Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
injury update:
DNP: Dawkins, Bay-bay, Jamal Williams (non-injury)
Limited: Kevin Alexander, Bruton, Prater, Marcus Thomas, McBath, Orton
Full: Lloyd, Decker, Larsen

A Raidersből már csak McClain nem edzett...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Egyébként objektív érved van arra, hogy miért vagy benne olyan biztos, hogy akkora ász lesz Tibó, mint amilyennek gondolod?Döme
Objektív érv amellett, ami csak meg fog történni?
LOL 😊Sobri Jóska
Ja, így már érthető. 😉Döme
Hit, végtelen hit 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Én ezért sajnálom, hogy -bár teljesen érthető módon, de- kivágtátok JMD-t. Ő jövőre vele kezdett volna, és meg se álltatok volna a SB-ig 😊Sobri Jóska
Egyébként objektív érved van arra, hogy miért vagy benne olyan biztos, hogy akkora ász lesz Tibó, mint amilyennek gondolod?Döme
Objektív érv amellett, ami csak meg fog történni?
LOL 😊Sobri Jóska
Ja, így már érthető. 😉
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Én ezért sajnálom, hogy -bár teljesen érthető módon, de- kivágtátok JMD-t. Ő jövőre vele kezdett volna, és meg se álltatok volna a SB-ig 😊Sobri Jóska
Egyébként objektív érved van arra, hogy miért vagy benne olyan biztos, hogy akkora ász lesz Tibó, mint amilyennek gondolod?Döme
Objektív érv amellett, ami csak meg fog történni?
LOL 😊

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Én ezért sajnálom, hogy -bár teljesen érthető módon, de- kivágtátok JMD-t. Ő jövőre vele kezdett volna, és meg se álltatok volna a SB-ig 😊Sobri Jóska
Egyébként objektív érved van arra, hogy miért vagy benne olyan biztos, hogy akkora ász lesz Tibó, mint amilyennek gondolod?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
8 millát nem adsz egy csere QB-nak. Ergo jövőre még Orton lett volna.

És ha Tebow nincs kész arra hogy az új szezonban kezdjen akkor maradjon Orton. Ennyi.

Tudom hogy neked ő a kedvenced, nekem meg a Broncos. Így azt szeretném ami a csapatnak a legjobb. Ha a TC után Orton tűnik annak akkor őt.

Egyelőre fogalmunk sincs ki lesz az új edző, semmit sem tudni hogy ő mit akar. Annyi biztos, amit kijelentett Bowlen, hogy nem lesz többet teljhatalmú HC. Elwayék és az FO beleszólhat a tradekbe és egyéb igazolásokba és a draftba
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
nem kezdett volna JMD-nél sem.
Idén nyáron kapott Orton egy éves hosszabbítást 2011-re 8,8 milliós fizuvalharomt
Ez már sose fog kiderülni.
Szerintem vele kezdett volna. Tudom, hogy Orton még egy évig biztos bronco, de ez tulajdonképpen nem szempont. Idén -bár nem az ő hibája- de egy top5 draftcetlihez vezette a Denvert. Jövőre -pláne új HC-al- nem hiszem, hogy a top3 drafthely lenne a cél. Új célokhoz új QB dukál.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
És ez miként hat(na) a Tebow-projektr? Elway Tebow-párti, ha jól emlékszem.Sobri Jóska
Na most a Tebow projekt nem Elway függő. Kirakni nem fogjuk úgy hogy ki se lett próbálva. A fejlődése attól függ hogy lesz-e normális QB coach.
Szerintem a Texans ellen ő fog kezdeni (bár ha Orton valóban sérült akkor lehet hogy már vasárnap is)haromt
Oké, de azért nem mindegy, hogy jön az új edző, és miképp áll a dologhoz.
Első lépésnek mondjuk mindent megtesz azért, hogy újraigazolja Ortont, vagy idehozza mondjuk Leinart-ot, xy-t, behúzza Newton-t, és rá épít, vagy esetleg nekikezd Tebow-al a főedzőségének.
A Tebow-projektre még mindig sokan hihetik azt, hogy rizikós, (még ha mi tudjuk is, hogy nem az 😊 ) vagyis persze, hogy nem lesz kirakva, de nem mindegy, hogy miként számít rá az új edző.
Én ezért sajnálom, hogy -bár teljesen érthető módon, de- kivágtátok JMD-t. Ő jövőre vele kezdett volna, és meg se álltatok volna a SB-ig 😊Sobri Jóska
Ha behúzzuk Newtont, akkor új HC takaroggy! /*A Quinn Leinart páros is odabaszna...*/
Ortonnak van szerződése jövőre, majd kiderül, h JMD nélkül mire képes, és attól függ, h hosszabbítunk-e vele. Meg nyilván Tebowtól 😀.

Ja, és ha Jarvis Moss éveken át a keretben tudott maradni, akkor Tebownak nincs mitől félnie 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem kezdett volna JMD-nél sem.
Idén nyáron kapott Orton egy éves hosszabbítást 2011-re 8,8 milliós fizuval
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
schefter felvetett egy érdekes dolgot. Hogy ha Elway jön a front office-ba, akkor lehet hogy nagyobb esélyünk van idehozni Harbaught-t.
The Stanford Connection 😊haromt
És ez miként hat(na) a Tebow-projektr? Elway Tebow-párti, ha jól emlékszem.Sobri Jóska
Na most a Tebow projekt nem Elway függő. Kirakni nem fogjuk úgy hogy ki se lett próbálva. A fejlődése attól függ hogy lesz-e normális QB coach.
Szerintem a Texans ellen ő fog kezdeni (bár ha Orton valóban sérült akkor lehet hogy már vasárnap is)haromt
Oké, de azért nem mindegy, hogy jön az új edző, és miképp áll a dologhoz.
Első lépésnek mondjuk mindent megtesz azért, hogy újraigazolja Ortont, vagy idehozza mondjuk Leinart-ot, xy-t, behúzza Newton-t, és rá épít, vagy esetleg nekikezd Tebow-al a főedzőségének.
A Tebow-projektre még mindig sokan hihetik azt, hogy rizikós, (még ha mi tudjuk is, hogy nem az 😊 ) vagyis persze, hogy nem lesz kirakva, de nem mindegy, hogy miként számít rá az új edző.
Én ezért sajnálom, hogy -bár teljesen érthető módon, de- kivágtátok JMD-t. Ő jövőre vele kezdett volna, és meg se álltatok volna a SB-ig 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
schefter felvetett egy érdekes dolgot. Hogy ha Elway jön a front office-ba, akkor lehet hogy nagyobb esélyünk van idehozni Harbaught-t.
The Stanford Connection 😊haromt
És ez miként hat(na) a Tebow-projektr? Elway Tebow-párti, ha jól emlékszem.Sobri Jóska
Na most a Tebow projekt nem Elway függő. Kirakni nem fogjuk úgy hogy ki se lett próbálva. A fejlődése attól függ hogy lesz-e normális QB coach.
Szerintem a Texans ellen ő fog kezdeni (bár ha Orton valóban sérült akkor lehet hogy már vasárnap is)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
schefter felvetett egy érdekes dolgot. Hogy ha Elway jön a front office-ba, akkor lehet hogy nagyobb esélyünk van idehozni Harbaught-t.
The Stanford Connection 😊haromt
És ez miként hat(na) a Tebow-projektr? Elway Tebow-párti, ha jól emlékszem.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ilyenkor nem gáz, h egy former-chargert akarsz HC-nek?szaba
én nem a Chargerst utálom igazából, hanem a köcsögöt és téged 😛

ha ezek ketten eligazolnak semmi bajom nem lesz az SD-vel 😛haromt
LOL. Ha előbbi el is megy, én maradok alighanem 😕
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
schefter felvetett egy érdekes dolgot. Hogy ha Elway jön a front office-ba, akkor lehet hogy nagyobb esélyünk van idehozni Harbaught-t.
The Stanford Connection 😊haromt
Én pont az ellenkezőjét láttam tőle este:

RT @303FAN: what about Harbaugh leaving Stanford for Denver if Elway takes front office job. Two Stanford guys? ... See Elway, not Harbaugh.

Vagyis valaki feldobta a kapcsolatot, de Schefter csak az Elway részét látja biztosnak... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ilyenkor nem gáz, h egy former-chargert akarsz HC-nek?szaba
én nem a Chargerst utálom igazából, hanem a köcsögöt és téged 😛

ha ezek ketten eligazolnak semmi bajom nem lesz az SD-vel 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ilyenkor nem gáz, h egy former-chargert akarsz HC-nek?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
schefter felvetett egy érdekes dolgot. Hogy ha Elway jön a front office-ba, akkor lehet hogy nagyobb esélyünk van idehozni Harbaught-t.
The Stanford Connection 😊
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
injury report:
DNP: Kevin Alexander, David Bruton, Brian Dawkins, Brandon Lloyd, Matt Prater, Bay-bay, Marcus Thomas
Limited: Kyle Orton
Full: Eric Decker, Spencer Larsen, Darcel McBath

szép...

viszont a raidersből nem edzett McClain, Seymour és Aso...Black_Adder
Orton annyira limited volt, hogy egy passzot se dobott, szóval kb. ő is DNP... 😛

Volt Orton is a sajtó előtt, de elég defenzívnek tűnt állítólag, valszeg érzi, hogy még 1-2 olyan meccs, mint az utolsó 2 volt és meleg lesz a pite... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
injury report:
DNP: Kevin Alexander, David Bruton, Brian Dawkins, Brandon Lloyd, Matt Prater, Bay-bay, Marcus Thomas
Limited: Kyle Orton
Full: Eric Decker, Spencer Larsen, Darcel McBath

szép...

viszont a raidersből nem edzett McClain, Seymour és Aso...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Igazából már egyik csapatnak sem számít annyira hogy mit játszik, ha kikapunk akkor sem leszünk sokkal hátrább, ha nyerünk sem sok esélyünk van a PO-ra, egyedül az lenne a jó, ha minél hátrábbi draftcédulát kapna a Pats 😀

Szóval nyerjünk mi 😀Bruce
Kapjátok be,elvertük nektek a Chargers-t hogy segítsünk kicsit jobb helyen végezni a csoportba és ez a hála? 😛 😂Joco
Őket ki nem veri el? 😛 😀
Mi pl kétszer is 😀Bruce
Pl a Kansas sem 😛
Befejeztem az offot 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazából már egyik csapatnak sem számít annyira hogy mit játszik, ha kikapunk akkor sem leszünk sokkal hátrább, ha nyerünk sem sok esélyünk van a PO-ra, egyedül az lenne a jó, ha minél hátrábbi draftcédulát kapna a Pats 😀

Szóval nyerjünk mi 😀Bruce
Kapjátok be,elvertük nektek a Chargers-t hogy segítsünk kicsit jobb helyen végezni a csoportba és ez a hála? 😛 😂Joco
Őket ki nem veri el? 😛 😀
Mi pl kétszer is 😀Bruce
Na jó! Úgy mindenki tudja... 😛
De mi meg nem is akartuk...oszt mégis elvertük őket... :rolleyes: 😛 😀
Na erre varrjál zippzárt! 😂


(A nem is akartuk csak vicc volt. Persze, hogy akartuk.)
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Igazából már egyik csapatnak sem számít annyira hogy mit játszik, ha kikapunk akkor sem leszünk sokkal hátrább, ha nyerünk sem sok esélyünk van a PO-ra, egyedül az lenne a jó, ha minél hátrábbi draftcédulát kapna a Pats 😀

Szóval nyerjünk mi 😀Bruce
Kapjátok be,elvertük nektek a Chargers-t hogy segítsünk kicsit jobb helyen végezni a csoportba és ez a hála? 😛 😂Joco
Őket ki nem veri el? 😛 😀
Mi pl kétszer is 😀
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Igazából már egyik csapatnak sem számít annyira hogy mit játszik, ha kikapunk akkor sem leszünk sokkal hátrább, ha nyerünk sem sok esélyünk van a PO-ra, egyedül az lenne a jó, ha minél hátrábbi draftcédulát kapna a Pats 😀

Szóval nyerjünk mi 😀Bruce
Kapjátok be,elvertük nektek a Chargers-t hogy segítsünk kicsit jobb helyen végezni a csoportba és ez a hála? 😛 😂

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Igazából már egyik csapatnak sem számít annyira hogy mit játszik, ha kikapunk akkor sem leszünk sokkal hátrább, ha nyerünk sem sok esélyünk van a PO-ra, egyedül az lenne a jó, ha minél hátrábbi draftcédulát kapna a Pats 😀

Szóval nyerjünk mi 😀