Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Boldog új évet srácok! Tebow legyen velünk a következő idényben is. De előtte még zúzzuk le a Köcsögöt 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kb a draft előbb 2 hónappal leírtam hogy Tebownak és a köcsögnek ugyan az az ügynöke és ez milyen vicces, de akkor mindenki szart rá 😛haromt
http://www.youtube.com/watch?v=br_FQP2v61A 😀

a hang rossz minőségű, de ha valaki nem értené: "érdekes meccs lesz, mindkettőnek ugyanaz a managere"

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kb a draft előbb 2 hónappal leírtam hogy Tebownak és a köcsögnek ugyan az az ügynöke és ez milyen vicces, de akkor mindenki szart rá 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
“Much was made of (Tebow’s) throwing motion coming out of college, just like it was mine,” said Rivers. “I’m a fan of the game, and watching him in college, he’s a super competitor and his teams find ways to win. … Anytime you’ve got a guy like that at quarterback, you’ve got a chance.”

“That’s OK,” said Tebow of the animus the Chargers have aimed at the Broncos. “It’s football. It’s a game you don’t have to like who you’re playing against. We definitely respect their coaches and their players. I’m just looking forward to this great opportunity to play the San Diego Chargers, a great organization. … I’m looking forward to the opportunity to play against Philip Rivers. It’ll be a lot of fun.”

Rivers and Tebow share the same agent. In professional sports, that almost makes you blood relations. 😀

Rivers was tall and lean and a thrower, Tebow thicker and far more a running threat. There were nearly as many questions about Rivers’ sidearm delivery, though, as there were about Tebow’s mechanics and fullback-like ways behind center.

“I haven’t necessarily talked to Philip about anything like that,” said Tebow. “I know about what was said about him, some of the obstacles he had to overcome coming into the NFL. I definitely respect his work ethic and what he’s gone through and what’s he’s done with the San Diego Chargers over his career.”
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Még egy kis éves denveri sportáttekintés néhány órával 2011 beütése előtt:

http://denversports.blog.hu/2010/12/31/veget_ert_a_2010_es_esztendo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
az nfl.com-on mikor jelenik meg a rookie QB-k között TT? hány meccs kell hozzá?mert a min. passes/game megvan az utóbbi két meccsen.
kíváncsi vagyok, hogy Colorado államban mennyi gyereket keresztelnek Timnek, ha legyőzzük Köcsögéket 😀


http://www.youtube.com/watch?v=br_jbNWH_L0aztec
Meccsenként 14 passz kell hozzá. Tehát jelenleg 15*14, a szezon végén pedig 16*14 passz kéne hozzá, azaz 224.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
az nfl.com-on mikor jelenik meg a rookie QB-k között TT? hány meccs kell hozzá?mert a min. passes/game megvan az utóbbi két meccsen.
kíváncsi vagyok, hogy Colorado államban mennyi gyereket keresztelnek Timnek, ha legyőzzük Köcsögéket 😀


http://www.youtube.com/watch?v=br_jbNWH_L0

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
injury update:
Moreno valóban visszatért és limitált edzést már végzett, viszont Hagan is csatlakozott a sérültekhez, ő is limitált edzésmunkán volt. Jamal pedig a szokásos pihenőjén...

DNP: Bailey, Jamal Williams
Limited: Moreno, Dawkins, Orton, McBath, Bruton, Hagan
Full: Decker, Royal, Tebow, Bay-bay

A boltsból Gates IR-re került, tőle nem kell félni. És ezzel Riversnek is csökkentek az esélyei arra a 405-re 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Nyissátok ki az énekeskönyvet a múlt vasárnapi mise dalánál, melyet StormST bíboros segítségével ád elénk az Úr:

http://denversports.blog.hu/2010/12/30/broncos_vs_texans_elso_a_sok_kozul_remelhetoleg

😀TheMileHighCity
Gondolkodtam rajta, hogy minden meccs összefoglalójába beleteszem az aktuális bibliai idézetet, de szerintem majd csak a következő szezontól kezdem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nyissátok ki az énekeskönyvet a múlt vasárnapi mise dalánál, melyet StormST bíboros segítségével ád elénk az Úr:

http://denversports.blog.hu/2010/12/30/broncos_vs_texans_elso_a_sok_kozul_remelhetoleg

😀TheMileHighCity
Faja bejegyzés 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nyissátok ki az énekeskönyvet a múlt vasárnapi mise dalánál, melyet StormST bíboros segítségével ád elénk az Úr:

http://denversports.blog.hu/2010/12/30/broncos_vs_texans_elso_a_sok_kozul_remelhetoleg

😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Igazából Rivers rámegy majd a franchise rekordra passzolt yardokban, amihez 405 fog kelleni, szóval reménykedjetek, hogy lesz Champ, mert nélkül simán meglehet. 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Le a kalappal Tebow előtt. A draft előtti beharangozóknál kezdem olvasni utána, nézni összefoglalókat.
Beírhattok engem is a gyülekezetbe 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Engem már meggyőzött!Kájzerszóze
Majd ha beadtad a tizedet tárgyalhatunk 😀
Bár ez Sobri Joe asztala... 😀

Storm, nagyon nagy az aláírásod, köszi 😊
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Champ csak game-time döntés lesz...

Remélem, hogy meg fogunk vele egyezni és nem a Texans elleni volt az utolsó meccs, amikor Broncos meccsben láthattuk...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Az a lényeg, hogy nyerjünk, a többi nem számít 😛aztec
Az is lényeg, hogy Tebow hozza az eddigi formáját, és ne csináljon különösebb hibát, mert ugyebár Bolts védelem erre fog lesni/játszani egész meccsen. Viszont, ha ezt is úgy hozza, ahogy az előző kettőt, akkor az eddig benne kételkedők, kezdhetik rágni a kefét, hogy mégiscsak a profik közé való ember.

Reménykedjünk benne, hogy a sok Tebowteista hit és a sok ima megteszi a hatását, és lemossa a pályáról EZEKET.

Jól látom, hogy ez hasonlít Dávid és Góliát küzdelmére?akike
Góliát=Köcsög? 😀aztec
Valami ilyesmire gondoltam. 😀

update: a csapat benti edzést fog tartani ma, és valószínű, hogy Moreno is csatlakozik. még 1: Haggan nyerte a Darrent Williams Good Guy Award-ot.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az a lényeg, hogy nyerjünk, a többi nem számít 😛aztec
Az is lényeg, hogy Tebow hozza az eddigi formáját, és ne csináljon különösebb hibát, mert ugyebár Bolts védelem erre fog lesni/játszani egész meccsen. Viszont, ha ezt is úgy hozza, ahogy az előző kettőt, akkor az eddig benne kételkedők, kezdhetik rágni a kefét, hogy mégiscsak a profik közé való ember.

Reménykedjünk benne, hogy a sok Tebowteista hit és a sok ima megteszi a hatását, és lemossa a pályáról EZEKET.

Jól látom, hogy ez hasonlít Dávid és Góliát küzdelmére?akike
Góliát=Köcsög? 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Az a lényeg, hogy nyerjünk, a többi nem számít 😛aztec
Az is lényeg, hogy Tebow hozza az eddigi formáját, és ne csináljon különösebb hibát, mert ugyebár Bolts védelem erre fog lesni/játszani egész meccsen. Viszont, ha ezt is úgy hozza, ahogy az előző kettőt, akkor az eddig benne kételkedők, kezdhetik rágni a kefét, hogy mégiscsak a profik közé való ember.

Reménykedjünk benne, hogy a sok Tebowteista hit és a sok ima megteszi a hatását, és lemossa a pályáról EZEKET.

Jól látom, hogy ez hasonlít Dávid és Góliát küzdelmére?




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Le a kalappal Tebow előtt. A draft előtti beharangozóknál kezdem olvasni utána, nézni összefoglalókat.
Beírhattok engem is a gyülekezetbe 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Engem már meggyőzött!



több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ünnepnap a mai nekem 😊

"Today is the 2-year anniversary of when the Broncos fired Mike Shanahan."
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az a lényeg, hogy nyerjünk, a többi nem számít 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Én adnék a köcsögöknek 30 pont előnyt, de csak azért, hogy még megalázóbb legyen a didalmas győzelmünk 😀 😀pc_x
Az a baj, h az uccsó fordulóban megszoktuk adni a 30 pontos előnyt csak ledolgozni nem szoktuk (főleg ellenük). Szóval én még nem szállnék fel a magas vadlóra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Én adnék a köcsögöknek 30 pont előnyt, de csak azért, hogy még megalázóbb legyen a didalmas győzelmünk 😀 😀


több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
2 kérdés:

1. Dawkins-ba mennyi van még? Szerintetek?

2. A vasárnapi misére jöttök? 😀JC6
1.Remélem TT imádkozik majd érte is és akkor az angyalok segítik Dawkinst is
2. a mise alap 😀 bár szerintem félidőre elfogy nálam a misebor 😂 😂 kíváncsi vagyok, hogy mennyi előnyt adunk a Boltsnak, hisz mindannyian tudjuk simán ledolgozunk bármekkora hátrányt. 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hú most beégtem.. de gáz 😕

majd a misére viszek Tebow által dedikált boros üveget és ostyát 😊)

kösz fekete testvérem 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
2 kérdés:

1. Dawkins-ba mennyi van még? Szerintetek?

2. A vasárnapi misére jöttök? 😀JC6
Az 1. kérdésre a válaszom: Szerintem nem sok, főleg, ha lockout lesz jövőre. Idén elég gatyául játszott néha, és nézett be olyanokat is, amit még a rookie-k sem szoktak. Az sem jó ómen, hogy sokat volt sérült a térdével idén - mondjuk ez is benne van a rosszabb játékában. Viszont nekem az nem volt tudatos, egészen a múlt hétig, hogy 5 évre firkantott alá tavaly(abban a hitben voltam hogy csak 2-re). Ki tudja, lehet, hogy még fel tudja szívni magát 1-2 szezonra.

2. : Of course... Ki nem hagynám.akike
Miért lenne lockout? Kizárva?JC6
Lockout azt jelenti, h nem lesz szezon, azért lenne mert még nincs cba /*tudom tarjánban van több is (meg máshol is), de nekik nem olyan kell 😊*/
Dawk sorsa szvsz nagyban függ attól, h ki lesz a DC. Csereként vagy 5-6 DB-s felállásokban mindenképp eltudom még képzelni jövőre, hogy a teljes meccset végig bírja-e abban már nem vagyok annyira biztos...

szerk:
akike: 5 évre írt ő alá. Amikor először szóba hozták velünk, akkor tényleg valami 2 évről volt szó, de pont azért jött el az Eaglesből mert ő még sokáig szeretett volna játszani, ott meg nem adtak neki hosszú szerződést. Szóval kénytelenek is voltunk 5évest adni neki.
Ha kevesebbet lenne sérült jó lenne ő, meg a puszta jelenléte is sokat számít a védelemnek 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear