Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
1. Elbaszott döntés? Miért is? Inkább menjen vele végig a szezon és romboljon tovább? Így most Pat nekiállhat keresgélni, tárgyalhat pár lehetséges utóddal (akár a háttérben is) és annak az utódnak lesz ideje megfigyelni a keretet, amit kap. Ezt játszotta tavaly a Redskins Shanny-vel és én se tartom hülye ötletnek.
2. A Tebow hype azért megy, mert én személy szerint pl. még nem láttam tőle semmi olyat, ami miatt kisebb lehetne a bizodalmam benne. 1 passza volt, ami TD lett, a futásainak nagy része yardokat hozott, a 3 futott TD-ről nem is beszélve. Van esélye, szerintem nem is kevés, hogy nagyon jó NFL QB legyen...StormST
Csak nehogy el kezdjetek nyerni és bukni a jó draftot😛 Hülye ötletnek nem mondtam, csak elhamarkodotnnak, miért most?

Tipoó: 1 passz, köszi, meggyőztél😊 Mondjuk lehet jól futó QB, de 1 passz még nem változtat azon, hogy elvileg ugye nem nagyon tud dobni. Erre meg még nem mondanám, hogy nyerő ember. Év elején még Orton volt a nyerő ember...kishaszi
A "miért most?"-ra szerintem válaszoltam. Van 4 meccs előnyünk azokkal szemben, akik év végén akarják kirúgni a HC-t. Ennyi...

Tebow: elvileg nem nagyon tud dobni. Szerinted. Az edzés videók és beszámolók szerint meg tud. Szerintem a college karrierje óta te se láttál többet tőle, mint akárki más, szóval neked se lehet sok fogalmad arról, hogy hol tart a fejlődése. Persze lehet negatívkodni, de én inkább bízom benne. Aztán majd az idő megmutatja...

Orton-ról mindig azt mondtuk, hogy nem tehetségtelen, de nem egy világ megváltó. Ez nem változott, sokszor látszik, hogy van benne tehetség, de nem egy Elway vagy PM, hoz sok rossz döntést és lassú is néha fejben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
1. Elbaszott döntés? Miért is? Inkább menjen vele végig a szezon és romboljon tovább? Így most Pat nekiállhat keresgélni, tárgyalhat pár lehetséges utóddal (akár a háttérben is) és annak az utódnak lesz ideje megfigyelni a keretet, amit kap. Ezt játszotta tavaly a Redskins Shanny-vel és én se tartom hülye ötletnek.
2. A Tebow hype azért megy, mert én személy szerint pl. még nem láttam tőle semmi olyat, ami miatt kisebb lehetne a bizodalmam benne. 1 passza volt, ami TD lett, a futásainak nagy része yardokat hozott, a 3 futott TD-ről nem is beszélve. Van esélye, szerintem nem is kevés, hogy nagyon jó NFL QB legyen...StormST
Csak nehogy el kezdjetek nyerni és bukni a jó draftot😛 Hülye ötletnek nem mondtam, csak elhamarkodotnnak, miért most?

Tipoó: 1 passz, köszi, meggyőztél😊 Mondjuk lehet jól futó QB, de 1 passz még nem változtat azon, hogy elvileg ugye nem nagyon tud dobni. Erre meg még nem mondanám, hogy nyerő ember. Év elején még Orton volt a nyerő ember...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem ez legalább anynira elbaszott döntés, mint a kinevezése volt😛
Látom, megy a csíbó hájp, bár nem tudom mire. Ti tudjátok😊kishaszi
1. Elbaszott döntés? Miért is? Inkább menjen vele végig a szezon és romboljon tovább? Így most Pat nekiállhat keresgélni, tárgyalhat pár lehetséges utóddal (akár a háttérben is) és annak az utódnak lesz ideje megfigyelni a keretet, amit kap. Ezt játszotta tavaly a Redskins Shanny-vel és én se tartom hülye ötletnek.
2. A Tebow hype azért megy, mert én személy szerint pl. még nem láttam tőle semmi olyat, ami miatt kisebb lehetne a bizodalmam benne. 1 passza volt, ami TD lett, a futásainak nagy része yardokat hozott, a 3 futott TD-ről nem is beszélve. Van esélye, szerintem nem is kevés, hogy nagyon jó NFL QB legyen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem ez legalább anynira elbaszott döntés, mint a kinevezése volt😛
Látom, megy a csíbó hájp, bár nem tudom mire. Ti tudjátok😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Jah, Studsville meg egy vicc, de mindegy is, ki az interim. Kihúzzuk valahogy ezt a 4 meccset, most már magyarázkodni se kell a vereségek miatt... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Huh, erre kelni, nem is rossz... 😀

Mondjuk én valamilyen szinten még bíztam a srácban, mert én a tehetséget látom a csapatban, nagyrészt fiatal, jó játékosokból áll a keret. Most majd meglátjuk, hogy az eredmény mennyire volt az ő hibája és mennyire a játékosoké/ a többi edzőé...

Egy kis szösszenet közben: Bowlen ma Elway éttermében fog vacsorázni Elway-el. Mindenki kezdhet kombinálni... 😀

A Tebow helyzethez: szerintem Bowlen hozzá fog HC-t választani. Orton nem rossz, de az látható, hogy nyerő csapatot rá nem lehet építeni, mert nem az a nyerő alkat. Tebow viszont az, csak úgy kell köré építeni a csapatot, hogy hatékony tudjon lenni...

JMD most 2-3 évig max. college szinten lesz HC, de inkább valami OC pozíció néz ki neki szerintem, de az se idén, max a 2011-es szezonra. Most az a nagy kérdés szerintem, hogy ki fogja nálunk helyette hívni a play-eket, mert abban se nagyon van tapasztalata egyik edzőnknek se...

Véleményem szerint együtt kell tartani ezt a csapatot, kell egy védekező felfogású HC, mert Martindale fos DC, meg kell egy jó, kreatív OC, aki nem bántja a keretet, csak kihasználja a lehetőségeket...

Vagy legyen Elway a HC, vele még 0-16-os szezonnal is telt ház lenne pár évig... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ezen eléggé meglepődtem, főleg hogy JMD-vel lazán elértük volna 3-13-at, amivel könnyen top3 pick-ünk lett volna - ráért volna azután kirúgni. 😀
Amúgy sokáig bíztam benne, de ebben a szezonban valahogy végleg elvesztette a közös hangot a csapattal, és erre az 5-21-re semmi sem lehet mentség, videózni meg menjen vissza a kémneveldébe.
Az Air Force HC-val mi bajotok van? Minden meccsen a play-ek 90 %-a futás, az kéne ide, Moreno hatalmas állat, rá kell építeni az offense-t, nem a három QB-re, főleg ha Orton inkább visszatér a chicagói formájához. Szerintem coloradói edző kell, hogy örüljek én is, vagy legalább egy annyira lojális személy, aki felfogja a súlyát, hogy mit jelent egy Broncos HC-nak lenni, és mondjuk nem lenne hátrány, ha védőt is tudna draftolni magasabb pick-kel.
Mikorra várható, hogy kinevezünk valakit? Erre a négy meccsre már nem sok értelme lenne, utána meg könnyen lockout lehet.

*Azért egy valamit megtanultunk JMD-től e másfél szezon alatt: "you play to win this motherfuckin' game". 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Tebownál most sztem csak fontosabb kérdések vannak. Gondolom aki HC lesz, nyilatkozik majd valami szépet róla, de aztán egy ideig elnapolja a fiók mélyére a Tebow aktát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most vágták ki.tenorx
Furcsán fogalmazta,de arra gondolt,hogy kivágta-e volna akkor is a Broncos McD-t,ha nyernek a KC ellen.Newman
Igen, háromszori újraolvasás után nekem is leesett, valóban rohadt furcsán fogalmazott, azért is töröltem. 😀tenorx
Egy "akkor is" még helyet foglalhatott volna valóban 😊
@haromt: Azt gondoltam kollektíve lóg a levegőben a drukkerek között JMD sorsa.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Na teljesült egy álom

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintetek kivágjátok JMD-t, ha a KC meccset behúzzátok?
Nyilván kifelé állt a lóláb, de ha meg van a W legalább év végéig helyén marad, nem?undisputedly
Most vágták ki.tenorx
Furcsán fogalmazta,de arra gondolt,hogy kivágta-e volna akkor is a Broncos McD-t,ha nyernek a KC ellen.Newman
Igen, háromszori újraolvasás után nekem is leesett, valóban rohadt furcsán fogalmazott, azért is töröltem. 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem fog Tebow elmenni, mert nála jobb sajtófőnököt sose találnak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként megszólalt a facebookon a király is 😊

Tim Tebow
I just wanted to take this opportunity to thank Coach McDaniels for everything he did for me, including drafting me to be a part of the great Denver Broncos organization. I wish him and his family nothing but the best.

As a team, we fully support Coach Studesville...He will do a great job in his new position and will make Broncos fans proud of this team once again! GB²
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem egyikünk sem olvas Bowlen gondolataiban...

A kövi szezon is fasza lesz. Király schedule...
Pats, Jets, Fins, Bills, Browns/Bengals, Texans/Titans, Packers, Bears, Vikes, Lions

Na mindegy. az aggódást meghagyom később-re. Most lehet örömködni szeptemberig...haromt
Ha lesz szezon persze....iktriad
Jó hát Bowlen a lockout mellett lesz mert akkor nem kell harmadik edzőt fizetnie 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szerintem egyikünk sem olvas Bowlen gondolataiban...

A kövi szezon is fasza lesz. Király schedule...
Pats, Jets, Fins, Bills, Browns/Bengals, Texans/Titans, Packers, Bears, Vikes, Lions

Na mindegy. az aggódást meghagyom később-re. Most lehet örömködni szeptemberig...haromt
Ha lesz szezon persze....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem egyikünk sem olvas Bowlen gondolataiban...

A kövi szezon is fasza lesz. Király schedule...
Pats, Jets, Fins, Bills, Browns/Bengals, Texans/Titans, Packers, Bears, Vikes, Lions

Na mindegy. az aggódást meghagyom később-re. Most lehet örömködni szeptemberig...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintetek kivágjátok JMD-t, ha a KC meccset behúzzátok?
Nyilván kifelé állt a lóláb, de ha meg van a W legalább év végéig helyén marad, nem?undisputedly
Most vágták ki.tenorx
Furcsán fogalmazta,de arra gondolt,hogy kivágta-e volna akkor is a Broncos McD-t,ha nyernek a KC ellen.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Bárhova is megy JMD viszi magával Tebow-t. 😊
Azért érdekes, hogy mostantól mi lesz a Tebow-val, lesz most pár álmatlan éjszakám 😊Sobri Jóska
Collegeba nem viheti vissza 😛

Twitteren írtam, hogy azt el tudom képzelni, hogy elmegy OC-nek Minnesotába és elviszi magával Tebow-t. Gerharttal remek páros lennének 😊Höri
Jön vissza a Pats-be OC-nek, és így valóra válhat az álmom, hogy Tebow In New England 😊

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintetek kivágjátok JMD-t, ha a KC meccset behúzzátok?
Nyilván kifelé állt a lóláb, de ha meg van a W legalább év végéig helyén marad, nem?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
EZ MEKKORA LOOOOOOOOOOOOOOOOL:

http://www.bangcartoon.com/2010/horse_apples.htm
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Meg van az álom hármasom
Dan Hawkins HC, Steve Addazio(florida OC), és a Michigan DC-je.haromt
http://bleacherreport.com/articles/336137-the-20-worst-coaching-hires-of-the-last-20-years
A Pats-es kapcsolat miatt simán Charlie Weis, és tradeltek Clausenért.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Litton is megtudta a hírt
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bárhova is megy JMD viszi magával Tebow-t. 😊
Azért érdekes, hogy mostantól mi lesz a Tebow-val, lesz most pár álmatlan éjszakám 😊Sobri Jóska
Collegeba nem viheti vissza 😛

Twitteren írtam, hogy azt el tudom képzelni, hogy elmegy OC-nek Minnesotába és elviszi magával Tebow-t. Gerharttal remek páros lennének 😊

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Most így félálomban azt hittem, hogy rosszul hallom, és Ricsiék csak szórakoznak, de tényleg igaz a hír. 😀
Nem gondoltam, hogy már most meglépi ezt Bowlen. Bátor lépés tőle. Azt hiszem, hogy nem lesz unalmas a hátralévő pár hét/hónap. 😊

Remélem, hogy Bowlen tanult a hibáiból, és nem hoz senkit, akinek valamilyen köze volt,vagy van a Pats-hez. 😛

Emlékszem, hogy Shanny menesztésekor is előkerült a fórumon ez a Vengaboys klipp. 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Bárhova is megy JMD viszi magával Tebow-t. 😊
Azért érdekes, hogy mostantól mi lesz a Tebow-val, lesz most pár álmatlan éjszakám 😊