Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
SP a Saintsel nem is olyan rég nyert SBt 😉 😛Cowboykarcsi
Az 1 😀JC6
hát a SB győztes edzők közül Gruden, Billick, Holmgren vagy Shanny 😀 is volt OC a főedzőség előttHöri
A mostani csoportban Shanahan és JMD mellett
Todd Haley
Tom Cable
Norv Turner is OC volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
igen, itt a kulcs: "....once again showing that the New England Way isn’t for everybody " . Betalált ez a mondat.

Amúgy meg, amikor JMD lett a HC én elleneztem, bár nem ismertem 😊 Kevés olyan OC-ről tudok, akik befutottak HC-ként. Vagy lehet, hogy az ismeretem felszínesek... 😊JC6
SP a Saintsel nem is olyan rég nyert SBt 😉 😛Cowboykarcsi
Az 1 😀JC6
hát a SB győztes edzők közül Gruden, Billick, Holmgren vagy Shanny 😀 is volt OC a főedzőség előtt

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igen, itt a kulcs: "....once again showing that the New England Way isn’t for everybody " . Betalált ez a mondat.

Amúgy meg, amikor JMD lett a HC én elleneztem, bár nem ismertem 😊 Kevés olyan OC-ről tudok, akik befutottak HC-ként. Vagy lehet, hogy az ismeretem felszínesek... 😊JC6
SP a Saintsel nem is olyan rég nyert SBt 😉 😛Cowboykarcsi
Az 1 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
igen, itt a kulcs: "....once again showing that the New England Way isn’t for everybody " . Betalált ez a mondat.

Amúgy meg, amikor JMD lett a HC én elleneztem, bár nem ismertem 😊 Kevés olyan OC-ről tudok, akik befutottak HC-ként. Vagy lehet, hogy az ismeretem felszínesek... 😊JC6
SP a Saintsel nem is olyan rég nyert SBt 😉 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igen, itt a kulcs: "....once again showing that the New England Way isn’t for everybody " . Betalált ez a mondat.

Amúgy meg, amikor JMD lett a HC én elleneztem, bár nem ismertem 😊 Kevés olyan OC-ről tudok, akik befutottak HC-ként. Vagy lehet, hogy az ismeretem felszínesek... 😊
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
ÁÁÁ!!! Csak most értesültem, hogy ünnep ez a mai nap! Ki is nyitok egy üveg valamit... 😀 😀 😀




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Kyle Orton, mint alkalmi mikulás
http://www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Orton-Dons-Santa-Suit-for-Local-Causes/d2da0abe-6a71-47ed-be7c-309a095c3ec0 😊

ESPNen Bill Williamson ezzel nagyon betalált:

"McDaniels’ approach to the Patriots’ Way was to wear a hoodie and wield power. It was his way and his way only. That was the beginning of the end of his plan. It caught up to him quickly, once again showing that the New England Way isn’t for everybody."
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Most olvastam... 😮😮😮
Kicsit meglepett, bebiztosítottabbnak éreztem
😊


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megmondom őszintén JMD-t nem sajnálom, csak Titeket!

"Két" éve is túl korainak találtam azt, hogy ilyen fiatalon HC legyen, sajnos így lett. Érdekes, hogy BB keze alól kikerülő koordinátorok egyike sem állja meg a helyét HC-ként :o
JMD hiába próbálta meg másolni az öreg stílusát! Amit szabad Jupiternek ...

Elveszítettek 2 évet, egy franchise QB-t, egy elit WR-t és egy kifejezetten jó képességű DC-t (Miamiban azóta is csak egy dolog fejlődött a Defense) a diktatórikus hozzáállása miatt :o

Ennél csak jobb jöhet!
GOOD LUCK!!!

Nem ismerem a tulaj pénzügyi helyzetét, de szerintem itt (NFL) a tulajdonosoknak nem okoz végzetes érvágást egy + fizetés ami nem tartozik a sapka alá.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
http://www.joshmcdanielssucks.com/

😂TheMileHighCity
Értelmét vesztett holnap lett tegnap, de azért durva, hogy egyesek milyen messze elmennek. Nem elég a "JMD takarogggyyy!"... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
http://www.joshmcdanielssucks.com/

😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Harbough-t nagyon sokan szeretnék.

Most azt nem tudom, hogy mi lesz, ha Kubiak-ot csak sokára vágja ki a Texans? Megvárjuk? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jim Harbough HC-nek
Kirby Smart Alabama DC def coordnak

és elégedett leszek 😀
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Szerintem Pat most jutott el arra a szintre, hogy leszarja, kinek meddig mennyit fizet, csak legyen jobb a csapat...

Pat jó owner, én nem féltem a csapatot, JMD se tűnt akkor rossz ötletnek, hiszen azt nem lehetett tudni OC korából, hogy mekkora idióta HC lesz, ilyen van néha. Tovább kell lépni a franchise-nak, most jöhet egy tapasztalt HC, akár college, akár NFL szintről. Lehetőleg olyan, aki ért a védelemhez... 😛😊StormST
herm edwards
😊))
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Azért, amikor 6-0-al kezdtünk, minimum 4 meccsen akkora szerencsénk volt, hogy az nem emberi 😀 Vissza lehet nézni a vidiket 😀

És akkor most Bowlen 3 HC-t fizet? Meddig? És köbö mennyit perkál? 😀 Nem semmi..

De ilyen hírre tényleg jó felkelni 😊 (persze nem most keltem 😀 )JC6
Szerintem Pat most jutott el arra a szintre, hogy leszarja, kinek meddig mennyit fizet, csak legyen jobb a csapat...

Pat jó owner, én nem féltem a csapatot, JMD se tűnt akkor rossz ötletnek, hiszen azt nem lehetett tudni OC korából, hogy mekkora idióta HC lesz, ilyen van néha. Tovább kell lépni a franchise-nak, most jöhet egy tapasztalt HC, akár college, akár NFL szintről. Lehetőleg olyan, aki ért a védelemhez... 😛😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért, amikor 6-0-al kezdtünk, minimum 4 meccsen akkora szerencsénk volt, hogy az nem emberi 😀 Vissza lehet nézni a vidiket 😀

És akkor most Bowlen 3 HC-t fizet? Meddig? És köbö mennyit perkál? 😀 Nem semmi..

De ilyen hírre tényleg jó felkelni 😊 (persze nem most keltem 😀 )
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Huh!!! Jó hír a javából!
A Shannahan-era utolsó évében kezdett rohadtul szimpi lenni a Broncos, aztán jött ez a kis szarházi és mindent elb@szott. Én akkor is csodálkoztam h pl. Spagnuolo helyett őt hozták, de ezen már kár rágódni. Most pedig már ott tartottam h szinte bárkinek drukkoltam a Denver ellen, csak tegyék már ki. Az elejétől kezdve tragédia volt, amit művelt "csapatépítés" címszó alatt (a 6-0-s kezdés ellenére is)!
Remélem szebb jövő vár a franchise-ra, rosszabb mondjuk nem nagyon lehet!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha Kubiakot kirúgnák a Texansból ő meg is felelne számomra a következő szezontól. Addig a 4 meccsig meg teljesen mindegy, h ki lesz, mi lesz, hogy lesz...Black_Adder
Első hírek a csapattól:
- Elway-nek front office helyet akarnak felajánlani...
- Kubiak lesz az elsődleges jelölt, ha szabaddá válik...
- JMD állítólag tegnap az utolsó edzésén összeveszett DJ-vel és Champ-el, akikkel sprinteket akart futtatni egy olyan meccs utáni hétfői edzésen, amikor a D talán egész évben a legjobb teljesítményét nyújtotta. Kb. 1 órával utána repült... 😛 (valszeg nincs köze a két dolognak egymáshoz, de akkor is vicces)

Elway jó ötlet lehet, marketing szempontból mindenképpen. Kubiak... fene tudja, talán nem lenne rossz ötlet egy ismerős arc, viszont akkor újra kérdés, hogy ki lesz a DC... 😛StormST
Hurray 😀. Meg kéne verni őket, h nőjön az esélye a kirúgásának. DC meg lehetne akkor Dungy, ha már HC nem 😀. Vagy Singletary ha kirúgják, bár szvsz ő kapna ajánlatot mint HC is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Aludtam rá egyet.

3-9-el állunk, de a csapat ennél szvsz sokkal erősebb elit WR sor, Orton a liga egyik legjobb irányítójává nőtte ki magát, Moreno is megmutatta már mire képes, a fal még fiatal, a fron7 Doomal meg egy új DE-vel jó lenne, a secondaryben ott vannak a fitatal tehetséges játékosok, mint pl. Cox. Jó kis csapat, alig rosszabb a helyzet mint mielőtt JMD ide jött, csak vesztettünk 2 évet.

Ha marad JMD lehet, h beért volna a munkája, lehet h máshol sikeres edző lesz (mint BB), de annyi faszságot csinált itt, h akkor is örülnék a menesztésének, ha 9-3-mal állnánk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Első hírek a csapattól:
- Elway-nek front office helyet akarnak felajánlani...
- Kubiak lesz az elsődleges jelölt, ha szabaddá válik...
- JMD állítólag tegnap az utolsó edzésén összeveszett DJ-vel és Champ-el, akikkel sprinteket akart futtatni egy olyan meccs utáni hétfői edzésen, amikor a D talán egész évben a legjobb teljesítményét nyújtotta. Kb. 1 órával utána repült... 😛 (valszeg nincs köze a két dolognak egymáshoz, de akkor is vicces)

Elway jó ötlet lehet, marketing szempontból mindenképpen. Kubiak... fene tudja, talán nem lenne rossz ötlet egy ismerős arc, viszont akkor újra kérdés, hogy ki lesz a DC... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tebow: remélem felnő a hype-hoz és akkor talán te is leírod rendesen a nevét... 😛StormST
Zsoszlen T-Bo? 😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Csak nehogy el kezdjetek nyerni és bukni a jó draftot😛 Hülye ötletnek nem mondtam, csak elhamarkodotnnak, miért most?

Tipoó: 1 passz, köszi, meggyőztél😊 Mondjuk lehet jól futó QB, de 1 passz még nem változtat azon, hogy elvileg ugye nem nagyon tud dobni. Erre meg még nem mondanám, hogy nyerő ember. Év elején még Orton volt a nyerő ember...kishaszi
A "miért most?"-ra szerintem válaszoltam. Van 4 meccs előnyünk azokkal szemben, akik év végén akarják kirúgni a HC-t. Ennyi...

Tebow: elvileg nem nagyon tud dobni. Szerinted. Az edzés videók és beszámolók szerint meg tud. Szerintem a college karrierje óta te se láttál többet tőle, mint akárki más, szóval neked se lehet sok fogalmad arról, hogy hol tart a fejlődése. Persze lehet negatívkodni, de én inkább bízom benne. Aztán majd az idő megmutatja...StormST
Szerintem ez a 4 meccs semmire nem jó, mert ha ugyanúgy nem nyertek, akkor nem vagytok előrébb, ha nyertek, akkor meg draftpozit buktok.

Tipó: nem is állítottam, de olyan baromi sokat nem is lehetett látni belőle, hogy ki lehessen jelenteni: nyerő ember, aki köré kell építeni a csapatot. Ennyi. Egyébként nekem szimpi gyerek Tíbó, szóval nőjön fel a hípehoz😊kishaszi
Egy dologra jó ez a 4 meccs: nem veszít több szurkolót a csapat és Bowlen-nek ez is fontos. 2-3 pozíciónál többet nem bukhatunk, viszont nyerhet a csapat sokat a szurkolók és az esetleges érkező/távozó FA-k szemében...

Tebow: remélem felnő a hype-hoz és akkor talán te is leírod rendesen a nevét... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
azért mi köszönjük JMD nek ezt a kis időt is😊

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
1. Elbaszott döntés? Miért is? Inkább menjen vele végig a szezon és romboljon tovább? Így most Pat nekiállhat keresgélni, tárgyalhat pár lehetséges utóddal (akár a háttérben is) és annak az utódnak lesz ideje megfigyelni a keretet, amit kap. Ezt játszotta tavaly a Redskins Shanny-vel és én se tartom hülye ötletnek.
2. A Tebow hype azért megy, mert én személy szerint pl. még nem láttam tőle semmi olyat, ami miatt kisebb lehetne a bizodalmam benne. 1 passza volt, ami TD lett, a futásainak nagy része yardokat hozott, a 3 futott TD-ről nem is beszélve. Van esélye, szerintem nem is kevés, hogy nagyon jó NFL QB legyen...StormST
Csak nehogy el kezdjetek nyerni és bukni a jó draftot😛 Hülye ötletnek nem mondtam, csak elhamarkodotnnak, miért most?

Tipoó: 1 passz, köszi, meggyőztél😊 Mondjuk lehet jól futó QB, de 1 passz még nem változtat azon, hogy elvileg ugye nem nagyon tud dobni. Erre meg még nem mondanám, hogy nyerő ember. Év elején még Orton volt a nyerő ember...kishaszi
A "miért most?"-ra szerintem válaszoltam. Van 4 meccs előnyünk azokkal szemben, akik év végén akarják kirúgni a HC-t. Ennyi...

Tebow: elvileg nem nagyon tud dobni. Szerinted. Az edzés videók és beszámolók szerint meg tud. Szerintem a college karrierje óta te se láttál többet tőle, mint akárki más, szóval neked se lehet sok fogalmad arról, hogy hol tart a fejlődése. Persze lehet negatívkodni, de én inkább bízom benne. Aztán majd az idő megmutatja...StormST
Szerintem ez a 4 meccs semmire nem jó, mert ha ugyanúgy nem nyertek, akkor nem vagytok előrébb, ha nyertek, akkor meg draftpozit buktok.

Tipó: nem is állítottam, de olyan baromi sokat nem is lehetett látni belőle, hogy ki lehessen jelenteni: nyerő ember, aki köré kell építeni a csapatot. Ennyi. Egyébként nekem szimpi gyerek Tíbó, szóval nőjön fel a hípehoz😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
1. Elbaszott döntés? Miért is? Inkább menjen vele végig a szezon és romboljon tovább? Így most Pat nekiállhat keresgélni, tárgyalhat pár lehetséges utóddal (akár a háttérben is) és annak az utódnak lesz ideje megfigyelni a keretet, amit kap. Ezt játszotta tavaly a Redskins Shanny-vel és én se tartom hülye ötletnek.
2. A Tebow hype azért megy, mert én személy szerint pl. még nem láttam tőle semmi olyat, ami miatt kisebb lehetne a bizodalmam benne. 1 passza volt, ami TD lett, a futásainak nagy része yardokat hozott, a 3 futott TD-ről nem is beszélve. Van esélye, szerintem nem is kevés, hogy nagyon jó NFL QB legyen...StormST
Csak nehogy el kezdjetek nyerni és bukni a jó draftot😛 Hülye ötletnek nem mondtam, csak elhamarkodotnnak, miért most?

Tipoó: 1 passz, köszi, meggyőztél😊 Mondjuk lehet jól futó QB, de 1 passz még nem változtat azon, hogy elvileg ugye nem nagyon tud dobni. Erre meg még nem mondanám, hogy nyerő ember. Év elején még Orton volt a nyerő ember...kishaszi
A "miért most?"-ra szerintem válaszoltam. Van 4 meccs előnyünk azokkal szemben, akik év végén akarják kirúgni a HC-t. Ennyi...

Tebow: elvileg nem nagyon tud dobni. Szerinted. Az edzés videók és beszámolók szerint meg tud. Szerintem a college karrierje óta te se láttál többet tőle, mint akárki más, szóval neked se lehet sok fogalmad arról, hogy hol tart a fejlődése. Persze lehet negatívkodni, de én inkább bízom benne. Aztán majd az idő megmutatja...

Orton-ról mindig azt mondtuk, hogy nem tehetségtelen, de nem egy világ megváltó. Ez nem változott, sokszor látszik, hogy van benne tehetség, de nem egy Elway vagy PM, hoz sok rossz döntést és lassú is néha fejben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!