Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom Harbaugh hogy viszonyul a Tebow projekthez, a legtöbb nfl edző szereti ha a saját 'védence' irányít.
JMD is azzal kezdte, h minden kicsit is értelmes Shanny szerzeményt elzavart a picsába. Jó ő egy fasz volt, Harbaughnak meg előlegezzük meg, h nem az. De attól lehet inkább egy olyan csapathoz menne, ahol ő rakhatja le az alapokat, pl Carolina, ahova magával vihetné Luckot...

Áhh basszus megint az offseason jelenti az izgalmakat, nem a rájátszás...Black_Adder
de Luck nem biztos hogy ki akar jönni.
Harbaugh a Stanfordnál sem elit arcokból csinált jó csapatot, hanem értelmes és győzelemorientált játékosokból.
erre neki tök jó lenne Tebow.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Brandon Lloyd 2010 :cool:
Nagyon jó lett.xrace77
Felejthetetlen szezon!
Remélem ő kapja az év visszatérője díjat!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ortont kicsit sajnálom azért..
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem tudom Harbaugh hogy viszonyul a Tebow projekthez, a legtöbb nfl edző szereti ha a saját 'védence' irányít.
JMD is azzal kezdte, h minden kicsit is értelmes Shanny szerzeményt elzavart a picsába. Jó ő egy fasz volt, Harbaughnak meg előlegezzük meg, h nem az. De attól lehet inkább egy olyan csapathoz menne, ahol ő rakhatja le az alapokat, pl Carolina, ahova magával vihetné Luckot...

Áhh basszus megint az offseason jelenti az izgalmakat, nem a rájátszás...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Brandon Lloyd 2010 :cool:
Nagyon jó lett.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
6 ember kapott future contractot
egyrészük a PS-ből

Brandon Minor RB
Volt szerencsétlenségem eleget látni a Micsigenben. Nem egy nagy szám. Több helyen PSkedett idén
jeremiah johnson RB
PSből jött, ex-oregoni. Blount light. Benne lehetne esetleg valami
Eron Riley WR
PS-ből. Dukie. Takaroggyon 😛
Mitch Unrein DE szintén PSből, akár csak Dominic Douglas LB és Nick Polk S
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tudom hogy ez ide vagy az Bowlosba kellett volna

http://www.denverpost.com/broncos/ci_16995432?source=rss
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azért ahhoz sztem csoda kellene, hogy valaki top 50 et adjon Ortonért.
ulpianus
Hát ezt egy Chiefs drukkertől fura hallani a Casseles sztori után 😀FViktor93
Cassel fiatalabb volt. És volt benne fejlődési potenciál (ami mostanra jött ki, várni kellett kicsit). És Pioli eleve el akarta őt hozni, ha közben a volt csapata is jól jár ,az nem volt gond. Vrabelt is úgy kapta grátiszba, hogy különben cut, így meg kap egy tuti állást, szal mindenki jól járt.
Úgy értem Orton esetében egyik sem áll fenn szvsz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
1/2 + 2/2 + 2/15
első 50-ben 3 választás. egy ilyennel újra életet lehelni egy franchiseba.haromt
+Ortont is elpasszolhatjuk esetleg egy top50-60-as pickértBlack_Adder
Azért ahhoz sztem csoda kellene, hogy valaki top 50 et adjon Ortonért.

Másrészt TTTvel egyetértek. A Chiefs csoport utolsóként tavaly 3 TOP 50-es választással draftolt (és még volt az ötödik körig 4 választás (amiből egyik ötödik körös csere áldozata lett) aztán semmi, de nem is utána vannak a jó játékosok, a Brady féle hatodik kör az már mázli, amit utólag lehet misztifikálni).
Nem a csoportgyőzelem a lényeg, hanem, hogy bevált a 3 ember. Ami persze nem garantált. De a hasonlóság adott.ulpianus
Ja Igazából nekünk az elmúlt 2 évben mindig volt 3 pickük az 50-ben. A mostaninál talán jobb leosztásban is, mégse vagyunk sehol. Sőt...
De jó lenne, ha idén nem kúrnánk el...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Isten fia mobilis 😀

http://www.youtube.com/watch?v=FdsC2j-jkmU

Jézus ereje... 😂

http://www.youtube.com/watch?v=FKbtSMvY1lc

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért ahhoz sztem csoda kellene, hogy valaki top 50 et adjon Ortonért.
ulpianus
Hát ezt egy Chiefs drukkertől fura hallani a Casseles sztori után 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
No, Kubiak nagyon úgy néz ki, hogy marad Houston-ban, épp most rúgta ki a DC-t, valszeg előbb ő röpült volna, ha a vezetők azt akarják. Sajnálom, én örültem volna neki... 😕

Harbaugh iránt keményen érdeklődik a 49ers és állítólag ők nála is magasan vannak a listán, mondjuk azt nem tudni mi merre vagyunk azon a bizonyos listán... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Azért 1 dolgot nem szabad figyelmen kívül hagyni: a Broncos története során ebben a szezonban vesztette a legtöbb meccset. Lehet szidni JMD-t, én se védeném, de azért ebben a "teljesítményben" benne volt azért a többi edző is. Egyik se panaszkodhat szerintem, ha útilaput kötnek a talpára, bár talán Studesville még a legesélyesebb a maradásra, meg talán a régi stábból maradó Tuten (idén szezon végén se voltak kondi gondok) és nagyon talán Burns...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
RB coachnak mindenképp meg kell tartani.akike
Ez nem ilyen egyszerű. A gond az, nálam, hogy a futójátékunk alapján őt nem tartanám meg. Másrészt meg az új HC sokszor elég komplett stábot hoz, de persze Turner is maradt Shanny után, igaz ő kicsit jobb futójátékot rakott össze több éven keresztül... 😛StormST
Storm! Te is tudod, hogy az idei év nem a futókon múlott. (és természetesen Mr. NoGaint és Ball pajtit nem tartom futónak 😀 ).

Mikor kezdett éledezni a falunk, akkor egyből elkezdtünk szaladgálni. Arról sem kell elfelejtkezni, hogy Moreno szinte sérülten nyomta végig a szezont, Buck szintén zenész. JMD faszságairól nem is beszélve. Szóval szerintem kurvára nem a RB coach a ludas.akike
Sok múlik a falon, /*ezért hülyeség 1. körös rb-t hozni 😛*/ de ő se tett csodát. Maroneyval persze nem is lehetett...
Szívesen látnám továbbra is a csapatnál másnem valamilyen asszisztensi poszton. de az új edző valószínűleg majdnem minden edzőt levált majd...
Emberileg eddig is tudtam, h nagyon szimpatikus, mosolygós, jó kedélyű, ... ezért is lett kinevezve.

Majd meglátjuk mit hoz a jövő...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Emellett még a stáb és a denveri média Broncos-al foglalkozó részének minden tagjának küldött egy köszönő levelet, ami szintén egy elég szép gesztus... 😊StormST
RB coachnak mindenképp meg kell tartani.akike
Ez nem ilyen egyszerű. A gond az, nálam, hogy a futójátékunk alapján őt nem tartanám meg. Másrészt meg az új HC sokszor elég komplett stábot hoz, de persze Turner is maradt Shanny után, igaz ő kicsit jobb futójátékot rakott össze több éven keresztül... 😛StormST
Storm! Te is tudod, hogy az idei év nem a futókon múlott. (és természetesen Mr. NoGaint és Ball pajtit nem tartom futónak 😀 ).

Mikor kezdett éledezni a falunk, akkor egyből elkezdtünk szaladgálni. Arról sem kell elfelejtkezni, hogy Moreno szinte sérülten nyomta végig a szezont, Buck szintén zenész. JMD faszságairól nem is beszélve. Szóval szerintem kurvára nem a RB coach a ludas.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Studesville-nek jár egy hatalmas +1, nagy volt a press conf-on.szaba
Emellett még a stáb és a denveri média Broncos-al foglalkozó részének minden tagjának küldött egy köszönő levelet, ami szintén egy elég szép gesztus... 😊StormST
RB coachnak mindenképp meg kell tartani.akike
Ez nem ilyen egyszerű. A gond az, nálam, hogy a futójátékunk alapján őt nem tartanám meg. Másrészt meg az új HC sokszor elég komplett stábot hoz, de persze Turner is maradt Shanny után, igaz ő kicsit jobb futójátékot rakott össze több éven keresztül... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Studesville-nek jár egy hatalmas +1, nagy volt a press conf-on.szaba
Emellett még a stáb és a denveri média Broncos-al foglalkozó részének minden tagjának küldött egy köszönő levelet, ami szintén egy elég szép gesztus... 😊StormST
RB coachnak mindenképp meg kell tartani.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Dawkins vissza fog vonulni.haromt
Bocsánat, hogy ennyire Weapon X fanatikus vagyok, és 99%-ban csak róla írok mostanság, de ez tuti hír? 😕 Hol olvashatom? 😕JC6
No para... TTT csak fikcióként emlegette egyelőre. Korántsem biztos ez még, csak hát ugye benne van a pakliban, mivel öregszik Dawk, nem is ment idén neki annyira + sokat volt sérült. Senki nem tud semmit, és azért a lockout-tól függ itt a legjobban minden. (habár Goodell bácsi 5 millió fannak megírta, hogy meg fognak egyezni)




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Studesville-nek jár egy hatalmas +1, nagy volt a press conf-on.szaba
Emellett még a stáb és a denveri média Broncos-al foglalkozó részének minden tagjának küldött egy köszönő levelet, ami szintén egy elég szép gesztus... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.denverbroncos.com/multimedia/audio/Broncos-vs-Chargers-Studesville/1eb4a7e7-4441-41f0-b703-a9be86066d0c
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Studesville-nek jár egy hatalmas +1, nagy volt a press conf-on.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dawkins vissza fog vonulni.haromt
Bocsánat, hogy ennyire Weapon X fanatikus vagyok, és 99%-ban csak róla írok mostanság, de ez tuti hír? 😕 Hol olvashatom? 😕
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Csak ne az legyen a ráopzimalizálás mint most volt,fiam fej előre bele a tömegbe😊Toca
A ráoptimalizálás azt jelentené, hogy kivesszük az Orton-féle "kidobom a szélre/eldobom hosszan két ember közé, aztán majd lesz valami" play-eket, meg több draw play és QB futás kell, amik Orton miatt nem nagyon voltak. Meg persze néha TE is lehetne a célpont, mert JMD-nél a TE csak blokkolni volt jó... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Csak ne az legyen a ráopzimalizálás mint most volt,fiam fej előre bele a tömegbe😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egyszerű lesz a képlet a következő években, csak menni kell látótávolságon belül az ellenféllel, aztán a végén úgyis jön SuperTebow, és az Úr aktuális akarata szerint megfordítja a meccset, vagy éppen nem. 😊
Nagyot játszott tegnap is, nekem inkább a playcalling-gal volt bajom ismét, de jövőre nyilván jobban ráoptimalizáljuk az egész playbook-ot, és vadállat lesz.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring