Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pár hsz-szel feljebb írtam hogy Studesville lenyilatkozta már hétfőn hogy Orton kezd.
Szerintem sem idegenben a raiders ellen a megfelelő alkalom arra hogy Tebow kezdjen. Majd a Texans ellen itthon. Meg a köcsögök ellen a végén.

Úgyis csak egy méretes verést kapunk Oaklandben is. Bár mostanában az a szokásunk hogy otthon szopunk tőlük és idegenben nyerünk 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Mi a hír arról, hogy ki kezd a hétvégén QB szerepkörben nálatok?

Mert ezek szerint ő lesz: http://blogs.denverpost.com/broncos/2010/12/13/tebow-black-hole-doesnt-scare-me/6129/

Nagyon érdekes lehet, mert ugye tud futni Tebow és a QB futások ellen elég szarok vagyunk, finoman szólva! :/Bruce
E szerint viszont Orton:
http://www.denverpost.com/broncos/ci_16852117

más:
Stanley Daniels visszajött a PS-unkba

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Mi a hír arról, hogy ki kezd a hétvégén QB szerepkörben nálatok?

Mert ezek szerint ő lesz: http://blogs.denverpost.com/broncos/2010/12/13/tebow-black-hole-doesnt-scare-me/6129/

Nagyon érdekes lehet, mert ugye tud futni Tebow és a QB futások ellen elég szarok vagyunk, finoman szólva! :/
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor


Legalább a szurkolók humora még nem veszett el. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
+McCarthy IR.
Elvileg McBath visszatér vasárnap. Gondolom megint csak egy meccsre...haromt
Britt Davis került rosterre McCarthy helyén. Elkapó és eddig PS-ben volt.
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Egy dolog, ami jelenleg jó a várhatóan nagyon erős draft-pickben: Hogy az a kis arrogáns f@sz nem cserélte el valakire...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha jól láttam, már csak a Carolina és a Cincinnati van mögöttünk a tabellán. :cool:TheMileHighCity
Még mi is.
Remélem,hogy nem sokáig.
Nem karjuk mi annyira azt a top5-öt mint Ti.

(Amúgy a végén mi rangsorol az ugyanannyi győzelmet elért csapatok között?)Bazzani
strength of schedule szvsz
Mármint azoknál, ahol a draft sorrend a tét, nem a rájátszás.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Denver Broncos quarterback Kyle Orton will start next Sunday, interim head coach Eric Studesville announced on Monday.

"That's not where we're at at this particular second," Studesville said when asked about starting Tebow, Lindsey Jones of The Denver Post reports

+McCarthy IR.
Elvileg McBath visszatér vasárnap. Gondolom megint csak egy meccsre...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha jól láttam, már csak a Carolina és a Cincinnati van mögöttünk a tabellán. :cool:TheMileHighCity
Még mi is.
Remélem,hogy nem sokáig.
Nem karjuk mi annyira azt a top5-öt mint Ti.

(Amúgy a végén mi rangsorol az ugyanannyi győzelmet elért csapatok között?)

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Mondjuk az tény, hogy TT még nem edzett az első csapattal, így meccs közben bevetni kicsit hülyeség lett volna. Viszont most már akkor a héten edzhetne velük... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ennél talán már nem lehet rosszabb...
Várom már a lockout-ot, minden NFL-fan sírni fog, mi meg végre nyugodt megkönnyebbüléssel élhetünk vasárnap esténként a lidércnyomások helyett.
Nem értem, hogy Tebow miért nem játszhatott egy ilyen meccsen sem - vajon fog egyáltalán?
Ha jól láttam, már csak a Carolina és a Cincinnati van mögöttünk a tabellán. :cool:TheMileHighCity
Jobb, hogy nem játszott teljesen össze volt zuhanva a csapat, ő se lett volna sokkal jobb, mint Orton csak leromboltuk volna az önbizalmát. A következő meccsen viszont szeretném őt pályán látni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Két kemény nyilatkozat TT ügyben:

Champ: "Not my decision to make. I just hope, at some point, I can play with him"

Rod Smith: "Tebow is a winner. The gusy a great athlete and it might be time to just let him loose and see what happens. QB in the NFL is no JOKE"



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ennél talán már nem lehet rosszabb...
Várom már a lockout-ot, minden NFL-fan sírni fog, mi meg végre nyugodt megkönnyebbüléssel élhetünk vasárnap esténként a lidércnyomások helyett.
Nem értem, hogy Tebow miért nem játszhatott egy ilyen meccsen sem - vajon fog egyáltalán?
Ha jól láttam, már csak a Carolina és a Cincinnati van mögöttünk a tabellán. :cool:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a szezon végéig szerezzetek be pár college meccset. Leginkább Patrick Petersonról, Rahim Moore-ról, DeAndre McDanielről, Marcell Dareusról, Cameron Jordanről
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ez a vereség simán benne volt, McCoy sose hívott még play-eket Denver-ben, a védelem elfáradt, a bírók is belenyúltak párszor, ezen (ahogy a maradék 3-on is) át kell lépni szó nélkül, nem maradt más, mint a reménykedés, hogy jön egy értelmes HC és csinál ebből a tehetséges, de szétesett bagázsból valami csapat-szerűt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Elway is likely to join the front office in a position with broad personnel powers, working closely with COO Joe Ellis as team owner Pat Bowlen’s two most trusted men.

És úgy néz ki, h Xanders marad a pozíciójábanBlack_Adder
Xanders érdekes kérdés...

Ha azt nézem, hogy hosszabbított Kuper-el és Doom-al, meg Orton-al (ez most épp már annyira nem tűnik nagy húzásnak 😛), akkor OK, de ha azt nézem, hogy benne lehetett Maroney és a többi defektes igazolás véghezvitelében, akkor már annyira nem OK... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Legyen már vége a szezonnak!Black_Adder
Várjál! A Raiders alázni akar még 1-et.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Legyen már vége a szezonnak!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Elway is likely to join the front office in a position with broad personnel powers, working closely with COO Joe Ellis as team owner Pat Bowlen’s two most trusted men.

És úgy néz ki, h Xanders marad a pozíciójában

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
leszarom már ezeket a meccseket. egyetlen célkitűzés hogy legyen meg Moreno-nak az 1000 yard. Most 633 van, tehát 4 meccsen 367 kéne, tehát 92 yard meccsenként. Nem lehetetlen.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Beharangozó a Cards-meccshez by Black_Adder:

http://denversports.blog.hu/2010/12/11/broncos_cardinals_beharangozo

Remélem, most végre kijön nekünk a lépés, és a főgonosz elüldözése után felszabadultan tudunk játszani. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
attól hogy angolul írja le valaki a vágyait egy fórumon hitelesebb lesz?haromt
Nem, csak olyan ember írta akinek mindig vanak ilyen kis belsős hírei. Pl. Moss tradet is bedobta hamarabb hogy szó van róla és akkor se hitt neki senki, remélem msot nem ez lesz 😊Toca
AP + Jared Alen és kezdhetünk alkudozni 😛Black_Adder
...és még pár pick, csak hogy egál legyen.

Nem azért írtam, hogy Tebow esetleg kezd, mert Orton baszta el a szezont, hanem hátha sül alapon, és akkor az új edző a jövő évi első irányító kiválasztásakor nem csak azt látja, hogy Tebow 100% -ban TD paszt ad, hanem van egy árnyaltabb képe is tán.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valamelyik amcsi fórumon olvastam hogy bepróbálkozunk majd lehet Tebownál, bár szerintem kamu. 😀Toca
attól hogy angolul írja le valaki a vágyait egy fórumon hitelesebb lesz?haromt
Nem, csak olyan ember írta akinek mindig vanak ilyen kis belsős hírei. Pl. Moss tradet is bedobta hamarabb hogy szó van róla és akkor se hitt neki senki, remélem msot nem ez lesz 😊Toca
Tippjei mindenkinek lehetne. Nem ment a szekér akkor nálatok, Favre-nak a kedvenc célpontja sérült volt, szabad volt egy elit elkapó, aki régen nagy király volt Minnesotaban, hát beírta, szerinte ez lesz 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Valamelyik amcsi fórumon olvastam hogy bepróbálkozunk majd lehet Tebownál, bár szerintem kamu. 😀Toca
attól hogy angolul írja le valaki a vágyait egy fórumon hitelesebb lesz?haromt
Nem, csak olyan ember írta akinek mindig vanak ilyen kis belsős hírei. Pl. Moss tradet is bedobta hamarabb hogy szó van róla és akkor se hitt neki senki, remélem msot nem ez lesz 😊Toca
AP + Jared Alen és kezdhetünk alkudozni 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear