más így hirtelen nem jut eszembe 1/2-re. Egy 2/2-es NT pedig 1-2 évet tanul Jamal mögött aztán előrelép kezdőnek

LB: Depth kell. ILB-be mindenképp, nem ártana OLB-be se. Nem feltétlen drafton.

DB: Legalább 2-3 ember kell ide. Nekem tetszett Cox játéka, vannak hibái, de attól jó. Dawk 5-6-DB-s felállásokban, illetve csereként mindenképp, vagy DB coach ként. A puszta jelenléte is sokat jelent. LB-nek nehezen tudnám elképzelni...

P: Ez a legnagyobb needünk

Tehát nálam
1/2 DE
2/2? NT
2/15 DB
3/2? TE
utána még legalább 1DB, 1P, meg 1LB depthnek

szerk:
A 2/2 biztos 2/2? Nem csak az első körben választunk először a 4-12-es csapatok közül?Black_Adder
LB-ink eddig:
DJ, Doom, Ayers, Mays, Haggan, Hunter, Wooody. Ez mellé én még max 1 embert tudok elképzelni depth-ben, más nem kell szerintem...
TE az attól függ, hogy mi lesz Graham-el. Ha marad, akkor szerintem fölösleges a 3. kör eleje, ha megy, akkor ok...

Azért a P nem a legnagyobb, csak a legrégebb óta húzódó need, amit most már illene megoldani... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A labdát meg az nem adja el, aki nem kockáztat...Black_Adder
És akinek van egy kis szerencséje... 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 687 — Vikings fan
Akiktől én szívesen elbúcsúznék: Colquitt, és Ball. 😀

Dawkins-ról meg egy rossz szót sem, mert ölök érte 😀 A viccet félretéve, én is látom a hibáit, de örökké elnézném a játékát. Igaz, már rég nem zöld sasként szárnyal, de csinál nagyon szép dolgokat és a szíve a helyén van. Ráadásul nem adja fel. Tisztában vagyok a nehézségekkel vele kapcsolatban, de egy Brian Dawkins-ra szüksége van a csapatnak. Persze hibázik meccseken, de ki nem? Olyan égbekiáltó hibákat nem láttam, amik vért kívántak volna... ráadásul 1-2 ember amit művelt... Dawk még így is a jobbak közt van 😀

Nincs rózsaszín köd, de ő a kedvencem 😀JC6
Mondjuk kb 5-6 meccset láttam csak tőletek ,de azért Dawkins hajlamos volt elszállni jópár dologra, mondjuk szerintem vezért mivolta miatt érdemes megtartani. Meghát azért ilyen retek Dben mint ami idén volt csoda lett volna ha királyt játszik 😊
Ha Ballt vagy Colquitet megtartjátok akkor valami komoly gond van a fejekben 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
TE: 3/2-ben ha még bent lesz DJ Williams akkor ő. De ne feledkezzünk meg Bransonról se, jó lenne ha az új edzőnek is eszébe jutna a srác. Nagyon jól tolta az offseasonban

OL: Ez az OLünk. Legközelebb akkor erősítjük majd, ha nem lesz needünk. Szerintem lehet jobb lenne, ha CLady védené a blindsideot, nem tudom a futásokat mennyire forgatná fel. De ez csak részlet kérdés

DL: 1/2 szvsz egyértelmű, h Dareus. PPért sok a top3, Da'Quan nem kell. Fairleynél pedig jobb Dareus. Igaz elfogult vagyok. Más így hirtelen nem jut eszembe 1/2-re. Egy 2/2-es NT pedig 1-2 évet tanul Jamal mögött aztán előrelép kezdőnek

LB: Depth kell. ILB-be mindenképp, nem ártana OLB-be se. Nem feltétlen drafton.

DB: Legalább 2-3 ember kell ide. Nekem tetszett Cox játéka, vannak hibái, de attól jó. Dawk 5-6-DB-s felállásokban, illetve csereként mindenképp, vagy DB coach ként. A puszta jelenléte is sokat jelent. LB-nek nehezen tudnám elképzelni...

P: Ez a legnagyobb needünk

Tehát nálam
1/2 DE
2/2? NT
2/15 DB
3/2? TE
utána még legalább 1DB, 1P, meg 1LB depthnek

szerk:
A 2/2 biztos 2/2? Nem csak az első körben választunk először a 4-12-es csapatok közül?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Akiktől én szívesen elbúcsúznék: Colquitt, és Ball. 😀

Dawkins-ról meg egy rossz szót sem, mert ölök érte 😀 A viccet félretéve, én is látom a hibáit, de örökké elnézném a játékát. Igaz, már rég nem zöld sasként szárnyal, de csinál nagyon szép dolgokat és a szíve a helyén van. Ráadásul nem adja fel. Tisztában vagyok a nehézségekkel vele kapcsolatban, de egy Brian Dawkins-ra szüksége van a csapatnak. Persze hibázik meccseken, de ki nem? Olyan égbekiáltó hibákat nem láttam, amik vért kívántak volna... ráadásul 1-2 ember amit művelt... Dawk még így is a jobbak közt van 😀

Nincs rózsaszín köd, de ő a kedvencem 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, engedelmetekkel végignézném posztonként, hogy hogyan állunk ill. szerintem mit kéne tenni. Természetesen én lockout nélkül tervezek... 😊

QB: Tebow marad kezdő, már nem nagyon van visszaút, Orton besértődött, meg egyébként se mutatott semmi olyat a srác, ami miatt el kéne tőle venni a kezdő helyet. Orton trade (2-3. kör kinéz szerintem, van pár QB igényes csapat), Quinn maradhat backup-nak, úgyis van szerződése, draft hátsó körben vagy FA-ből jöhet egy backup, de ez most egyáltalán nem prioritás...
RB: Moreno, ha nem sérül le, akkor nagyon jó lesz, Buckhalter cserének szintén ideális, ha ő is egészséges. Nem tudom Lendale-el mi a terv (most valszeg nincs is terv), én megtartanám, Ball takarodjon, Maroney szintén. Jöhet egy backup hátsó körben, vagy FA-ből, szintén nem prioritás szerintem...
FB: Larsen jó volt, amíg volt, egyébként se nagyon kell FB, maradjon, főleg mert ő ST-ben is ász...
WR: Lloyd, Bay-Bay, Royal, Decker, szerintem ez lesz jövőre a keret. Én bírom Gaffney-t, csinál néha szép dolgokat, de szerintem ő fog kiesni, trade-re jó lesz. Ha nem viszik el esetleg (amit kétlek), akkor azért az se kizárt, hogy 5 WR marad a keretben. Ide nem kell hozni senkit...
TE: Graham-nek még van szerződése 2011-re, 4,2 misit fog keresni az idei 3,8 után, szerintem az ő helyzetére nagy hatással lesz az új CBA és a benne lévő fizetési plafon. Én leülnék vele egy hosszabbításról tárgyalni, mert az tisztán látszik, hogy nincs a helyére még senki. Quinn húzzon a francba, Gronkowski 1-2 biztató dolgot mutatott, TC-re maradhat. Ha Graham megy, akkor kell valaki vagy FA-ből vagy 3-4. kör környékén a draft-ról, lehetőleg olyan, aki elkapni is tud...
OL: Szezon végére, egy mobilisebb QB-val és Moreno-val már nem volt annyira szörnyű a helyzet, kivétel a Raiders elleni millió blitz-es meccset, de az belefér. A Clady-Beadles-Walton-Kuper-Harris OL jó lesz. Kérdés a két T helye, lehet, hogy lesz váltás, de nem nagyon hiszem, nincs akkora különbség a két játékos között, hogy érdemes legyen variálni szerintem. A backup-ok itt kérdésesek, ott a két Olsen, Hochstein, Daniels, képlékeny, hogy kik maradnak, ez majd az új stábtól is függ majd...

DE: Bannan maradhat, ő volt az offseason egyik legjobb igazolása szerintem. A párja kell legyen az 1/2, ezen szerintem nagy vita nem lehet. Vickerson-t megtartanám backup-nak, meg Marcus Thomas-t is, McBean-t gyorsan ki kell vágni. Még egy ember jöhet FA-ből, vagy a draft-ról, kell a verseny és a depth...
NT: Jamal maradhat még 1 évet, jól fogja a futásokat, 1-2. down-ba jó. Mögé kéne valaki, Fields nem komoly megoldás, én erre a posztra szánnám a 2/2-t, meg valaki jöhet FA-ből is, legalább TC-re...
OLB: Doom visszatér, egyik poszt megoldva. Ayers-nek még van mit fejlődni, általában 0,1 másodperccel marad le a sack-ről, itt kéne még javulnia. Hunter nagyon jó backup lesz, mindenképpen megtartanám. A másik backup valszeg Haggan lenne, ha nem ő kezd belül, ha igen, akkor kell valaki, bár idén is megoldottuk...
ILB: DJ még mindig nagyon jó (119 tackle, 5,5 sack, 1 FF, 1 FR, 9 PDef, asszem magukért beszélnek a számok). Mays a sérülése előtti pár hétben nagyon pörgött, megtalálta a helyét, mindenképpen esélyt adnék neki a posztért folytatott harcban. Érdekes lesz, hogy vagy ő, vagy a szintén szép dolgokat mutató Haggan kimarad majd a kezdőből, nagy csata lesz. Én nem aggódom a LB sorért, Doom-al együtt nagyon jó kis egység lesz, őt nem féltem, hogy nem találja meg a helyét, a többieknek meg volt idejük összeszokni. Woody jó backup, csak coverage-be ne engedjük be, viszont ST-ben is jó, így ő maradni fog...
S: ez a nehéz kérdés nálam. Dawkins sokat lassult, ha nem lenne tele a LB sor, akkor előrehoznám oda, így viszont max epizódszereplő lehet, ha az neki is jó, ha nem, akkor menni fog, ahogy Lynch tette pár éve. Hill maradhat, amennyiben nem akarjuk nagyon felforgatni a dolgokat, de ő se hosszútávú megoldás. McBath jó lenne, ha nem lenne üvegből, ha egészséges tud maradni, akkor övé lehet Dawkins helye. Bruton-t még keveset láttuk, akkor annyira nem volt meggyőző. Én a 2/15-öt, vagy egy 3. köröst rá költenék (ha van olyanunk 😛)...
CB: másik nehéz kérdés. Champ-et meg kell tartani, ez mindenképpen első számú prioritás az offseason-ben. Ő maradna, csak a számokban kell megegyezni, olcsóbban ugyanilyen jót úgyse kapunk, ha egyáltalán lesz hasonlóan jó a piacon. Goodman mehet, 7 meccset játszott, akkor is halványan. Cox kiérdemelte, hogy ő lehessen a CB2, fejlődőképes, jó pick volt (a kevés jó egyike). Syd'Quan beférhet még nickel-be, meg kell tartani, ST-ben is jó. Ha Champ megy, akkor borul minden, akkor pick kell az elején, vagy egy nagy nevű FA...

LS: 1 hibája volt, maradjon Paxton, úgyis mindegy ki csinálja. 😛
K: Prater NFL top 10 környéke, nem kérdéses, hogy marad...
P: Colquitt húzzon az anyjába és ha nincs más út, akkor legyen egy 4. kör beáldozva, de könyörgöm oldjuk már meg ezt a szar posztot...

Kicsit sok lett, lehet vitatkozni, offseason elejére egy kis agytorna... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
1/2 + 2/2 + 2/15
első 50-ben 3 választás. egy ilyennel újra életet lehelni egy franchiseba.haromt
+Ortont is elpasszolhatjuk esetleg egy top50-60-as pickértBlack_Adder
Azért ahhoz sztem csoda kellene, hogy valaki top 50 et adjon Ortonért.

Másrészt TTTvel egyetértek. A Chiefs csoport utolsóként tavaly 3 TOP 50-es választással draftolt (és még volt az ötödik körig 4 választás (amiből egyik ötödik körös csere áldozata lett) aztán semmi, de nem is utána vannak a jó játékosok, a Brady féle hatodik kör az már mázli, amit utólag lehet misztifikálni).
Nem a csoportgyőzelem a lényeg, hanem, hogy bevált a 3 ember. Ami persze nem garantált. De a hasonlóság adott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
baszki, én meg csak 33:21-ig láttam a meccset.Meg is nyerhettük volna...megyek imádkozni egy jó draftért és egy még jobb offseasonért

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
1/2 + 2/2 + 2/15
első 50-ben 3 választás. egy ilyennel újra életet lehelni egy franchiseba.haromt
+Ortont is elpasszolhatjuk esetleg egy top50-60-as pickért

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Tebow nagyon jó volt nyomás alatt mind3 meccsén. Ez kicsit meglepett.
Jól menekül.

Dobott 2 picket a köcsögz ellen, de azért meccsben tartott minket, pedig nem mi voltunk az esélyesek. A Chargers védelem ellen ez szvsz jó teljesítmény. A labdát meg az nem adja el, aki nem kockáztat...

3 meccs után vicces dolog imába foglalni valakit, talán vannak akik szerint túlzás is, de most én azt mondom h jövőre az ő kezébe kell adni a franchiset, őrá kell építeni a csapatot.

Ha Clady helyet cserél Harris-szel lehet h könnyebb lesz neki, de nem sokszor sackelték így se...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1/2 + 2/2 + 2/15
első 50-ben 3 választás. egy ilyennel újra életet lehelni egy franchiseba.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sztem Tebow azért nem dobott a végén TD passzt, mert tudta, hogy hosszútávon az 1/2 többet ér, mint egy győzelem most. Bölcs döntés.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
No, csak vége lett ennek a szezonnak, nem teljesen pozitív szájízzel, de azért nem volt ez rossz... 😊

Tebow nagyon jó, ki kell venni a barom double coverage-be dobáló play-eket, meg a "Ball a power RB" hülyeségeket, aztán nem lesz gond. Decker is kezdi bontogatni a szárnyait, Bay-Bay talán egészséges tud maradni, Lloyd-ot meg 10 évre alá kell íratni... 😊

A védelem fos, Champ-et meg kell tartani, kell egy rendes DC, egy jó DE, Doom jön vissza, kell valaki Dawkins helyett, aztán majd csak alakul...

1/2 a miénk, okosan kell használni, de előbb új HC kell -> LET THE HUNT BEGIN!!!!!! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Néha az ördög nyer.

Legalább vicces meccs volt az okádék játékunk ellenére
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi Tebow-nk, aki ott Denver-ben vagy,
szenteltessék meg a te neved,
jöjjön el a te bal karod,
s legyen meg a te akaratod,
amint ott Denver-ben, úgy a magyarföldön is;
A mindennapi TD-inket add meg nékünk ma,
és bocsásd meg vétkeinket, mikor kételkedtünk benned.
mert mi is megbocsátunk az ellenünk vetkezőknek; kivéve JMD-nek.
és ne vigy minket a kísértésbe, hogy átpártoljunk Kansas-be,
de szabadíts meg Rivers-től;
mert tied egész Colorado, s ott a hatalom és a
dicsöség mindörökké.

Ámen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ámen! God bless Tebow.

Hol van a nyáj? Kevés embert látok itt fent, mindjárt kezd az Istentisztelet 😀JC6
Parkolóhelyet keresek. 😀xrace77
LOOOL 😀
Te elvetemült 😀